Založ si blog

Opitý Lepšočlovek a super slušný vreskotáč Stanke spôsobil dopravnú nehodu.

Vodu kázal a víno pil. Pred vyše rokom vrieskal na námestiach, akí sú ľudia jeho kalibru politicky slušní a posielal neslušných do väzenia. Nášho blonďavého „Stanečka“ , ktorému pri plamenných prejavoch už len chýbali šikmá ofina, podnosové fúziky a čierna farba, dostihla karma. V pondelok spôsobil dopravnú nehodu a čo ten hnusný čert nechcel, policajti mu namerali tri štvrtiny promile alkoholu v krvi. Nuž, veľkosť nášho hereckého Lepšočloveka „Stankeového Riška“ nevydržala dlho. Spravodlivosť  síce meškala niekoľko týždňov, ale môžeme povedať, že prišla cca do roka!

Ak si dovolil s 0,75 percentom promile šoférovať v pondelok. Koľko krát predtým jazdil aj s menšou či väčšou dávkou alkoholu v krvi. A takýto slušný Lepšočlovek nám na tribúnach káže o slušnosti, o čestnosti a o spravodlivosti! A v tej súvislosti o aj o dlhoročných väzeniach pre zodpovedných. Teraz začínam rozmýšľať, či aj na „slušných tribúnach“, kde sa oddával svojím, po herecky, extrémnym pocitom, bol neoliberálne triezvy!?!?

Verím, že túto spravodlivosť, ktorú kázal, prenesie aj na seba a požiada sudcu o spravodlivý a najmä nepodmienečný trest a bude sa istý čas pozerať na politické dianie spoza mreží. Verím, že sudca v tomto prípade bude rozhodovať prísne podľa zákona. Verím, že herec Stanke svoje oduševnené slová myslel priamo zo svojho vnútra a vášnivo z celej svojej duše hlásal rovnosť pre každého a nie preto, že niektorí sú si rovní, ale iní ako on, môžu byť aj rovnejší. Som zvedavý, či bude pán herec CHLAPOM a prijme bez odvolávania sa svoj trest, možno aj nepodmienečný. Necháme sa prekvapiť!

Pavel Jacz

Minister zdravia Lengvarský chce kupčiť so zdravím. Za očkovanie chce ponúkať peniaze na ruku, alebo lotériu.

17.06.2021

Zostal som ako prikovaný, keď sa minister zdravotníctva Lengvarský vyjadril, že chcú zvýšiť percentá zaočkovania Slovákov štátnym úplatkom – finančnou odmenou, alebo lotériou. Aj týmto spôsobom sa chceme opičiť po Američanoch (max 100 USD) a Srboch (25 €)? Lenže všeobecná vzdelanostná úroveň Slovákov je o mnoho percent vyššia, ako našich novodobých zrazu [...]

Aké hodinky, taký minister! Pán Mikulec, myslíte si to isté? Väčšina určite áno.

14.06.2021

Problémy ministra vnútra sa začínajú kopiť. Lapá ho jeho zaujímavá minulosť. Jeho vysvetlenia oficiálnych záznamov komentuje slovami vykonštruované a Fico je klamár, chrapúň a gauner. To nám všeličo vysvetľuje, nie však podstatu problému. Oháňa sa rozsudkami súdov, na ktoré v iných reakciách haní a odsudzuje a to podľa toho, ako mu to vyhovuje. V tom našom zhnitom [...]

Ako Mikulcovi praskli nervy: „Fico je chrapúň a gauner“. Psychiater by mu pomohol.

11.06.2021

To, čo včera predviedol minister vnútra Mikulec, nemá v slovenskej vládnej politike obdoby. Jediný kto sa mu môže vyrovnať, je jeho stranícky šéf Matovič ešte keď nebol vo vládnej koalícii, ale ako poslanec potreboval zaujať, i keď občas zaperlil zo začiatku aj ako premiér. Mikulec vraj s vysokým IQ (Čo nám ešte nedokázal!) sa primitívne predviedol pred celým [...]

očkovanie

EÚ musí využiť všetky dostupné vakcíny, radí EMA

17.06.2021 20:46

Členské štáty Európskej únie musia využiť v boji proti pandémii koronavírusu všetky dostupné vakcíny, radí EMA.

pocasie-18-6-2021

Ide do tuhého. Pri vysokých horúčavách dokonca o zdravie

17.06.2021 19:58

Teploty sa stupňujú, môžu sa už v piatok dostať na rekordné hodnoty. Meteorológovia varujú pred horúčavami. Zmiernia sa cez víkend?

Jaroslav Naď

Kyberútoky, hybridné operácie. Rusi sú podľa Naďa v tom na Slovensku veľmi aktívni

17.06.2021 18:49

Ruská federácia je na Slovensku veľmi aktívna v oblasti hybridných operácií či kyberútokov, tvrdí minister obrany Jaroslav Naď.

Igor Matovič

Matovič pred týždňom posielal ľudí na dovolenku. Dnes hovorí, že na 'lážo-plážo cez hranice' doplatíme

17.06.2021 17:51

Igor Matovič označil za naivných ľudí, ktorí si myslia, že sa dá zabrániť príchodu nebezpečnej mutácie koronavírusu na Slovensko. Pred týždňom ich posielal dovolenkovať.