Založ si blog

Jeden Biľak už zomrel a objavili sa dvaja noví Biľaci Naď s Korčokom a to tak, že môžeme mať z toho opäť okupačný biľag.

(Zdroj SputnikNews) Takmer 23 rokov sme na území Československa mali „dočasne“ Sovietske vojská. A ak by nebol padol socializmus, tak by tu určite boli dodnes. Medzi piatimi autormi pozývacieho listu (Alois Indra, Drahomír Kolder, Oldřich Švestka, Antonín Kapek) bol aj jeden rusínsky Slovák – Vasil Biľak. Jeho meno dodnes rezonuje v národe slovenskom. Nikoho z týchto piatich vysokých komunistických funkcionárov, okrem verejného morálneho odsúdenia, nepotrestali československé a následne české a slovenské súdy. A to i napriek tomu, že im pripisovali trestný čin vlastizrady. A tak sme to prekryli hrubou čiernou čiarou.

Avšak Biľak bude už 8 rokov po smrti, ale jeho myšlienky, túžby, duch a spriaznenosť s prítomnosťou cudzích armád sú stále živé! Asi ako Leninove! Objavili sa v slovenskej vláde nanovo v podobe dvoch ďalších nasledovníkov. Naozaj nemôžem inak poprívlastkovať ministrov Naďa a Korčoka, iba ako dvoch Biľakov s rovnakými myšlienkovými postojmi, túžbami, krvou a srdcami. Jediný rozdiel od Biľaka je v tom, že majú opačne obrátené kompasy. Tam, kde bol kedysi východ, je dnes západ. Nerozumiem, prečo „zmenil“ výrobca smerového prístroja svetové strany? Žiaľ, spomínaní dvaja slovenskí jastraby chcú za smiešne peniaze obetovať a odovzdať dve vojenské letiská v Kuchyni na Záhorí a na Sliači cudzej armáde na minimálne 10 rokov. Majú na to vôbec dôvod? Ohrozuje Slovenskú republiku niekto? Ohrozuje nás Rusko či Bielorusko, nedajbože Ukrajina, Poľsko, Rakúsko či Maďarsko? Česko v rámci super vzťahov do ohrozenia nerátam, i keď registrujeme negatívny postoj Česka k Rusku a aj konflikt medzi Ruskom a Ukrajinskou politickou garnitúrou mohutne podporovanou americkou vojenskou loby.

Pokiaľ, v predchádzajúcej Ficovo-Pellegrinovej vláde pod Lajčákovým presadzovaním dohody, sa o stopku zmluvy s americkým NATO postarala Slovenská národná strana na čele s predsedom Dankom, dnes sa vo vládnej koalícii zatiaľ nenachádza ani jeden zdravý rozum, ktorý by takéto možno aj vlastizradné počínanie ministrov Naďa a Korčoka zastavil. Tu môžeme chápať aj podstatu pádu Ficovej vlády, ktorej predchádzali turbulentné udalosti, ktoré odchod Fica dokonali a ani nasledujúca vláda nemala na ružiach ustlaté!

Nebudem sa zmieňovať o pripravovanej zmluve. Všetci, ktorí sa o túto problematiku zaujímajú si ju určite na internete prečítali. A musí im byť jasné, ako sa dokážeme pchať do amerických zadočiskov, rovnako ako pred vyše tridsiatimi rokmi do sovietskych pozadí a odovzdať im nielen slovenské právo i colné predpisy, ale aj územie.

Bez mihnutia oka môžeme povedať, že zmluva sa výsledkom vyrovná s pozývacím listom z roku 1968. Takže tu ide pravdepodobne rovnako o trestný čin vlastizrady. V tomto prípade by mala opozícia spracovať a spustiť petíciu za referendum o tom, či si občania Slovenska želajú mať na svojom území zase „dočasne“ umiestnené vojská iného štátu. Som presvedčený, že by súhlasilo maximálne 30 % ľudí hodne zastúpených mladými ľudmi, ktorým už tridsať rokov v školách a médiach vymývajú mozgy. A myslím si, že aj tak som to s výškou percent prestrelil. Veď ani oni nechcú prísť o mierový život a tým aj o svoj životný luxus vojnou! Či áno? Pozitívne je, že už sa na internete objavili petície proti pa-kroku vládnej koalície do blatovo-zhnitej kaluže.

Myslím si, že my nie sme Poliaci, ktorí historicky nenávidia Rusko – tiež slovanský národ. My sme Slováci a my sme Červenej armáde vďační (žiaľ Poliaci nie) za to, že žijeme a že nás nemeckí nacisti nevykynožili v koncentračných táboroch zo sveta. Slovania boli totiž po židoch prví na rade! Zaujímavé, ako si dnes Nemecko ctíme i keď tu v histórii zanechali skoro v každej rodine nacisti obrovské krvavé stopy. Žiaľ, „Alzheimer“ slovenského národa v istých smeroch pracuje naplno.

