Založ si blog

SUPER HRA O TRÓNY v zabordelizovanom Slovakistane!

Včerajšie reakcie politikov vyvolané dvojnásobnou vraždou opäť vyvolali emócie. Minister kultúry si našiel dôvod na nezmyselné, ale možno scenárovité odstúpenie, ktoré sľuboval už v súvislosti s koncesionárskymi poplatkami. Hneď na to dvaja premiérovi spolupracovníci Jasaň a Trošková radšej odišli zo svojich funkcii, aby si nenechali na seba kydať od hysterických opozičných politikov. Nie každý má chuť a nervy dennodenne počúvať výlevy dvoch „Zmutovaných Šulinov“, alebo ak chcete hysterickej dvojice dvoch šéfov politických zoskupení, pretože vo voľbách na to nemajú a po takýchto excesoch mať ani nebudú najväčšiu možnosť vymeniť Smer vo vláde a tak sa neštítia dávať premiérovi jedno ultimátum za druhým! Nevidané! Keď to môže Sulík, môžem aj ja ako občan a tak dávam do utorka ultimátum, aby pán Sulík prestal smradiť rečami na Slovensku a uletel do Europarlamentu, kde môže dávať ultimátum svojmu šéfovi Europarlamentu. Ale tam si to nedovolí, pretože ten by ho tak hnal, že by sa zastavil až na Sibíri!

Celé toto politikum okolo vraždy je jeden humbuk opozície, aby padla slovenská vláda SMERU a prišli do nej spomínaní dvaja humbukári, z ktorých sa jeden už pasoval hneď po voľbách za predsedu vlády. No dostal nie po balóniku, ktorý mu po roku vyfučal, tentoraz nie po nose, ale po plešine a tak si nechal narásť bradu, aby bol ešte viac innnn a cool najmä na webových stránkach, kde sa mu darí ohurovať stáda mladých prvovoličov a „ rozumovo obmedzených davistov“ z Bratislavy! Nič iné za tým netreba hľadať. Je len na Slovákoch, či toto zatiaľ ,nie celkom priehľadné divadlo budú podporovať.

Aj o vražde ruskej novinárky Politkovskej sa písalo po celom svete a na vine bol samozrejme Putin, rovnako, ako aj v prípade opozičného politika Nemcova, kde dokonca Putina otitulovali za organizátora vraždy a teda vraha. Ani Trump NEODSTÚPIL a to neboli dvaja, ale sedemnásť nevinných detských obetí na škole.

Každý novinár je päť rokom elévom bol som ním aj ja (elévom sa dávajú robiť témy, ktoré nemajú veľký význam, aby si vycibrili jazyk, svoje pohľady, novinársku a štylistickú či faktovú zručnosť). Ján Kuciak bol určite zdatný v surfovaní a vyhľadávaní tém na internete, ale jeho štylistika, dramaturgia, sled faktov i synonymická zručnosť by ešte potrebovala poriadne vycibriť. Preto je veľmi zaujímavé, prečo sa v redakcii rozhodli Janka púšťať do takýchto zložitých tém, ktoré majú robiť skúsení novinári a nie elévovia. Bol to strach alebo nechceli starší skúsenejší kolegovia ani trošku riskovať??? Nemôžem si pomôcť, ale páchne tu Sörošova stopa. Stopa, ktorá má za cieľ zvrhnúť vládu SMERU. Veď je tu už pridlho a nevyhovuje.

Vražda nevýznamného, ale davového člena dokáže veľké veci. Spomeňme si, že vymyslená vražda študenta Šmída v 89-tom roku v Prahe poslala do ulíc Československa celý národ a socializmus padol. To, že to bolo klamstvo, už nahnevaných a neodventilovaných ľudí, až tak nezaujímalo. Na západe si mädlili ruky, ostnaté drôty sa rozpadli a ich trh sa rozšíril aj o Československo. A tak to bolo pri fašistickom vraždení aj na Majdane v Kyjeve.

Keďže dvaja spomínaní už označili vrahov a vyvíjajú enormnú silu na zvrhnutie vlády SMER-u začínajú byť u mňa aj oni podozriví z tohto bezprecedentného činu! Vraví sa, že „Zlodej kričí, chyťte zlodeja“! No a mnoho krát sa táto slovná hračka aj potvrdila. To, že Janko Kuciak prednášal na inštitútoch úzko spojených so Sörosovými chápadlami je takmer isté. Zrejmé je to z publikovaného videa jeho prednášky.

Smerovanie slovenskej vlády nejde po ruke americkým poťahovačom svetových nitiek, okrem nášho najvyššieho kiksu a samozrejme opozície, aby už konečne začala vládnuť!!!

