Založ si blog

„Hrdina“ Lukáš Kyselina, pardon Kyselica „poctivo“ pokračuje v rozleptávaní vládnej koalície.

Prednedávnom vládočlenka Remišová oznámila obrovský škandál – slovenské Watergate s malými krabičkami so zázračnou mocou. A tak síce tiktokovo-naivne, ale so zdvihnutou hlavou a poctivo to verejne udala a štyria nevinní mali štvordňovú celo-dovolenku. To, že sa tiktokherečka strápnila, vieme všetci. No ani sama nevedela, že sa v nej prejavilo jasnovidectvo. Bosorky sa občas mýlia v čase a to sa stalo aj našej „ obdivovanej“ a „milovanej“ Veronike. Veďčarodej- babizne v rozprávkach o čase nevravia. A tak prešlo niekoľko týždňov a dozvedeli sem sa pre ľudí obrovské nepríjemné prekvapenie. Pre niektorých z vládnej koalície to síce bola drobná chybička (Platy a dobré platené fleky sú predsa len prijateľnejšie, ak prižmúrime okále!), ale pre nášho Igorka to bola hra s absolútnou poctou. (A on sa totiž riadi princípom dvoch diktátorských bodov.

1. Veliteľ má vždy pravdu!

2. Ak veliteľ nemá pravdu, platí bod číslo jeden! )

Prevalila sa nám vlna cez vládnu koalíciu v podobe tajných služieb. A Lukáško, ktorý vyšetroval Gorilu a nedovyšetroval, sa zrazu stal hrdina!!! Aký to paradox! Doteraz sme sa od hrdinu nedozvedeli, prečo svoju „poctivú“ prácu ohrdol. Keď ho poslanci a novinári spovedali o jeho pôsobení počas volebnej kampane a zároveň pôsobení ako tajného agenta Vojenského obranného spravodajstva, tak obratne mlčal a aj obratnejšie ešte viac držal jazyk za zubami. Prakticky jediné, čo novinárom zdôraznil, bolo, že si svoju prácu vždy vykonával dobre a poctivo! Tak teraz neviem, či nám povedal pravdu od Kyselicu, alebo od Kyselinu. Keď opustil vládnu funkciu, tak tiktokový Matovič na svojom facebookovo-kocúrkovskom „TikToku“ zavalil: „Hrdina odchádza!“ Viete si predstaviť, že by bol Igorko v opozícii? Určite by organizoval búrlivé a hanlivé protesty so svojimi rozhorčencami.

Lenže, ja si kladiem otázky s Kyselicovým vyhlásením, že si vždy poctivo robil svoju prácu.

Poctivo vyšetroval Gorilu, no nedovyšetroval a radšej dobrovoľne odišiel! Prečo? Je to poctivé? Áno, nedokončiť svoju prácu je dnes hrdinská poctivosť ako „vyšitá“! (Igorko odíď z politiky a budeš milovaný hrdina!)

Poctivo pracoval ako agent VOS počas volebnej kampane ako kandidát a podľa Matoviča i Mikulca mal rozbiť OĽaNO v prospech Pellegriniho a spol., no to sa nestalo. Takže ako pracoval, poctivo, alebo nepoctivo, keď nesplnil úlohu? Ja si myslím, že i keď o práci nepovedal nič, tak sám seba udal, že poctivo rozleptával OĽaNO, zbieral a odovzdával informácie a poskytoval ich VOS ako informovaná trojka na kandidátke OĽaNO a snažil sa rozbiť súdržnosť víťaza volieb. No, pre neschopnosť to asi nedokázal dotiahnuť do konca, rovnako ako Gorilu a tak zase „odišiel“ z tajných služieb. Ako sa môžu cítiť ostatní skutoční hrdinovia, keď aj naša hrdinská Kyselina presedlala na pohodlnejšie a lepšie platené miesto do parlamentu. Veď po gorilovom PR mu dalo svoj krúžok skoro 120 tisíc voličov!!! Ako sa dnes asi cítia? Myslia si, že urobili správne? Myslia si, že Kyselina je už čistejší, aj keď zrušil pracovnoprávny vzťah s VOS dňom vstupu do parlamentu?

Jeho „čstota“ sa prejavila aj poctivým porušením zákona bez represií.  Je teda hrdinstvom porušovať zákony Slovenskej republiky? Asi áno. Veď sám autor výroku“ Hrdina odchádza“ si z porušovania zákonov  nerobí ťažkú hlavu. Veď začínajúci diktátor vyznávajúci NSDAP, s daňovými a 600 kilometrovými podvodmi, neuznávajúcim Ústavu SR,  zlodejinou myšlienok i porušovaním stavebného zákona a predvolebných sľubov môže všetko! A určite sa čoskoro dozvieme aj jeho ďalších prešľapoch.

