Založ si blog

Z rokovania „Killvlády“ – Krajči si kydá do úst s výdatnou pomocou Remišovej.

Čo si majú ľudia myslieť o pôsobení práce tejto „killvlády“, ktorá nerozhoduje podľa princípov, ale tak, ako jej to vyhovuje. Porovnám jej dve rozhodnutia. Obe majú spoločný výsledok – sú vražedné.

Pred pár dňami sa ministra Krajčiho pýtali, či sa necíti zodpovedný za množstvo mŕtvych, keď neuzavreli krajinu lockdownom už začiatkom decembra (osobne si myslím, že malo byť tvrdé uzavretie krajiny už od septembra, kedy sa nákaza začala rozbiehať a stačili by tri týždne a boli by sme v normále). Ale pán minister sa obhájil so slovami. Ja som trval na uzavretí krajiny podľa odborníkov už začiatkom decembra, ale ma prehlasovali. A ja sa pýtam, naozaj prehlasovali? Sulík k tejto téme povedal, že žiadny takýto návrh na vláde nezaznel. Takže jeden z dvojice Krajči – Sulík klame. Nechajme ich protichodné vyjadrenia. Výsledok je jasný pomoc zvýšenej úmrtnosti a preplnené nemocnice.

Včera vláda zasadala, aby prerokovala kúpu očkovacej látky z Korčokovho „nenávideného“ Ruska. A zrazu sa hlasovalo podľa iných princípov. Remišová zablokovala kúpu vakcíny Sputnik V (Tento prístup, vďaka celému protiruskému nasmerovaniu strany od jej zakladateľa Kisku, sa dal čakať!). Pýtam sa teda: Tu platí iný princíp hlasovania? Ďalší killproces teda bude mať na svedomí strana , ktorá prešla do parlamentu len s poriadne odretými ušami, zastupujúca necelé 3 percentá obyvateľov. 97 percent Slovákov musí stáť v pozore, salutovať a mnohí z nich poumierať! Remišovej argument, že nemôžeme na obyvateľoch Slovenska robiť pokusy je veľmi „inteligentná“ reakcia – teda hlúpa. Veď Sputnikom V očkujú už v desiatkach krajinách a aj štúdie v prestížnych lekárskych časopisoch (napríklad akademický žurnál The Lancet) ju kladú medzi špičku vakcín s 91,7 percentnou účinnosťou. Priznám sa, že po experimentálnom celoplošnom testovaní, ktoré ako sme sa dozvedeli bola britská štúdia, na ktorej participovali Krajči s Jarčuškom, je Remišovej argument výhovorka adekvátna 7 ročnému dieťaťu.

A ja sa pýtam, prečo nezablokovala jej strana aj nezmyselné celoplošné testovanie, keď to bolo v rámci štúdie a aj ďalšie nezmyselné a vďaka dlhým radom a nákazlivosti aj zabijacké „vytieračky“?

A tak táto killvláda naďalej pokračuje v genocíde Slovákov a všetkým, ktorí majú možnosť to ovplyvniť, je to jedno. A prečo Krajči nezablokoval rozhodnutie o nijakom lockdowne a netrval na tvrdšom.

Ďalší lapsus s kázaním vody a pitím vína stačil vyrobiť podpredseda vlády Hollý. Tento zbytočný člen vlády kritizuje ľudí, ktorí sa prihlasujú k prechodnému pobytu, aby mohli byť na svojej chate v inom okrese. Toto počujeme od človeka, ktorý sa každý víkend premiestňuje bez testov na výnimku zo štátu do štátu a späť, pretože jeho rodina žije vo Veľkej Británii a ktorý nakazil koronou aj členov vlády. Ako je vôbec možné, že člen vlády nebýva so svojou rodinou na území, za ktoré nesie zodpovednosť? Aký môže mať vzťah prakticky k cudzej krajine. Len by ma zaujímalo, ako je možné, že v Británii nemusí ísť po príchode v piatok povinne na dva týždne do hotelovej karantény a v pondelok je naspäť na Slovensku?

A tak si tu budeme pozvoľne naďalej umierať a život ide ďalej! Tentoraz lebo Rusko.

Čo dodať na záver? Asi len bodku.

Pavel Jacz

Moderátor Iliev z TA3 – krivič faktov.

07.12.2022

Moderátor Iliev z TA3 – krivič faktov. Pre každý režim je príznačné, že veľká časť mainstreamu vďaka „demokratickému“ vedeniu krajiny zamlčuje nepríjemnú pravdu, zavádza v informáciách, alebo kriví fakty. Zväčša ide novinárska etika a nezávislosť pravidelne do ofsajdu, len aby novinára „demokratickí“ šéfovia pochválili a finančne ocenili. Samozrejme sú [...]

25.10.2022

Aj teraz po dlhom čase už po ôsmy raz som zvedavý, či ma po šiestich mesiacoch na úvodnej stránke stále blokujú bez vysvetlenia . Dôvod od anonymného admina, že oni môžu vyhodiť z úvodného prehľadu hocikoho je veľmi slabé vysvetlenie. Asi to je na príkaz z vyšších miest. Že by od prezidentky, alebo niekoho z koalície, ktorým sa moje pravdivé kritiky nepáčili??? […]

Skúška blokovania č. 8

06.09.2022

Aj teraz po dlhom čase už po siedmy raz som zvedavý, či ma po štyroch mesiacoch na úvodnej stránke stále blokujú bez vysvetlenia . Dôvod od anonymného admina, že oni môžu vyhodiť z úvodného prehľadu hocikoho je veľmi slabé vysvetlenie. Asi to je na príkaz z vyšších miest. Že by od prezidentky, alebo niekoho z koalície, ktorým sa moje pravdivé kritiky nepáčili??? [...]

stoltenberg

Stoltenberg: Rusko sa snaží zmraziť vojnu, aby opäť zaútočilo na jar

07.12.2022 16:12

Podmienky na mierové riešenie konfliktu na Ukrajine podľa generálneho tajomníka NATO nateraz neexistujú.

primoco uav dron bezpilotné lietadlo

Pohraničiari dostanú dva české drony. Bude to stáť 2 milióny

07.12.2022 16:00

Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov.

Zelenskyj

Vlani Musk. Tento rok je podľa Time osobnosťou roka Zelenskyj

07.12.2022 15:32

„Tohtoročná voľba bola najjednoznačnejšia, akú pamätáme. Zelenskyj vyburcoval svet takým spôsobom, aký sme nevideli už desiatky rokov," napísal časopis.

darovanie krvi Luník IX

Na Luníku IX bol historicky prvý mobilný odber krvi. Niektorí Rómovia mali obavy

07.12.2022 15:20

Väčšina darcov prišla prvý raz, po odbere však boli spokojní a darovať prídu opäť.