Založ si blog

„Hrdina“ Lukáš Kyselina, pardon Kyselica „poctivo“ pokračuje v rozleptávaní vládnej koalície.

Prednedávnom vládočlenka Remišová oznámila obrovský škandál – slovenské Watergate s malými krabičkami so zázračnou mocou. A tak síce tiktokovo-naivne, ale so zdvihnutou hlavou a poctivo to verejne udala a štyria nevinní mali štvordňovú celo-dovolenku. To, že sa tiktokherečka strápnila, vieme všetci. No ani sama nevedela, že sa v nej prejavilo jasnovidectvo. Bosorky sa občas mýlia v čase a to sa stalo aj našej „ obdivovanej“ a „milovanej“ Veronike. Veďčarodej- babizne v rozprávkach o čase nevravia. A tak prešlo niekoľko týždňov a dozvedeli sem sa pre ľudí obrovské nepríjemné prekvapenie. Pre niektorých z vládnej koalície to síce bola drobná chybička (Platy a dobré platené fleky sú predsa len prijateľnejšie, ak prižmúrime okále!), ale pre nášho Igorka to bola hra s absolútnou poctou. (A on sa totiž riadi princípom dvoch diktátorských bodov.

1. Veliteľ má vždy pravdu!

2. Ak veliteľ nemá pravdu, platí bod číslo jeden! )

Prevalila sa nám vlna cez vládnu koalíciu v podobe tajných služieb. A Lukáško, ktorý vyšetroval Gorilu a nedovyšetroval, sa zrazu stal hrdina!!! Aký to paradox! Doteraz sme sa od hrdinu nedozvedeli, prečo svoju „poctivú“ prácu ohrdol. Keď ho poslanci a novinári spovedali o jeho pôsobení počas volebnej kampane a zároveň pôsobení ako tajného agenta Vojenského obranného spravodajstva, tak obratne mlčal a aj obratnejšie ešte viac držal jazyk za zubami. Prakticky jediné, čo novinárom zdôraznil, bolo, že si svoju prácu vždy vykonával dobre a poctivo! Tak teraz neviem, či nám povedal pravdu od Kyselicu, alebo od Kyselinu. Keď opustil vládnu funkciu, tak tiktokový Matovič na svojom facebookovo-kocúrkovskom „TikToku“ zavalil: „Hrdina odchádza!“ Viete si predstaviť, že by bol Igorko v opozícii? Určite by organizoval búrlivé a hanlivé protesty so svojimi rozhorčencami.

Lenže, ja si kladiem otázky s Kyselicovým vyhlásením, že si vždy poctivo robil svoju prácu.

Poctivo vyšetroval Gorilu, no nedovyšetroval a radšej dobrovoľne odišiel! Prečo? Je to poctivé? Áno, nedokončiť svoju prácu je dnes hrdinská poctivosť ako „vyšitá“! (Igorko odíď z politiky a budeš milovaný hrdina!)

Poctivo pracoval ako agent VOS počas volebnej kampane ako kandidát a podľa Matoviča i Mikulca mal rozbiť OĽaNO v prospech Pellegriniho a spol., no to sa nestalo. Takže ako pracoval, poctivo, alebo nepoctivo, keď nesplnil úlohu? Ja si myslím, že i keď o práci nepovedal nič, tak sám seba udal, že poctivo rozleptával OĽaNO, zbieral a odovzdával informácie a poskytoval ich VOS ako informovaná trojka na kandidátke OĽaNO a snažil sa rozbiť súdržnosť víťaza volieb. No, pre neschopnosť to asi nedokázal dotiahnuť do konca, rovnako ako Gorilu a tak zase „odišiel“ z tajných služieb. Ako sa môžu cítiť ostatní skutoční hrdinovia, keď aj naša hrdinská Kyselina presedlala na pohodlnejšie a lepšie platené miesto do parlamentu. Veď po gorilovom PR mu dalo svoj krúžok skoro 120 tisíc voličov!!! Ako sa dnes asi cítia? Myslia si, že urobili správne? Myslia si, že Kyselina je už čistejší, aj keď zrušil pracovnoprávny vzťah s VOS dňom vstupu do parlamentu?

Jeho „čstota“ sa prejavila aj poctivým porušením zákona bez represií.  Je teda hrdinstvom porušovať zákony Slovenskej republiky? Asi áno. Veď sám autor výroku“ Hrdina odchádza“ si z porušovania zákonov  nerobí ťažkú hlavu. Veď začínajúci diktátor vyznávajúci NSDAP, s daňovými a 600 kilometrovými podvodmi, neuznávajúcim Ústavu SR,  zlodejinou myšlienok i porušovaním stavebného zákona a predvolebných sľubov môže všetko! A určite sa čoskoro dozvieme aj jeho ďalších prešľapoch.

