Založ si blog

Politický ejakulátor Matovič dostal v slovnom pingpongu po „chrápe“ od moderátora Bielika.

V internetovej relácii denníka Pravda Ide o pravdu vznikla ohnivá slovná bezkoltová a treba dodať, že aj bez pästná prestrelka ako vo westernenovej krčme. Trnavský šaškoejakulát Matovič opäť potvrdil, že v jeho mozgovni sa dejú veľmi čudné procesy. Jeho pravda je „ohromujúco-exkluzívna primárna, prvá, jedna, jediná a jedinečná“. Presne tak, ako to tvrdíme o diktátoroch. Žiaľ, pravda o jeho vzdelaní a diplomovke, ktorú po útočení na vzdelanie a na kvalifikáciu moderátora, mu chrstol Bielik priamo do očí, ho vyprovokovala do šialeného ejakulačného stavu. Okamžite začali matovičo-blúznivé hormóny zúfalosti v jeho mozgovni produkovať štiplavé urážky. Nazval Bielika chrapúňom a skorumpovaným novinárom, ktorý za pár Euro útočí na politikov. Dozvedeli sme sa teda presný opak skutočnosti. Musím povedať, že moderátor Bielik je jedna zo svetlých slovenských výnimiek politických diskusií v celom hlavnom prúde médií. Nemá sklony k tomu, aby svojimi guľometnými otázkami a skákaním do rečí chcel počuť svoju pravdu od respondenta, ako to robia jeho dvaja kolegovia v nedeľňajších reláciách TA3 V politike a aj ďalšie moderátorky a moderátori štvrtkovej a nedeľňajších diskusných politických relácii. Samozrejme ale iba k vybraným politickým subjektom. Nuž, ako skorumpovaný určite nevyzerá a neverím, ako ho poznám, že by sa k niečomu takému so svojím pohľadom na život a výchovou z domu uchýlil. Jeho otázky majú vždy hlavu a pätu a najmä racio. O jeho informačnom prehľade a z toho rezultujúcej podkutosti môže trnavský šaškár iba snívať, o inteligencii a vzdelaní ani nevravím. Z trojminútovej roztržky si každý, kto ju videl musí urobiť svoj vlastný názor. Nie geniálny, ale doslova genitálny argument Matoviča bol v tom, že jeho kavaifikáciou je 200 Euro pre rodiny! Týmto sa pasoval za rektora rektorov svetových univerzit!!!  Bielik si zachoval absolútny pokoj a neuveriteľne pokojne prešiel na inú tému, ako by sa nechumelilo. Bolo to doslova čaro. Peter, sklápam Vám klobúk!

Neverím, že sa po takejto prezentácii politika, ktorý za pravdu, o kúpenej diplomovke a štúdiu, povedanú priamo do očí v útokoch na novinára stonásobne predčil Mečiara i Fica, sa nájde ešte 7 percent voličov, aby ho posunuli do parlamentu. Zaškrtnúť stranu OĽaNO a priatelia a najmä jeho meno na .volebnom lístku môžu zaškrtnúť iba tí, ktorí majú rovnako šialený matovičov ejakulátny pohľad na vec a ktorým je ľahostajný osud Slovenska. 

Som trochu zarazený, že sa novinárska obec zatiaľ vôbec nepostavila za moderátora Bielika až na pár výnimiek z alternatívnych médií. Za Tódovú po odhalení jej vzťahu so Záleskou mala žltá časť novinárskeho spektra samé články podpory. Dokonca perlil aj uletený pratibetský hlúposťou samoprerastený génius Nvotová! Žiaľ, Bielikovi chýba asi vo vienku homosexualita. Potom by asi boli v sociálnych sieťach vidieť samé teplárenské vztýčené emotikárne palce. Moderátor Bielik sa však medzi touto vrieskajúcou tragikomickou minikomunitou nenachádza, takže ho nemá kto podporiť. Dokonca nereagovala ani Jančkárová v Sobotňajších dialógoch, za ktorú sa pri vyhrážkach dôchodcu postavil celý ansámbl médií hlavného prúdu. Novinári si zapichli hlavu do piesku a z vysoka na Bielika kašlú. Čakal som s touto napísanou poznámkou od soboty do pondelka, ale nič a ani dnes predpoludním som nenašiel podporu novinárskej cti zo strany jeho kolegov, alebo novinárskej organizácie. Istý čas som takúto situáciu pocítil aj na vlastnej koži potom, ako ma dokopali v 1. mája 1990 mafiáni na čele so Žaluďom (Steinhübelom). Možno sa niekto po týchto slovách zobudí a vystúpi na jeho obranu. Čakal by som to najmä zo strany Pravdy, TA3 a novinárskej organizácie. Od našej prezidentky to napríklad vôbec neočakávam. Ale možno motyka vystrelí a pri bicyklovaní ju aspoň zapadajúce slnko osvieti a zareaguje, pretože aj ona nemá dobrý vzťah s trnavským pagejzom, ktorý na ňu rovnako chrli samé invektívy. Nový čas len spomenul debatu, ale bulvárnym spôsobom.

