Založ si blog

Ako mohol Kollár bez fantázií a nápadov zbohatnúť? Dva koaličáky mu dali za pravdu. Čo iné, keď stiahli chvosty?

Vychádzam zo včerajšej vety slovenskej hanby sediace v kresle predsedu parlamentu Kollára na ním samo vyhlásené hlasovanie o samo-dôvere po jeho plagiátorstve. Aj to len dokumentuje, že ani v diplomovej práci ako skoro päťdesiatnik nemal nápady a fantáziu. Ako teda mohol bez fantázií a nápadov tak zbohatnúť? Prečo to konštatujem? Pre jeho úžasnú vetu v auditóriu parlamentu: „Toto je to posledné, čo som mohol urobiť!“ (A ja sa pýtam:“Naozaj posledné?“ Je pravda, že si zvykol, že za nim zatvárú dvere, tak on ich už zabudol za sebou zatvárať.)  Povedal na svoj vydieračský krok o odvolávaní jeho samom ako vlastníkovi parlamentu (dôsledky oznámil vopred). Na možnosť odstúpenia ani len v kútiku duše neprišiel. Chýbajú mu šepkári a najmä pekné  bezfantázijnné šepkárky (Majú sa veľmi dobre, tak prečo si odoberať od úst?) a asi mu nefungovali tlačidlá tentoraz CTRL C, aby si skopíroval príklad z iného teritória morálky ako platí u nás. Zároveň mám pocit, že sa stal veľmi skoro silným alzheimerikom a už si nespomínal  „najčistejší z najčistejších“ ako vybľakoval pred necelým rokom na adresu svojho predchodcu (Takých sme bili kýblikmi – presne takýchto!) – a čuduj sa svetu, tiež pre rovnaké plagiátorstvo. A stačil pravdivo vynadať aj Šeligovi do farizejov, za čo zožal aj potlesk. A hneď mu vykričal pozemkového a daňového podvodníka Kisku, ktorého Kollár po extemporé na úvodnej vizite u prezidentky poslal na prvom koaličnom stretnutí  v dnes už zatvorenej reštaurácii na hrade do politického dôchodku. (Kiska bol po tomto rokovaní taký červený, až mu vraj okrem srdca ťažko ochoreli aj platničky v pokrivenej chrbtici! Kollár toho musí veľa vedieť zo svojho pôsobenia vo Vysokých Tatrách o jeho podlostiach).  Ale to bolo asi jediné, čo stálo za povšimnutie z jeho obhajoby. A na takéto útoky sa ani v koalícii nezabúda. To pušno-prachové rodeo nás ešte len čaká!

Vyznamenali sa sa však dve rodinky líšok a lišiakov zo strán SaS a Za ľudí. Unisono podľa teórie najvyššieho v čase, keď mali uloviť veľkého potkana, zasunuli svoje obrovské naježené chvosty pod brucho, odišli z ringu a išli si pohladkať žalúdky do bufetu. Načo by mali úmorne a morálne loviť, keď im to naložia na tanier (čo je ich krédo pôsobenia v parlamente). A to akurát v tej pravej chvíli. Nuž, ale to sa asi z potkana stal obrovský rozzúrený maco a bez jeho súhlasu by ani zajace nemohli loviť! Nuž, zatiaľ si zachránili teritórium a teda aj stálu potravu. A ja sa pýtam dokedy, keď začali viac znervózňovať včely a najmä trud. Tie sú síce už nabzučané, ale zatiaľ rozvážne nerozhodné. Ale aj včelstvo má iba jedny nervy a líšky aj macom sexminátorom dostanú skôr či neskôr svoj prídel strieľajúcich žihadiel. Je to len otázka času.

A na ten just,  jeden beblujúci čmeliak, ktorého vyhnali z košiara, sa nedá – brbluje a brbluje. A keďže o nič nemôže prísť, tak dáva o sebe počuť. A už nám aj vysvetlil, ako neplatiť dane. A ja sa pýtam, aký je rozdiel medzi bývalými kamarátmi Kočnerom a Kollárom, keď majú obaja schránky v iných peňažných svetoch. Nuž, Kollár má na rozdiel od všetkých aj jeho zatvorených mafiánskych kamarátov lepšie PR. Zaujímavá je aj tá grupa začínajúca sa na K – Kiska, Kičura, Kvietik, Kožuch. Aj Trnka obsahuje k, ale to je asi menšia rybička, keďže sa nevolá ani Krnka alebo Krnta. Krádež myšlienok však ne je krádež peňazí, tak nám to aspoň tlmočí náš trnavský vidláčik. A tak sa k tomu falošne aj postavil, lebo prerobiť Slovensko je dôležitejšie, ako podľa práva, ako tvrdí Kollár, skopírovaná diplomovka. To je pravda, ale plagiát je len malý škrabanček na chrbte exmafiána. Tam sú oveľa hlbšie škrabance, ba priam škrabaniská s hlbokými zjazvenými brázdami. Ale ak niekto chce tvrdiť opäk, tak musí mať rovnakú chorobu ako Kollár – predčasného Alzheimera!

