Založ si blog

Matovič si ušil na seba bič, podľa jeho slov sám spáchal trestný čin!

Aj po ôsmych mesiacoch vládnutia máme ešte v živej pamäti jeho osočovania na predchodcov, keď prebral vládu od Pellegriniho. Hneď, ako nastúpil do premiérskeho kresla, tak sa narcisticky denno denne predvádzal pred kamerami a moderoval svoje plačovky. Pamätáme si na to, kedy počet nakazených prekročil stovku. Jeho teatrálne vystúpenie so slzami v očiach nás otrlejších veľmi „dojímalo“! Dnes sa ani pri osemstovke nerozplače! Oťukal sa chlapec! Na svojich plačovkách poctivo útočí na predchádzajúce vlády SMER-u a to hromami a bleskami. SMER sem – SMER tam, Fico sem – Fico tam. Mafia, zlodeji podvodníci, čakať a šúchať nohami, ale jeden z tých útokov sa vryl mnohým ľuďom do pamäti. Svojho predchodcu osočil nasledujúcimi slovami: „Pellegrini spáchal trestný čin vlastizrady, že nenariadil povinnú karanténu v izolovaných ubytovacích zariadeniach a tak sme to museli urobiť my.“ Opakujem to pre tých, ktorí na to pozabudli ešte raz – Pellegríni spáchal trestný čin vlastizrady tým, že nenariadil povinnú karanténu v izolovaných ubytovacích zariadeniach!!!

A ja sa pýtam prečo náš podpriemer (iné miesto písmena i nie je chyba, ale zámerom autora) ŠachMatoOvič, ako psychopubertálne indivíduum sediace v premiérskom kresle, nenariadil povinnú karanténu pre tých, ktorí sa vracali z dovoleniek. Tu ma zarážali aj názory ľudí počas prvého uzamknutia republiky. U 60% percent som zaznamenal, že je pre nich najdôležitejšou životnou potrebou cestovať za hranice!!! Hotový úžas!  Igorove vysvetlenie, že to všetko nechal na ministra zdravotníctva, lebo sa venoval obnove Slovenska obstojí možno pred učiteľkou štvrtej a možno aj piatej triedy Základnej školy. Kto teda vlastne riadil vládu celé leto, keď sa ŠachMatOvič venoval projektu obnovy. Ale dnes vidíme, že ministra zdravotníctva Krajčiho ovládol duch svätý a tak pandémiu nechal na pospas bohovi so satanom. No výborne a dnes nám zbytočne zomierajú ďalší. Krajči a jeho „poradcovia – špecialisti“ počas leta ani nepredvídali, že vďaka Covidu bude oveľa väčší záujem o vakcíny proti chrípke. Skúste si ju dnes zohnať. Jednoducho je to „supermanažer“ ten Krajči!

Ako sa včera ŠachMatOvič vyjadril v Slovenskej televízii jemu záleží na každom živote Slováka. Nuž asi nie, keď sme všetci vedeli, že druhá vlna koronavírusu príde v septembri po dovolenkách a on ako papremiér neurobil nič, na zabránenie šírenia tejto choroby!!! A argumentovať, že počas leta neodpočívali a naplnili štátne hmotné rezervy a že nekomunikovali poriadne s ľuďmi je naozaj scestné. A tak si to vysvetľujem, že počas leta nezaháľali, lebo sa len pripravovali na druhú vlnu. A to je naozaj veľmi málo.

A odvolávanie sa na zlú komunikáciu a nechať šíriť podľa neho hoaxy (mnoho je od renomovaných vedeckých lekárskych špičiek,(podľa ŠachMatOviča mudroráčov z celého sveta), ktorému podľahli nezodpovední občania, je naozaj také, ako keby nás mal za totálnych blbcov.

