Založ si blog

Nenávideli v Markíze Petra Kellnera ako majiteľa?

Potom, čo predviedli včera Televízne noviny Markizy som si pomyslel, že si skôr vydýchli, ako smútili, že im tragicky na Aljaške zahynul majiteľ. Správu, aby sa nepovedalo, o jeho úmrtí odvysielali až v 40-tej minúte vysielania. Také správy a na takom mieste vysielajú po každom úmrtí pre nás menej významného človeka. Dokonca ani moderátori Televíznych novín a ani redaktor Velecký sa v príspevku slovom nezmienili, že 56 ročný Peter Kellner bol súčasný majiteľ Markízy. To nechali v parte spomenúť iného novinára – šéfredaktora časopisu Forbes Porubského, ktorý hovoril o jeho majetku v impériu PPF Group a spomenul Markízu aj Novu. Bol som naozaj rozčarovaný, že aj moderátorka spravodajstva Vavrinčíková si neobliekla čierne šaty, ale bledomodré veselé a moderátor Vincze nemal čiernu karavatu, ale svetlé veselé karo. Tak sa vyjadruje naozaj „obrovská“ úcta a pieta k majiteľovi!!! Ak by moderátori nemali náhubky, možno by sme videli aj ich mini radosť na ústach.

Asi chcel Kellner urobiť poriadky v tejto televízii, preto aj tá indiferentná plonková reakcia, bez smútku, ako keby zomrel iba nejaký boháč! Pamätáte sa pri akých príležitostiach si v Markíze uctili aj čierným oblečením mnoho menej významných ľudí? Ja áno a pre Markízu neznamenali toľko ako ich majiteľ, ktorý ich platil.

Inak sa zachovali v Televíznych novinách českej televízie Nova. Na ich úvod mali skoro 10 minútovku o Kellnerovi s reakciami mnohých ľudí, ktorí ho poznali vrátane prezidenta a premiéra. Obaja moderátori Korateng i Borhyová boli v čiernom a aj slovne si dôstojne uctili pamiatku svojho majiteľa.

Rozmýšľam, či to bola zo strany vedenia Markízy benevolentnosť, nenávisť k novým poriadkom majiteľa, nevšímavosť, alebo zámer. Dokonca aj spravodajstvá Slovenskej televízie, televízie JOJ i TA3 venovali Kellnerovi viac miesta a väčšiu pietu, ako jeho vlastní zamestnanci! A to je už čo povedať.

Pavel Jacz

Minister zdravia Lengvarský chce kupčiť so zdravím. Za očkovanie chce ponúkať peniaze na ruku, alebo lotériu.

17.06.2021

Zostal som ako prikovaný, keď sa minister zdravotníctva Lengvarský vyjadril, že chcú zvýšiť percentá zaočkovania Slovákov štátnym úplatkom – finančnou odmenou, alebo lotériou. Aj týmto spôsobom sa chceme opičiť po Američanoch (max 100 USD) a Srboch (25 €)? Lenže všeobecná vzdelanostná úroveň Slovákov je o mnoho percent vyššia, ako našich novodobých zrazu [...]

Aké hodinky, taký minister! Pán Mikulec, myslíte si to isté? Väčšina určite áno.

14.06.2021

Problémy ministra vnútra sa začínajú kopiť. Lapá ho jeho zaujímavá minulosť. Jeho vysvetlenia oficiálnych záznamov komentuje slovami vykonštruované a Fico je klamár, chrapúň a gauner. To nám všeličo vysvetľuje, nie však podstatu problému. Oháňa sa rozsudkami súdov, na ktoré v iných reakciách haní a odsudzuje a to podľa toho, ako mu to vyhovuje. V tom našom zhnitom [...]

Ako Mikulcovi praskli nervy: „Fico je chrapúň a gauner“. Psychiater by mu pomohol.

11.06.2021

To, čo včera predviedol minister vnútra Mikulec, nemá v slovenskej vládnej politike obdoby. Jediný kto sa mu môže vyrovnať, je jeho stranícky šéf Matovič ešte keď nebol vo vládnej koalícii, ale ako poslanec potreboval zaujať, i keď občas zaperlil zo začiatku aj ako premiér. Mikulec vraj s vysokým IQ (Čo nám ešte nedokázal!) sa primitívne predviedol pred celým [...]

očkovanie

EÚ musí využiť všetky dostupné vakcíny, radí EMA

17.06.2021 20:46

Členské štáty Európskej únie musia využiť v boji proti pandémii koronavírusu všetky dostupné vakcíny, radí EMA.

pocasie-18-6-2021

Ide do tuhého. Pri vysokých horúčavách dokonca o zdravie

17.06.2021 19:58

Teploty sa stupňujú, môžu sa už v piatok dostať na rekordné hodnoty. Meteorológovia varujú pred horúčavami. Zmiernia sa cez víkend?

Jaroslav Naď

Kyberútoky, hybridné operácie. Rusi sú podľa Naďa v tom na Slovensku veľmi aktívni

17.06.2021 18:49

Ruská federácia je na Slovensku veľmi aktívna v oblasti hybridných operácií či kyberútokov, tvrdí minister obrany Jaroslav Naď.

Igor Matovič

Matovič pred týždňom posielal ľudí na dovolenku. Dnes hovorí, že na 'lážo-plážo cez hranice' doplatíme

17.06.2021 17:51

Igor Matovič označil za naivných ľudí, ktorí si myslia, že sa dá zabrániť príchodu nebezpečnej mutácie koronavírusu na Slovensko. Pred týždňom ich posielal dovolenkovať.