Založ si blog

Matovičov obdiv fašizmu: Mojím vzorom je NSDaP. Prečo nereaguje špeciálny prokurátor Honz? ??

V jednom mojom predchádzajúcom článku na blogoch pravdy som napísal, že úvodné pôsobenie a konanie Matoviča na scéne sa podobá konaniu šialeného rakúskeho Nemca z 30-tych rokov minulého storočia, RakúšanoNemca, ktorý má na svedomí vyše 60 miliónov životov. A nemýlil som sa. Matovičove ďalšie vyhlásenie, že vzorom pre neho je strana NSDaP (Národnosocialistická nemecká robotnícka strana) v počte členov, to potvrdzuje. Ak niekto neovláda históriu, na čele tejto fašistickej strany stál Adolf Hitler. Matovič odpovedal na otázku redaktora, čo mieni urobiť so stranou, ktorá má iba zákonný počet členov a iba štyroch hlavných členov. Žiaľ, redaktor najsledovanejšej televízie nezareagoval na odpoveď slovenského Dolfiho. História asi nie je jeho najsilnejšou stránkou, rovnako majú vzdelanostné medzery aj ostatní redaktori, ktorí boli na tlačovke Matoviča a zostali pri tejto odpovedi ticho! Žiadny z nich pohotovo nezareagoval a nevytkol Matovičovi, že NSDaP bola fašistickou stranou! A tak sa ešte určite dočkáme, čo ešte bude pre Matoviča vzorom z čias fašizmu?

A žiadny z mainstreamov, okrem Plus 1 deň to ani v spravodajstvách nespomenul. Možno to dnes zazneje v politických debatách, ale skôr si myslím, že nie. Prečo asi? Lebo to nespomenul ani súčasný ideový vodca, podľa ktorého sa formujú hlavné spravodajstvá. Kedysi, čo napísala TASR bolo sväté a dnes, čo napíše ideový vodca mainstreamových redaktorov Denník N je základom spravodajstiev. A ako som sa presvedčil aj pri komunikácii s jedným redaktorom, keď zverejnil nesprávne číslo, tak mi odpovedal, veď to napísal Denník N!!! No a kde je novinárska práca nemenovaného redaktora, keď bol na mieste činu? Je to plagiátorstvo?

Zaujímavé je, že mainstream dodnes o výroku Matoviča mlčí. Viete si predstaviť, že by Fico povedal niečo tak hlúpe a nepredvídavé ako Matovič. Veď by sme tu mali doslova a do písmena novinárske El Dorado a určite by mu náš „najangažovanejší“ odpadkový umelec Kalmus doniesol pred centrálu na Súmračnej truhlu z dvoch spojených plastových nádob na smeti.

Dnes už poznáme výsledky súdnych rozhodnutí i rozpracovaných trestných stíhaní pod palcom slovenského prokurátora Honza „Urválka“. Mazureka odsúdili za výrok vytrhnutý z kontextu celej rozhlasovej relácie, Rostasa zatiaľ neprávoplatne za citovanie výroku slovenského národného dejateľa Štúra, neuspeli s Mizíkom a s LSNS, Vasky je vo vyšetrovacej väzbe a jeho „novinársky komplic“ Daňo v nej sedel a musí mlčať, rozpracovaná je hviezda s kosákom a kladivom na fotografii Fica s Blahom, Kotleba stojí pred súdom za odovzdávanie šeku s číselnou kombináciou 1488, ktorá do zverejnenia určite 99 percentám Slovákov nič nepripomínala a o popularizáciu a teda o fašistické myšlienky sa postaral vyšetrovateľ, špeciálny prokurátor a ideový vodca mainstreamu DenníkN, od ktorého sa to dostalo do hlavných spravodajstiev a permanentne robia číslu 1488 na darovaných šekoch reklamu! A tým aj propagáciu Kotlebovej strane. Aj v tomto prípade je celkom zrejmé, že každý problém má dve strany.

Preto sa pýtam slovenského špeciálneho prokurátora Honza „Urválka“, ako to, že pri výroku Matoviča nekoná, keď je pre neho vzorom fašistická strana ( A predsa je jedno v čom?). Vychádzam aj z diania z parlamentu. Ak navrhne Kotlebova strana hocaký zákon a môže byť nanajvýš aktuálny a dobrý pre ľudí, tak ho zo zásady ostatné strany zavrhnú, pretože nebudú hlasovať s Kotlebovcami. A ak sa náhodou stalo, že Kotlebovci podporili nejaký zákon SMERu, tak z toho bol už povyk a spájanie sa s fašistami. Ale tým istým stranám a krikľúňom teraz vôbec neprekáža, že Matovič vidí svoj vzor vo fašistickej strane!!! A predstavme si, že by sa tak stalo, že by ho volilo 99% Slovákov. No, kto by mu už mohol čosi vytknúť pri jeho diktátorských sklonoch, ktoré sa začali prejavovať od začiatku pôsobenia tohto psychopubertálneho indivídua sediaceho v premiérskom kresle.

Pavel Jacz

Skúška blokovania č. 5

18.07.2022

Aj teraz po dlhom čase už po piaty raz som zvedavý, či ma stále blokujú bez vysvetlenia na úvodnej stránke.Dôvod od anonymného admina, že oni môžu vyhodiť z úvodného prehľadu hocikoho je veľmi slabé vysvetlenie. Asi to je ne príkaz z vyšších miest. Že by od prezidentky, alebo niekoho z koalície, ktorým sa moje pravdivé kritiky nepáčili??? Cenzúra je podľa [...]

Skúška blokovania č. 4

14.07.2022

Aj teraz po čase už po štvrtý raz som zvedavý, či ma stále blokujú bez vysvetlenia na úvodnej stránke.Dôvod od anonymného admina, že oni môžu vyhodiť z úvodného prehľadu hocikoho je veľmi slabé vysvetlenie. Asi to je ne príkaz z vyšších miest. Že by od prezidentky, alebo niekoho z koalície, ktorým sa moje pravdivé kritiky nepáčili??? Cenzúra je podľa Ústavy [...]

Skúška blokovania č. 3

22.06.2022

Aj teraz po čase už po tretí raz som zvedavý, či ma stále blokujú na úvodnej stránke

Francúzsko požiar hasiči oheň dym

Chorvátski hasiči bojujú s lesným požiarom na Hvare, vyžiadal si už jednu obeť

07.08.2022 22:06

Požiar krátko ohrozoval obytné oblasti v blízkosti mesta Stari Grad.

Biden

Americký Senát schválil Bidenov sociálny a klimatický balík

07.08.2022 21:56, aktualizované: 22:11

Balík podľa demokratov prinesie pokles emisií skleníkových plynov, zníži ceny liekov a prinúti korporácie a bohatých jedincov platiť viac na daniach.

Taiwan / Fregata / Raketa /

Taiwan po vojenských cvičeniach Číny obnovuje lety cez svoj vzdušný priestor

07.08.2022 19:08

Taiwan bude aj naďalej smerovať lety a lode mimo oblasti čínskeho vojenského cvičenia pri svojom východnom pobreží.

Izrael, Palestínčania, Gaza,

Palestínski džihádisti potvrdili dohodu o prímerí s Izraelom

07.08.2022 17:06, aktualizované: 21:16

Súhlas s dohodou, ktorú sprostredkoval Egypt, už predtým vyjadril Izrael.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 338
Celková čítanosť: 2678079x
Priemerná čítanosť článkov: 7923x

Autor blogu

Kategórie