Založ si blog

Hlavní sudcovia či súditelia Slovenska Galko, Grendel a Beblavý rozhodli! Vietnamská polievka im nechutí!

Je až neuveriteľné, ako matematik-fyzik Ľubomír Galko, novinár Gábor Grendel a ekonomický docent Miroslav Beblavý ovládajú právo i zákony a tak dokážu správne a teda aj právne predvídať a rovno vďaka intuíciam rozhodnúť aj poslať do väzby a odsúdiť svojho oveľa, oveľa silnejšieho protivníka, ktorý mal v posledných voľbách skoro 3,5 krát viac hlasov, ako všetci traja najvyšší slovenskí súditelia spolu. Samozrejme, že preferencie sa menia (no ani včerajšie z 10. augusta veľkú zmenu neukázali) a nové voľby ukážu, ako dokázali exministra Kaliňáka vo verejnosti očierniť počas volebného štvorročného obdobia.

Z vyjadrení zodpovedných šéfov vytvorila svätá trojica fabuláciu bez motívu. Najviac skúseností má však exminister obrany, ktorý odpočúval slovenských novinárov a určite aj teraz spolubojovníka Grendela. Ale šéf tajnostkárskeho výboru Gáborko o tom ešte asi nevie.

Trojica „Slovenských najvyšších sudcov“ však neovláda základnú teóriu vyšetrovania trestného činu. Najpodstatnejším faktom je hľadanie motívu. Ten pri vyšetrovaní odhalí zločincov. Bez neho ťažko určiť páchateľa. Doteraz som z ich úst nič také nepočul, ale o vine a o páchateľovi rozhodli jednohlasne a rezolútne.

Veď nikto o tom nič nevedel a nevie. Ani vnútro, ani SIS ( Ak by tajnú službu viedol nimi nenávidený Kaliňák, určite by mu neuverili ako dvoj-tajno-názorovému Šafárikovi!), ani kontra rozviedka, či rozviedka (Niet sa ani čo čudovať. Veď za 25 rokov sa niektoré tajné spravodajské kontakty ani nedajú obnoviť!), iba trojica GGB a Tódová vedia všetko!

A tak rozmýšľam nad mnohými motívmi exministra Kaliňáka pomôcť uniesť vietnamského skorumpovaného politika a podnikateľa slovenským vládnym špeciálom. Zločinca podľa nemeckých vyšetrovacích indícií nútene posadili do českého auta v Berlíne a doviezli ho do Bratislavy. Podľa tohto, teda mala najväčšiu úlohu v únose česká tajná služba. A my sme ho len naložili do lietadla. To, že Vietnamec zmizol Nemcom spod nosa je podľa našich súditeľov ten najhorší a najohavnejší trestný čin Slovenska a nie Nemecka a Česka. Súdim to podľa niekoľko týždňového množstva interesu slovenských médii a opozície, na rozdiel od spomínaných krajín, kde je to v mediach obyčajná vedľajšia téma (Aj napriek tomu, že si Rath už nakúpil tepláky, zubnú kefku, uterák a čalúnený sedák na dlhoročnú tvrdú stoličku.). Veď načo by, ako to vieme iba my, vychvaľovali šikovné tajné služby Vietnamu. 

Poďme teda k motívom. Možno Kaliňákovi sľúbili polovicu Hanoja, alebo ryžové plantáže, aby umožnil uniesť zločinca k zaslúženému trestu (To by bolo však za takúto minislužbičku pre politicky opačne orientovanú krajinu veľmi okaté!). Len mi to nejako nehrá, pretože opozícia už dlho tvrdí, že exminister vnútra koná stále protiprávne a aj preto, že sa škaredo pozrie, potí sa z nervozity pred novinármi, a možno aj chodí a zablúdil omylom na detektor lži mu treba sťať vlasatú a bradatú hlavu za každú cenu. Tak teda, prečo by napomáhal spravodlivosti? To je určite vylúčené, veď podľa opozície je Kalino zločinec. A zločinci, pokiaľ ešte nesedia v chládku, majú k spravodlivosti, k pravde a k priznaniu negatívny vzťah! Takže toto absolútne vylučujem.

