Založ si blog

Čaputová, Kollár, a Heger sa správali ako monarchovia. Predviedli amorálne zneužitie funkcie ústavného činiteľa.

Len jedno mi prišlo na rozum, keď som počúval a pozeral správy z druhého dňa návštevy pápeža. Čo si to vlastne dovoľujú tieto tri najvyššie ústavné osoby Slovenskej republiky. Zneužili veľkorysosť a dobrotu pápeža Františka a oficiálny protokol ústavného činiteľa využili na rodinkárstvo. Rodinkárstvo, proti ktorému všetci traja navonok bojujú. Ale iba dovtedy, pokým na to nájdu možnosť, aby zneužili svoju vysokú ústavnú funkciu!!! Všetci traja si prisvojili protokolárne práva monarchu, ktorý ako jediný má právo súkromnej audiencie aj s rodinou. K tomu, aby sme sa to dozvedeli sme nepotrebovali Facebook, nahradili ho novinári, ktorým sa pochválili naši „ústavní králi“. Žiaľ, veci neznalým redaktorom to ani prekážať nemohlo. Aj preto je Slovensko krajina NEobmedzených NEmožností najmä pre VYvolených!!!

13. september Medzinárodný deň čokolády spomínané trio slovenských panovníkov zmenilo na pachuť slovenskému národu. Koľko nábožensky založených rodín by chcelo absolvovať audienciu u pápeža. Môžu ju mať, ak si zájdu do Vatikánu a vystoja si niekoľko dní rad a budú mať to šťastie, ak ich vyberú a ak vôbec pápež prijíma. Svieti v tom totiž mnoho krát slovíčko ak.

To  slovíčko ak však neplatí pre rodiny tria našich najvyšších „ústavnej kráľovnej a dvoch ústavných kráľov“!!!

Prezidentka Čaputová ako „príklad“ pre národ si vyhradila právo dokonca priamo v Prezidentskom paláci pre svoju rodinu a partnera, ktorý prvého „dámača“ doteraz nerobil a ani robiť nemieni. Ale v tomto prípade sa mu to veľmi hodilo, že bol súčasťou súkromnej audiencie našej prezidentskej kráľovny! Veď doteraz pápeža určite videl iba na obrazovke, ako väčšina. Niet nad to si s ním ešte podať ruku, rozprávať sa a „sedieť pri jednom stole“.

Ani premiérsky kráľ „oduševnený teologista“ Heger neotáľal a doviezol si do kúrie v Horskom parku v Bratislave, kde pápeža ubytovali, svoju manželku a deti.

No a vrchol všetkému dodala punc audiencia v susedstve kúrie bývajúceho kráľovského predsedu parlamentu Kollára s mamou a so svojimi desiatimi deťmi, ako sa pochválil. Neviem, či sa vôbec pápež dozvedel, históriu tejto osoby a že jeho deti má s desiatimi matkami. To by ho asi veľmi hnal z kúrie cez plot domov. Hlavne, že sa Kollár novinárom pochválil, že preberali s pápežom 4-té prikázanie – cti otca a matku svoju. O kompletnej rodine, by asi zbytočne hovorili. A nezaregistroval som, že by sa  niekto z prítomných novinárov nad tým pozastavil. Je neuveriteľné, kam až siaha drzosť spomínaných ústavných aktérov. Koľko egoistickej amorálnosti nosí v sebe toto „kráľovské“ trio ovládajúce našu krajinu. Je mi z nich naozaj zle, ale určite nielen mne.

Spomeňme si na trojnásobného majstra sveta Sagana, ktorého pred tri a pol rokom prijal pápež vo Vatikáne a musel si dlhšie počkať až potom mohol k pápežovi. Ale iba s manželkou a synom. Sagan starší musel zostať mimo. A porovnajme si, čo urobil pre Slovensko trojnásobný majster sveta, sedemnásobný nositeľ zeleného trička na najslávnejších cyklistických pretekoch Tour de France a víťaz vyše stovky etáp v profesionálnom cyklistickom kolotoči a čo dokázala a urobila pre Slovensko počas sedenia na ústavných stoličkách naša „svätá kráľovská trojica“!

Pavel Jacz

 

Matovič je najšikovnejší slovenský politik. Žiaľ, iba ….

25.09.2021

(Zdroj Sputnik News) To, čo sa dnes deje v spoločnosti, v politike, na štátnych úradoch a najmä v policajných a s nimi súvisiacich zložkách, ktoré majú dbať na dodržiavanie zákonov je výslednica ťaženia súčasnej klapkovo jednosmernej „najprofesionálnejšej“ slovenskej vlády v histórii (aspoň si myslím, že „šikovnejšía“ nebola žiadna doteraz), ktorá [...]

Sudkyňa Záleská a poslanec Šeliga strelili svojimi argumentmi obrovského capiska.

24.09.2021

Všetci vieme, ako dopadlo prvé kolo súdneho pojednávania s bývalým špeciprokurátorom Kováčikom. Verdikt pri zameraní sa špecisudkyne Záleskej, ktorú dávala najavo, sa dal očakávať. A to aj z jednej sebaistej argumentácie Záleskej z pojednávania. Na otázku obžalovaného Kováčika, prečo na lavici obžalovaných s ním nesedia aj sudcovia Kliment a Hrubala, ktorí svojimi [...]

Remišová: „Samozrejme, že to viem. DPH je 21%. “ Hotová úžasnosť!

21.09.2021

Televízia Markíza nám v relácii Na telo s účasťou Veroniky opäť ponúkla zábavný programový bonbónik Kabaret Remišová. Možno by výstižnejší názov relácie pri účasti bojovnej buldočky bolo lepšiezmeniť na názov Na uterák! Po dlhšom čase som sa opäť zabával na tom, že naša sladká Veronika zo zásady neodpovedá priamo na priame otázky a ak sa už k tomu [...]

Koloseum / Rím /

Taliansko má oficiálne ďalšiu mafiánsku organizáciu, rímsky klan Casamonica

25.09.2021 21:36

Taliansky súd klan Casamonica tento týždeň postavil na úroveň známejších mafiánskych zoskupení ako sú sicílska Cosa Nostra, neapolská Camorra či pôvodne kalábrijská 'Ndrangheta.

Notebook / Mobil / Internet /

Belgická krajná pravica chce získavať voliča pomocou mobilnej aplikácie s "nefiltrovanými informáciami"

25.09.2021 21:04

Experti upozorňujú, že tretia najsilnejšia strana v Belgicku môže týmto spôsobom získavať o ľuďoch informácie a využívať ich na získavanie nových sympatizantov.

Juraj Šeliga

Šeliga: Som jeden z posledných, komu by bol ponúknutý ministerský post

25.09.2021 20:37

Podpredseda strany Za ľudí tak reagoval na kuloárne informácie o tom, že by mohol byť jedným z kandidátov na post ministra spravodlivosti.

Vladimir Putin

Putin: Výsledky volieb svedčia o tom, že sa v Rusku rozvíja demokracia

25.09.2021 20:00

Ruský prezident tiež zdôraznil, že právomoci Dumy sa zmenili, keďže prišlo k zmene ruskej ústavy.