Založ si blog

Nenávideli v Markíze Petra Kellnera ako majiteľa?

Potom, čo predviedli včera Televízne noviny Markizy som si pomyslel, že si skôr vydýchli, ako smútili, že im tragicky na Aljaške zahynul majiteľ. Správu, aby sa nepovedalo, o jeho úmrtí odvysielali až v 40-tej minúte vysielania. Také správy a na takom mieste vysielajú po každom úmrtí pre nás menej významného človeka. Dokonca ani moderátori Televíznych novín a ani redaktor Velecký sa v príspevku slovom nezmienili, že 56 ročný Peter Kellner bol súčasný majiteľ Markízy. To nechali v parte spomenúť iného novinára – šéfredaktora časopisu Forbes Porubského, ktorý hovoril o jeho majetku v impériu PPF Group a spomenul Markízu aj Novu. Bol som naozaj rozčarovaný, že aj moderátorka spravodajstva Vavrinčíková si neobliekla čierne šaty, ale bledomodré veselé a moderátor Vincze nemal čiernu karavatu, ale svetlé veselé karo. Tak sa vyjadruje naozaj „obrovská“ úcta a pieta k majiteľovi!!! Ak by moderátori nemali náhubky, možno by sme videli aj ich mini radosť na ústach.

Asi chcel Kellner urobiť poriadky v tejto televízii, preto aj tá indiferentná plonková reakcia, bez smútku, ako keby zomrel iba nejaký boháč! Pamätáte sa pri akých príležitostiach si v Markíze uctili aj čierným oblečením mnoho menej významných ľudí? Ja áno a pre Markízu neznamenali toľko ako ich majiteľ, ktorý ich platil.

Inak sa zachovali v Televíznych novinách českej televízie Nova. Na ich úvod mali skoro 10 minútovku o Kellnerovi s reakciami mnohých ľudí, ktorí ho poznali vrátane prezidenta a premiéra. Obaja moderátori Korateng i Borhyová boli v čiernom a aj slovne si dôstojne uctili pamiatku svojho majiteľa.

Rozmýšľam, či to bola zo strany vedenia Markízy benevolentnosť, nenávisť k novým poriadkom majiteľa, nevšímavosť, alebo zámer. Dokonca aj spravodajstvá Slovenskej televízie, televízie JOJ i TA3 venovali Kellnerovi viac miesta a väčšiu pietu, ako jeho vlastní zamestnanci! A to je už čo povedať.

Pavel Jacz

Minister Korčok – slovenský jastrab nám včera zaklamal v Televíznych novinách TV Markíza.

09.04.2021

V priamom vstupe vyspovedal moderátor Vincze ministra zahraničných veci Korčoka. Z úst nášho diplomata sme počuli veľa diplomatického balastu. No, zaujalo ma jedno kráľovské do očí bijúce klamstvo v súvislosti s eskaláciou situácie na Ukrajine. Po odpovedi, kde Korčok odsudzoval hromadenie sa vojsk Ruskej armády na území Ruska (obrázky nám ukazovali ukrajinskú a nie [...]

Prvý dnešný prvoaprílový žart stihli elektárne – Blakcout v celej štvrti. , druhý Čaputová a tretí Pčolinský.

01.04.2021

Asi 50 minút po polnoci mi zrazu všetko v byte zhaslo. Moja prvá reakcia bola pozrieť sa von oknom, či je tma aj na ulici a v okolitých domoch, aby som sa zameral na svoje poistky. Tma bola všade. A tak som v sprievode batérie vzal psa so svietiacim obojkom na prechádzku a zatelefonoval som na poruchy ZSE. Vyzváňalo to asi 8 minút. Chápal som, že veľa ľudí muselo telefonovať, [...]

Poslanec Čekovský si stále rieši svoje komplexy a pomstu za vyhadzov z RTVS.

25.03.2021

Koľko som sa len načítal, ako musel odísť nie pre neschopnosť, ale z politických dôvodov z postu redaktora spravodajstva Slovenskej televízie. A keďže sa do poslaneckej strany OĽaNO podostávali všelijaké skrachované a neznáme elementy z ulice so známymi i menej známymi menami, tak sa v parlamente ocitol aj exredaktor spravodajstva STV Kristián Čekovský, keď dostal 8018 [...]

Pavol Šajgalík, SAV

Šajgalík: Maďarské výsledky budú rovnaké

12.04.2021 19:36

Každý proces skúšania má podľa Šajgalíka daný štandardný postup.

Klíma / Znečistenie / Ovzdušie /

Rakúšan žaluje vládu na ESĽP pre zhoršenie zdravia v dôsledku klimatickej zmeny

12.04.2021 19:10

Štyridsaťročný muž trpí formou sklerózy multiplex známou ako Uhthoffov fenomén, ktorú ovplyvňujú zmeny telesnej teploty.

pocasie-13-4-2021

Zafučí severák, nasneží aj v nížinách. Ako dlho chlad potrvá?

12.04.2021 17:20

Tak sme si užili jar a je čas vrátiť sa opäť k zime. Aspoň tak bude vyzerať počasie v najbližších dňoch. Kedy sa situácia zlepší?

NR SR: Rokovanie Výboru pre obranu a bezpeènos

Korčok: Nepoznáme ciele ani motiváciu ruských manévrov

12.04.2021 17:06, aktualizované: 18:43

S ministrom obrany sa šéf diplomacie zhodli, že záujmom SR je, aby sa situácia na ukrajinskej hranici riešila na diplomatickej úrovni.