Založ si blog

Matovičov obdiv fašizmu: Mojím vzorom je NSDaP. Prečo nereaguje špeciálny prokurátor Honz? ??

V jednom mojom predchádzajúcom článku na blogoch pravdy som napísal, že úvodné pôsobenie a konanie Matoviča na scéne sa podobá konaniu šialeného rakúskeho Nemca z 30-tych rokov minulého storočia, RakúšanoNemca, ktorý má na svedomí vyše 60 miliónov životov. A nemýlil som sa. Matovičove ďalšie vyhlásenie, že vzorom pre neho je strana NSDaP (Národnosocialistická nemecká robotnícka strana) v počte členov, to potvrdzuje. Ak niekto neovláda históriu, na čele tejto fašistickej strany stál Adolf Hitler. Matovič odpovedal na otázku redaktora, čo mieni urobiť so stranou, ktorá má iba zákonný počet členov a iba štyroch hlavných členov. Žiaľ, redaktor najsledovanejšej televízie nezareagoval na odpoveď slovenského Dolfiho. História asi nie je jeho najsilnejšou stránkou, rovnako majú vzdelanostné medzery aj ostatní redaktori, ktorí boli na tlačovke Matoviča a zostali pri tejto odpovedi ticho! Žiadny z nich pohotovo nezareagoval a nevytkol Matovičovi, že NSDaP bola fašistickou stranou! A tak sa ešte určite dočkáme, čo ešte bude pre Matoviča vzorom z čias fašizmu?

A žiadny z mainstreamov, okrem Plus 1 deň to ani v spravodajstvách nespomenul. Možno to dnes zazneje v politických debatách, ale skôr si myslím, že nie. Prečo asi? Lebo to nespomenul ani súčasný ideový vodca, podľa ktorého sa formujú hlavné spravodajstvá. Kedysi, čo napísala TASR bolo sväté a dnes, čo napíše ideový vodca mainstreamových redaktorov Denník N je základom spravodajstiev. A ako som sa presvedčil aj pri komunikácii s jedným redaktorom, keď zverejnil nesprávne číslo, tak mi odpovedal, veď to napísal Denník N!!! No a kde je novinárska práca nemenovaného redaktora, keď bol na mieste činu? Je to plagiátorstvo?

Zaujímavé je, že mainstream dodnes o výroku Matoviča mlčí. Viete si predstaviť, že by Fico povedal niečo tak hlúpe a nepredvídavé ako Matovič. Veď by sme tu mali doslova a do písmena novinárske El Dorado a určite by mu náš „najangažovanejší“ odpadkový umelec Kalmus doniesol pred centrálu na Súmračnej truhlu z dvoch spojených plastových nádob na smeti.

Dnes už poznáme výsledky súdnych rozhodnutí i rozpracovaných trestných stíhaní pod palcom slovenského prokurátora Honza „Urválka“. Mazureka odsúdili za výrok vytrhnutý z kontextu celej rozhlasovej relácie, Rostasa zatiaľ neprávoplatne za citovanie výroku slovenského národného dejateľa Štúra, neuspeli s Mizíkom a s LSNS, Vasky je vo vyšetrovacej väzbe a jeho „novinársky komplic“ Daňo v nej sedel a musí mlčať, rozpracovaná je hviezda s kosákom a kladivom na fotografii Fica s Blahom, Kotleba stojí pred súdom za odovzdávanie šeku s číselnou kombináciou 1488, ktorá do zverejnenia určite 99 percentám Slovákov nič nepripomínala a o popularizáciu a teda o fašistické myšlienky sa postaral vyšetrovateľ, špeciálny prokurátor a ideový vodca mainstreamu DenníkN, od ktorého sa to dostalo do hlavných spravodajstiev a permanentne robia číslu 1488 na darovaných šekoch reklamu! A tým aj propagáciu Kotlebovej strane. Aj v tomto prípade je celkom zrejmé, že každý problém má dve strany.