Uvažujem, prečo potrebujeme mať na Slovensku dve americké letiská a byť i žiť pod zacielenými raketami možno aj atómovými na naše územie? Kde máme stopercentnú záruku v tom, že nejaká tlupa šialencov nestlačí tlačidlá s nápisom štart či „agoň“ (oheň). Potom nám už zostane iba sledovať obrovský záblesk a rátať časovo, ako ďaleko je od nás vzdialené epicentrum výbuchu. A tak by vznikla naša posledná činnosť na planéte Zem. Naozaj chcú dvaja znovuzrodení Biľaci ministri Naď s Korčokom spolu s nami všetkými zažiť takýto zánik, keď po Ficovo-Pellegrinovskej neúspešnej rokovačke vďaka SNS, vôbec pristúpili na rokovanie a spracovanie čertovsky nevýhodnej zmluvy – rovnajúcej sa zániku nás všetkých??? A možno sa vládna koalícia bez slovenského vlasteneckého pudu sebazáchovy a sebavedomia riadi možnosťou: Vylíž poriadne americké zadnice a potom si môžeš s vlastným národom robiť to, čo sa Ti zapáči, pretože nikto zo zahraničia nebude premyslene zasahovať formou štrajkov vďaka zneužitej vražde dovtedy málo známeho internetového novinára a štvavej vymyslenej propagandy do despotickej politiky na Slovensku.

Pavel Jacz

Ako si včera Čaputová protirečila a odhalila chyby v zmluve s USA, pričom ponúkla iba zle prišitú záplatu.

21.01.2022

To, čo včera predviedla prezidentka Čaputová, sa rovná počínaniu hláv štátov s diktátorskými praktikami a nie k demokratickej krajine. Bolo evidentné, ako si protirečila. Najskôr sa s neomylným prejavom kajala pred zmluvou, s ktorou jednoznačne súhlasila a následne odhalila chyby zmluvy, ktoré aktérom všetci vytýkali, keď pripojila interpretačnú doložku. A tá poukazuje [...]

Scestný argument Naďa, Korčoka, a Krúpu: 23 krajín má dohodu s USA a my nie! !!

20.01.2022

(Zdroj SputnikNews) Nasledujúce porekadlo určite poznáte: Keď dvaja robia to isté, tak to nie je to isté! A z tohto by som sa chcel v nasledujúcich riadkoch odpichnúť. V nedeľu sme unisono v diskusných reláciách v televíziách TA3, STV a Markiza od zástupcov OĽaNO Naďa a Krúpu i diplomata nominovaného stranou SAS Korčoka počuli stále opakovaný smiešny argument. Keď má 23 [...]

Matovičovo-Mikulcovo-Hamranovská elégia smeruje k totálnej porážke vo voľbách.

21.12.2021

(Zdroj SputnikNews) V tomto prípade naozaj platí, že všetko zlé je na niečo dobré. Na tomto príklade je vidieť, že si spomínaná trojica naozaj nedovidí ani na úvod koreňa nosa, nie to ešte na jeho konček. Rovnaké je aj jeden a pol ročné vládnutie celého koaličného štvorlístka. Je kostrbaté, nekoordinované, chaosné, nepredvídateľné…., z ktorého rezultuje [...]

Kunerad, bytovky,

Poslankyni OĽaNO hrozí väzenie. Políciu naň upozornil nespokojný Kuneradčan

27.01.2022 06:55

Starostka obce povedala nespokojnému Kuneradčanovi, že ak má vedomosť o porušení zákona, má dať podnet na vyšetrenie. "Tak som to urobil,“ povedal.

Raketa / Hypersonická strela /

Severná Kórea odpálila pravdepodobne dve balistické rakety

27.01.2022 06:43

Ide v poradí o šiesty test zbrane v tomto roku zo strany Severnej Kórey.

moderna

ONLINE: Taliani prestanú od turistov žiadať test, Nemci majú 200-tisíc nákaz

27.01.2022 06:20, aktualizované: 06:27

Od utorka bude stačiť pri príchode do Talianska len únijný covid pas. Nemecko má prvýkrát viac ako 200-tisíc nakazených.

súd, exekútor, paragraf

Sudca poslal do väzby Čurillu a jeho kolegov, teraz mu chcú 'prišiť' ohýbanie práva

27.01.2022 00:00

Nepochopenie trestného činu ohýbania práva demonštruje portál pravnelisty.sk na prípade sudcu, ktorý uvalil väzbu na štyroch vyšetrovateľov NAKA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 313
Celková čítanosť: 2436065x
Priemerná čítanosť článkov: 7783x

Autor blogu

Kategórie