Založ si blog

„Hrdina“ Lukáš Kyselina, pardon Kyselica „poctivo“ pokračuje v rozleptávaní vládnej koalície.

Prednedávnom vládočlenka Remišová oznámila obrovský škandál – slovenské Watergate s malými krabičkami so zázračnou mocou. A tak síce tiktokovo-naivne, ale so zdvihnutou hlavou a poctivo to verejne udala a štyria nevinní mali štvordňovú celo-dovolenku. To, že sa tiktokherečka strápnila, vieme všetci. No ani sama nevedela, že sa v nej prejavilo jasnovidectvo. Bosorky sa občas mýlia v čase a to sa stalo aj našej „ obdivovanej“ a „milovanej“ Veronike. Veďčarodej- babizne v rozprávkach o čase nevravia. A tak prešlo niekoľko týždňov a dozvedeli sem sa pre ľudí obrovské nepríjemné prekvapenie. Pre niektorých z vládnej koalície to síce bola drobná chybička (Platy a dobré platené fleky sú predsa len prijateľnejšie, ak prižmúrime okále!), ale pre nášho Igorka to bola hra s absolútnou poctou. (A on sa totiž riadi princípom dvoch diktátorských bodov.

1. Veliteľ má vždy pravdu!

2. Ak veliteľ nemá pravdu, platí bod číslo jeden! )

Prevalila sa nám vlna cez vládnu koalíciu v podobe tajných služieb. A Lukáško, ktorý vyšetroval Gorilu a nedovyšetroval, sa zrazu stal hrdina!!! Aký to paradox! Doteraz sme sa od hrdinu nedozvedeli, prečo svoju „poctivú“ prácu ohrdol. Keď ho poslanci a novinári spovedali o jeho pôsobení počas volebnej kampane a zároveň pôsobení ako tajného agenta Vojenského obranného spravodajstva, tak obratne mlčal a aj obratnejšie ešte viac držal jazyk za zubami. Prakticky jediné, čo novinárom zdôraznil, bolo, že si svoju prácu vždy vykonával dobre a poctivo! Tak teraz neviem, či nám povedal pravdu od Kyselicu, alebo od Kyselinu. Keď opustil vládnu funkciu, tak tiktokový Matovič na svojom facebookovo-kocúrkovskom „TikToku“ zavalil: „Hrdina odchádza!“ Viete si predstaviť, že by bol Igorko v opozícii? Určite by organizoval búrlivé a hanlivé protesty so svojimi rozhorčencami.

Lenže, ja si kladiem otázky s Kyselicovým vyhlásením, že si vždy poctivo robil svoju prácu.

Poctivo vyšetroval Gorilu, no nedovyšetroval a radšej dobrovoľne odišiel! Prečo? Je to poctivé? Áno, nedokončiť svoju prácu je dnes hrdinská poctivosť ako „vyšitá“! (Igorko odíď z politiky a budeš milovaný hrdina!)

Poctivo pracoval ako agent VOS počas volebnej kampane ako kandidát a podľa Matoviča i Mikulca mal rozbiť OĽaNO v prospech Pellegriniho a spol., no to sa nestalo. Takže ako pracoval, poctivo, alebo nepoctivo, keď nesplnil úlohu? Ja si myslím, že i keď o práci nepovedal nič, tak sám seba udal, že poctivo rozleptával OĽaNO, zbieral a odovzdával informácie a poskytoval ich VOS ako informovaná trojka na kandidátke OĽaNO a snažil sa rozbiť súdržnosť víťaza volieb. No, pre neschopnosť to asi nedokázal dotiahnuť do konca, rovnako ako Gorilu a tak zase „odišiel“ z tajných služieb. Ako sa môžu cítiť ostatní skutoční hrdinovia, keď aj naša hrdinská Kyselina presedlala na pohodlnejšie a lepšie platené miesto do parlamentu. Veď po gorilovom PR mu dalo svoj krúžok skoro 120 tisíc voličov!!! Ako sa dnes asi cítia? Myslia si, že urobili správne? Myslia si, že Kyselina je už čistejší, aj keď zrušil pracovnoprávny vzťah s VOS dňom vstupu do parlamentu?

Jeho „čstota“ sa prejavila aj poctivým porušením zákona bez represií.  Je teda hrdinstvom porušovať zákony Slovenskej republiky? Asi áno. Veď sám autor výroku“ Hrdina odchádza“ si z porušovania zákonov  nerobí ťažkú hlavu. Veď začínajúci diktátor vyznávajúci NSDAP, s daňovými a 600 kilometrovými podvodmi, neuznávajúcim Ústavu SR,  zlodejinou myšlienok i porušovaním stavebného zákona a predvolebných sľubov môže všetko! A určite sa čoskoro dozvieme aj jeho ďalších prešľapoch.