Desí ma len jedno, že zmeniť Slovensko chcú dnes „morálne vyčistení“ politickí gauneri, kriminálnici, satanisti a diletanti. A včerajšia chvála na ministrov od Matoviča – zakazovača  v mimoriadnej relácii TV JOJ mi dáva za pravdu. Také sme tu ešte nemali! Som zvedavý, ktorá premiér, alebo predseda parlamentu mimo susedov z V4-V5 pozve na návštevu našich super moralistov Matoviča a Kollára. Asi im bude veľkým vzorom Kiska, ktorý si foto termín s americkým prezidentom v sídle OSN zamenil za oficiálne prijatie.

Pavel Jacz

„Česť vašej práci pasúdruh Kiska! Odpočívajte v pokojnom prezidentskom dôchodku! “ Najväčšie politické zlo konečne odpochodovalo!

10.08.2020

Včerajší snem strany Za ľudí potvrdil, že jej predseda exprezident v politike oficiálne skončil. Fakticky to bolo už po povolebnom obede na hrade, keď mu na prvom koaličnom rokovaní asi Kollár vyčistil svedomie za kydanie u prezidentky. Na nasledujúcom vyhlásení bolo vidieť, aký bol červený od rozčúlenia a pripomínal pravého Indiána, alebo maďarskú červenú papriku. [...]

Priesvitnosť odloženého rozhodnutia procesu roka s Kočnerom a spol.

05.08.2020

Včerajšie rozhodnutie senátu Špecializovaného trestného súdu pod vedením sudkyne Sabovej ma ani tak neprekvapilo. Asi sa v niektorom z členov ozvala sudcovská česť a dohadujú sa o dvoch možných a zásadných verdiktoch. Odsúdiť Kočnera a Zsuzsovú na 25 rokov, alebo doživotne, ktorému drukuje jedna strana, alebo v druhom prípade oslobodiť pre nedostatok dôkazov, alebo [...]

„Hrdina“ Lukáš Kyselina, pardon Kyselica „poctivo“ pokračuje v rozleptávaní vládnej koalície.

04.08.2020

Prednedávnom vládočlenka Remišová oznámila obrovský škandál – slovenské Watergate s malými krabičkami so zázračnou mocou. A tak síce tiktokovo-naivne, ale so zdvihnutou hlavou a poctivo to verejne udala a štyria nevinní mali štvordňovú celo-dovolenku. To, že sa tiktokherečka strápnila, vieme všetci. No ani sama nevedela, že sa v nej prejavilo jasnovidectvo. Bosorky [...]

migranti, polícia

Polícia v Bratislave zadržala dvoch mužov, pravdepodobne migrantov z Maroka

11.08.2020 17:58

Muži mali podľa oznámenia na moste Lafranconi vyskočiť z návesu nákladného vozidla.

Trump / Oblek / Diplomacia / Diplomat /

Šándor: Vyhostenie ruských diplomatov je primerané riešenie

11.08.2020 17:40

Podľa informácií slovenských spravodajských zložiek bola ich činnosť na Slovensku v rozpore s Viedenským dohovorom o diplomatických stykoch.

Donald Trump

Trump spojil ukončenie druhej svetovej vojny so španielskou chrípkou

11.08.2020 17:16

Nemenovaný predstaviteľ Bieleho domu neskôr povedal, že americký prezident v súvislosti so španielskou chrípkou pravdepodobne hovoril o prvej svetovej vojne.

Južná afrika, baníci

Traja ľudia v africkom Burundi dostali 30 rokov za hádzanie kameňov na prezidentský konvoj

11.08.2020 15:23

Podľa mnohých Burunďanov je hanba viniť "obyčajných vidiečanov" zo snahy zabiť prezidenta.