Založ si blog

Jáá – Kollár jedenácty, hlava pomazaná, z boží vůle předsedokrál, : „A neodstúpim! “

Ak by som odstúpil, tak (stranička) SME-rodina odíde z vládnej koalície. Musí, alebo bude chcieť odísť, pretože tie tri plány, s ktorými išiel do koalície ako veľkootecko (preto jedenácty) a veľkopodnikateľ sa asi začínajú rozplývať. A tak Kollár kalkuluje – buď všetko, alebo nič! Ale on predsa poctivo podľa právnych noriem napísal diplomovku a neodpisoval, iba trošku (24.5 alebo iba 54% – veď to nie je až tak veľa) a je čistý, ako tá najbielejšia ľalia na svete! Jeho pochmúrna vekslácko-mafiánsko-podvodno-špekulatívana minulosť neprekážala voličom, tým stačili sľuby s ľúbivými rečičkami, tak prečo sa teraz všetci zaujímajú o takú prkotinu, ako je kombinácia tlačidiel Ctrl + A, Ctrl+C a Ctrl+V. Veď to mal všetko pod kontrolou!!!

Veľmi sa mi “zaliečali“ slová, že každý študent si všetko zľahčuje ako môže, tak si to zľahčil aj on. Ale on predsa nemal 23 rokov, kedy sa končí riadne štúdium. Mgr. Boris Kollár bol už zrelý muž a osvedčený kvalitný inseminátor, pomaly doťahoval 50-tku, bol otec už nadštandardného počtu detí, ktorým by mal ísť príkladom a on si musel zľahčovať domáce úlohy???!!! Tieto vlastnosti sa nezískavajú v zrelom veku, tie vznikajú príkladom od detských čias a určite sa priradili aj tie z „prašáku“ kobercov s Deákom a Steinhübelom alias Žaluďom a sprevádzajú ho po celý život. „Čo sa za mladi naučíš, na starobu, ako keby si našiel.“

Tu prezentoval svoj pokrivený charakter, ako aj to, že poctivosť a disciplína je pre túto hanbu sediacu v kresle druhého najvyššieho ústavného činiteľa jeho životnou španielskou dedinou! Ale hlavne, že tento bohatý „dobromil“, pomáha ľuďom – pred kamerou. Pripomínam iba, aby nám navodil, aký je on najúžasnejší nadľudský tvor. Mimo kamier si aj občas zakope do svojich neposlušných partneriek. A možno sa pri dnešnom pohone na supersamca objaví aj jedno veľmi zaujímavé „“videjko“. A kvôli nemu by mohol byť Borisko aj vydieraný.

Jeho egoizmus sa prejavil na celej čiare. Ja, ja a len ja môžem všetko. Ostatní nesmú nič. Spomeňme si na jeho silné plamenné reči k jeho predchodcovi pri plagiátorstve, ktorý mal rozdielne životné hodnoty a kréda, ale nedokázal tak oblbovať voličov.

Niečo podobné sa začína črtať aj v Česku, kde tvrdo pracuje na svojej prezidentskej kandidatúre majiteľ TV Barandov Jaromír Soukup. A zo všetkých troch kanálov v upútavkach a sponzoringoch denne počuť aspoň stokrát meno majiteľa, pričom prime time hlavného kanála je len Soukupov. Od 19,30 do 23.00 hod v pracovné dni moderuje všetky možné relácie a oblbuje ľudí. Tento pred jeho príchodom bol pozerateľný kanál s vynikajúcimi filmami Soukup zdegradoval na svoj osobný marketing. Dnes sú všetky tri kanály Barandova len o Soukupovi, o vzťahoch, o béčkových a céčkových filmových hnojoch, o amerických seriálových kriminálkach a o teleshopingu.

Ešte dobre, že má Kollár iba Fun radio pre mladých, ale veľmi ovplyvniteľných poslucháčov so syndrómom volebnej davovej psychózy. Je to celkom dobrý ťah.

Zaujala ma ešte jedna vec. Nášmu predsedovi parlamentu chýba vlastný rozum. Potvrdil to vo včerajších vyjadreniach: „Povedali mi, aby som sa ospravedlnil a tak som tak urobil. Potom mi povedali, aby som vrátil titul Mgr. a tak ho nebudem používať počas mojej politickej púte. Potom mi povedali že sa mám ospravedlniť za zlú komunikáciu a tak som sa ospravedlnil na facebooku a teraz chcú, aby som odstúpil z funkcie a potom budú chcieť aby som opustil parlament.“ A ja sa pýtam, náš predseda parlamentu nemá svoj vlastný rozum? Nevie, čo sa patrí?  Funguje na diaľkové ovládanie, keď koná tak, ako mu našepkávajú?

Boris a čo ak by Ti na úvod povedali – skoč do Dunaja a všetko bude v poriadku. Skočil by si? Možno je aj škoda, že to jeho koaličným partnerom nezišlo na um. Ve by ťa tvoj parlamentný kolega v Budapešti vylovil.

No a slová o vydieraní z úst Kollára sú cez čiaru, pretože on sám vydiera. Keď nie ja, tak ani celá strana! Dozvieme sa to všetko v pondelok.