Nebolo strápnenie sa Remišovej aj dielom poctivej a dobrej práce hrdinského Kyselicu?  Možno.

Ja si však nemyslím, že kyselina prestane leptať. Je jedno zásadné pravidlo, ktoré platí na celej planéte. Z tajných služieb sa neodchádza! Tak je to od nepamäti a aj stále bude! Myslíte si, že Tóth už nie je členom SIS? Oficiálne už asi nie, ale pôsobením a konaním i svojím presvedčením, čo dal jasne na známosť aj svojím svedectvom na procese roka. Nepôjdem do podrobností, všetci viete o jeho aktívnom pôsobení na dve strany, ktorému naletel aj Kočner. A myslíte si, že Lukáško odišiel z VOS. Áno oficiálne určite, ale….. A preto je aj podľa nášho „drahého“ Igorka HRDINOM!!! Škoda, že Igorko vynechal prívlastok super. Znelo by to ešte viac komickejšie – Superhrdina odchádza! Kyselina sa sama nestratí, aj keď niečo rozleptá, iba ak ju chemicky neutralizujete, ale to sa v tomto prípade nestalo. A tak ďalší tajný nám sedí v parlamente. A preto sú u mňa Lukáš Kyselina a nie tak zjemňujúco Kyselica, Matovič i Mikulec hlavnými aktérmi „slovenského Watergate“.

Pavel Jacz

Nepoznám nadávku či prívlastok na Matoviča, ktorými by som ich neurazil, ak by som ich použil na neho.

27.06.2024

Takže, na úvod sa ospravedlňujem všetkým nadávkam a prívlastkom, ktoré použijem v súvislosti s naším „nepoškvrneným“ trnavským „Bohom zla, klamstiev, podrazov, bezcitnosti a túžbou prešľapávať a dupať so svojou pravdou po mŕtvolách“. V pléne debaty k zákonu „Lex atentát“ si takto zakecal či zatrepal za rečníckym pre neho len kecpultom či trepopultom v [...]

Skrachovala známa super luxusná cestovná kancelária!

14.06.2024

Pred piatimi rokmi vznikla nová cestovná kancelária, ktorá prispôsobuje cesty na mieru svojim zákazníkom a všetko v jednej cene all inclusive. A bola veľmi úspešná. Dokonca ako jedna z mála cestoviek vlastnila aj luxusne zariadené lietadlo Airbus za 42 miliónov s doletom 9000 km, s ktorým zaletela so svojimi zväčša stálymi solventnými zákazníkmi do mnohých turistických [...]

Po Ilievovi, Dibákovej, Dírerovi „dobrovoľne odídu“ ďalší angažovaní neobjektívci sediaci v moderátorskych kreslách.

28.05.2024

Čistiť od obrých pliev to začali v TA3. Moderátor Iliev, ktorý nastúpil do relácie V politike po nútenom odchode neobjektívneho Dolinského, už asi nemohol zniesť na svoju útočnú opozičnú moderátorskú politickú prácu tlaky, tak sa akože „dobrovoľne“ po česky povedané „odklidil“ do svojej novej debatnej, ale už apolitickej relácie. To sme si vydýchli po prvý [...]

vojna na Ukrajine

ONLINE: Poliaci tlačia, aby spojenci povolili Kyjevu streľbu hlboko do ruského vnútrozemia

23.07.2024 06:25

Poľsko nepovažuje povolenie úderov zbraňami od spojencov hlboko v Rusku za eskaláciu situácie, ale za oprávnenú sebaobranu.

Harris

Harrisová je vo výhode, veď nemá 80. Zľakne sa jej Trump?

23.07.2024 06:00

Svojho osemdesiatnika sa zbavili demokrati, keď 81-ročný vládca Oválnej pracovne Joe Biden oznámil, že odstupuje zo súboja o Biely dom. Či urobí Trump (78)?

fico, matovič, PVV

Výzvy na zmierenie krachujú, Smer a SNS sú proti. Politológovia: Matovič a Fico za jedným stolom? Nemožné

23.07.2024 06:00

Z koaličných strán tak ochotu vyjadruje zatiaľ len Hlas. SNS v stretnutí zmysel nevidí, podobne ako niektorí členovia Smeru. Problémom je pre koalíciu najmä hnutie Slovensko Igora Matoviča.

Kamala Harrisová

Kamala Harrisová v kampani získala za jediný deň rekordných 81 miliónov USD. Pred rokmi jej prispel aj Trump

23.07.2024 05:55

Hlavná kandidátka na demokratickú nomináciu na americký prezidentský súboj Kamala Harrisová získala za jeden deň od darcov 81 miliónov dolárov.