Preto sa pýtam slovenského špeciálneho prokurátora Honza „Urválka“, ako to, že pri výroku Matoviča nekoná, keď je pre neho vzorom fašistická strana ( A predsa je jedno v čom?). Vychádzam aj z diania z parlamentu. Ak navrhne Kotlebova strana hocaký zákon a môže byť nanajvýš aktuálny a dobrý pre ľudí, tak ho zo zásady ostatné strany zavrhnú, pretože nebudú hlasovať s Kotlebovcami. A ak sa náhodou stalo, že Kotlebovci podporili nejaký zákon SMERu, tak z toho bol už povyk a spájanie sa s fašistami. Ale tým istým stranám a krikľúňom teraz vôbec neprekáža, že Matovič vidí svoj vzor vo fašistickej strane!!! A predstavme si, že by sa tak stalo, že by ho volilo 99% Slovákov. No, kto by mu už mohol čosi vytknúť pri jeho diktátorských sklonoch, ktoré sa začali prejavovať od začiatku pôsobenia tohto psychopubertálneho indivídua sediaceho v premiérskom kresle.

Pavel Jacz

Slovensko, ovenčené 76-timi poslaneckými hrdinami, je krajina, kde sa ľudia neboja zomierať! !! Aj preto sa mi obyčajná logika pri pandémii rúca!

16.11.2021

Je toto zámer politických elít dostať rozkokošenú konzumnú populáciu, medzi hrubé múry, alebo nie je Covidlogika správne vyhodnotená? Pri porovnaní čísiel nakazených tou dnešnou pliagou z minuloročných a tohtoročných čísiel nakazených sa obyčajná logika začala rútiť z Mount Everestu a ešte stále padá. A neviem či niekedy aj dopadne, ale stále sa rúti strmhlav. [...]

Amerikodiziakum u nás rastie do diktatúry! Jedni policajti môžu použiť brutalitu a druhí za spútanie v stoji kráčajú pred súd! !!

12.11.2021

(Zdroj SputnikNews) Určite sa pamätáte na video z októbra roku 2014, keď policajti pri kontrole vozidla vodičke Marte, ktorá neuposlúchla pokyny nasadili putá. Nikto ju nepovalil na zem, nikto ju neudrel, naopak ona na úvod sotila do policajta. Pri zákroku ju jeden chytil a druhý jej nasadil putá! Bol som vtedy v USA a pýtal som sa policajta v priateľskej debate, čo by urobil, ak [...]

Chcete sa stať poslancom nášho parlamentu? Tu je návod, ako si štyri roky užívať pôžitky z našich daní.

10.11.2021

Vraví sa, že ak máte záujem o takúto funkciu, musíte sa prihlásiť u súdruha Žinčicu. Žiaľ, naše „dokonalé“ zákony umožňujú všetko a aj obísť všemocného súdruha Ž. A aj to, aby zástupca 36 000 ľudí v parlamente „terorizoval“ a stresoval svojimi návrhmi v polročných intervaloch predkladaním zákonov skoro 2, 5 milión ľudí. Takže, tu je manuál a krok po [...]

Alexander Dubček, príloha, 100 rokov

Dubček? Ani naivný, ani neschopný. Naopak, jeden z najväčších Slovákov

27.11.2021 06:00

Alexander Dubček sa narodil pred sto rokmi. Denník Pravda pripravil špeciálnu prílohu plnú spomienok na túto mimoriadnu osobnosť slovenských dejín.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Matovič dostal Fica aj Sulíka do pasce

27.11.2021 06:00

Prezidentka Zuzana Čaputová v súvislosti s pandémiou použila nezvyčajný slovník. „Niekedy treba buchnúť po stole,“ povedal v podcaste Marián Repa.

pocasie-27-11-2021

Nad Slovenskom sa striedajú tlakové níže. Cez víkend naprší, nasneží

27.11.2021 00:00

Niekde dážď, niekde sneh, v každom prípade rátajte s mokrom. Zmení sa to aspoň začiatkom nového týždňa?

čaputová

Prezidentka ani po druhý raz nepodpísala zákon o štátnej službe

26.11.2021 22:44

Právnu normu už raz vrátila Národnej rade, plénum však jej veto prelomilo, zákon tak bude platiť napriek jej námietkam.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 305
Celková čítanosť: 2375169x
Priemerná čítanosť článkov: 7787x

Autor blogu

Kategórie