Založ si blog

Ako mohol Kollár bez fantázií a nápadov zbohatnúť? Dva koaličáky mu dali za pravdu. Čo iné, keď stiahli chvosty?

Vychádzam zo včerajšej vety slovenskej hanby sediace v kresle predsedu parlamentu Kollára na ním samo vyhlásené hlasovanie o samo-dôvere po jeho plagiátorstve. Aj to len dokumentuje, že ani v diplomovej práci ako skoro päťdesiatnik nemal nápady a fantáziu. Ako teda mohol bez fantázií a nápadov tak zbohatnúť? Prečo to konštatujem? Pre jeho úžasnú vetu v auditóriu parlamentu: „Toto je to posledné, čo som mohol urobiť!“ (A ja sa pýtam:“Naozaj posledné?“ Je pravda, že si zvykol, že za nim zatvárú dvere, tak on ich už zabudol za sebou zatvárať.)  Povedal na svoj vydieračský krok o odvolávaní jeho samom ako vlastníkovi parlamentu (dôsledky oznámil vopred). Na možnosť odstúpenia ani len v kútiku duše neprišiel. Chýbajú mu šepkári a najmä pekné  bezfantázijnné šepkárky (Majú sa veľmi dobre, tak prečo si odoberať od úst?) a asi mu nefungovali tlačidlá tentoraz CTRL C, aby si skopíroval príklad z iného teritória morálky ako platí u nás. Zároveň mám pocit, že sa stal veľmi skoro silným alzheimerikom a už si nespomínal  „najčistejší z najčistejších“ ako vybľakoval pred necelým rokom na adresu svojho predchodcu (Takých sme bili kýblikmi – presne takýchto!) – a čuduj sa svetu, tiež pre rovnaké plagiátorstvo. A stačil pravdivo vynadať aj Šeligovi do farizejov, za čo zožal aj potlesk. A hneď mu vykričal pozemkového a daňového podvodníka Kisku, ktorého Kollár po extemporé na úvodnej vizite u prezidentky poslal na prvom koaličnom stretnutí  v dnes už zatvorenej reštaurácii na hrade do politického dôchodku. (Kiska bol po tomto rokovaní taký červený, až mu vraj okrem srdca ťažko ochoreli aj platničky v pokrivenej chrbtici! Kollár toho musí veľa vedieť zo svojho pôsobenia vo Vysokých Tatrách o jeho podlostiach).  Ale to bolo asi jediné, čo stálo za povšimnutie z jeho obhajoby. A na takéto útoky sa ani v koalícii nezabúda. To pušno-prachové rodeo nás ešte len čaká!

Vyznamenali sa sa však dve rodinky líšok a lišiakov zo strán SaS a Za ľudí. Unisono podľa teórie najvyššieho v čase, keď mali uloviť veľkého potkana, zasunuli svoje obrovské naježené chvosty pod brucho, odišli z ringu a išli si pohladkať žalúdky do bufetu. Načo by mali úmorne a morálne loviť, keď im to naložia na tanier (čo je ich krédo pôsobenia v parlamente). A to akurát v tej pravej chvíli. Nuž, ale to sa asi z potkana stal obrovský rozzúrený maco a bez jeho súhlasu by ani zajace nemohli loviť! Nuž, zatiaľ si zachránili teritórium a teda aj stálu potravu. A ja sa pýtam dokedy, keď začali viac znervózňovať včely a najmä trud. Tie sú síce už nabzučané, ale zatiaľ rozvážne nerozhodné. Ale aj včelstvo má iba jedny nervy a líšky aj macom sexminátorom dostanú skôr či neskôr svoj prídel strieľajúcich žihadiel. Je to len otázka času.

