Založ si blog

Juraj Krúpa (OľaNO): Putin patrí medzi takých zločincov, ako Al Kaida, Boko Haram, ISIS…

Takto sa prezentoval svojimi „geniálno-úžasno-objaviteľskými myšlienkami“ predseda Výboru pre obranu a bezpečnosť NRSR Juraj Krúpa na svojom facebookovom profile.

Dokonca sa aj „ospravedlnil“ ruskému prezidentovi, že do jeho partičky nezaradil najteroristickejšie organizácie na svete. Neuveriteľná husaco-buldočia „inteligencia“ srší vraj z doktora filozofie, ktorý ako som dlho hľadal na internete, študoval na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. To, či absolvoval štúdium a získal titul asi až v tomto volebnom období som darmo hľadal. Ten sa zrazu objavil pred menom poslanca J.K. Ak je to tak, nehanbia sa čelní predstavitelia spomínanej fakulty a univerzity, že odovzdali doktorát takémuto „inteligentnému“ USÁckemu vojnovému štváčovi, ako je poslanec OĽaNO Juraj Krúpa?

Hlavou sa mi preháňajú všelijaké myšlienky. Pán Krúpa, aký ste to oficiálny zástupca Slovenskej republiky, čo Vám vyplýva z funkcie predsedu výboru pre obranu a bezpečnosť NRSR, že takto osočujete prezidenta krajiny, ktorá má aj so Slovenskom zatiaľ veľmi obstojné vzťahy? Ak by to napísal hocaký občan, tak je to jeho súkromný názor bez váhy oficiality. Vy ste to napísali ako volený zástupca našej krajiny, ktorý dokáže zo seba zakaždým, keď Vám priložia mikrofón k ústam, dostávať zo seba len štvavé výroky na všetky strany bez zodpovedajúcich argumentov!!! Koho Vy vlastne reprezentujete? Čo by ste povedali potom, ak by sa Putin naozaj správal bezohľadne ako pomstychtivý zločinec a zavrel nám kohútiky s plynom a ropou? Čo budete potom trepať? Asi nič, lebo Vám zamrzne úsmev na tvári a zaleziete do kanálov, aby ste sa ohriali. Nehnevajte sa na mňa, ale to, čo je napísané v titulku dokáže zo seba dostať asi iba vysoko „inteligentný“ zakomplexovaný tupec s klapkami na očiach, ktorý si nevidí ani na koreň nosa, nie to ešte na jeho konček! a ktorý neslúži Slovenskej republike, ale niekomu inému!!! Preto sa Vás musím opýtať : „Naozaj ste taký element v slovenskej politike?“ Diplomatické slová, ktoré sú povinnosťou každého potentáta štátu smerujúce do zahraničia zostali teraz poriadne v ofsajde. Je až neuveriteľné, ako malý komárik zaútočil na gulivera svetovej politiky. Vy sa pán Krúpa nemôžete očami pozerať ani na Putinove opätky, pretože ste úrovňou aspoň  o 1000 km nižšie a tak na ne ani zdola nedovidíte! To, že Putina neokrôchane označil Biden za zločinca, (ak to vôbec tak bolo, čo popísali média!) neoprávňuje nejakého politika z takej malej krajiny, ktorú veľkí hráči neberú ani za „mušku jenom pozlátenou“, ako je Slovensko replikovať tieto urážky!

Veď sa presvedčte, čo pred pár dňami dokázal zo seba dostať na svojom facebooku Krupa:

Dovoľujem si vysloviť ospravedlnenie Vladimírovi Putinovi za nepresnosti, ktoré som uviedol vo svojom statuse na jeho adresu, keď som ho zaradil do spoločnosti teroristov z Islamského štátu a somálskych pirátov.

Zabudol som do tejto „mierotvornej“ partičky pridať totiž šialencov z Boko Haram, Al Kaidy, alebo starorímskych travičov. A táto partička sa musí cítiť skutočne dotknutá….“