Pamätáte sa, keď jeden poslanec spomenul v parlamente Matovičoveho rodinného príslušníka? Náš Igorko stojac pri „kecpulte“ išiel herecky skoro do kotla slzavého údolia a potom sa rozčertil a zúrivostne bránil rodinu. No a jeho rozhorčenie ho vnieslo do roztrhaných nervovopolitických buniek, ktoré spôsobili hromy a blesky s prskajúcim supercyklónom. No i napriek tejto skúsenosti sa neštítil v debate s Bielikom zaútočiť na jeho otca s tvrdením, ak bude Bielik hovoriť o jeho vzdelaní a diplomovke (pripomínam, že to bola pre štricáka krutá pravda), on bude útočiť na Bielikovho otca!!! Logika hodná udelenia neapartmánových pivničných priestorov v blázninci!!!

Zúfalosť Matoviča zo slabnúcej podpory voličov ho provokujú k noseniu infantilných tričiek a k činom smerujúcim k stredobodu pozornosti. A je jedno, akým spôsobom. Lenže v Matovič žije v chimére z minulých volieb. Ľudia vedeli, že je jednoduché nekultúrne indivíduum, ale dovtedy to nepocítili na vlastnej koži. Preto mu naletelo 25 percent na SMER nahnevaných voličov. Lenže vyše trojročná stratená nádej na lepší život, nadávky a kriminalizácia na SMER sa rozplynula, nepriniesla lepší život a voliť ho budú len skalne skamenelí s neprerobiteľným, teda neuvažujúcim myslením. Verím, že ich bude menej, pretože pokoj v politike od štváčov ako je Matovič, Remišová z OĽaNO a „demokratov“ Šeligu, Naďa a ďalších „ostro hubých štrbavých zubáčov“ bude len na prospech celého Slovenska.

Na záver môžem konštatovať, že moderátor Peter Bielik tento skoro 4 minútový slovný pingpong z celej relácie vyhral na celej čiare a ukázal Matovičovi, ako rýchlo sa má zošmyknúť nadol do uzavretých netransportných kanálov.

Pavel Jacz

Naozaj potrebujeme aj amorálnu voľbu poštou zo zahraničia! ?! ?

24.09.2023

Môj sused vnuk významného umelca, ktorého pozná azda každý Slovák, hneď po absolvovaní vysokej školy odišiel ešte za Mečiara (ako mi povedal, práve kvôli nemu – super dôvod!) pracovať do zahraničia. Dnes sa mu dobre darí v Kanade a Slovensko navštevuje raz do roka vždy počas leta, keď navštívi svojich rodičov. Aj teraz je tu. Keď som išiel v noci venčiť svojho [...]

Na Pročka – slovenského politického šaša nemá ani brazílska futbalová hviezda Neymar.

20.09.2023

Chlapi sa určite pamätajú na Majstrovstvá sveta vo futbale, keď po prvý raz zahviezdil Brazíčlan Neymar. Jeho herecké výkony s bolestne vyzerajúcimi výkrikmi a skrivenou tvárou po zákrokoch, keď sa o neho len šuchli a on už nevidel inú možnosť pri strate rovnováhy ako padať. Mnoho ďalších futbalistov od neho získalo návod ako ovplyvniť rozhodcu, ak stratia loptu v [...]

Smrtiace nebezpečenstvo bratislavských progresívcov je na svete. A Primátor Vallo má trému! ?! ?!

06.09.2023

Určite si pamätáte dopravnú nehodu na Staromestskej ulici na zastávke pri Zochovej ulici v Bratislave. Opitý vodič Dedeček poriadne šliapol na plyn a po vyjdení z podjazdu už nedokázal usmerniť svoj automobil do smeru cesty a na zastávke zabil na mieste piatich študentov. Tu v tomto prípade po vyjdení z podjazdu už nehrala opitosť vodiča hlavnú príčinu. Tá hrala prím [...]

šimečka, PS, progresívne slovensko

Urobíme všetko pre to, aby Fico nevládol, vyhlásil Šimečka

01.10.2023 09:56

Podľa lídra progresívcov existujú dve možné koalície. Rozhodujúce bude, ako sa k výsledkom postaví Hlas.

sanitka,

Centrom Ankary otriasla explózia, odpálil sa samovražedný atentátnik

01.10.2023 09:33, aktualizované: 10:43

K explózii došlo v blízkosti sídla tureckého parlamentu a ministerstva vnútra.

Robert Fico

BBC o Smere a voľbách na Slovensku: Vyhrala populistická promoskovská strana

01.10.2023 08:48

Svet si všíma voľby na Slovensku.

voľby 2023 centrála Smer Róbert Kaliňák

ONLINE: Najväčšiu zodpovednosť za ďalší vývoj nesie podľa Čaputovej víťaz volieb. Hlasovanie z cudziny drvivo vyhrali progresívci

01.10.2023 08:40, aktualizované: 11:05

V Národnej rade bude sedem strán. Na predčasných parlamentných voľbách sa zúčastnilo 68,4 percenta voličov.