Avšak prišiel som na niečo, čo majú zločinci aj prokurátori, policajti a sudcovia spoločné. A teda aj exminister Kaliňák. A to je gurmánstvo! To zmáha aj mňa. Veď už poznáme poučku, že ak žena nenavarí…… Najradšej si v čínskych a vietnamských reštauráciách v Bratislave pochutím na Vietnamskej polievke. Najlepšie s hovädzím mäsom. A toto je pravdepodobne hlavný motív únosu zločinca. Vietnamská tajná služba pravdepodobne zabezpečila exministrovi Kaliňákovi doživotné a určite čerstvé donášky domov výbornej Vietnamskej polievky a to aj pre celú rozvetvenú rodinu! Len stále neviem definovať, či má dnes už iba poslanec Kaliňák Vietnamskú polievku radšej s kuracím alebo hovädzím mäsom. Ale Gáborko to určite vie! Ak stretnem našich najvyšších slovenských súditeľov v skratke GGB, určite sa ich na to opýtam aj napriek tomu, že im je jedno z hľadiska necitlivých chuťových buniek na jazyku , čo papkajú, len aby to bolo v tomto prípade to pravé mexické teda super pikantné!

Pavel Jacz

Máme nového NADústavného samozvaného šéfa Slovenska!

09.08.2018

Možno mám medzery v informáciách, ale ešte som nepočul, že si niekto v demokratickej krajine piskne a na koberček mu nabehnú traja najvyšší ústavní činitelia. A tak sa náš Generálny prokurátor viac »

Prečo je u nás všetko drahšie ako v okolí? Ekonomickí „špecialisti“ totiž verejne „mudrujú“!

23.07.2018

Stále počúvame v médiach mladých ekonomických „zasranov“ zo všelijakých nezmyselných nadácií, ústavov a inštitútov žijúcich viac ako dobre zo štátnych a zahranično záujmových peňazí, viac »

Adam Valček redaktor SME je špeciálny „investigatívec“.

30.06.2018

Vo štvrtok ráno som v aute - v Radiu Expres počul upútavku, že Branislav Závodský sa bude na poludnie rozprávať o vyhrážaní sa Adamovi Valčekovi podnikateľom Marianom Kočnerom. A tak som viac »

merkel, putin

Nord Stream 2, Ukrajina či Sýria. Merkelová má s Putinom čo preberať

18.08.2018 20:41

Nemecká kancelárka Merkelová a ruský prezident Putin uviedli, že na svojom stretnutí budú hovoriť aj o vyhliadkach na mierovú misiu OSN na východe Ukrajiny.

most, janov

Správca diaľnice v Janove predstúpil pred verejnosť. Ponúkol milióny, nie však ospravedlnenie

18.08.2018 20:23

Pred novinármi dnes popoludní prvýkrát od zrútenia časti viaduktu v Janove stálo vedenie spoločnosti, ktorá diaľnicu A10 aj s Morandiho mostom spravuje.

Erdogan

Erdogana opäť zvolili za šéfa Strany spravodlivosti a rozvoja

18.08.2018 19:35

Tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana znova zvolili za predsedu vládnucej islamsko-konzervatívnej Strany spravodlivosti a rozvoja.

počasie, leto, teplo, horúčavy

Horúčavy potrápia obyvateľov západného a južného Slovenska, SHMÚ vydal výstrahy

18.08.2018 18:46

Vysoké teploty vzduchu sa v nedeľu (19.8.) môžu vyskytnúť na území západného a južného Slovenska.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 38
Celková čítanosť: 122619x
Priemerná čítanosť článkov: 3227x

Autor blogu

Kategórie