Nebolo strápnenie sa Remišovej aj dielom poctivej a dobrej práce hrdinského Kyselicu?  Možno.

Ja si však nemyslím, že kyselina prestane leptať. Je jedno zásadné pravidlo, ktoré platí na celej planéte. Z tajných služieb sa neodchádza! Tak je to od nepamäti a aj stále bude! Myslíte si, že Tóth už nie je členom SIS? Oficiálne už asi nie, ale pôsobením a konaním i svojím presvedčením, čo dal jasne na známosť aj svojím svedectvom na procese roka. Nepôjdem do podrobností, všetci viete o jeho aktívnom pôsobení na dve strany, ktorému naletel aj Kočner. A myslíte si, že Lukáško odišiel z VOS. Áno oficiálne určite, ale….. A preto je aj podľa nášho „drahého“ Igorka HRDINOM!!! Škoda, že Igorko vynechal prívlastok super. Znelo by to ešte viac komickejšie – Superhrdina odchádza! Kyselina sa sama nestratí, aj keď niečo rozleptá, iba ak ju chemicky neutralizujete, ale to sa v tomto prípade nestalo. A tak ďalší tajný nám sedí v parlamente. A preto sú u mňa Lukáš Kyselina a nie tak zjemňujúco Kyselica, Matovič i Mikulec hlavnými aktérmi „slovenského Watergate“.

Pavel Jacz

Trinásť zhavranelých študentov žurnalistiky sa pred Úradom vlády SR. „predstavilo“.

21.11.2023

Pondelňajší protest mojich nasledovníkov ma presvedčil, že budúcnosť slovenskej žurnalistiky nevyzerá ružovo. Aj ja som študoval na Katedre žurnalistiky UK a poznám aj kolegov o rok, dva, tri starších i mladších. Ale také prázdno ducha, ako som počul z úst protestujúcich študentov pred Úradom vlády SR som od svojej generácie kolegov nezažil. Neexistoval medzi mojimi [...]

Niektoré média hlavného prúdu a žltá tlač sú po novom zatiaľ v ofsajde. Zostanú v ňom?

04.11.2023

Vyše tri a pol roka najzúrivejších útokov na opozíciu a predtým ešte dlhodobo aj na koalíciu vyústili po voľbách do izolovanosti. Tri a pol roka sme čítali, počúvali a videli niekedy absolútne klamstvá. Poslanca Blahu za SMER pre jeho názory televízne a rozhlasové diskusné relácie mainstreamu absolútne ignorovali. Dokonca, keď raz prišiel ako náhrada do Slovenského [...]

Sulíkova liberálna taľafatka: „Treba vedieť, kedy odísť“! Naozaj pán Sulík?

25.10.2023

Zo života poznáme mnoho prípadov, keď slovenský inžinier ekonómie, alebo pre spoločnosť zbytočný doktor politológie pracuje v zahraničí zväčša v západnej Európe ako inštalatér, chovateľ koní, kuchár, barman, vytieračka zadníc či doručovateľ kuriérskej služby. Kladieme si otázku, prečo musí Slovák opustiť rodnú zem a ísť pracovať inam a nahrádzajú ich z [...]

rusko, fsb, zatykanie, petrohrad

Spolupracoval s ukrajinskými atentátnikmi. Rusko obviňuje Čecha z pokusu o vraždu vojaka na Kryme

11.12.2023 15:45

Ruské úrady vinia istého "obyvateľa Českej republiky", ktorý žil nejakú dobu v Simferopole na polostrove Krym, z pokusu o vraždu vojaka.

Rishi Sunak

Britský premiér Sunak sa ospravedlnil rodinám obetí pandémie koronavírusu

11.12.2023 15:43

Sunak počas pandémie pôsobil v Johnsonovej vláde ako minister financií.

Daniel Lipšic

Lipšic kritizuje trestnú novelu: Prinesie premlčanie Haščákovej Gorily či vrátenie vily Bašternákovi

11.12.2023 14:55, aktualizované: 15:40

Špeciálny prokurátor odmietol tvrdenia, že špeciálna prokuratúra nemá vo svete obdoby.

česko, policie

Za plánovanie bombového útoku v Prahe dostal mladík podmienečný trest

11.12.2023 14:33

Súd vlani pri vynesení rozsudku nad hlavným organizátorom zdôraznil, že na jeho správanie mal veľký vplyv autizmus.