Založ si blog

Konečne sme „zažili“ Čaputovej excelentný – vysoko vojensko – strategicky a takticky výkon s Vojanmi. ! ! ! Prečo ju všetci kritizujú?

Odvšadial čítam na našu hlavu štátu kritiku, že nepozná slovenské hydroelektrárne. Myslím si, že určite pozná. Vie toho veľa – napríklad, kam presťahovali pezinskú skládku atď., dokonca sa jej určite medzi štyrmi očami asi pochválil Zelenský, ako dokázala jeho armáda po dlhých mesiacoch bombardovania zničiť nezničiteľnú hydroelektráreň Kachovku a toto všetko si vo svojej šikovnej mozgovni naša Zuzanka rozanalyzovala a Zelenský svojou otázkou na hydroelektráreň. Doslova jej nabil na smeč. A tak Zuzanôčka prekvapujúco zažiarila, čo sa týka obrany slovenského energetického hospodárstva a samotného Slovenska. A vraj nerozumie našej krajine! Myslím si, že až veľmo!!!. Zareagovala na jeho otázku. A tak sa všetci na svete dozvedeli, že máme jedinú hydroelektráreň Vojany. Ak to povie prezidentka – nositeľka štátneho tajomstva, tak to musí sedieť ako riť na šerbli (Už sa budú prepisovať učebnice!). Touto špeciálnou odpoveďou zmiatla všetkých a najmä Ukrajinu, aby si na mape našli slovenskú hydroelektráreň Vojany, z prekladu ako sme počuli Vajany. Takto sa predsa robí vojenská taktika – zmätenie aj možných potencionálnych nepriateľov!!! Veď Ukrajina stále nie je v NATO. Tak ako nás to učili počas vojenskej služby za socializmu, keď nám stále vštepovali, že Varšavská zmluva je obranná organizácia, ale my sme sa stále učili čatu v útoku. A keďže sa nám nechcelo behať, tak som sa opýtal nášho podplukovníka na katedre, prečo sa neučíme čatu v obrane, tak bol z toho popuk na riešenie a on onemel. Vedenie Vojenskej katedry UK po dlhej spoločnej porade rozhodlo, že sa teda budeme učiť čatu v obrane. Medzi nami študentami zavládlo nadšenie, ale iba dovtedy, pokým sme nemuseli kopať zákopy v špeciálne vyberanej kamenistej pôde. Pomohli sme si, ale z jedného bahna do druhého. Chýba už len jediné, aby elektráreň Vojany mohli satelity nájsť. Treba však pred elektrárňou nasimulovať vodnú nádrž a za elektráreň rieku. Možno bude stačiť aj látkou, ktorá bude povievať ako vodná hladina a tečúca rieka. To sa dnes dá už aj svetlami, ako na hradoch a zámkoch sfarbených na žlto-modro.

Z reakcie Zuzanky je zrejmé, že chce uchrániť neposlušné Maďarsko, ktoré by haváriou v Gabčíkove doplatilo najviac. Budapešť by zmiatlo z povrchu zemského.

Takže vďaka pani prezidentka za vašu ohromujúcu reakciu, ktorá má uchrániť nielen Slovensko, ale aj Maďarsko. Určite ste po vyčerpávajúcej zelenskej záťaži načerpali sily sa vyrozprávať medzi pohodovou liberálnou mládežou a dobre naladená ste opäť išli hájiť slovenské záujmy do Vilniusu. Lepšiu ochrankyňu slovenských a maďarských záujmov už asi mať nebudeme. Veď Zuzanka absolútne rozumie Slovensku a dokázala, že ho pozná ako svoju vlastnú dlaň! Nič iné, ako potlesk si naša zlatučká Morenka nezaslúži! „Sláva Zuzanke Vojanskej“!

Pavel Jacz

Nepoznám nadávku či prívlastok na Matoviča, ktorými by som ich neurazil, ak by som ich použil na neho.

27.06.2024

Takže, na úvod sa ospravedlňujem všetkým nadávkam a prívlastkom, ktoré použijem v súvislosti s naším „nepoškvrneným“ trnavským „Bohom zla, klamstiev, podrazov, bezcitnosti a túžbou prešľapávať a dupať so svojou pravdou po mŕtvolách“. V pléne debaty k zákonu „Lex atentát“ si takto zakecal či zatrepal za rečníckym pre neho len kecpultom či trepopultom v [...]

Skrachovala známa super luxusná cestovná kancelária!

14.06.2024

Pred piatimi rokmi vznikla nová cestovná kancelária, ktorá prispôsobuje cesty na mieru svojim zákazníkom a všetko v jednej cene all inclusive. A bola veľmi úspešná. Dokonca ako jedna z mála cestoviek vlastnila aj luxusne zariadené lietadlo Airbus za 42 miliónov s doletom 9000 km, s ktorým zaletela so svojimi zväčša stálymi solventnými zákazníkmi do mnohých turistických [...]

Po Ilievovi, Dibákovej, Dírerovi „dobrovoľne odídu“ ďalší angažovaní neobjektívci sediaci v moderátorskych kreslách.

28.05.2024

Čistiť od obrých pliev to začali v TA3. Moderátor Iliev, ktorý nastúpil do relácie V politike po nútenom odchode neobjektívneho Dolinského, už asi nemohol zniesť na svoju útočnú opozičnú moderátorskú politickú prácu tlaky, tak sa akože „dobrovoľne“ po česky povedané „odklidil“ do svojej novej debatnej, ale už apolitickej relácie. To sme si vydýchli po prvý [...]

Harris

Harrisová je vo výhode, veď nemá 80. Zľakne sa jej Trump?

23.07.2024 06:00

Svojho osemdesiatnika sa zbavili demokrati, keď 81-ročný vládca Oválnej pracovne Joe Biden oznámil, že odstupuje zo súboja o Biely dom. Či urobí Trump (78)?

fico, matovič, PVV

Výzvy na zmierenie krachujú, Smer a SNS sú proti. Politológovia: Matovič a Fico za jedným stolom? Nemožné

23.07.2024 06:00

Z koaličných strán tak ochotu vyjadruje zatiaľ len Hlas. SNS v stretnutí zmysel nevidí, podobne ako niektorí členovia Smeru. Problémom je pre koalíciu najmä hnutie Slovensko Igora Matoviča.

Kamala Harrisová

Kamala Harrisová v kampani získala za jediný deň rekordných 81 miliónov USD. Pred rokmi jej prispel aj Trump

23.07.2024 05:55

Hlavná kandidátka na demokratickú nomináciu na americký prezidentský súboj Kamala Harrisová získala za jeden deň od darcov 81 miliónov dolárov.