Založ si blog

INZERÁT: Zháňam pre Lojzka Hlinu 10 oviec a 10 krásnych žien. Zn. Využitie času.

Keď sa človek nudí, tak zväčša niečo nové vymyslí. Géniovia objavia nový vedecký jav či súvislosť a hlupáci sprosté chujády. Predpokladá to však aj používanie nejakej narkománie, ktorú študentom odporúčal podpredseda Progresívneho Slovenska Truban. Vtedy nám mozog podľa Trubana pracuje nad mieru normálneho rozmýšľania a dokáže výnimočné veci.

A tak sa pozrime na Olajňácko-Kádeháckeho Saskára (to sú len tri strany zo šiestich, kde tento politický chameleón pôsobil) Lojzíka Hlinu. Tento „geniálny“ mysliteľ a veľmi energický človek ľavou zadnou zvláda svoj salaš i ďalšie gastropodnikanie a rovnako ho nezaťažuje ani práca poslanca. Preto asi vysedáva na svojom salaši a pozerá sa na svojich 5 posledných ovečiek a začína dumať o tom, kde, čo a akú sprostosť (pre samotného Lojzíka užasnú múdrosť) by vymyslel, aby sa dostal do mediálneho éteru a svojím vyše 17 402 voličom (po dvoch fiaskách v KDH s 90 timi a 233-timi hlasmi celkom úspech) ) sa pripomenul, že ho múdrosť ešte nezahltila. 

Spomeňme si na dovoz tanku pred dom Biľaka či murovačku na Obchodnej ulici pred Pôžičkárňou a k tomu možno samozrejme pripomenúť jeho najnovší genitálny výmysel odvolať z funkcie šéfa výboru za fajčenie v NRSR!!! Super nápad! Prišiel na to vtedy, keď na salaši papkal z poslednej bryndze pirohy a veľmi dlho trávil. A pri trávení pracuje mozog s ťažkosťami a to Lojzík dokonalo využil na to, aby vyprodukoval z mozgovne hlúposť hlúpostí. Inými slovami, nebolo o čom, tak z obyčajného ovčieho exkrementu uplietol dokonalý kozmický koráb!!!

A tak sme ho včera v piatok videli osamelého na tlačovej besede SaS. No, skôr len vyhlásení, pretože novinári na jeho vyzvanie, aby sa pýtali, ho odignorovali. Asi nevedeli takú hlúposť spracovať. Odvolávať šéfa výboru, pretože si zapálil pri pokuse v priestoroch NRSR, je naozaj bizarnosťou všetkých svetových chujád, aké len existovali!!! Pripomína to genitalitu mozgového trustu bývalej vlády našej „milovanej“ Veronky! Charakterizoval konanie Huliaka ako „príspevok do pokladnice múdrosti“. Ja sa len opýtam, prečo radšej Lojzík nedoštudoval Vysokú poľnohospodársku školu v Nitre a chýbal na hodinách fotosyntézy aj na strednej poľnohospodárskej i na hodinách biológie na Základnej škole. Ak by ovládal základné poučky, tak by vedel, rovnako ako aj Greendealisti, že rastliny žijú z CO2 a ďalších pre nás škodlivých látok! Jednoducho povedané čistia vzduch!

Ako zarytý nefajčiar prišiel ukázať vedro farby, ktorou by mal Huliak vymaľovať kanceláriu, pretože nefajčiari nechcú užívať fajčiarske miestnosti. Zase ďalší super návod!

No a zaujal ma ešte jeden Lojzíkov bonmot, ktorý pripomína príslovie : „Zlodej kričí, chyťte zlodeja!“ Veľmi tvrdo vytkol Huliakovi porušenie zákona! Fajčil v zakázaných priestoroch! Myslím si, že to môže iba ten, kto nikdy neporušil flagrantne predpisy a zákony a to teda Lojzík určite nie je. Huliakovo fajčenie v NRSR ako pokus môžeme pokojne porovnať s Hlinovým pokusom stavať múrik bez stavebného povolenia na frekventovanom chodníku. A to určite nie je Hlinov jediný prehrešok proti zákonom. Pri jeho absurditách by sme toho naozaj našli omnoho viac.