Dnes sa snaží zahasiť plamenisko, ktoré zažal jeho minister zdravotníctva. Vyzerá to , ako keby to Krajči aj chcel (Za menšie  a aj vymyslené zlyhania odvolával riaditeľov nemocníc!!!). A tak nám tu Igorko vyhlásil Šach Mat v podobe Núdzového stavu. Ale ubezpečil všetkých, že si to občania štátu ani nevšimnú! Igorko toto Ti neuverí, ani Špejbl s Hurvínkom a ani Kollárove mamičky, ktoré majú hlavné životné, ekonomické a vedomostné krédo – volajúce sa luxus od sponzora, za ktoré sa nechali opeliť.

V súvislosti s Covidom sa pozastavím pri Sulíkovom víkendovom vyjadrení v TA3, že naše zdravotníctvo je v dezolátnom stave, za ktoré môže SMER. Ja netvrdím, že je najlepšie, ale predpokladám, že patrí medzi 20 najlepších na svete. Veď sme mali najmenej mŕtvych na Covid a ešte máme. Aj to je predsa vizitka nášho zdravotníctva a zdravotnej starostlivosti. A bolo by ešte lepšie, ak by exminister Zajac  zrekonštruoval a nezrušil mnoho nemocníc na Slovensku (len v bratislavskom Starom meste – polikliniku na Bezručovej, pôrodnicu na Šulekovej ulici, ortopédiu a urológiu na Hlbokej ceste (z týchto dvoch sú apartmánové domy), nemocnicu a transfúznu stanicu na Partizánskej, a ORL a ďalšiu pôrodnicu na Zochovej ulici, z ktorej sa stáva pomaly ruina, ktorú občas robotníci zachraňujú. Ako by sa len dnes tieto nemocnice zišli…

Ale toto okydávanie je charakteristické pre všetkých koaličných žrebcov. Nie je vystúpenie ani jedného z nich, čo by neobhajoval svoju podstatu útočením na SMER. Ak im vedomostne a manažérsky „najväčší odborníci vo vláde“ nestačia, musia aspoň kydať hnoj, aby sa mali od čoho odpichnúť, mali ako argumentovať a o čom rozprávať. Užitočnejšie by bolo, ak by chyby opravovali a nerečnili o tom. Ale ovládajú a produkujú najmä búrania.

A Igorov argument, že musí pomáhať Krajčimu, lebo má toho veľa, vďaka mafiánskym praktikám SMERu, je len zásterka toho, že to už nechce nechať iba na neho. Jednoducho neverí jeho duchom svätým.

Vrátim sa ešte k prvej vlne. ŠachMatOvič vedel veľmi dobre, že sa viezol na vlne Pellegriniho skorých a účinných opatreniach a pridal iba povinnú izolovanú karanténu pre prišelcov. A ak by sa Pellegrini správal ako Krajči, tak by sme od začiatku mali dnešný 30 násobok od začiatku výskytu pliagy Covidu 19.

A čo sa týka pozitívnych testov. Nie som si celkom istý, či sú všetky pravdivé a spoľahlivé. Stáva sa to aj pri ostatných vyšetreniach. Je to poriadny kšeft pre laboratória, ktoré do súkromných rúk opäť predal spomínaný exminister Zajac, ktorý si dnes nemôže užívať svoju vilu v Španielsku kvôli Korone a tak ho často môžete so psom stretnúť v Horskom parku. Prečo sa aj pri jeho vile sa Igorko nezastavil so slovenskými nálepkami, ako v Cannes u Počiatka? S falošnými výsledkami som sa stretol osobne nielen ja, ale aj mnoho mojich známych a na závažnejšie infekcie ako je Covid. A ak Vám oznámia takýto nepríjemný výsledok, no nedajte sa otestovať ešte raz. A na jednom teste zarobia súkromné laboratória niekoľko desiatok až stovku Euro. Super kšeft, však? No a teraz majú súkromné laboratóriá zlatú horúčku. Preto sa pýtam, nestačia im horibilné sumy, ktoré im doslova tečú na účty, keď je mnoho prípadov s falošnou pozitivitou ( A ten potrebuje dva krát otestovať s negatívnym výsledkom!!!), či ľudí bez príznakov? Už som počul aj výhovorku, že testy sú tak citlivé a dokonalé, že dokážu zistiť všetko. Áno, verím, že sú a zistia všetko a aj to, čo neexistuje, lebo to tak niekto chce. Pretože sú také „dokonalé“!!! Ak nie sú falošné pozitívne, ale skutočne pravé, tak mi nejde do hlavy, že nezomierajú tak vehementne babičky a dedkovia z nedávno nakazených domovov sociálnych služieb, tak ako to bolo v prípade DSS v prvej vlne, ktoré nám pridalo myslím, že 18 mŕtvych.

