Založ si blog

Ako mohol Kollár bez fantázií a nápadov zbohatnúť? Dva koaličáky mu dali za pravdu. Čo iné, keď stiahli chvosty?

Vychádzam zo včerajšej vety slovenskej hanby sediace v kresle predsedu parlamentu Kollára na ním samo vyhlásené hlasovanie o samo-dôvere po jeho plagiátorstve. Aj to len dokumentuje, že ani v diplomovej práci ako skoro päťdesiatnik nemal nápady a fantáziu. Ako teda mohol bez fantázií a nápadov tak zbohatnúť? Prečo to konštatujem? Pre jeho úžasnú vetu v auditóriu parlamentu: „Toto je to posledné, čo som mohol urobiť!“ (A ja sa pýtam:“Naozaj posledné?“ Je pravda, že si zvykol, že za nim zatvárú dvere, tak on ich už zabudol za sebou zatvárať.)  Povedal na svoj vydieračský krok o odvolávaní jeho samom ako vlastníkovi parlamentu (dôsledky oznámil vopred). Na možnosť odstúpenia ani len v kútiku duše neprišiel. Chýbajú mu šepkári a najmä pekné  bezfantázijnné šepkárky (Majú sa veľmi dobre, tak prečo si odoberať od úst?) a asi mu nefungovali tlačidlá tentoraz CTRL C, aby si skopíroval príklad z iného teritória morálky ako platí u nás. Zároveň mám pocit, že sa stal veľmi skoro silným alzheimerikom a už si nespomínal  „najčistejší z najčistejších“ ako vybľakoval pred necelým rokom na adresu svojho predchodcu (Takých sme bili kýblikmi – presne takýchto!) – a čuduj sa svetu, tiež pre rovnaké plagiátorstvo. A stačil pravdivo vynadať aj Šeligovi do farizejov, za čo zožal aj potlesk. A hneď mu vykričal pozemkového a daňového podvodníka Kisku, ktorého Kollár po extemporé na úvodnej vizite u prezidentky poslal na prvom koaličnom stretnutí  v dnes už zatvorenej reštaurácii na hrade do politického dôchodku. (Kiska bol po tomto rokovaní taký červený, až mu vraj okrem srdca ťažko ochoreli aj platničky v pokrivenej chrbtici! Kollár toho musí veľa vedieť zo svojho pôsobenia vo Vysokých Tatrách o jeho podlostiach).  Ale to bolo asi jediné, čo stálo za povšimnutie z jeho obhajoby. A na takéto útoky sa ani v koalícii nezabúda. To pušno-prachové rodeo nás ešte len čaká!

Vyznamenali sa sa však dve rodinky líšok a lišiakov zo strán SaS a Za ľudí. Unisono podľa teórie najvyššieho v čase, keď mali uloviť veľkého potkana, zasunuli svoje obrovské naježené chvosty pod brucho, odišli z ringu a išli si pohladkať žalúdky do bufetu. Načo by mali úmorne a morálne loviť, keď im to naložia na tanier (čo je ich krédo pôsobenia v parlamente). A to akurát v tej pravej chvíli. Nuž, ale to sa asi z potkana stal obrovský rozzúrený maco a bez jeho súhlasu by ani zajace nemohli loviť! Nuž, zatiaľ si zachránili teritórium a teda aj stálu potravu. A ja sa pýtam dokedy, keď začali viac znervózňovať včely a najmä trud. Tie sú síce už nabzučané, ale zatiaľ rozvážne nerozhodné. Ale aj včelstvo má iba jedny nervy a líšky aj macom sexminátorom dostanú skôr či neskôr svoj prídel strieľajúcich žihadiel. Je to len otázka času.

