Založ si blog

Hlavní sudcovia či súditelia Slovenska Galko, Grendel a Beblavý rozhodli! Vietnamská polievka im nechutí!

Je až neuveriteľné, ako matematik-fyzik Ľubomír Galko, novinár Gábor Grendel a ekonomický docent Miroslav Beblavý ovládajú právo i zákony a tak dokážu správne a teda aj právne predvídať a rovno vďaka intuíciam rozhodnúť aj poslať do väzby a odsúdiť svojho oveľa, oveľa silnejšieho protivníka, ktorý mal v posledných voľbách skoro 3,5 krát viac hlasov, ako všetci traja najvyšší slovenskí súditelia spolu. Samozrejme, že preferencie sa menia (no ani včerajšie z 10. augusta veľkú zmenu neukázali) a nové voľby ukážu, ako dokázali exministra Kaliňáka vo verejnosti očierniť počas volebného štvorročného obdobia.

Z vyjadrení zodpovedných šéfov vytvorila svätá trojica fabuláciu bez motívu. Najviac skúseností má však exminister obrany, ktorý odpočúval slovenských novinárov a určite aj teraz spolubojovníka Grendela. Ale šéf tajnostkárskeho výboru Gáborko o tom ešte asi nevie.

Trojica „Slovenských najvyšších sudcov“ však neovláda základnú teóriu vyšetrovania trestného činu. Najpodstatnejším faktom je hľadanie motívu. Ten pri vyšetrovaní odhalí zločincov. Bez neho ťažko určiť páchateľa. Doteraz som z ich úst nič také nepočul, ale o vine a o páchateľovi rozhodli jednohlasne a rezolútne.

Veď nikto o tom nič nevedel a nevie. Ani vnútro, ani SIS ( Ak by tajnú službu viedol nimi nenávidený Kaliňák, určite by mu neuverili ako dvoj-tajno-názorovému Šafárikovi!), ani kontra rozviedka, či rozviedka (Niet sa ani čo čudovať. Veď za 25 rokov sa niektoré tajné spravodajské kontakty ani nedajú obnoviť!), iba trojica GGB a Tódová vedia všetko!

A tak rozmýšľam nad mnohými motívmi exministra Kaliňáka pomôcť uniesť vietnamského skorumpovaného politika a podnikateľa slovenským vládnym špeciálom. Zločinca podľa nemeckých vyšetrovacích indícií nútene posadili do českého auta v Berlíne a doviezli ho do Bratislavy. Podľa tohto, teda mala najväčšiu úlohu v únose česká tajná služba. A my sme ho len naložili do lietadla. To, že Vietnamec zmizol Nemcom spod nosa je podľa našich súditeľov ten najhorší a najohavnejší trestný čin Slovenska a nie Nemecka a Česka. Súdim to podľa niekoľko týždňového množstva interesu slovenských médii a opozície, na rozdiel od spomínaných krajín, kde je to v mediach obyčajná vedľajšia téma (Aj napriek tomu, že si Rath už nakúpil tepláky, zubnú kefku, uterák a čalúnený sedák na dlhoročnú tvrdú stoličku.). Veď načo by, ako to vieme iba my, vychvaľovali šikovné tajné služby Vietnamu. 

Poďme teda k motívom. Možno Kaliňákovi sľúbili polovicu Hanoja, alebo ryžové plantáže, aby umožnil uniesť zločinca k zaslúženému trestu (To by bolo však za takúto minislužbičku pre politicky opačne orientovanú krajinu veľmi okaté!). Len mi to nejako nehrá, pretože opozícia už dlho tvrdí, že exminister vnútra koná stále protiprávne a aj preto, že sa škaredo pozrie, potí sa z nervozity pred novinármi, a možno aj chodí a zablúdil omylom na detektor lži mu treba sťať vlasatú a bradatú hlavu za každú cenu. Tak teda, prečo by napomáhal spravodlivosti? To je určite vylúčené, veď podľa opozície je Kalino zločinec. A zločinci, pokiaľ ešte nesedia v chládku, majú k spravodlivosti, k pravde a k priznaniu negatívny vzťah! Takže toto absolútne vylučujem.

Avšak prišiel som na niečo, čo majú zločinci aj prokurátori, policajti a sudcovia spoločné. A teda aj exminister Kaliňák. A to je gurmánstvo! To zmáha aj mňa. Veď už poznáme poučku, že ak žena nenavarí…… Najradšej si v čínskych a vietnamských reštauráciách v Bratislave pochutím na Vietnamskej polievke. Najlepšie s hovädzím mäsom. A toto je pravdepodobne hlavný motív únosu zločinca. Vietnamská tajná služba pravdepodobne zabezpečila exministrovi Kaliňákovi doživotné a určite čerstvé donášky domov výbornej Vietnamskej polievky a to aj pre celú rozvetvenú rodinu! Len stále neviem definovať, či má dnes už iba poslanec Kaliňák Vietnamskú polievku radšej s kuracím alebo hovädzím mäsom. Ale Gáborko to určite vie! Ak stretnem našich najvyšších slovenských súditeľov v skratke GGB, určite sa ich na to opýtam aj napriek tomu, že im je jedno z hľadiska necitlivých chuťových buniek na jazyku , čo papkajú, len aby to bolo v tomto prípade to pravé mexické teda super pikantné!

Pavel Jacz

Ako som si v Datart na Mikuláša nekúpil samodarček! !!

11.12.2018

Blížia sa Vianoce a tak sa obchodníci idú potrhať so svojimi ponukami v reklamách. Všade sa dozvedáme, ako nakúpime lacnejšie a so zľavami. Čo sa týka elektroniky, tak ju ponúkajú NAY, Datart, viac »

Je Fico diplomat?

10.12.2018

Keď sa s niekym rozprávam a položím mu otázku, tak čakám jasnú odpoveď. Myslím si, že všetci sa pýtajú preto, aby sa dozvedeli. Jasné odpovede sú základom komunikácie. Aj novinári robia viac »

Tódovej extempore na pokračovanie na včerajšej tlačovke.

07.12.2018

Po včerajšej tlačovej besede podpredsedu SMER-u Kaliňáka som mal opäť veľmi zlý pocit. Zapol som si televízor až v čase otázok novinárov. A čo čert nechcel, tak akurát svietila žena s viac »

írsko, referendum, potraty

Írsky parlament schválil návrh zákona povoľujúci umelé prerušenie tehotenstva

13.12.2018 22:58

Írsky premiér Leo Varadkar označil schválenie legislatívy zákonodarcami za "historickú chvíľu pre ženy".

donald trump

Stretnutie Putina s Trumpom nebude možné, kým Rusko nevráti zajaté lode

13.12.2018 22:03

Vyhlásil to poradca amerického prezidenta pre národnú bezpečnosť John Bolton.

Francúzsko, Štrasburg, streľba

Francúzska polícia zastrelila útočníka z vianočných trhov

13.12.2018 21:55, aktualizované: 22:23

Cherifa Chekatta našla polícia ukrytého v sklade.

trump

Trump vyzval Fed, aby prestal zvyšovať úroky

13.12.2018 20:43

Americký prezident Donald Trump vyzval centrálnu banku (Fed), aby na svojom budúcotýždňovom zasadnutí nepokračovala v sprísňovaní menovej politiky.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 54
Celková čítanosť: 203968x
Priemerná čítanosť článkov: 3777x

Autor blogu

Kategórie