Založ si blog

Matovičov obdiv fašizmu: Mojím vzorom je NSDaP. Prečo nereaguje špeciálny prokurátor Honz? ??

V jednom mojom predchádzajúcom článku na blogoch pravdy som napísal, že úvodné pôsobenie a konanie Matoviča na scéne sa podobá konaniu šialeného rakúskeho Nemca z 30-tych rokov minulého storočia, RakúšanoNemca, ktorý má na svedomí vyše 60 miliónov životov. A nemýlil som sa. Matovičove ďalšie vyhlásenie, že vzorom pre neho je strana NSDaP (Národnosocialistická nemecká robotnícka strana) v počte členov, to potvrdzuje. Ak niekto neovláda históriu, na čele tejto fašistickej strany stál Adolf Hitler. Matovič odpovedal na otázku redaktora, čo mieni urobiť so stranou, ktorá má iba zákonný počet členov a iba štyroch hlavných členov. Žiaľ, redaktor najsledovanejšej televízie nezareagoval na odpoveď slovenského Dolfiho. História asi nie je jeho najsilnejšou stránkou, rovnako majú vzdelanostné medzery aj ostatní redaktori, ktorí boli na tlačovke Matoviča a zostali pri tejto odpovedi ticho! Žiadny z nich pohotovo nezareagoval a nevytkol Matovičovi, že NSDaP bola fašistickou stranou! A tak sa ešte určite dočkáme, čo ešte bude pre Matoviča vzorom z čias fašizmu?

A žiadny z mainstreamov, okrem Plus 1 deň to ani v spravodajstvách nespomenul. Možno to dnes zazneje v politických debatách, ale skôr si myslím, že nie. Prečo asi? Lebo to nespomenul ani súčasný ideový vodca, podľa ktorého sa formujú hlavné spravodajstvá. Kedysi, čo napísala TASR bolo sväté a dnes, čo napíše ideový vodca mainstreamových redaktorov Denník N je základom spravodajstiev. A ako som sa presvedčil aj pri komunikácii s jedným redaktorom, keď zverejnil nesprávne číslo, tak mi odpovedal, veď to napísal Denník N!!! No a kde je novinárska práca nemenovaného redaktora, keď bol na mieste činu? Je to plagiátorstvo?

Zaujímavé je, že mainstream dodnes o výroku Matoviča mlčí. Viete si predstaviť, že by Fico povedal niečo tak hlúpe a nepredvídavé ako Matovič. Veď by sme tu mali doslova a do písmena novinárske El Dorado a určite by mu náš „najangažovanejší“ odpadkový umelec Kalmus doniesol pred centrálu na Súmračnej truhlu z dvoch spojených plastových nádob na smeti.

Dnes už poznáme výsledky súdnych rozhodnutí i rozpracovaných trestných stíhaní pod palcom slovenského prokurátora Honza „Urválka“. Mazureka odsúdili za výrok vytrhnutý z kontextu celej rozhlasovej relácie, Rostasa zatiaľ neprávoplatne za citovanie výroku slovenského národného dejateľa Štúra, neuspeli s Mizíkom a s LSNS, Vasky je vo vyšetrovacej väzbe a jeho „novinársky komplic“ Daňo v nej sedel a musí mlčať, rozpracovaná je hviezda s kosákom a kladivom na fotografii Fica s Blahom, Kotleba stojí pred súdom za odovzdávanie šeku s číselnou kombináciou 1488, ktorá do zverejnenia určite 99 percentám Slovákov nič nepripomínala a o popularizáciu a teda o fašistické myšlienky sa postaral vyšetrovateľ, špeciálny prokurátor a ideový vodca mainstreamu DenníkN, od ktorého sa to dostalo do hlavných spravodajstiev a permanentne robia číslu 1488 na darovaných šekoch reklamu! A tým aj propagáciu Kotlebovej strane. Aj v tomto prípade je celkom zrejmé, že každý problém má dve strany.

