Založ si blog

Je Remišová zlá bábka, zlá herečka, alebo zlá politická bábko-herečka?

Keď mi raz pred necelými dvoma rokmi príbuzná Remišovej povedala, že je to veľmi inteligentná osoba, tak som sa jej opýtal, „Prečo to nedá znať na televíznej obrazovke?“ Príbuzná nedokázala reagovať a odišla. A stále si to myslím, že nevie svoju inteligenciu prejaviť. Ako bábko-herečka by nemala mať problém s hovoreným slovom, lenže asi preto, že stále hľadá slová, sa v tejto brandži neuplatnila. Len rozmýšľam nad tým, prečo ju vôbec na toto štúdium, kde musia mať všetci talent, prijali? Ale nechajme to tak.

Venujme sa jej najnovšej kauze, ktorá vychádza v intenciách Remišovej predvolebného agresívneho hesla z billboardov „Všetkých zlodejov pozatvárame!“ A aj po včerajšej reakcii jej predchodcov na úrade, keď jasné, že si zašpinila svoje pomstychtivé čižmy, odkázala Pellegrinimu a Rašimu, že im tečie do topánok. Aj to svedčí o vysokej“inteligencii“ tejto „super političky“ Žaluďky. Na jej mieste, ako ju včera ohodnotil Pellegrini, by som radšej už ani na ulicu nevyšiel a nie to ešte primitívne reagoval. Na tlačovke ma trochu zarazila tendenčná otázka jedného „objektívneho“ redaktora, či má Pellegrini na to, čo hovorí dôkazy? Pýtal sa tento redaktor na tlačovej besede Remišovej, či má vôbec dôkazy na jej tvrdenia o ohrození štátu? Nepýtal a všetci novinári jej umelo vytvorený škandál spapkali. Čo spapkali, priam jej to vyzobali z ruky!

Tajné veci sú tajné veci a každý rozumný človek a politik so štátnymi tajnými vecami nevychádza s hlukom na verejnosť a rieši ich interne. Ide o bezpečnosť nášho štátu a Remišová, aby nahnala svojej zakapajúcej strane nejaké percentá, ktorá s odretými ušami prešla len tak, tak do parlamentu, je schopná vyzradiť aj štátne tajomstvo, ak ide o súčasť hry zaútočiť na politického súpera. A štyrom pracovníkom firmy spravujúcej Govnet neuveriteľne poškodila reputáciu a pozmenila život im i rodinám. Som zvedavý, či sa im po doriešení škandálu a ich nevine, keď ju preukážu aj verejne ospravedlní!

Na to nemusím mať právnické vzdelanie, aby som vedel,. Že vyzradiť (právnicky povedané zbaviť sa mlčanlivosti bez súhlasu kompetentnej osoby) štátne tajomstvo, kam určite patrí aj zabezpečenie informačných prostriedkov Govnet, je trestný čin!!! Lenže to v „inteligentnej“ hlavičke Remišovej ani neškrtlo. Veď jej slová, či to dopadne tak, alebo tak, je to obrovský škandál a psychopubertálne indivíduum sediace v premiérskom kresle neschopné riadiť štát ju zakrylo a už vyhlásilo svetové Watergate. Len neviem, či vie, o čom hovoril. Ale na to sme si už u Matoviča zvykli, že trepe dve na tri. Na druhý deň povie niečo celkom iné a potom zaprie tú prvú myšlienku a nakoniec to zvalí na jeho podriadených. Ešteže sa aj priznal, že fašisticko-nacistickú stranu NSDaP, ktorú si vzal za vzor, spomenul zámerne. Nuž, dožili sme sa toho, že máme na čele štátu dvoch „super“ expertov! Ale aj v tomto prípade bude platiť porekadlo: „Čím horšie, tým lepšie!“ A na to určite prídu aj voliči, z ktorých veľká časť má už poopalované ruky za zle umiestnené krížiky na volebných lístkoch. Stále teda rozmýšľam nad tým, v čom je horšia Remišová? V bábke? V herečke? V bábko-herečke? Alebo nedajbože v političke? Asi si budem musieť hodiť kockou.

Pavel Jacz

Nepoznám nadávku či prívlastok na Matoviča, ktorými by som ich neurazil, ak by som ich použil na neho.

27.06.2024

Takže, na úvod sa ospravedlňujem všetkým nadávkam a prívlastkom, ktoré použijem v súvislosti s naším „nepoškvrneným“ trnavským „Bohom zla, klamstiev, podrazov, bezcitnosti a túžbou prešľapávať a dupať so svojou pravdou po mŕtvolách“. V pléne debaty k zákonu „Lex atentát“ si takto zakecal či zatrepal za rečníckym pre neho len kecpultom či trepopultom v [...]

Skrachovala známa super luxusná cestovná kancelária!

14.06.2024

Pred piatimi rokmi vznikla nová cestovná kancelária, ktorá prispôsobuje cesty na mieru svojim zákazníkom a všetko v jednej cene all inclusive. A bola veľmi úspešná. Dokonca ako jedna z mála cestoviek vlastnila aj luxusne zariadené lietadlo Airbus za 42 miliónov s doletom 9000 km, s ktorým zaletela so svojimi zväčša stálymi solventnými zákazníkmi do mnohých turistických [...]

Po Ilievovi, Dibákovej, Dírerovi „dobrovoľne odídu“ ďalší angažovaní neobjektívci sediaci v moderátorskych kreslách.

28.05.2024

Čistiť od obrých pliev to začali v TA3. Moderátor Iliev, ktorý nastúpil do relácie V politike po nútenom odchode neobjektívneho Dolinského, už asi nemohol zniesť na svoju útočnú opozičnú moderátorskú politickú prácu tlaky, tak sa akože „dobrovoľne“ po česky povedané „odklidil“ do svojej novej debatnej, ale už apolitickej relácie. To sme si vydýchli po prvý [...]

vojna na Ukrajine

ONLINE: Poliaci tlačia, aby spojenci povolili Kyjevu streľbu hlboko do ruského vnútrozemia

23.07.2024 06:25

Poľsko nepovažuje povolenie úderov zbraňami od spojencov hlboko v Rusku za eskaláciu situácie, ale za oprávnenú sebaobranu.

Harris

Harrisová je vo výhode, veď nemá 80. Zľakne sa jej Trump?

23.07.2024 06:00

Svojho osemdesiatnika sa zbavili demokrati, keď 81-ročný vládca Oválnej pracovne Joe Biden oznámil, že odstupuje zo súboja o Biely dom. Či urobí Trump (78)?

fico, matovič, PVV

Výzvy na zmierenie krachujú, Smer a SNS sú proti. Politológovia: Matovič a Fico za jedným stolom? Nemožné

23.07.2024 06:00

Z koaličných strán tak ochotu vyjadruje zatiaľ len Hlas. SNS v stretnutí zmysel nevidí, podobne ako niektorí členovia Smeru. Problémom je pre koalíciu najmä hnutie Slovensko Igora Matoviča.

Kamala Harrisová

Kamala Harrisová v kampani získala za jediný deň rekordných 81 miliónov USD. Pred rokmi jej prispel aj Trump

23.07.2024 05:55

Hlavná kandidátka na demokratickú nomináciu na americký prezidentský súboj Kamala Harrisová získala za jeden deň od darcov 81 miliónov dolárov.