Založ si blog

Hviezdny hrobár Matovič včera potvrdil svoju nevyspytateľný tvrdohlavý mozgový karambol.

Mám ten dojem, že ak by trnavský štricák patriaci do iného zariadenia ako je vládna inštitúcia kopal hrob pre vášho príbuzného, tak by ste vykopanej jamy možno nedožili. Stačí, aby si spomenul, že sa s vašim príbuzným kedysi pohádali v krčme a budete musieť osobne dovykopávať, pretože by si štricák povedal, že 50 cm hĺbky hrobu stačí. Veď mu zapla mozgovňa a tá vravela pohreb, nepohreb všetko jedno a hajde na pivo. Nech si tú jamu kope kto chce. A hodí lopatu o zem.

Takto to nejako vyzeralo aj pri podaní nedemisie. Argument, že podpísané dokumenty nemohol vytrhnúť z ruky, pretože nie sú pokrčené, rovnako ako hodené nepoškodené lopaty je len prostoduchá výhovorka. Máte ten dojem, že všetci držíme každý jeden dokument tak silno, aby nám ho niekto nevytrhol z ruky? A navyše ešte v prezidentskej kancelárii, kde musí byť všetko tip top a narába sa s dokumentami až nadmieru jemne?

Nuž, ak sa niekomu stále atomizálne preskupujú neutróny v dehonestovanej mozgovni, tak na to existuje iba jedna liečba na záchranu života. Štyri steny.

V podobnom duchu sa niesli aj tlačovky OĽaNO pred a po hlasovaní o nedôvere vlády. Ešte pred ním  Matovič – krotký ako myška, nezvyklo prečítal podlízavý prosebný doslova žobroniaci text, ktorého by nedokázal byť v živote autorom. No a po hlasovaní vyurážaný odvolaný Matovič spustil svoju pravú primitívnu gansterskú podobu. A zase sme počuli, že mafia SMER-ov a fašistov bude vládnuť a demokracia skončila. To, že možno viac ako 80 % občanov nebude voliť vraj demokratické strany zahrňujúcu podľa Hegera prívlastky proreformnú, proeurópsku a proukrajinskú vládu – teda nie proslovenskú (skôr čudné vystavané jednoosobové hnutie a strany) je to, že demokratickí voliči sa vraj strácajú. Na to, ako v mnohých prípadoch vláda nedemokraticky konala, zatvárala ústa, protiústavne nútila nosiť náhubky aj na uliciach sme sa pozerali. Tých “demokratických“ konaní počas dva a pol roka by sme našli neúrekom.

Kedy už konečne pochopí tento hrobár vládnej koalície, že voľby sú demokratické vyjadrenie voličov a voliči nie sú ani demokratickí ani nedemokratickí. Sú to jednoducho voliči, ktorí si volia svojich zástupcov. A to je tá pravá demokracia – rešpektovať aj iný názor!!! A podľa neohrababca a ďalších koaličných “hviezd“ ako sú Remišová, Šeliga, Sulík, Heger, Šipoš a ďalší z OĽaNO i bývalý „OĽaNOINTELIGENT“ Krúpa, ktorý s iba 1864 hlasmi z vyše štyroch miliónov voličov, sa stal šéfom branno bezpečnostného výboru parlamentu zásadne ovplyvňuje a rozhoduje o bezpečnosti štátu!!! Je choré, že náš volebný systém je tak deravý, že dopusti takéto kalkulačné nedemokratické zvrátenosti!!! Zopakujem ešte raz 1864 hlasov kamarátov, rodiny a známych z vyše 4-roch miliónov voličov!!! Koľko je to stotín či tisícin percenta???

Na tomto príklade poukazujem na celé vládnutie a pôsobenie strany, na ktorej čele stojí hrobár-deštrucionalista. To je ten, ktorý stále tvrdí, že takú dobrú vládu Slovensko, skôr pod jeho vedením Zlovensko ešte nemalo. Má pravdu, len zabudol dodať, že tak dobrú na exkrement vládu snáď nemajú ani v imperiálnom, diktátorskom, moslimskom kráľovstve na ostrove OHO-POHO.

Preto si spomínaní neberte do úst termíny – demokracia, demokratické sily, demokratická vláda, demokratickí voliči, ktorými urážate voličov Slovákov, len preto, že sa im pohli mozgové závity, pretože ste sa v škole podstatu slov demokracia a demokratický/í/á nenaučili!!! A prosím prestaňte urážať vyše 80% voličov Slovenskej republiky!!!

Pavel Jacz

Kto zmaril úspešné? , či neúspešné? referendum a kto by ho mal zaplatiť?

25.01.2023

Na úvod: Keďže ma stále „demokraticky“ blokujú na úvodnej stránke, dajte prosím vedieť známym, ak sa Vám bude páčiť článok, aby si ho prečítali. Vďaka. Aj jedna aj druhá strana hovoria o víťazstvách v referende, pričom vládna koalícia hovorí o vyhodených 10 miliónov Euro (Heger a ďalší), ale aj o najzbytočnejšom referende v histórii (Sulík), [...]

Ministerka – zloba, minister – hovädo, ďalší minister americký hnus a prezidentka mení názory a tak nás zavádzala s referendom!

19.01.2023

(Keďže ma stále v blokujú na úvodnej stránke a článok sa Vám bude páčiť, povedzte aj známym, že si ho môžu vyhľadať a prečítať. Vďaka.) To je len časť tých, ktorí nám aj dnes pod stratení dôvery vládnu. Začnime ministerkou Remišovou. A jej vyjadrením k predčasným voľbám. Bábkoherečka vie, že SMER bude vo vláde a tak sa aj správa. Ona je zásadne proti [...]

Neuveriteľné, čo stvára odvolaný pseudopredseda vlády „demokrat“ Heger, ktorý hľadá pohľadnú 76-tku.

13.01.2023

Na úvod: Od marca ma stále blokuju na úvodnej stránke. Ak sa Vám môj fejton páči, povedzte aj známym, aby si ho prečítali. Vďaka. To, že v našej vláde panuje pseudodemokratický egoizmus, ktorým predstavitelia vládnej koalície nazývajú sami seba falošne demokratickými politikmi, vieme. Demokrati sa stále hádajú, stále niečo pripravujú, stále rokujú, stále hasia [...]

Lukáš Kyselica, Boris Kollár, parlament, NR SR, Peter Pčolinský

Ďalšie snahy Sme rodina i ĽS NS. Meniť chcú ústavu a podmienky referenda. Sú to „jatky populizmu“, tvrdí politológ

28.01.2023 16:00

Zdá sa, že sa so zmenami ústavy roztrhlo vrece. Len pred týždňom si poslanci schválili jednu zmenu a už sú na stole ďalšie.

petr pavel

Pavel: Vo voľbách vyhrala pravda, dôstojnosť a pokora

28.01.2023 15:52, aktualizované: 16:29

Nevidím víťazov či porazených, v týchto voľbách vyhrali hodnoty ako sú pravda, dôstojnosť a pokora, povedal Pavel.

pavel

Kto je generál Pavel? Zachránil životy mnohým Francúzom (profil víťaza volieb)

28.01.2023 15:30

Celá pracovná kariéra Pavla sa spája so službou v armáde.

Horská záchranná služba / Spálený žľab / Lavína /

V slovenských pohoriach trvá mierne lavínové nebezpečenstvo

28.01.2023 14:03

Hlavným problémom je vetrom previaty sneh na severných svahoch nad hornou hranicou lesa.