Nebolo strápnenie sa Remišovej aj dielom poctivej a dobrej práce hrdinského Kyselicu?  Možno.

Ja si však nemyslím, že kyselina prestane leptať. Je jedno zásadné pravidlo, ktoré platí na celej planéte. Z tajných služieb sa neodchádza! Tak je to od nepamäti a aj stále bude! Myslíte si, že Tóth už nie je členom SIS? Oficiálne už asi nie, ale pôsobením a konaním i svojím presvedčením, čo dal jasne na známosť aj svojím svedectvom na procese roka. Nepôjdem do podrobností, všetci viete o jeho aktívnom pôsobení na dve strany, ktorému naletel aj Kočner. A myslíte si, že Lukáško odišiel z VOS. Áno oficiálne určite, ale….. A preto je aj podľa nášho „drahého“ Igorka HRDINOM!!! Škoda, že Igorko vynechal prívlastok super. Znelo by to ešte viac komickejšie – Superhrdina odchádza! Kyselina sa sama nestratí, aj keď niečo rozleptá, iba ak ju chemicky neutralizujete, ale to sa v tomto prípade nestalo. A tak ďalší tajný nám sedí v parlamente. A preto sú u mňa Lukáš Kyselina a nie tak zjemňujúco Kyselica, Matovič i Mikulec hlavnými aktérmi „slovenského Watergate“.

Pavel Jacz

Kotlebovo rúško – nerúško v pápežskejšej Slovenskej televízii.

28.09.2020

Nebudem sa zaoberať tým, prečo nemal Kotleba rúško, ani jeho zdôvodnením či príkladom na masy ľudí, ale samotnou podstatou používania rúšok na televíznej obrazovke. Nebudem poslanca ani chváliť ani haniť, ako to horlivo v Novinách TV JOJ odsúdili naši horliví politici. Medzi nimi najmä papuľnatý právnik – „najspravodlivejší a najpricipiálnejší“ politik [...]

Ďalší prerod Borisa Kollára je naozaj „podnetný a inšpirujúci“ počin! ! !

09.09.2020

Prečo píšem o prerode? Pretože mám stále pred očami „ohromujúce“ billboardy Kollára s mottom spred volieb v roku 2016, ktorým ohuroval najmä dámy a medzi nimi aj zlatokopky. Ja nie som politik, ja som Boris Kollár. No prešiel určitý čas a z Borisa sa stal politik. Neveríte? Sám sa k tomu priznal vetou: „My politici musíme….“ v nedávnom príhovore v [...]

Prečo nás média neinformujú pravdivo a nestranne? ? ? Kto im zatvoril ústa?

05.09.2020

Nespokojnosť občanov s vládnou koalíciou narastá. A to je pri kormidle iba pol roka. Spomeniem jej pár krokov. Obmedzovanie slobody, zrušenie výšky 13-tych dôchodkov, zrušenie tripartity, porušenie zákona o minimálnej mzde, chystané zrušenie obedov na školách, plagiátorské diplomovky, nepremyslené opatrenia, ktoré zakaždým korigujú (svedčí to nekompetentnosti a [...]

akcia plevel Polka sudca korupcia

Na súde ako na trhu. V Žiline sa dala kúpiť sloboda za 10–tisíc

01.10.2020 06:30

V Žiline sa rozsudky predávali ako na trhu. Sudcovia dokázali zrušiť rozsudok s 12–ročným trestom už za 10–tisíc eur.

USA OSN štát členské koronavírus vakcína prístup rezolúc

ONLINE: Bezpečná vakcína v USA rýchlo nebude. Ani inde

01.10.2020 06:00, aktualizované: 08:30

Americká biotechnologická firma Moderna nebude žiadať povolenie na núdzové použitie svojej vakcíny proti koronavírusu skôr ako 25. novembra.

test, kornavírus

Zo Sniny musia na odbery pre koronavírus cestovať kilometre

01.10.2020 06:00

Hoci je okres Snina zaradený medzi tzv. červené okresy, jeho obyvatelia musia na testovanie na koronavírus cestovať na odberné miesto do iného okresu.

pocasie-1-10-2020

Na lepšie počasie si treba počkať. Dokedy?

01.10.2020 00:00

Stále bude veľa príležitostí, kde zmoknúť - a niekde poriadne. Kedy príde na Slovensko lepšie počasie?