Zaujímavé bolo vyjadrenie aj poslankyne Tabaka, alebo poslanca Tabakovej po debate Kollára na poslaneckom klube OĽaNO. Neviem presne, ale Tabak vyzeral ako žena. Ju, ako oslovenú zo schodov na proteste proti Jankovskej „urobili“ ako sa pochválila, poslankyňu a jej vyjadrenie charakterizovalo jej priezvisko, vzdelanie a odbornosť. Kollár ju zrazu svojou aurou presvedčil. A keď sa jej novinári pýtali na konkrétne veci, tak nevedela odpovedať a radšej od nich utiekla. Nuž, učenlivá „šikulka“ to je, mala sa to od koho naučiť – od našej novej ministerky Remišovej.

Boris, prosím Ťa, kúp si riedidlo na super lepy, aby ťa predsednícke kreslo vypustilo, spakuj si počas víkendu svoje pakšametle na hradnom kopčeku z hlavnej kancelárie a sadni si do auditória ako poslanec a navrhni svojho straníckeho nástupcu (máš ich viac ako Pelle) a nevydieraj vládnu koalíciu odchodom do opozície, ak Ty najväčší Kollár jedenácty, hlava pomazaná, z boží vůle předsedokrál nebudeš mať najvyššie kreslo, nič sa nestane. Veď v tej funkcii nikto nemôže nič pokaziť. A navyše Ty mu budeš veliť, ako šéf strany. Že nemáš koho navrhnúť? Ako to? Veď máš „veľkú“ straničku! Dve zo strán Ti síce dali červenú, ale ten najzarytejší bojovník proti korupcii a zlodejine Ťa tľapká po pleci. To je hotová „“úžasnosť!!! Spomeň si na Danka. Neodstúpil a dnes je v zabudnutí. A to isté pri rovnakom postupe čaká aj na Teba! Ale na to potrebuješ rozmýšľať. Verím, že v hlave ešte niečo máš, tak si rozhýb ten mozgostroj!

Pavel Jacz

„Česť vašej práci pasúdruh Kiska! Odpočívajte v pokojnom prezidentskom dôchodku! “ Najväčšie politické zlo konečne odpochodovalo!

10.08.2020

Včerajší snem strany Za ľudí potvrdil, že jej predseda exprezident v politike oficiálne skončil. Fakticky to bolo už po povolebnom obede na hrade, keď mu na prvom koaličnom rokovaní asi Kollár vyčistil svedomie za kydanie u prezidentky. Na nasledujúcom vyhlásení bolo vidieť, aký bol červený od rozčúlenia a pripomínal pravého Indiána, alebo maďarskú červenú papriku. [...]

Priesvitnosť odloženého rozhodnutia procesu roka s Kočnerom a spol.

05.08.2020

Včerajšie rozhodnutie senátu Špecializovaného trestného súdu pod vedením sudkyne Sabovej ma ani tak neprekvapilo. Asi sa v niektorom z členov ozvala sudcovská česť a dohadujú sa o dvoch možných a zásadných verdiktoch. Odsúdiť Kočnera a Zsuzsovú na 25 rokov, alebo doživotne, ktorému drukuje jedna strana, alebo v druhom prípade oslobodiť pre nedostatok dôkazov, alebo [...]

„Hrdina“ Lukáš Kyselina, pardon Kyselica „poctivo“ pokračuje v rozleptávaní vládnej koalície.

04.08.2020

Prednedávnom vládočlenka Remišová oznámila obrovský škandál – slovenské Watergate s malými krabičkami so zázračnou mocou. A tak síce tiktokovo-naivne, ale so zdvihnutou hlavou a poctivo to verejne udala a štyria nevinní mali štvordňovú celo-dovolenku. To, že sa tiktokherečka strápnila, vieme všetci. No ani sama nevedela, že sa v nej prejavilo jasnovidectvo. Bosorky [...]

migranti, polícia

Polícia v Bratislave zadržala dvoch mužov, pravdepodobne migrantov z Maroka

11.08.2020 17:58

Muži mali podľa oznámenia na moste Lafranconi vyskočiť z návesu nákladného vozidla.

Trump / Oblek / Diplomacia / Diplomat /

Šándor: Vyhostenie ruských diplomatov je primerané riešenie

11.08.2020 17:40

Podľa informácií slovenských spravodajských zložiek bola ich činnosť na Slovensku v rozpore s Viedenským dohovorom o diplomatických stykoch.

Donald Trump

Trump spojil ukončenie druhej svetovej vojny so španielskou chrípkou

11.08.2020 17:16

Nemenovaný predstaviteľ Bieleho domu neskôr povedal, že americký prezident v súvislosti so španielskou chrípkou pravdepodobne hovoril o prvej svetovej vojne.

Južná afrika, baníci

Traja ľudia v africkom Burundi dostali 30 rokov za hádzanie kameňov na prezidentský konvoj

11.08.2020 15:23

Podľa mnohých Burunďanov je hanba viniť "obyčajných vidiečanov" zo snahy zabiť prezidenta.