Založ si blog

Čaputová, Kollár, a Heger sa správali ako monarchovia. Predviedli amorálne zneužitie funkcie ústavného činiteľa.

Len jedno mi prišlo na rozum, keď som počúval a pozeral správy z druhého dňa návštevy pápeža. Čo si to vlastne dovoľujú tieto tri najvyššie ústavné osoby Slovenskej republiky. Zneužili veľkorysosť a dobrotu pápeža Františka a oficiálny protokol ústavného činiteľa využili na rodinkárstvo. Rodinkárstvo, proti ktorému všetci traja navonok bojujú. Ale iba dovtedy, pokým na to nájdu možnosť, aby zneužili svoju vysokú ústavnú funkciu!!! Všetci traja si prisvojili protokolárne práva monarchu, ktorý ako jediný má právo súkromnej audiencie aj s rodinou. K tomu, aby sme sa to dozvedeli sme nepotrebovali Facebook, nahradili ho novinári, ktorým sa pochválili naši „ústavní králi“. Žiaľ, veci neznalým redaktorom to ani prekážať nemohlo. Aj preto je Slovensko krajina NEobmedzených NEmožností najmä pre VYvolených!!!

13. september Medzinárodný deň čokolády spomínané trio slovenských panovníkov zmenilo na pachuť slovenskému národu. Koľko nábožensky založených rodín by chcelo absolvovať audienciu u pápeža. Môžu ju mať, ak si zájdu do Vatikánu a vystoja si niekoľko dní rad a budú mať to šťastie, ak ich vyberú a ak vôbec pápež prijíma. Svieti v tom totiž mnoho krát slovíčko ak.

To  slovíčko ak však neplatí pre rodiny tria našich najvyšších „ústavnej kráľovnej a dvoch ústavných kráľov“!!!

Prezidentka Čaputová ako „príklad“ pre národ si vyhradila právo dokonca priamo v Prezidentskom paláci pre svoju rodinu a partnera, ktorý prvého „dámača“ doteraz nerobil a ani robiť nemieni. Ale v tomto prípade sa mu to veľmi hodilo, že bol súčasťou súkromnej audiencie našej prezidentskej kráľovny! Veď doteraz pápeža určite videl iba na obrazovke, ako väčšina. Niet nad to si s ním ešte podať ruku, rozprávať sa a „sedieť pri jednom stole“.

Ani premiérsky kráľ „oduševnený teologista“ Heger neotáľal a doviezol si do kúrie v Horskom parku v Bratislave, kde pápeža ubytovali, svoju manželku a deti.

No a vrchol všetkému dodala punc audiencia v susedstve kúrie bývajúceho kráľovského predsedu parlamentu Kollára s mamou a so svojimi desiatimi deťmi, ako sa pochválil. Neviem, či sa vôbec pápež dozvedel, históriu tejto osoby a že jeho deti má s desiatimi matkami. To by ho asi veľmi hnal z kúrie cez plot domov. Hlavne, že sa Kollár novinárom pochválil, že preberali s pápežom 4-té prikázanie – cti otca a matku svoju. O kompletnej rodine, by asi zbytočne hovorili. A nezaregistroval som, že by sa  niekto z prítomných novinárov nad tým pozastavil. Je neuveriteľné, kam až siaha drzosť spomínaných ústavných aktérov. Koľko egoistickej amorálnosti nosí v sebe toto „kráľovské“ trio ovládajúce našu krajinu. Je mi z nich naozaj zle, ale určite nielen mne.

Spomeňme si na trojnásobného majstra sveta Sagana, ktorého pred tri a pol rokom prijal pápež vo Vatikáne a musel si dlhšie počkať až potom mohol k pápežovi. Ale iba s manželkou a synom. Sagan starší musel zostať mimo. A porovnajme si, čo urobil pre Slovensko trojnásobný majster sveta, sedemnásobný nositeľ zeleného trička na najslávnejších cyklistických pretekoch Tour de France a víťaz vyše stovky etáp v profesionálnom cyklistickom kolotoči a čo dokázala a urobila pre Slovensko počas sedenia na ústavných stoličkách naša „svätá kráľovská trojica“!

Pavel Jacz

 

Skúška blokovania č. 3

22.06.2022

Aj teraz po čase už po tretí raz som zvedavý, či ma stále blokujú na úvodnej stránke

Skúška blokovania 2

29.05.2022

Aj teraz po čase som zvedavý, či ma stále blokujú na úvodnej stránke

Prezidentka a jej ansámble poradcov je vizitkou nášho zdevastovaného školstva po „Nežnej“.

19.05.2022

My starší vieme, ako sa znížili vedomosti nášho mladšieho obyvateľstva, ktorí už nezažili školstvo, ktoré patrilo počas socializmu medzi najlepšie na svete. Zažili však novodobo moderné školstvo plné demokracie, vzdoru, ponižovania kvalitných učiteľov nielen nízkymi platmi a logicky ich veľkou fluktuáciou do iných lepšie platených zamestnaní. Riaditelia škôl [...]

počasie, kúpalisko, horúčavy, leto, kúpanie

Koniec júna bude pekelne horúci

27.06.2022 07:25

Prvý letný mesiac je veľmi suchý a teplý. Poriadne vrieť to však začne až v týchto dňoch – Slovensko čaká supertropický týždeň.

Jadrový kufrík

Kto je Putinov samovrah? Opil sa a vinný sa necítil

27.06.2022 07:00

Nosieval kufrík, pomocou ktorého sa by sa dala zničiť veľká časť sveta. Teraz sa však psychicky zrútil.

Viliam Zahorčák

Fico predstavil štvrtého kandidáta na košického župana. Je ním primátor Zahorčák

27.06.2022 07:00

Michalovský primátor podľa expremiéra garantuje politickú stabilitu, hodnoty a má silné sociálne cítenie.

doktor, operácia, vyšetrenie, zdravotníctvo, lekár, nemocnica

Pochybenia pri operáciách sú zriedkavé, následky fatálne

27.06.2022 06:30

Vedenie nemocnice musí zabezpečiť dodržiavanie pravidiel pri operácii, prízvukuje primárka.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 336
Celková čítanosť: 2656348x
Priemerná čítanosť článkov: 7906x

Autor blogu

Kategórie