Preto sa pýtam slovenského špeciálneho prokurátora Honza „Urválka“, ako to, že pri výroku Matoviča nekoná, keď je pre neho vzorom fašistická strana ( A predsa je jedno v čom?). Vychádzam aj z diania z parlamentu. Ak navrhne Kotlebova strana hocaký zákon a môže byť nanajvýš aktuálny a dobrý pre ľudí, tak ho zo zásady ostatné strany zavrhnú, pretože nebudú hlasovať s Kotlebovcami. A ak sa náhodou stalo, že Kotlebovci podporili nejaký zákon SMERu, tak z toho bol už povyk a spájanie sa s fašistami. Ale tým istým stranám a krikľúňom teraz vôbec neprekáža, že Matovič vidí svoj vzor vo fašistickej strane!!! A predstavme si, že by sa tak stalo, že by ho volilo 99% Slovákov. No, kto by mu už mohol čosi vytknúť pri jeho diktátorských sklonoch, ktoré sa začali prejavovať od začiatku pôsobenia tohto psychopubertálneho indivídua sediaceho v premiérskom kresle.

Pavel Jacz

25.10.2022

Aj teraz po dlhom čase už po ôsmy raz som zvedavý, či ma po šiestich mesiacoch na úvodnej stránke stále blokujú bez vysvetlenia . Dôvod od anonymného admina, že oni môžu vyhodiť z úvodného prehľadu hocikoho je veľmi slabé vysvetlenie. Asi to je na príkaz z vyšších miest. Že by od prezidentky, alebo niekoho z koalície, ktorým sa moje pravdivé kritiky nepáčili??? […]

Skúška blokovania č. 8

06.09.2022

Aj teraz po dlhom čase už po siedmy raz som zvedavý, či ma po štyroch mesiacoch na úvodnej stránke stále blokujú bez vysvetlenia . Dôvod od anonymného admina, že oni môžu vyhodiť z úvodného prehľadu hocikoho je veľmi slabé vysvetlenie. Asi to je na príkaz z vyšších miest. Že by od prezidentky, alebo niekoho z koalície, ktorým sa moje pravdivé kritiky nepáčili??? [...]

Skúška blokovania č. 6

11.08.2022

Aj teraz po dlhom čase už po šiesty raz som zvedavý, či ma na úvodnej stránke stále blokujú bez vysvetlenia . Dôvod od anonymného admina, že oni môžu vyhodiť z úvodného prehľadu hocikoho je veľmi slabé vysvetlenie. Asi to je ne príkaz z vyšších miest. Že by od prezidentky, alebo niekoho z koalície, ktorým sa moje pravdivé kritiky nepáčili??? Cenzúra je podľa [...]

Sliač, referendum, urna

Referenda o predčasných voľbách by sa určite zúčastnilo 37,1 percenta ľudí

01.12.2022 22:46

Spolu 56 percent vyjadrilo pochybnosť o svojej účasti v referende alebo ju priamo odmietli.

HIV, AIDS

HIV je na vzostupe a zabíja aj na Slovensku. Môže za to hanba a predsudky

01.12.2022 21:31

Prečo v posledných rokoch výskyt HIV v Európe aj na Slovensku stúpa? Aké mýty a predsudky v spoločnosti pretrvávajú a aký vplyv na šírenie HIV má to, že predsudky majú často aj zdravotníci a lekári? (podcast)

Martin Klus

Klus požiada o ukončenie členstva v SaS, kritizuje návrh na odvolanie vlády

01.12.2022 21:07, aktualizované: 22:02

Poslanec predpokladá, že tak ako v roku 2012, aj teraz by SaS mala problém obhájiť svoju parlamentnú existenciu.

mh17

Verdikt v prípade zostrelenia letu MH17 je právoplatný, prokuratúra sa neodvolala

01.12.2022 20:02

Rusko akúkoľvek účasť na zostrelení letu MH17 popiera a odmieta žiadosti o vydanie osôb zodpovedných za celú tragédiu.