Založ si blog

Televarietná sloboda tlače podľa Sulíka a Nicholsonovej.

Včera sa opäť a zase „zaskveli“ predstavitelia upadajúcej strany SaS, ktorí si naďalej usilovne kopú svoj vlastný hrob. Na j tlačovej besede „excelovali“ predseda strany a kontroverzná podpredsedníčka kandidujúca do Európskeho parlamentu. Žiaľ, klesajúce percentá ich vôbec v ich nadutosti nedokázali upozorniť, že bezvýznamného škandalizovania majú už aj ich inteligentnejší voliči po krk. Túto stranu totiž nezaujíma občan Slovenska a jeho reálny život, ale iba škandalizovanie vládnucej koalície a predsedu najsilnejšej strany. Ich tlačové prezentácie sa rovnajú náletom komárov na kožu hrocha. Sú to len tupé pichadlá, ktoré akurát tak môžu rozvášniť ešte stále zaslepených priaznivcov straničky SaS a odporcov vládnej koalície. Tí rozumnejší, ktorí už pochopili podstatu a klapky na očiach povolili, sa od nich odklonili k tým, ktorí ich ešte nesklamali. A ak toto SaS nezmení, tak bude mať možno aj problém sa v nasledujúcich voľbách dostať sa do parlamentu. A to sa potom definitívne rozplynie sen, aby sa z držiaka balónika stal predseda slovenskej vlády.
Sulík s Ďurišovou Nicholsonovou s inovovanou vizážou (žiaľ to je jediné, čím môže LDN zaujať), chcú na jednej strane absolútnu slobodu tlače, ale na strane druhej ju chcú zakázať tým, ktorí sa chcú kriticky vyjadrovať o praktikách SaS a opozície. A hneď si nezabudli odpustiť, aby spomenuli ich najväčšieho internetového kritika Blahu a aj samotného Fica či Pellegriniho. Nezabudli pripomenúť, že títo ich oponenti operujú s hoaxami a konšpiráciámi. A netreba zabúdať ani na vyhrážky Ďurišovej Nicholsonovej, že podá trestné oznámenie na každého, kto bude na internete šíriť jej pôsobenie medzi prostitútkami v Kanade. Keď som o tom napísal objektívnu pravdu – komentár s materiálmi oboch strán, tak sa pravdepodobne SaS postarala o stiahnutie môjho blogu z prehľadu. No i tak môj článok z novembra o slovenskej Ciccioline v európskom parlamente čítalo skoro 4000 ľudí a nájdete si ho v mojich blogoch aj teraz. Takže to je sloboda tlače podľa SaS.
A tak sa pýtam, s čím vychádza najmä strana SaS na verejnosť. Nie náhodou s hoaxami a konšpiráciámi? Spomeňme vratky neexistujúcej DPH za zlaté tehličky, zapojenie talianskej mafie a vlády do vraždy Kuciaka a rôzne prepojenia našich orgánov na taliansku mafiu ako telefonáty Fica s Vadalom, a mnoho ďalších výstrelov do vetra , ale aj smirovanie Rybaniča v účtoch Kaliňáka, smerujúce iba ku škandalizovaniu vládnej koalície.
Prečo sa radšej táto stranička SaS nezaoberá problémami a životom občanov vo väčšej miere? Náš europoslanec opäť nezabudol pripomenúť, že majú najlepší program. Evidentne s ním však na verejnosť prichádza iba s útržkami, pretože ak by sa občania dozvedeli všetky podstaty „najlepšieho“ programu, tak by zistili, že najlepšie by sa mali len bohatí a po liberálnej stránke preonačení či prerobení!  Obyčajní občania by boli v ofsajde.
A tak sa SaS-kári zameriavajú iba na škandály vládnej koalície a len sa trasú, aby sa už dostali ku korytám do vlády.
Ďalším, čo ma zaujalo bol postoj k odpočúvaniu novinárov, keď predĺžili Kiskovu strunu. Ako povedal Sulík, je to niečo hnusné a odporné. Na jednej strane sú za to, aby novinári nemohli byť v žiadnom prípade odpočúvaní, ale na druhej strane, keď im pripomenuli novinári odpočúvania za ministrovania ich podpredsedu Galka, okamžite to obrátili na súhlas sudcu.
Celá ich tlačová beseda sa teda niesla v hesle animovaného filmu podľa románu Georga Orwella Zvieracia farma o Stalinistickom systéme z roku 1954: „Všetky zvieratá sú si rovné, len niektoré zvieratá sú rovnejšie.“ Len tak ďalej rovnejší vodcovia SaS. Držte sa tohto hesla, ale prosím neprežeňte to veľmi, aby sme sa po budúcich voľbách mohli aj naďalej zabávať na vašich televarietnych vystúpeniach pred novinármi a televízie TA3. Bez vás tu bude totiž nuda a vaša konkurencia Matovič by bol Sám vojak v poli a to by neveštilo nič dobré.

Pavel Jacz

Telenovela Nezrozumiteľná šaškarina volenia ústavných sudcov – trhá divácke rekordy.

23.05.2019

V prime time - teda v hlavnom vysielacom čase televízií sa odvíja slovenský čudesný príbeh voľby ústavných sudcov. Telenovela (v radiach radionovela,v novinách novinonovela a na internete webnovela) viac »

Eukandidát Dominik Hatiar nás presviedča, kam až zachádza progresívne oblbovanie ľudí.

21.05.2019

Už som zažil všeličo, ale tak sebavedomého mladíka, ktorý kandiduje do Európskeho parlamentu za Progresívne Slovensko, tak to ma poriadne podržte. Dominik Hatiar sa prezentoval na demonštrácii viac »

Spravodlivosť za brutalitu dostala po opuchnutom nose. Sudca sa nechal opiť rožkom!

20.05.2019

Dočkali sme sa na naše pomery dosť rýchleho prvostupňového rozsudku (skutok sa stal vlani 26. mája) po ostro sledovanej brutálnej bitke na Obchodnej ulici v Bratislave, kde hrubokrký „Tarzan“ viac »

sopka Lokan, Indonézia

Vybuchla sopka na Bali, rušia niekoľko letov

24.05.2019 23:15

Sopka Agung chrlila lávu a kamene do vzdialenosti troch kilometrov.

doprava, gagarinova

Na Gagarinovej ulici zmenia cez víkend dopravné značenie

24.05.2019 21:25

Mesto žiada vodičov o trpezlivosť v prípade, že budú v súvislosti s týmito prácami dočasné dopravné obmedzenia.

Volkswagen, nové odbory

Odkúpenie alebo nové auto. Súd potešil majiteľov VW s nelegálnym softvérom

24.05.2019 19:31

Nemeckí predajcovia vozidiel koncernu Volkswagen musia vziať späť autá vybavené nelegálnym softvérom alebo dať zákazníkom nové autá.

afganistan, amráda, vojaci, usa, amerika, vojna

Washington vyšle na Blízky východ 1 500 vojakov

24.05.2019 18:54

Spojené štáty chcú vyslaním vojakov reagovať na napätú situáciu vo vzťahoch s Iránom.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 99
Celková čítanosť: 452348x
Priemerná čítanosť článkov: 4569x

Autor blogu

Kategórie