Založ si blog

Jáá – Kollár jedenácty, hlava pomazaná, z boží vůle předsedokrál, : „A neodstúpim! “

Ak by som odstúpil, tak (stranička) SME-rodina odíde z vládnej koalície. Musí, alebo bude chcieť odísť, pretože tie tri plány, s ktorými išiel do koalície ako veľkootecko (preto jedenácty) a veľkopodnikateľ sa asi začínajú rozplývať. A tak Kollár kalkuluje – buď všetko, alebo nič! Ale on predsa poctivo podľa právnych noriem napísal diplomovku a neodpisoval, iba trošku (24.5 alebo iba 54% – veď to nie je až tak veľa) a je čistý, ako tá najbielejšia ľalia na svete! Jeho pochmúrna vekslácko-mafiánsko-podvodno-špekulatívana minulosť neprekážala voličom, tým stačili sľuby s ľúbivými rečičkami, tak prečo sa teraz všetci zaujímajú o takú prkotinu, ako je kombinácia tlačidiel Ctrl + A, Ctrl+C a Ctrl+V. Veď to mal všetko pod kontrolou!!!

Veľmi sa mi “zaliečali“ slová, že každý študent si všetko zľahčuje ako môže, tak si to zľahčil aj on. Ale on predsa nemal 23 rokov, kedy sa končí riadne štúdium. Mgr. Boris Kollár bol už zrelý muž a osvedčený kvalitný inseminátor, pomaly doťahoval 50-tku, bol otec už nadštandardného počtu detí, ktorým by mal ísť príkladom a on si musel zľahčovať domáce úlohy???!!! Tieto vlastnosti sa nezískavajú v zrelom veku, tie vznikajú príkladom od detských čias a určite sa priradili aj tie z „prašáku“ kobercov s Deákom a Steinhübelom alias Žaluďom a sprevádzajú ho po celý život. „Čo sa za mladi naučíš, na starobu, ako keby si našiel.“

Tu prezentoval svoj pokrivený charakter, ako aj to, že poctivosť a disciplína je pre túto hanbu sediacu v kresle druhého najvyššieho ústavného činiteľa jeho životnou španielskou dedinou! Ale hlavne, že tento bohatý „dobromil“, pomáha ľuďom – pred kamerou. Pripomínam iba, aby nám navodil, aký je on najúžasnejší nadľudský tvor. Mimo kamier si aj občas zakope do svojich neposlušných partneriek. A možno sa pri dnešnom pohone na supersamca objaví aj jedno veľmi zaujímavé „“videjko“. A kvôli nemu by mohol byť Borisko aj vydieraný.

Jeho egoizmus sa prejavil na celej čiare. Ja, ja a len ja môžem všetko. Ostatní nesmú nič. Spomeňme si na jeho silné plamenné reči k jeho predchodcovi pri plagiátorstve, ktorý mal rozdielne životné hodnoty a kréda, ale nedokázal tak oblbovať voličov.

Niečo podobné sa začína črtať aj v Česku, kde tvrdo pracuje na svojej prezidentskej kandidatúre majiteľ TV Barandov Jaromír Soukup. A zo všetkých troch kanálov v upútavkach a sponzoringoch denne počuť aspoň stokrát meno majiteľa, pričom prime time hlavného kanála je len Soukupov. Od 19,30 do 23.00 hod v pracovné dni moderuje všetky možné relácie a oblbuje ľudí. Tento pred jeho príchodom bol pozerateľný kanál s vynikajúcimi filmami Soukup zdegradoval na svoj osobný marketing. Dnes sú všetky tri kanály Barandova len o Soukupovi, o vzťahoch, o béčkových a céčkových filmových hnojoch, o amerických seriálových kriminálkach a o teleshopingu.

Ešte dobre, že má Kollár iba Fun radio pre mladých, ale veľmi ovplyvniteľných poslucháčov so syndrómom volebnej davovej psychózy. Je to celkom dobrý ťah.

Zaujala ma ešte jedna vec. Nášmu predsedovi parlamentu chýba vlastný rozum. Potvrdil to vo včerajších vyjadreniach: „Povedali mi, aby som sa ospravedlnil a tak som tak urobil. Potom mi povedali, aby som vrátil titul Mgr. a tak ho nebudem používať počas mojej politickej púte. Potom mi povedali že sa mám ospravedlniť za zlú komunikáciu a tak som sa ospravedlnil na facebooku a teraz chcú, aby som odstúpil z funkcie a potom budú chcieť aby som opustil parlament.“ A ja sa pýtam, náš predseda parlamentu nemá svoj vlastný rozum? Nevie, čo sa patrí?  Funguje na diaľkové ovládanie, keď koná tak, ako mu našepkávajú?

Boris a čo ak by Ti na úvod povedali – skoč do Dunaja a všetko bude v poriadku. Skočil by si? Možno je aj škoda, že to jeho koaličným partnerom nezišlo na um. Ve by ťa tvoj parlamentný kolega v Budapešti vylovil.