A na ten just,  jeden beblujúci čmeliak, ktorého vyhnali z košiara, sa nedá – brbluje a brbluje. A keďže o nič nemôže prísť, tak dáva o sebe počuť. A už nám aj vysvetlil, ako neplatiť dane. A ja sa pýtam, aký je rozdiel medzi bývalými kamarátmi Kočnerom a Kollárom, keď majú obaja schránky v iných peňažných svetoch. Nuž, Kollár má na rozdiel od všetkých aj jeho zatvorených mafiánskych kamarátov lepšie PR. Zaujímavá je aj tá grupa začínajúca sa na K – Kiska, Kičura, Kvietik, Kožuch. Aj Trnka obsahuje k, ale to je asi menšia rybička, keďže sa nevolá ani Krnka alebo Krnta. Krádež myšlienok však ne je krádež peňazí, tak nám to aspoň tlmočí náš trnavský vidláčik. A tak sa k tomu falošne aj postavil, lebo prerobiť Slovensko je dôležitejšie, ako podľa práva, ako tvrdí Kollár, skopírovaná diplomovka. To je pravda, ale plagiát je len malý škrabanček na chrbte exmafiána. Tam sú oveľa hlbšie škrabance, ba priam škrabaniská s hlbokými zjazvenými brázdami. Ale ak niekto chce tvrdiť opäk, tak musí mať rovnakú chorobu ako Kollár – predčasného Alzheimera!

Desí ma len jedno, že zmeniť Slovensko chcú dnes „morálne vyčistení“ politickí gauneri, kriminálnici, satanisti a diletanti. A včerajšia chvála na ministrov od Matoviča – zakazovača  v mimoriadnej relácii TV JOJ mi dáva za pravdu. Také sme tu ešte nemali! Som zvedavý, ktorá premiér, alebo predseda parlamentu mimo susedov z V4-V5 pozve na návštevu našich super moralistov Matoviča a Kollára. Asi im bude veľkým vzorom Kiska, ktorý si foto termín s americkým prezidentom v sídle OSN zamenil za oficiálne prijatie.

Pavel Jacz

Naozaj potrebujeme aj amorálnu voľbu poštou zo zahraničia! ?! ?

24.09.2023

Môj sused vnuk významného umelca, ktorého pozná azda každý Slovák, hneď po absolvovaní vysokej školy odišiel ešte za Mečiara (ako mi povedal, práve kvôli nemu – super dôvod!) pracovať do zahraničia. Dnes sa mu dobre darí v Kanade a Slovensko navštevuje raz do roka vždy počas leta, keď navštívi svojich rodičov. Aj teraz je tu. Keď som išiel v noci venčiť svojho [...]

Na Pročka – slovenského politického šaša nemá ani brazílska futbalová hviezda Neymar.

20.09.2023

Chlapi sa určite pamätajú na Majstrovstvá sveta vo futbale, keď po prvý raz zahviezdil Brazíčlan Neymar. Jeho herecké výkony s bolestne vyzerajúcimi výkrikmi a skrivenou tvárou po zákrokoch, keď sa o neho len šuchli a on už nevidel inú možnosť pri strate rovnováhy ako padať. Mnoho ďalších futbalistov od neho získalo návod ako ovplyvniť rozhodcu, ak stratia loptu v [...]

Smrtiace nebezpečenstvo bratislavských progresívcov je na svete. A Primátor Vallo má trému! ?! ?!

06.09.2023

Určite si pamätáte dopravnú nehodu na Staromestskej ulici na zastávke pri Zochovej ulici v Bratislave. Opitý vodič Dedeček poriadne šliapol na plyn a po vyjdení z podjazdu už nedokázal usmerniť svoj automobil do smeru cesty a na zastávke zabil na mieste piatich študentov. Tu v tomto prípade po vyjdení z podjazdu už nehrala opitosť vodiča hlavnú príčinu. Tá hrala prím [...]

sanitka,

Centrom Ankary otriasla explózia, odpálil sa samovražedný atentátnik

01.10.2023 09:33, aktualizované: 09:40

K explózii došlo v blízkosti sídla tureckého parlamentu a ministerstva vnútra.

Robert Fico

BBC o Smere a voľbách na Slovensku: Vyhrala populistická promoskovská strana

01.10.2023 08:48

Svet si všíma voľby na Slovensku.

voľby 2023 centrála Smer Róbert Kaliňák

ONLINE: Ráno po voľbách. Smer prevalcoval konkurenciu, v hlasoch spoza hraníc dominovalo PS

01.10.2023 08:40, aktualizované: 09:19

V parlamente bude sedem strán. Na predčasných parlamentných voľbách sa zúčastnilo 68,4 percenta voličov.

britsky vrtulnik Sea King na Ukrajine

Ukrajinci používajú na tajné misie vrtuľník princa Andrewa

01.10.2023 06:00

Kým aktuálne sa najviac hovorí o budúcich dodávkach stíhačiek F-16, jedinými strojmi západnej výroby vo výzbroji ukrajinského letectva sú stále staré britské vrtuľníky Westland Sea King.