Založ si blog

Hlavní sudcovia či súditelia Slovenska Galko, Grendel a Beblavý rozhodli! Vietnamská polievka im nechutí!

Je až neuveriteľné, ako matematik-fyzik Ľubomír Galko, novinár Gábor Grendel a ekonomický docent Miroslav Beblavý ovládajú právo i zákony a tak dokážu správne a teda aj právne predvídať a rovno vďaka intuíciam rozhodnúť aj poslať do väzby a odsúdiť svojho oveľa, oveľa silnejšieho protivníka, ktorý mal v posledných voľbách skoro 3,5 krát viac hlasov, ako všetci traja najvyšší slovenskí súditelia spolu. Samozrejme, že preferencie sa menia (no ani včerajšie z 10. augusta veľkú zmenu neukázali) a nové voľby ukážu, ako dokázali exministra Kaliňáka vo verejnosti očierniť počas volebného štvorročného obdobia.

Z vyjadrení zodpovedných šéfov vytvorila svätá trojica fabuláciu bez motívu. Najviac skúseností má však exminister obrany, ktorý odpočúval slovenských novinárov a určite aj teraz spolubojovníka Grendela. Ale šéf tajnostkárskeho výboru Gáborko o tom ešte asi nevie.

Trojica „Slovenských najvyšších sudcov“ však neovláda základnú teóriu vyšetrovania trestného činu. Najpodstatnejším faktom je hľadanie motívu. Ten pri vyšetrovaní odhalí zločincov. Bez neho ťažko určiť páchateľa. Doteraz som z ich úst nič také nepočul, ale o vine a o páchateľovi rozhodli jednohlasne a rezolútne.

Veď nikto o tom nič nevedel a nevie. Ani vnútro, ani SIS ( Ak by tajnú službu viedol nimi nenávidený Kaliňák, určite by mu neuverili ako dvoj-tajno-názorovému Šafárikovi!), ani kontra rozviedka, či rozviedka (Niet sa ani čo čudovať. Veď za 25 rokov sa niektoré tajné spravodajské kontakty ani nedajú obnoviť!), iba trojica GGB a Tódová vedia všetko!

A tak rozmýšľam nad mnohými motívmi exministra Kaliňáka pomôcť uniesť vietnamského skorumpovaného politika a podnikateľa slovenským vládnym špeciálom. Zločinca podľa nemeckých vyšetrovacích indícií nútene posadili do českého auta v Berlíne a doviezli ho do Bratislavy. Podľa tohto, teda mala najväčšiu úlohu v únose česká tajná služba. A my sme ho len naložili do lietadla. To, že Vietnamec zmizol Nemcom spod nosa je podľa našich súditeľov ten najhorší a najohavnejší trestný čin Slovenska a nie Nemecka a Česka. Súdim to podľa niekoľko týždňového množstva interesu slovenských médii a opozície, na rozdiel od spomínaných krajín, kde je to v mediach obyčajná vedľajšia téma (Aj napriek tomu, že si Rath už nakúpil tepláky, zubnú kefku, uterák a čalúnený sedák na dlhoročnú tvrdú stoličku.). Veď načo by, ako to vieme iba my, vychvaľovali šikovné tajné služby Vietnamu. 

Poďme teda k motívom. Možno Kaliňákovi sľúbili polovicu Hanoja, alebo ryžové plantáže, aby umožnil uniesť zločinca k zaslúženému trestu (To by bolo však za takúto minislužbičku pre politicky opačne orientovanú krajinu veľmi okaté!). Len mi to nejako nehrá, pretože opozícia už dlho tvrdí, že exminister vnútra koná stále protiprávne a aj preto, že sa škaredo pozrie, potí sa z nervozity pred novinármi, a možno aj chodí a zablúdil omylom na detektor lži mu treba sťať vlasatú a bradatú hlavu za každú cenu. Tak teda, prečo by napomáhal spravodlivosti? To je určite vylúčené, veď podľa opozície je Kalino zločinec. A zločinci, pokiaľ ešte nesedia v chládku, majú k spravodlivosti, k pravde a k priznaniu negatívny vzťah! Takže toto absolútne vylučujem.

Avšak prišiel som na niečo, čo majú zločinci aj prokurátori, policajti a sudcovia spoločné. A teda aj exminister Kaliňák. A to je gurmánstvo! To zmáha aj mňa. Veď už poznáme poučku, že ak žena nenavarí…… Najradšej si v čínskych a vietnamských reštauráciách v Bratislave pochutím na Vietnamskej polievke. Najlepšie s hovädzím mäsom. A toto je pravdepodobne hlavný motív únosu zločinca. Vietnamská tajná služba pravdepodobne zabezpečila exministrovi Kaliňákovi doživotné a určite čerstvé donášky domov výbornej Vietnamskej polievky a to aj pre celú rozvetvenú rodinu! Len stále neviem definovať, či má dnes už iba poslanec Kaliňák Vietnamskú polievku radšej s kuracím alebo hovädzím mäsom. Ale Gáborko to určite vie! Ak stretnem našich najvyšších slovenských súditeľov v skratke GGB, určite sa ich na to opýtam aj napriek tomu, že im je jedno z hľadiska necitlivých chuťových buniek na jazyku , čo papkajú, len aby to bolo v tomto prípade to pravé mexické teda super pikantné!

Pavel Jacz

Otvorene o kabarete Lucie Ďurišovej Nicholsonovej

17.10.2018

Opäť sme svedkami „inteligentnej“ bizarnej situácie. Tentoraz je to diplomová práca Andreja Danka. Čítať ju alebo nečítať. Iba stredoškolsky vzdelaná poslankyňa a zároveň podpredsedníčka viac »

Večne živý Narcis – to je Daniel Lipšic!

15.10.2018

Jeho hviezda vystúpila veľmi rýchlo, ale veľmi rýchlo začala zhasínať a to pán exminister spravodlivosti a následne vnútra nevie doteraz prežuť. Televízna obrazovka a mikrofóny sa stali viac »

Klamstvo, klamstvo a ešte raz klamstvo!

10.09.2018

Už dlhšie som chcel napísať o tomto zakorenenom neduhu v našom živote. Odštartoval to však moment zo soboty 8.septembra, z Horského Parku v Bratislave, kde som bol venčiť psa. Odpočíval som viac »

USA-TRUMP/COASTGUARD

USA odstúpia od zmluvy o raketách. Trump obvinil Rusko, že ju porušuje

21.10.2018 02:24

Americký prezident Donald Trump oznámil, že Spojené štáty odstúpia od Zmluvy o likvidácii rakiet stredného a kratšieho doletu (INF), ktorú v roku 1987 podpísali s Ruskom.

novinár, les

Ukážte Chášakdžího telo, vyzýva Amnesty International

20.10.2018 21:58

Nie všetci Saudskej Arábii a jej oficiálnej verzii veria a existuje podozrenie, že je len vymyslená, aby zakryla stopy vedúce ku korunnému princovi.

Ukrajina, Užhorod, protesty, kríza, demonštranti

V Zakarpatsku sa objavili protimaďarské bilbordy, Kyjev viní ruskú FSB

20.10.2018 21:01

Plagáty sa vraj lepili bez dohody s majiteľmi reklamných plôch.

Holandsko EÚ Kok expremiér úmrtie

Zomrel bývalý holandský premiér Wim Kok

20.10.2018 19:51

Po skončení politickej kariéry bol oficiálnym lobistom Európskej únie.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 44
Celková čítanosť: 157366x
Priemerná čítanosť článkov: 3577x

Autor blogu

Kategórie