Na záver sa pýtam toho nášho vládneho bossa. Tak čo Igorko, nepôjdeš podať na seba a na Krajčiho trestné oznámenie za to, že ste spáchali vlastizradu za to, že ste nenariadili povinnú karanténu dovolenkárov v izolovaných ubytovacích zariadeniach, samozrejme podľa tvojej teórie? Ale za pokus by to stálo, „či“?

Pavel Jacz

Matovičova špekulácia s demisiou sprevádzaná vyhrážkami a diskrimináciou! !!

20.10.2020

Víkendové udalosti začali vo verejnosti veľmi známym symbolickým číslom 1968, teda číslom pozitívnych na Covid 19 (tento údaj neznamená, že aj chorých, – teda infekčných, čo sa pre istotu nikde nedozvieme), ktoré pripomína rok vstupu vojsk Varšavskej zmluvy okrem Rumunska do Československa. A keďže čísla podľa nášho špeciprokurátora Honza „Urválka“ a [...]

Špecisudkyňa Sabová si po Kuciakovi vylepšila kádrový profil a špeciprokurátor Honz šprintuje na generálneho prokurátora. Hotové 50-te roky!

14.10.2020

Na úvod chcem podotknúť, že nevyznávam fašizmus. Kvôli nemu som nespoznal dedka a babku a nikdy som nevidel ani svojich dvoch strýkov. Moja mama, ktorá sa zachránila v horách, osirela. Nemám rád vyzdvihovanie jednej rasy nad druhú. Mám kamarátov i nepriateľov medzi cigáňmi, černochmi , belochmi i ázijčanmi. A neprekáža mi ani vyznanie. Rovnaké je to aj s katolíkmi, [...]

ŠachMatovič začal hasiť to, čo nepredvídal s krédom „Všetci sú si vinní, len niektorí sú si „vinnejší“! Veď „falšujeme“ štatistiky!

12.10.2020

Dožili sme sa zase šachmatových opatrení od nášho „veľkého milovaného vodcu“. Čo to máme za babrákov premiéra a ministra zdravotníctva, ktorí si nevidia ani na špičku nosa a nedokážu vopred predvídať situáciu napriek tvrdeniam odborníkov a indíciám? Ako jedna ruka obviňujú všetkých, ktorí majú iný názor a najmä obyvateľov Slovenska. Včera dokonca v [...]

bielorusko

Sacharovovu cenu za rok 2020 získala bieloruská opozícia

22.10.2020 10:38

Poslanci europarlamentu sa tohto roku rozhodli cenu udeliť demokratickej opozícii v Bielorusku zastúpenej Koordinačnou radou, iniciatívou odvážnych žien a osobnosťami politického a občianskeho života.

Testovanie Testy Antigénové  Lietadlo koronavírus

Pribudlo vyše 1700 infikovaných. Na Slovensko dorazili antigénové testy

22.10.2020 10:09, aktualizované: 10:15

Laboratóriá otestovali 9 365 vzoriek. V dôsledku ochorenia Covid-19 pribudlo aj 17 úmrtí.

Igor Matovič

Politológ: Matovič nechce úspešné testovanie, pripravil by ho inak

22.10.2020 09:30

Premiér mal pre svoj plán získať širšiu politickú podporu. Tiež je na škodu, že Matovič vystupuje v pozícii akéhosi "spasiteľa", hodnotí politológ Lenč.

Orava, testovanie, koronavírus

Orava: odberné miesta budú aj v garáži či na plavárni

22.10.2020 09:00

Oravský región pilotné testovanie ľudí na nový koronavírus zvládne. Lebo musí. Zhodujú sa na tom oslovení starostovia i primátori.