V tomto prípade využili liknavosť našej tajnej služby, polície, prokuratúry a najmä skorumpovaných súdov. Domôcť sa u nás práva bez obálkových peňazí je prakticky nemožné. A kritizujú to aj samotní poslanci opozície. Právom, alebo neprávom? Všetci sa riadia aspoň navonok zákonmi. Musím povedať, že NEDOKONALÝMI ZÁKONMI!!! A namiesto toho , aby ich zjednodušili, opravili a jasne stanovili ako zákonodarcovia, tak ich len takto využívajú na svoje povyšovanie sa. Náš trestný a demokratický zákon vyhovuje chamradi, zlodejom, vrahom, zlodejom, tunelárom, násilníkom a ostatným vagabundom. Video nahrávka napríklad neslúži, ako dôkaz, pokiaľ Vám dotyčný, ktorého nakrúcate, nedá vopred súhlas na nakrútenie jeho zločinu. Bol by aj sprostý, ak by ho dal. Nemožno sa ani čudovať jednému z najlepšie právne vzdelanému sudcovi zatracovanému Harabinovi, že oslobodzuje policajných korupčníkov. Ako málo kto, má zákony v malíčku a nepokaká sa ani pred silou nadriadených i politikov. A tak isto tu vyhráva nedokonalý zákon a bordel v spoločnosti nad pravdou a spravodlivosťou!!! Pán sudca Harabin dodnes neprehral ani jeden jediný spor s nadriadenými!!! A tých bolo.

Takže žijeme v časoch demokraticky organizováného neporiadku, rozbitého systému republiky, bez jasných pravidiel a zákonov teda v anarchii. Toto sme si vytvorili a dotvorili počas 30-tich rokov a tak to všetci musíme znášať, nič iné nám nezostáva. Ak sa objaví nejaká direktíva, okamžite sme demokraticky proti, aby náhodou…. A tak sa bordelizujeme v každej jednej vetve života. A vyhovuje to najmä bohatým , ale i neschopným povýšencom, ktorí do motivačných listov napíšu o sebe samé superlatíva, a na lukratívnych funkciách robia z neschopnosti jeden kiks za druhým, samozrejme pre vlastne vrecká. Ale oháňajú sa slovami meeting, workshop, timeing, status, aby dokumentovali, že angličtina je dnes jediná správna kvalifikácia na funkciu. Ich egoizmus plodí zlodejstvo, karierizmus, pretvárky, podvody, tunelovanie atď. V málo prípadoch sa na to príde a po vyjdení z väzenia hviezdia o dva týždne v Smotánke ako VIP. Je to síce na zvracanie, ale zvykli sme si.

A ešte na záver. Taliani novinárov nevraždia, ale si ich kupujú. Boli by sprostí. Predpokladám, že ak to nebola žiarlivostná vražda, tak to môže byť niekto, o kom Janko písal, pred časom, lebo pomsta býva po čase najsladšia, prípadne to bude niekto mimo republiky s predvídanými dôsledkami. Jednoducho tip na obeť padol na Janka.

Pavel Jacz

 

Moderátor Iliev z TA3 – krivič faktov.

07.12.2022

Moderátor Iliev z TA3 – krivič faktov. Pre každý režim je príznačné, že veľká časť mainstreamu vďaka „demokratickému“ vedeniu krajiny zamlčuje nepríjemnú pravdu, zavádza v informáciách, alebo kriví fakty. Zväčša ide novinárska etika a nezávislosť pravidelne do ofsajdu, len aby novinára „demokratickí“ šéfovia pochválili a finančne ocenili. Samozrejme sú [...]

25.10.2022

Aj teraz po dlhom čase už po ôsmy raz som zvedavý, či ma po šiestich mesiacoch na úvodnej stránke stále blokujú bez vysvetlenia . Dôvod od anonymného admina, že oni môžu vyhodiť z úvodného prehľadu hocikoho je veľmi slabé vysvetlenie. Asi to je na príkaz z vyšších miest. Že by od prezidentky, alebo niekoho z koalície, ktorým sa moje pravdivé kritiky nepáčili??? […]

Skúška blokovania č. 8

06.09.2022

Aj teraz po dlhom čase už po siedmy raz som zvedavý, či ma po štyroch mesiacoch na úvodnej stránke stále blokujú bez vysvetlenia . Dôvod od anonymného admina, že oni môžu vyhodiť z úvodného prehľadu hocikoho je veľmi slabé vysvetlenie. Asi to je na príkaz z vyšších miest. Že by od prezidentky, alebo niekoho z koalície, ktorým sa moje pravdivé kritiky nepáčili??? [...]

horecký

Veľká reforma školstva. Nečakáme revolúciu: Klasické hodiny či témy môžu byť minulosťou

07.12.2022 19:00

Učivo sa bude redukovať, školy budú môcť výučbu prispôsobiť a cieľom bude najmä kvalita a nie kvantita učiva.

Ivan Safronov

Bývalému ruskému novinárovi Safronovovi zamietli odvolanie voči vlastizrade

07.12.2022 18:42

Ivana Safronova zatkli pre vyzradenie tajných informácií v júli roku 2020, keď začal pracovať ako poradca šéfa ruskej štátnej vesmírnej agentúry.

NR SR / Parlament /

Poslanci ukončili rokovanie skôr. V pléne chýbali predkladatelia návrhov

07.12.2022 18:35

Vo štvrtok sa má konať mimoriadna schôdza o návrhu na vyslovenie nedôvery Hegerovej vláde.

Marcel Forai

NAKA obvinila exšéfa Všeobecnej zdravotnej poisťovne. Mal zobrať úplatok

07.12.2022 18:08

NAKA Foraia obvinila z obzvlášť závažného zločinu prijímania úplatku spáchaného formou spolupáchateľstva.