Vďaka tejto bizarnosti, teda hľadám darcov aspoň 10 ovečiek, níe baranov a 10 krásnych dobrovoľníčiek (môžu byť medzi nimi aj masérky i fitnesky), aby vyplnili Lojzíkovi to množstvo voľného času, počas ktorého mu pracuje nakrivo mozgovňa. Veď dojiť o desať ovečiek viac, strihať ich a vyháňať na pašu mu zoberie časť voľného času a naplno si ho vyplní aj s 10-timi krásnymi dievkami. Lojzík bude ukonaný a nebude sa zaoberať grotesknými chujádami a od únavy sa aj dobre vyspí!

Pavel Jacz

Nepoznám nadávku či prívlastok na Matoviča, ktorými by som ich neurazil, ak by som ich použil na neho.

27.06.2024

Takže, na úvod sa ospravedlňujem všetkým nadávkam a prívlastkom, ktoré použijem v súvislosti s naším „nepoškvrneným“ trnavským „Bohom zla, klamstiev, podrazov, bezcitnosti a túžbou prešľapávať a dupať so svojou pravdou po mŕtvolách“. V pléne debaty k zákonu „Lex atentát“ si takto zakecal či zatrepal za rečníckym pre neho len kecpultom či trepopultom v [...]

Skrachovala známa super luxusná cestovná kancelária!

14.06.2024

Pred piatimi rokmi vznikla nová cestovná kancelária, ktorá prispôsobuje cesty na mieru svojim zákazníkom a všetko v jednej cene all inclusive. A bola veľmi úspešná. Dokonca ako jedna z mála cestoviek vlastnila aj luxusne zariadené lietadlo Airbus za 42 miliónov s doletom 9000 km, s ktorým zaletela so svojimi zväčša stálymi solventnými zákazníkmi do mnohých turistických [...]

Po Ilievovi, Dibákovej, Dírerovi „dobrovoľne odídu“ ďalší angažovaní neobjektívci sediaci v moderátorskych kreslách.

28.05.2024

Čistiť od obrých pliev to začali v TA3. Moderátor Iliev, ktorý nastúpil do relácie V politike po nútenom odchode neobjektívneho Dolinského, už asi nemohol zniesť na svoju útočnú opozičnú moderátorskú politickú prácu tlaky, tak sa akože „dobrovoľne“ po česky povedané „odklidil“ do svojej novej debatnej, ale už apolitickej relácie. To sme si vydýchli po prvý [...]

Harris

Harrisová je vo výhode, veď nemá 80. Zľakne sa jej Trump?

23.07.2024 06:00

Svojho osemdesiatnika sa zbavili demokrati, keď 81-ročný vládca Oválnej pracovne Joe Biden oznámil, že odstupuje zo súboja o Biely dom. Či urobí Trump (78)?

fico, matovič, PVV

Výzvy na zmierenie krachujú, Smer a SNS sú proti. Politológovia: Matovič a Fico za jedným stolom? Nemožné

23.07.2024 06:00

Z koaličných strán tak ochotu vyjadruje zatiaľ len Hlas. SNS v stretnutí zmysel nevidí, podobne ako niektorí členovia Smeru. Problémom je pre koalíciu najmä hnutie Slovensko Igora Matoviča.

Kamala Harrisová

Kamala Harrisová v kampani získala za jediný deň rekordných 81 miliónov USD. Pred rokmi jej prispel aj Trump

23.07.2024 05:55

Hlavná kandidátka na demokratickú nomináciu na americký prezidentský súboj Kamala Harrisová získala za jeden deň od darcov 81 miliónov dolárov.