Založ si blog

Matovič naháňa preferencie. Za neúspešnú Prešovčanku sa angažuje a na väčšinu Slovákov z vysoka kašle.

To, že obchodovanie so zdravím je podlosť prvého stupňa som už písal. Uplácanie po očkovaní a obmedzovanie zdravých neočkovaných a aj uvažovaní o povinnom očkovaní ľudí neotestovanými vakcínami podmienečne pustených na trh  je nehoráznosť (Však pán minister Lengvarský!) Základnou chybou je, že mnohí sú zdraví vďaka silnej imunite!.

Ešte väčšia bludnosť sa zrodila v hlave nášho psychopubertálneho indivídua sediaceho v ministerskom kresle – drahá očkovacia lotéria. Po vybuchnutej atómovej špachtlobombe prišiel Matovič s ďalším vyhadzovaním peňazí a opäť zase s nedomysleným postupom. Táto charakteristická črta našej „veľko-vznešenej“ koalície je jej hnacou silou. Domyslia dôsledky iba na minimum svojich svojich krokov. Všetko musia podľa ich terminológie dotvárať a nie po pravde povedané opravovať zlý nápad, lebo to priniesol život. To svedčí o ich amatérskej nerozhľadenosti, chýbajúcich vedomostiach i naivite. S týmito nedomyslenými krokmi sa týždeň, čo týždeň stretávame už druhý rok. Preto je tejto vládnej koalícii verných už len okolo 10 percent „stále nevidomých“ obyvateľov a ani nový premiér nedokázal tento kolaps potápajúcich sa preferencií svojimi vágnymi reakciami, nejasnými vyjadreniami a krokmi zvrátiť. Len zatvárať skorumpovaných predchodcov, čo začalo argumentačne kolabovať, nestačí.

Výsledkom tohto amaterizmu je aj komplikovaná a nedomyslená, ako sme si už zvykli pri skoro všetkých krokoch vlády a jej poskoka vládnej koalície v parlamente, očkovacia lotéria z dielne nášho financmajstra. Nápad neskonzultovaný s ľuďmi, ktorí sa vyznajú v technickom televíznom prostredí spôsobil faux pas hneď v prvom priamom prenose. Súťažiaca prišla o 400 tisíc korún, len pre oneskorený internetový signál. Aj jej chyba je, že si neplatí operátora tv signálu. V spravodajstvách sme počuli technického riaditeľ Towercomu Nagya, že signál prostredníctvom internetu a spracovaniu mešká niekoľko desiatok sekúnd. A nielen to ! Napríklad signál internetového operátora TV Antik mešká až 59 sekúnd! A možno to náš „geniálny mysliteľ z Trnavy“ aj vedel a rátal s obrovskou propagáciou po smole súťažiacej z Prešova a okamžite ju aj s Generálnym riaditeľom RTVS Rezníkom išli uchlácholiť. Matovič sa vyjadril, že urobí všetko preto, aby peniaze dostala. „Nech sa páči Igorko, urob to, ale požiadaj Pavlínku, aby ti (nestojíš mi za úctivé veľké písmeno) z tých 18 miliónov Euro, čo si na ňu prepísal, dala 400 tisíc, ktoré si „vyrobil“ svojím velikášstvom vďaka tvojej „geniálnej“ mozgovni, ktorú nosíš na krku. Už len to je choré, že takáto propaganda očkovania zhltne skoro pol stovky milióna Euro. Keby si radšej povyhadzované peniaze z atómovej bomby, niektorých nepremyslených krokov a propagandy očkovania dal na platy zdravotníkom a sociálnym pracovníkom starajúcim sa o dožívajúcich. Ale to ti je úplne jedno, že dostávajú za svoju obetavosť almužny, ale trápi ťa bezpracný zisk jednej osoby! To je naozaj zvrátené uvažovania!!!

A keďže SaS musí všetko okomentovať, aby mala percentíčka, tak sme sa dozvedeli z úst predsedu BSK Drobu, že lotéria je diskriminačná pre hluchonemých a nedoslýchavých, pretože sa nemôžu zúčastniť na tejto samotne chorej lotérii. Nuž, čo mi z tohto vyplýva? Že treba zrušiť všetky rádia na Slovensku, lebo ich nemôžu počúvať hluchonemí a teda sú diskriminovaní! Však pán Droba! Alebo máte nápad, ako sfunkčniť rádia pre nepočujúcich napríklad nejakou špeciálnou  inováciou „braillovej reči“?