A na ten just,  jeden beblujúci čmeliak, ktorého vyhnali z košiara, sa nedá – brbluje a brbluje. A keďže o nič nemôže prísť, tak dáva o sebe počuť. A už nám aj vysvetlil, ako neplatiť dane. A ja sa pýtam, aký je rozdiel medzi bývalými kamarátmi Kočnerom a Kollárom, keď majú obaja schránky v iných peňažných svetoch. Nuž, Kollár má na rozdiel od všetkých aj jeho zatvorených mafiánskych kamarátov lepšie PR. Zaujímavá je aj tá grupa začínajúca sa na K – Kiska, Kičura, Kvietik, Kožuch. Aj Trnka obsahuje k, ale to je asi menšia rybička, keďže sa nevolá ani Krnka alebo Krnta. Krádež myšlienok však ne je krádež peňazí, tak nám to aspoň tlmočí náš trnavský vidláčik. A tak sa k tomu falošne aj postavil, lebo prerobiť Slovensko je dôležitejšie, ako podľa práva, ako tvrdí Kollár, skopírovaná diplomovka. To je pravda, ale plagiát je len malý škrabanček na chrbte exmafiána. Tam sú oveľa hlbšie škrabance, ba priam škrabaniská s hlbokými zjazvenými brázdami. Ale ak niekto chce tvrdiť opäk, tak musí mať rovnakú chorobu ako Kollár – predčasného Alzheimera!

Desí ma len jedno, že zmeniť Slovensko chcú dnes „morálne vyčistení“ politickí gauneri, kriminálnici, satanisti a diletanti. A včerajšia chvála na ministrov od Matoviča – zakazovača  v mimoriadnej relácii TV JOJ mi dáva za pravdu. Také sme tu ešte nemali! Som zvedavý, ktorá premiér, alebo predseda parlamentu mimo susedov z V4-V5 pozve na návštevu našich super moralistov Matoviča a Kollára. Asi im bude veľkým vzorom Kiska, ktorý si foto termín s americkým prezidentom v sídle OSN zamenil za oficiálne prijatie.

Pavel Jacz

Nepoznám nadávku či prívlastok na Matoviča, ktorými by som ich neurazil, ak by som ich použil na neho.

27.06.2024

Takže, na úvod sa ospravedlňujem všetkým nadávkam a prívlastkom, ktoré použijem v súvislosti s naším „nepoškvrneným“ trnavským „Bohom zla, klamstiev, podrazov, bezcitnosti a túžbou prešľapávať a dupať so svojou pravdou po mŕtvolách“. V pléne debaty k zákonu „Lex atentát“ si takto zakecal či zatrepal za rečníckym pre neho len kecpultom či trepopultom v [...]

Skrachovala známa super luxusná cestovná kancelária!

14.06.2024

Pred piatimi rokmi vznikla nová cestovná kancelária, ktorá prispôsobuje cesty na mieru svojim zákazníkom a všetko v jednej cene all inclusive. A bola veľmi úspešná. Dokonca ako jedna z mála cestoviek vlastnila aj luxusne zariadené lietadlo Airbus za 42 miliónov s doletom 9000 km, s ktorým zaletela so svojimi zväčša stálymi solventnými zákazníkmi do mnohých turistických [...]

Po Ilievovi, Dibákovej, Dírerovi „dobrovoľne odídu“ ďalší angažovaní neobjektívci sediaci v moderátorskych kreslách.

28.05.2024

Čistiť od obrých pliev to začali v TA3. Moderátor Iliev, ktorý nastúpil do relácie V politike po nútenom odchode neobjektívneho Dolinského, už asi nemohol zniesť na svoju útočnú opozičnú moderátorskú politickú prácu tlaky, tak sa akože „dobrovoľne“ po česky povedané „odklidil“ do svojej novej debatnej, ale už apolitickej relácie. To sme si vydýchli po prvý [...]

Harris

Harrisová je vo výhode, veď nemá 80. Zľakne sa jej Trump?

23.07.2024 06:00

Svojho osemdesiatnika sa zbavili demokrati, keď 81-ročný vládca Oválnej pracovne Joe Biden oznámil, že odstupuje zo súboja o Biely dom. Či urobí Trump (78)?

fico, matovič, PVV

Výzvy na zmierenie krachujú, Smer a SNS sú proti. Politológovia: Matovič a Fico za jedným stolom? Nemožné

23.07.2024 06:00

Z koaličných strán tak ochotu vyjadruje zatiaľ len Hlas. SNS v stretnutí zmysel nevidí, podobne ako niektorí členovia Smeru. Problémom je pre koalíciu najmä hnutie Slovensko Igora Matoviča.

Kamala Harrisová

Kamala Harrisová v kampani získala za jediný deň rekordných 81 miliónov USD. Pred rokmi jej prispel aj Trump

23.07.2024 05:55

Hlavná kandidátka na demokratickú nomináciu na americký prezidentský súboj Kamala Harrisová získala za jeden deň od darcov 81 miliónov dolárov.