Založ si blog

Hlavní sudcovia či súditelia Slovenska Galko, Grendel a Beblavý rozhodli! Vietnamská polievka im nechutí!

Je až neuveriteľné, ako matematik-fyzik Ľubomír Galko, novinár Gábor Grendel a ekonomický docent Miroslav Beblavý ovládajú právo i zákony a tak dokážu správne a teda aj právne predvídať a rovno vďaka intuíciam rozhodnúť aj poslať do väzby a odsúdiť svojho oveľa, oveľa silnejšieho protivníka, ktorý mal v posledných voľbách skoro 3,5 krát viac hlasov, ako všetci traja najvyšší slovenskí súditelia spolu. Samozrejme, že preferencie sa menia (no ani včerajšie z 10. augusta veľkú zmenu neukázali) a nové voľby ukážu, ako dokázali exministra Kaliňáka vo verejnosti očierniť počas volebného štvorročného obdobia.

Z vyjadrení zodpovedných šéfov vytvorila svätá trojica fabuláciu bez motívu. Najviac skúseností má však exminister obrany, ktorý odpočúval slovenských novinárov a určite aj teraz spolubojovníka Grendela. Ale šéf tajnostkárskeho výboru Gáborko o tom ešte asi nevie.

Trojica „Slovenských najvyšších sudcov“ však neovláda základnú teóriu vyšetrovania trestného činu. Najpodstatnejším faktom je hľadanie motívu. Ten pri vyšetrovaní odhalí zločincov. Bez neho ťažko určiť páchateľa. Doteraz som z ich úst nič také nepočul, ale o vine a o páchateľovi rozhodli jednohlasne a rezolútne.

Veď nikto o tom nič nevedel a nevie. Ani vnútro, ani SIS ( Ak by tajnú službu viedol nimi nenávidený Kaliňák, určite by mu neuverili ako dvoj-tajno-názorovému Šafárikovi!), ani kontra rozviedka, či rozviedka (Niet sa ani čo čudovať. Veď za 25 rokov sa niektoré tajné spravodajské kontakty ani nedajú obnoviť!), iba trojica GGB a Tódová vedia všetko!

A tak rozmýšľam nad mnohými motívmi exministra Kaliňáka pomôcť uniesť vietnamského skorumpovaného politika a podnikateľa slovenským vládnym špeciálom. Zločinca podľa nemeckých vyšetrovacích indícií nútene posadili do českého auta v Berlíne a doviezli ho do Bratislavy. Podľa tohto, teda mala najväčšiu úlohu v únose česká tajná služba. A my sme ho len naložili do lietadla. To, že Vietnamec zmizol Nemcom spod nosa je podľa našich súditeľov ten najhorší a najohavnejší trestný čin Slovenska a nie Nemecka a Česka. Súdim to podľa niekoľko týždňového množstva interesu slovenských médii a opozície, na rozdiel od spomínaných krajín, kde je to v mediach obyčajná vedľajšia téma (Aj napriek tomu, že si Rath už nakúpil tepláky, zubnú kefku, uterák a čalúnený sedák na dlhoročnú tvrdú stoličku.). Veď načo by, ako to vieme iba my, vychvaľovali šikovné tajné služby Vietnamu. 

Poďme teda k motívom. Možno Kaliňákovi sľúbili polovicu Hanoja, alebo ryžové plantáže, aby umožnil uniesť zločinca k zaslúženému trestu (To by bolo však za takúto minislužbičku pre politicky opačne orientovanú krajinu veľmi okaté!). Len mi to nejako nehrá, pretože opozícia už dlho tvrdí, že exminister vnútra koná stále protiprávne a aj preto, že sa škaredo pozrie, potí sa z nervozity pred novinármi, a možno aj chodí a zablúdil omylom na detektor lži mu treba sťať vlasatú a bradatú hlavu za každú cenu. Tak teda, prečo by napomáhal spravodlivosti? To je určite vylúčené, veď podľa opozície je Kalino zločinec. A zločinci, pokiaľ ešte nesedia v chládku, majú k spravodlivosti, k pravde a k priznaniu negatívny vzťah! Takže toto absolútne vylučujem.

Avšak prišiel som na niečo, čo majú zločinci aj prokurátori, policajti a sudcovia spoločné. A teda aj exminister Kaliňák. A to je gurmánstvo! To zmáha aj mňa. Veď už poznáme poučku, že ak žena nenavarí…… Najradšej si v čínskych a vietnamských reštauráciách v Bratislave pochutím na Vietnamskej polievke. Najlepšie s hovädzím mäsom. A toto je pravdepodobne hlavný motív únosu zločinca. Vietnamská tajná služba pravdepodobne zabezpečila exministrovi Kaliňákovi doživotné a určite čerstvé donášky domov výbornej Vietnamskej polievky a to aj pre celú rozvetvenú rodinu! Len stále neviem definovať, či má dnes už iba poslanec Kaliňák Vietnamskú polievku radšej s kuracím alebo hovädzím mäsom. Ale Gáborko to určite vie! Ak stretnem našich najvyšších slovenských súditeľov v skratke GGB, určite sa ich na to opýtam aj napriek tomu, že im je jedno z hľadiska necitlivých chuťových buniek na jazyku , čo papkajú, len aby to bolo v tomto prípade to pravé mexické teda super pikantné!

Pavel Jacz

Pán Lajčák „uvedomte sa“, nie sme Cirkus Slovensko: 105 miliónov nie je za nič?

22.03.2019

Úlohou diplomata je všetko zaobaliť do krásnych slov, aby mu naleteli všetci ostatní . Ak sa tak stane, tak dotyčnému diplomatovi vravíme, že je šikovný. Z histórie máme veľa prípadov šikovnosti viac »

Čaputová: „Ja som zmena! „

18.03.2019

Chceme zmenu bolo a je hlavné motto prezidentskej kampane a výsledkov prezidentských volieb. Tvrdili to najmä opozičné strany (Matovič, Sulík, Beblavý a ďalší), ďalej kandidáti Mistrík, viac »

Vyhlasujem súťaž na všetky prepísané Bašternákove majetky!

15.03.2019

Na úvod vtip, z ktorého sa budem odvíjať. Viete, aký je rozdiel medzi sliepkou a Slovákom? Žiadny! Sliepka znáša vajcia a Slovák všetko. Áno. Slováci znesú všetko. Znesú bezbrehé zvyšovanie viac »

somálsko, mogadišo, afrika, teroristický útok, bomba, auto, chlapec,

Islamisti zaútočili v Mogadiše na vládnu budovu

23.03.2019 12:50

Útoky sa odohrali vo vládnej štvrti, kde má sídlo aj somálska tajná služba.

Vajcia

Čie vajcia budú jesť Slováci

23.03.2019 12:00

Slovensko stojí pred otázkou, či si udrží sebestačnosť vo výrobe vajec. Reťazce ich žiadajú z alternatívnych, nie klietkových chovov.

Andrej Danko

Ak Pellegrini považuje predčasné voľby za jediné riešenie, SNS ho podporí

23.03.2019 11:12

Premiérovi Petrovi Pellegrinimu sa zdá, že sa vláda začína odkláňať od priorít.

sefcovic, caputova

VIDEOKOMENTÁR: Voliči nepotrebujú pokyny, rozhodujú sa sami

23.03.2019 11:00

Čo by sa muselo stať, aby sa zmenili pomery voličov pred 2. kolom prezidentských volieb? Na čom sa to všetko rozhodne? Pozrite si videokomentár.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 80
Celková čítanosť: 335169x
Priemerná čítanosť článkov: 4190x

Autor blogu

Kategórie