Založ si blog

Nepoznám nadávku či prívlastok na Matoviča, ktorými by som ich neurazil, ak by som ich použil na neho.

Takže, na úvod sa ospravedlňujem všetkým nadávkam a prívlastkom, ktoré použijem v súvislosti s naším „nepoškvrneným“ trnavským „Bohom zla, klamstiev, podrazov, bezcitnosti a túžbou prešľapávať a dupať so svojou pravdou po mŕtvolách“.

V pléne debaty k zákonu „Lex atentát“ si takto zakecal či zatrepal za rečníckym pre neho len kecpultom či trepopultom v parlamente, citujem: A toto je presne takéto poviem finálne štádium diktátora, do ktorého sa Fico už dostal. Človeka, ktorý si myslí, že on je štát. On je slnko, on je štát, on je boh. On môže rozhodovať o výhodách pre seba prostredníctvom svojich vlastných poslancov. Nechcem hovoriť, teraz sa zbabelo skrýva v nemocnici, bolo by samozrejme od neho chlapskejšie, keby sa sem postavil a predkladal by on ten návrh, ale radšej mu teraz vyhovuje byť ticho niekde v kúte a budú robiť špinavú robotu ostatní, však teda Kaliňák znesie – v pohode spraví“, koniec citátu.

Nezabehlo Vám pri týchto slovách? To je ale super skrížený patogenizovaný hyenizmus s cynizmom, však!

Tento trnavský posero a zbabelec sa predviedol počas známeho incidentu pred úradom vlády, kedy provokatívne ako autisticko tvrdohlavé decko rušil tlačovku SMER-u. Keď ho prstami poťukal po tvári SMER-ák Glück, lebo viac nedočiahol (Škoda, zaslúžil by si poriadnu facku!), tak Matovič začal tak zavýjať a zvíjať sa, ako keď idú sviňu zakálať. Odvtedy si majstri mäsiari zakálači pred zabíjačkou môžu vypočuť zakaždým Matovičovu kapúrkovú motlitbovú bolestnú áriu zo priamo svinskej papuli. Predstavte si, že by mu Glück urobil monokel. Určite by bol doteraz na PN, ak by to bolo možné a súdil by sa minimálne o 10 miliónov Euro bolestného. A vyhováral by sa určite aj 10 rokov na to, že ho to obmedzuje vo videní sveta.

Potrebuje ešte nejaký komentár tento chudáčik a zároveň chujád z Trnavy? Myslím si, že nie. Urážal by som všetky prívlastky a nadávky, ak by som ich použil. A bolo by ich neúrekom. Aj tak sa tým, niektorým ospravedlňujem za použitie v súvislosti s pamozgovo posunutým indivíduom.

Pavel Jacz 

Skrachovala známa super luxusná cestovná kancelária!

14.06.2024

Pred piatimi rokmi vznikla nová cestovná kancelária, ktorá prispôsobuje cesty na mieru svojim zákazníkom a všetko v jednej cene all inclusive. A bola veľmi úspešná. Dokonca ako jedna z mála cestoviek vlastnila aj luxusne zariadené lietadlo Airbus za 42 miliónov s doletom 9000 km, s ktorým zaletela so svojimi zväčša stálymi solventnými zákazníkmi do mnohých turistických [...]

Po Ilievovi, Dibákovej, Dírerovi „dobrovoľne odídu“ ďalší angažovaní neobjektívci sediaci v moderátorskych kreslách.

28.05.2024

Čistiť od obrých pliev to začali v TA3. Moderátor Iliev, ktorý nastúpil do relácie V politike po nútenom odchode neobjektívneho Dolinského, už asi nemohol zniesť na svoju útočnú opozičnú moderátorskú politickú prácu tlaky, tak sa akože „dobrovoľne“ po česky povedané „odklidil“ do svojej novej debatnej, ale už apolitickej relácie. To sme si vydýchli po prvý [...]

Vymení si moderátor spravodajstva TV JOJ Mečiar už neaktuálny odznačik na klopni svojho saka za aktuálny?

22.05.2024

Moderátor spravodajstva TV JOJ Mečiar od vraždy Kuciaka s priateľkou si pripína do každého rýdzo slovenského vysielania svoj obľúbený odznačik po napísaný po anglicky All for Jan – Všetci za Jana. Je to už 6 rokov odznačkovania sa od roku 2018, kedy sa stal tento ohavný čin. Keďže je Mečiar v tomto tvrdohlavý posledný mohykán, ktorý si pripína do každého vysielania [...]

Kamala Harrisová

Harrisová má podporu dostatočného počtu delegátov. V kampani sa chce sústrediť na posilnenie strednej vrstvy a práva žien

23.07.2024 07:29

Viceprezidentka USA Kamala Harrisová si je istá, že v prezidentských voľbách vyhrá nad republikánskym kandidátom Donaldom Trumpom.

Joe Biden

Prezident Biden sa v utorok vráti do Bieleho domu, prekonal covid

23.07.2024 06:44

Očakáva sa, že Biden sa tento týždeň stretne s izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Poliaci tlačia, aby spojenci povolili Kyjevu streľbu hlboko do ruského vnútrozemia

23.07.2024 06:25, aktualizované: 07:46

Poľsko nepovažuje povolenie úderov zbraňami od spojencov hlboko v Rusku za eskaláciu situácie, ale za oprávnenú sebaobranu.

Harris

Harrisová je vo výhode, veď nemá 80. Zľakne sa jej Trump?

23.07.2024 06:00

Svojho osemdesiatnika sa zbavili demokrati, keď 81-ročný vládca Oválnej pracovne Joe Biden oznámil, že odstupuje zo súboja o Biely dom. Či urobí Trump (78)?