Založ si blog

Remišová: „Samozrejme, že to viem. DPH je 21%. “ Hotová úžasnosť!

Televízia Markíza nám v relácii Na telo s účasťou Veroniky opäť ponúkla zábavný programový bonbónik Kabaret Remišová. Možno by výstižnejší názov relácie pri účasti bojovnej buldočky bolo lepšiezmeniť na názov Na uterák! Po dlhšom čase som sa opäť zabával na tom, že naša sladká Veronika zo zásady neodpovedá priamo na priame otázky a ak sa už k tomu odhodlá, tak sa dozvieme sprostosti. Jej suverenita však tentoraz zarezonovala o to viac, že s pátosom totálnej istoty na otázku diváka, či vie v akej výške je na Slovensku DPH, odpovedala suverénne slovami: „Samozrejme!“, Moderátor sa opäť spýtal v akej výške? !“ A bum,! Potom bomba vybuchla a kabaretný program podpredsedníčky vlády, ktorá vedie stranu Za ľudí do záhuby dnes s úbohým výtlakom preferencií 1,7 percenta, dosiahol vrchol a splnil očakávania všetkých, ktorí sedeli pri obrazovke počítača, alebo len prísluchovo počúvali jej humorné reči. Mám taký dojem, že Slovensko zažilo zemetrasenie od hlasových vibrácii rozrehotaných divákov. To muselo byť hurónskeho smiechu v domácnostiach pri novátorskom stanovení hranice 21 percentnej DPH. Určite pod ťažšími praskli stoličky, v kreslách sa potrhali popruhy, rozbili sa poháriky vypadnuté z rúk, zašpinili sa obrusy od vypľutého skôr vypudeného obeda z úst vďaka rehotu. Ale za každú zábavu sa platí, takže vďaka pán Kovačič, že ste sa rozhodli opäť pozvať kráľovnú hlúpostí do štúdia a pripravili Slovákom v týchto ťažkých časoch trochu odregovania sa. Aj jedna z ďalších odpovedí, že karty sa rozdávajú pred voľbami, vyvolala smiechoty. Až sa musel moderátor opýtať či aj po voľbách. Víkend mohol byť ešte zábavnejší, keby Veronika prišla aj do Sobotňajších dialógov Slovenského rozhlasu a neodmietla spoločnosť s jej verným súperom Ficom. Po tejto informácii nakoniec aj predseda SMER-u odmietol účasť v relácii. Ich náhradníci síce pozabávali poslucháčov, ale od Remišovej kabaretu to bolo naozaj veľmi, veľmi ďaleko. Prosím aj ostatných moderátorov najsledovanejších diskusných relácií. Pozývajte prosím našu prvú šoudámu (kam sa hrabú Polnišová s Kubovčákovou Šebovou) každý týždeň do diskusných relácií, aby sme sa mohli uvoľniť a pozabávať sa pri nedeľňajšom obede. Bude nám pri kabaretiérke Remišovovej lepšie chutiť!

Pavel Jacz

 

Skúška blokovania č. 3

22.06.2022

Aj teraz po čase už po tretí raz som zvedavý, či ma stále blokujú na úvodnej stránke

Skúška blokovania 2

29.05.2022

Aj teraz po čase som zvedavý, či ma stále blokujú na úvodnej stránke

Prezidentka a jej ansámble poradcov je vizitkou nášho zdevastovaného školstva po „Nežnej“.

19.05.2022

My starší vieme, ako sa znížili vedomosti nášho mladšieho obyvateľstva, ktorí už nezažili školstvo, ktoré patrilo počas socializmu medzi najlepšie na svete. Zažili však novodobo moderné školstvo plné demokracie, vzdoru, ponižovania kvalitných učiteľov nielen nízkymi platmi a logicky ich veľkou fluktuáciou do iných lepšie platených zamestnaní. Riaditelia škôl [...]

Jadrový kufrík

Kto je Putinov samovrah? Opil sa a vinný sa necítil

27.06.2022 07:00

Nosieval kufrík, pomocou ktorého sa by sa dala zničiť veľká časť sveta. Teraz sa však psychicky zrútil.

doktor, operácia, vyšetrenie, zdravotníctvo, lekár, nemocnica

Pochybenia pri operáciách sú zriedkavé, následky fatálne

27.06.2022 06:30

Vedenie nemocnice musí zabezpečiť dodržiavanie pravidiel pri operácii, prízvukuje primárka.

Joe Biden, Vladimir Putin

ONLINE: USA kúpia Ukrajine pokročilý raketový systém, očakávajú dlhú vojnu

27.06.2022 05:50, aktualizované: 06:29

USA predpokladajú dlhú a vyčerpávajúcu vojnu na východe Ukrajiny s veľkými stratami na oboch stranách.

Supreme Court Abortion New York

Koniec interrupcií. Je Amerika krajinou pre ženy?

27.06.2022 05:15

Skoro polovica z 50 amerických štátov interrupcie zakáže úplne alebo minimálne zásadným spôsobom obmedzí ich vykonávanie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 336
Celková čítanosť: 2656335x
Priemerná čítanosť článkov: 7906x

Autor blogu

Kategórie