Založ si blog

Šeliga – politický rýchlokvašák využije každú možnosť, aby perlil.

Mladý radikálny “prevrato-revolucionár“, ktorý po protestoch Za slušné Slovensko, ktoré organizoval, sa vyjadril, že ho vraj nikto neriadil, vraj nikto neplatil a že do politiky vraj vôbec neplánuje vstúpiť, dáva každým vystúpením pred kamerami najavo, že on je viac ako všetci dookola. Využíva na to svoj celkom dobrý prejav a razantné silné slová. No, mnohokrát medzi nimi zaznejú aj povýšenecké vety. Výplod nášho kapitalistického školstva si myslí, že všetky jeho výroky sú absolútna pravda a nič iné neexistuje. On politický super rýchlokvašák má vysokú funkciu a nie malú. Čím si ju zaslúžil? Vykrikovaním a obviňovaním na námestiach? A tak si môžeme povedať, že toto slovenské ucho, bez dostatočných životných skúseností a aj politického vyzretia nás tu poučuje, čo máme, čo nemôžeme a čo nám dovolí robiť a poučuje nás, ako máme žiť. Jeho včerajšia tlačovka nám to opäť jasne potvrdila. Nikdy si totiž nezabudne kopnúť do strán, ktoré vedú Fico a Pellegrini. Ľuďom, ktorým nesiaha rozumovo ani po členky. O politickej vyzretosti ani nehovoriac. Tej má možno jednu stotinu od oboch.

Včera si dovolil zaútočiť na oboch v rámci „morálky alias Šeliga“. Oboch s pohŕdaním jeho vlastným vyzval, aby sa dali zaočkovať. On 30 ročný, ktorý zneužil svoju funkciu a nechal sa prednostne zaočkovať medzi prvými aj s Grendelom, ktorý bol ešte v termíne protilátok po Covide a ešte sa s tým hrdil v televízii, poučuje ako sa starať o zdravie svojich oveľa skúsenejších politických súperov. Čo si to tento politický zelenáč o sebe myslí? Prečo sa stará do zdravia konkrétnych ľudí? Čo jeho do toho, či sa niektorý politik dá zaočkovať a nepozná ich zdravotný stav. Prečo neoslovuje menovite svojich kolegov z koalície, ktorí sa ešte nedali očkovať? Navyše Fico jasne povedal, že sa zaočkovať nedá a Pellegrini pripustil túto možnosť dokonca aj Sputnikom V, ktorý sa javí ako súčasná najlepšia alternatíva. Tu je vidieť, aké chabé znalosti a životné skúsenosti má náš politický zelenáč hrajúci sa na mozgovo trustového mága.

Ale páči sa mi, že medzi riadkami vlastne povedal, že majú SMER a Hlas obrovskú podporu, na rozdiel od strany Za ľudí, kde je podpredsedom a ktorá sa do parlamentu dostala s odretými ušami a odvtedy len klesajú a klesajú. A ak by nebolo Kisku ako exprezidenta, tak by možno nedosiahli ani 3 percentá. Sily týchto dvoch opozičných politických subjektov sa musí veľmi obávať.

Ale Šeliga si zjavne užíva svoju funkciu, kde môže prejaviť svoje revolučno radikálno diktátorské názory a sklony. Našťastie to nebude dlho. Aspoň tomu verím. Maximálne štyri roky, možno iba do septembra a potom o nejakom Šeligovi, ktorý zasvietil v područí výrazných ako „blikavka“ Nova už počuť nebudeme.

Pavel Jacz

„Grácie“ Remišová a Bittóová-Cigániková vytýkali Kollárovi porušenie koaličnej zmluvy. To má prvky despotizmu a diktatúry.

13.05.2021

Včera sa zase okato ukázalo, ako to tu riadi od svojho základu dnešná nesúrodá vládna koalícia. Ako považuje, občanov za volov, ktorí ich zaujímajú najmenej i napriek tomu, že by išlo o ich blaho. Kollár so svojou partou chcel podporiť nový a myslím si, že rozumný zákon z dielne Hlas – SD o jednorázovej pandemickej podpore všetkých nezaopatrených deti sumou 300 €. [...]

Ako si ministerka Kolíková natrúsila do vlastných úst!

11.05.2021

Ako vieme, hlasovanie o jej zotrvaní na ministerskom kresle vyšlo v jej prospech, ale nie celkom jednoznačne i napriek tomu, že to predpovedal redaktor JOJ-ky Petrus, ktorý ako povedal včera v Novinách TV JOJ divákom, nezostane do konca nočného odvolávania, pretože víťaz dlhého tenisového zápasu je jasný a navyše svojim deťom sľúbil, že si spolu pozrú rozprávku Pat a Mat. [...]

Zábavné odstúpenie Šeligu a Žitňanskej z funkcií je na hurónsky smiech. Droba však vyložil vyššie eso!

07.05.2021

Nebudem spomínať Šeligove silné slová o SMER-áckej mafii, o zločincoch z tejto partie a dodržiavaní predpisov, nariadení a zákonov. To všetci poznajú. Tento politický zelenáč dostal hneď na úvod vysokú politickú funkciu a má len sebavedomé silné plamenné reči o morálke, ktoré si doniesol z tribún. A po tom, čo ho odhalili pri porušení zákazu vychádzania, sa pred [...]

Košice koronavírus odbery mesto armáda

Vláda už nebude potrebovať núdzový stav, aby niečo prikázala

14.05.2021 12:26

Niektoré opatrenia hospodárskej mobilizácie budú môcť byť prijaté nielen v núdzovom stave alebo vo výnimočnom stave, ale aj v mimoriadnej situácii.

DOD: Ústavný súd SR

Väzba advokáta Ribára bola protizákonná, rozhodol Ústavný súd. Sedí 20 mesiacov

14.05.2021 12:07

Ústavný súd nariadil bezodkladne prepustiť advokáta Martina Ribára. Je vo väzbe podľa Advokátskej komory len preto, že si riadne vykonával svoju advokátsku činnosť.

Milan Ftáčnik

Odišiel nám Milan Ftáčnik

14.05.2021 11:22

GABRIELA ROTHMAYEROVÁ: Raz sa mi Milan priznal: Ja vôbec nerozumiem vtipu. Ale viem vysvetliť, prečo je to smiešne.

Bratislava Vajnory očkovacie centrum

PCR testy potvrdili menej než tristo infikovaných. Pribudlo takmer 20-tisíc zaočkovaných

14.05.2021 10:08, aktualizované: 10:32

Počet hospitalizovaných s covidom alebo podozrením naň opäť klesol. Počet obetí v dôsledku koronavírusu sa zvýšil o 33.