No a slová o vydieraní z úst Kollára sú cez čiaru, pretože on sám vydiera. Keď nie ja, tak ani celá strana! Dozvieme sa to všetko v pondelok.

Zaujímavé bolo vyjadrenie aj poslankyne Tabaka, alebo poslanca Tabakovej po debate Kollára na poslaneckom klube OĽaNO. Neviem presne, ale Tabak vyzeral ako žena. Ju, ako oslovenú zo schodov na proteste proti Jankovskej „urobili“ ako sa pochválila, poslankyňu a jej vyjadrenie charakterizovalo jej priezvisko, vzdelanie a odbornosť. Kollár ju zrazu svojou aurou presvedčil. A keď sa jej novinári pýtali na konkrétne veci, tak nevedela odpovedať a radšej od nich utiekla. Nuž, učenlivá „šikulka“ to je, mala sa to od koho naučiť – od našej novej ministerky Remišovej.

Boris, prosím Ťa, kúp si riedidlo na super lepy, aby ťa predsednícke kreslo vypustilo, spakuj si počas víkendu svoje pakšametle na hradnom kopčeku z hlavnej kancelárie a sadni si do auditória ako poslanec a navrhni svojho straníckeho nástupcu (máš ich viac ako Pelle) a nevydieraj vládnu koalíciu odchodom do opozície, ak Ty najväčší Kollár jedenácty, hlava pomazaná, z boží vůle předsedokrál nebudeš mať najvyššie kreslo, nič sa nestane. Veď v tej funkcii nikto nemôže nič pokaziť. A navyše Ty mu budeš veliť, ako šéf strany. Že nemáš koho navrhnúť? Ako to? Veď máš „veľkú“ straničku! Dve zo strán Ti síce dali červenú, ale ten najzarytejší bojovník proti korupcii a zlodejine Ťa tľapká po pleci. To je hotová „“úžasnosť!!! Spomeň si na Danka. Neodstúpil a dnes je v zabudnutí. A to isté pri rovnakom postupe čaká aj na Teba! Ale na to potrebuješ rozmýšľať. Verím, že v hlave ešte niečo máš, tak si rozhýb ten mozgostroj!

Pavel Jacz

Naozaj potrebujeme aj amorálnu voľbu poštou zo zahraničia! ?! ?

24.09.2023

Môj sused vnuk významného umelca, ktorého pozná azda každý Slovák, hneď po absolvovaní vysokej školy odišiel ešte za Mečiara (ako mi povedal, práve kvôli nemu – super dôvod!) pracovať do zahraničia. Dnes sa mu dobre darí v Kanade a Slovensko navštevuje raz do roka vždy počas leta, keď navštívi svojich rodičov. Aj teraz je tu. Keď som išiel v noci venčiť svojho [...]

Na Pročka – slovenského politického šaša nemá ani brazílska futbalová hviezda Neymar.

20.09.2023

Chlapi sa určite pamätajú na Majstrovstvá sveta vo futbale, keď po prvý raz zahviezdil Brazíčlan Neymar. Jeho herecké výkony s bolestne vyzerajúcimi výkrikmi a skrivenou tvárou po zákrokoch, keď sa o neho len šuchli a on už nevidel inú možnosť pri strate rovnováhy ako padať. Mnoho ďalších futbalistov od neho získalo návod ako ovplyvniť rozhodcu, ak stratia loptu v [...]

Smrtiace nebezpečenstvo bratislavských progresívcov je na svete. A Primátor Vallo má trému! ?! ?!

06.09.2023

Určite si pamätáte dopravnú nehodu na Staromestskej ulici na zastávke pri Zochovej ulici v Bratislave. Opitý vodič Dedeček poriadne šliapol na plyn a po vyjdení z podjazdu už nedokázal usmerniť svoj automobil do smeru cesty a na zastávke zabil na mieste piatich študentov. Tu v tomto prípade po vyjdení z podjazdu už nehrala opitosť vodiča hlavnú príčinu. Tá hrala prím [...]

šimečka, PS, progresívne slovensko

Urobíme všetko pre to, aby Fico nevládol, vyhlásil Šimečka

01.10.2023 09:56

Podľa lídra progresívcov existujú dve možné koalície. Rozhodujúce bude, ako sa k výsledkom postaví Hlas.

sanitka,

Centrom Ankary otriasla explózia, odpálil sa samovražedný atentátnik

01.10.2023 09:33, aktualizované: 10:43

K explózii došlo v blízkosti sídla tureckého parlamentu a ministerstva vnútra.

Robert Fico

BBC o Smere a voľbách na Slovensku: Vyhrala populistická promoskovská strana

01.10.2023 08:48

Svet si všíma voľby na Slovensku.

voľby 2023 centrála Smer Róbert Kaliňák

ONLINE: Najväčšiu zodpovednosť za ďalší vývoj nesie podľa Čaputovej víťaz volieb. Hlasovanie z cudziny drvivo vyhrali progresívci

01.10.2023 08:40, aktualizované: 10:38

V Národnej rade bude sedem strán. Na predčasných parlamentných voľbách sa zúčastnilo 68,4 percenta voličov.