Skutočne „ohromujúca“ myšlienka pán Krúpa hodná minimálne „Malinovej ceny za mier“ a Vy sa hrdíte funkciou poslanca Národnej rady Slovenskej republiky a ešte aj funkciou predsedu výboru!?!?!? A keďže Vám štát ešte za funkciu pripláca navyše, musíte o čosi viac zo seba vypudiť v záujme tých, ktorí Vás neplatia a popritom pod stolom kopú do lýtok?. Na ne sa kritickými výrokmi vôbec nezameriate a pritom po amerických prezidentoch zostali po celom svete mŕtvi, zmrzačení a nie po desiatkach či stovkách, ale v miliónoch a samozrejme zničené krajiny! Verím, že sa vaši exvoliči už nikdy nepomýlia a vaše meno si na volebnom lístku jednoducho nevšimnú, lebo pre nich celkom vybledne. Nikto nechce vojnu, stačí nám pandémia a som presvedčený, že skrývať sa pred guľkami a čakať, či vás trafí nejaká raketa z odpaľovacej základne, z dronu, z tanku, z vrtuľníka či stíhačky, alebo šliapnete na mínu, prípadne sa nadýchate otravy, to nechcete zažiť ani Vy! A určite ani Vy nechcete vidieť obrovský záblesk s prachovo-oblačným hríbom, aby ste si začali rátať vzdialenosť a zároveň aj svoje zmiznutie z povrchu zemského. Žiaľ, nesprávate sa ako zástupca Slovenska, ale presne naopak – ako pravý provokatér a pravý vojnový štváč plný nenávisti! Podujali ste sa na obzvlášť špinavú prácu provokovať, kydať a rozoštvávať obrovské etnikum Slovanov. Zobuďte sa prosím z vojnového sna a prestaňte na pokyn kaviarne provokovať, urážať a naštrbovať vzťahy medzi Slovenskom a Ruskom len preto, že existuje nejaký nabrúsený šéf NATO Stoltenberg a uznesenie zo stretnutia krajín G7, kam Slovensko zatiaľ oficiálne nepatrí. Komu sa potrebujete zapáčiť a komu vytierať zadnicu pán Krúpa, keď dokážete vypudiť takéto urážajúce bludy z vašej naštrbenej mozgovne?

Pavel Jacz

 

Ako si včera Čaputová protirečila a odhalila chyby v zmluve s USA, pričom ponúkla iba zle prišitú záplatu.

21.01.2022

To, čo včera predviedla prezidentka Čaputová, sa rovná počínaniu hláv štátov s diktátorskými praktikami a nie k demokratickej krajine. Bolo evidentné, ako si protirečila. Najskôr sa s neomylným prejavom kajala pred zmluvou, s ktorou jednoznačne súhlasila a následne odhalila chyby zmluvy, ktoré aktérom všetci vytýkali, keď pripojila interpretačnú doložku. A tá poukazuje [...]

Scestný argument Naďa, Korčoka, a Krúpu: 23 krajín má dohodu s USA a my nie! !!

20.01.2022

(Zdroj SputnikNews) Nasledujúce porekadlo určite poznáte: Keď dvaja robia to isté, tak to nie je to isté! A z tohto by som sa chcel v nasledujúcich riadkoch odpichnúť. V nedeľu sme unisono v diskusných reláciách v televíziách TA3, STV a Markiza od zástupcov OĽaNO Naďa a Krúpu i diplomata nominovaného stranou SAS Korčoka počuli stále opakovaný smiešny argument. Keď má 23 [...]

Jeden Biľak už zomrel a objavili sa dvaja noví Biľaci Naď s Korčokom a to tak, že môžeme mať z toho opäť okupačný biľag.

05.01.2022

(Zdroj SputnikNews) Takmer 23 rokov sme na území Československa mali „dočasne“ Sovietske vojská. A ak by nebol padol socializmus, tak by tu určite boli dodnes. Medzi piatimi autormi pozývacieho listu (Alois Indra, Drahomír Kolder, Oldřich Švestka, Antonín Kapek) bol aj jeden rusínsky Slovák – Vasil Biľak. Jeho meno dodnes rezonuje v národe slovenskom. Nikoho z týchto [...]

Kunerad, bytovky,

Poslankyni OĽaNO hrozí väzenie. Políciu naň upozornil nespokojný Kuneradčan

27.01.2022 06:55

Starostka obce povedala nespokojnému Kuneradčanovi, že ak má vedomosť o porušení zákona, má dať podnet na vyšetrenie. "Tak som to urobil,“ povedal.

Raketa / Hypersonická strela /

Severná Kórea odpálila pravdepodobne dve balistické rakety

27.01.2022 06:43

Ide v poradí o šiesty test zbrane v tomto roku zo strany Severnej Kórey.

moderna

ONLINE: Taliani prestanú od turistov žiadať test, Nemci majú 200-tisíc nákaz

27.01.2022 06:20, aktualizované: 06:27

Od utorka bude stačiť pri príchode do Talianska len únijný covid pas. Nemecko má prvýkrát viac ako 200-tisíc nakazených.

súd, exekútor, paragraf

Sudca poslal do väzby Čurillu a jeho kolegov, teraz mu chcú 'prišiť' ohýbanie práva

27.01.2022 00:00

Nepochopenie trestného činu ohýbania práva demonštruje portál pravnelisty.sk na prípade sudcu, ktorý uvalil väzbu na štyroch vyšetrovateľov NAKA.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 313
Celková čítanosť: 2436070x
Priemerná čítanosť článkov: 7783x

Autor blogu

Kategórie