A internetová poznámka poslankyne OĽaNO Remiášovej, že štát chce pomôcť jednej súťažiacej!!!, (ale nie ľuďom pozn.autora) a ľudia proti tomu protestujú je len charakteristika inteligenčnej úrovne tejto poslankyne, ktorá dostáva odškodnenie za stratu svojho syna dobre plateným poslaneckým miestom. Ak by neprišla  tragicky o syna a nevyfackala premiéra Mečiara kvetinami, tak by sme o tejto smútiacej pani ani nepočuli a nedožili by sme sa, že ju zo súcitu zakrúžkovali na volebnom lístku.

Ale hlavne, že pri televíznych obrazovkách budú čakať diváci na ďalší očkovací lotériový bombový akt. Veď bude zábava!

Pavel Jacz

Naozaj potrebujeme aj amorálnu voľbu poštou zo zahraničia! ?! ?

24.09.2023

Môj sused vnuk významného umelca, ktorého pozná azda každý Slovák, hneď po absolvovaní vysokej školy odišiel ešte za Mečiara (ako mi povedal, práve kvôli nemu – super dôvod!) pracovať do zahraničia. Dnes sa mu dobre darí v Kanade a Slovensko navštevuje raz do roka vždy počas leta, keď navštívi svojich rodičov. Aj teraz je tu. Keď som išiel v noci venčiť svojho [...]

Na Pročka – slovenského politického šaša nemá ani brazílska futbalová hviezda Neymar.

20.09.2023

Chlapi sa určite pamätajú na Majstrovstvá sveta vo futbale, keď po prvý raz zahviezdil Brazíčlan Neymar. Jeho herecké výkony s bolestne vyzerajúcimi výkrikmi a skrivenou tvárou po zákrokoch, keď sa o neho len šuchli a on už nevidel inú možnosť pri strate rovnováhy ako padať. Mnoho ďalších futbalistov od neho získalo návod ako ovplyvniť rozhodcu, ak stratia loptu v [...]

Smrtiace nebezpečenstvo bratislavských progresívcov je na svete. A Primátor Vallo má trému! ?! ?!

06.09.2023

Určite si pamätáte dopravnú nehodu na Staromestskej ulici na zastávke pri Zochovej ulici v Bratislave. Opitý vodič Dedeček poriadne šliapol na plyn a po vyjdení z podjazdu už nedokázal usmerniť svoj automobil do smeru cesty a na zastávke zabil na mieste piatich študentov. Tu v tomto prípade po vyjdení z podjazdu už nehrala opitosť vodiča hlavnú príčinu. Tá hrala prím [...]

sanitka,

Centrom Ankary otriasla explózia, odpálil sa samovražedný atentátnik

01.10.2023 09:33, aktualizované: 09:40

K explózii došlo v blízkosti sídla tureckého parlamentu a ministerstva vnútra.

Robert Fico

BBC o Smere a voľbách na Slovensku: Vyhrala populistická promoskovská strana

01.10.2023 08:48

Svet si všíma voľby na Slovensku.

voľby 2023 centrála Smer Róbert Kaliňák

ONLINE: Najväčšiu zodpovednosť za ďalší vývoj nesie podľa Čaputovej víťaz volieb. Hlasovanie z cudziny drvivo vyhrali progresívci

01.10.2023 08:40, aktualizované: 09:40

V parlamente bude sedem strán. Na predčasných parlamentných voľbách sa zúčastnilo 68,4 percenta voličov.

britsky vrtulnik Sea King na Ukrajine

Ukrajinci používajú na tajné misie vrtuľník princa Andrewa

01.10.2023 06:00

Kým aktuálne sa najviac hovorí o budúcich dodávkach stíhačiek F-16, jedinými strojmi západnej výroby vo výzbroji ukrajinského letectva sú stále staré britské vrtuľníky Westland Sea King.