Založ si blog

Amerikodiziakum u nás rastie do diktatúry! Jedni policajti môžu použiť brutalitu a druhí za spútanie v stoji kráčajú pred súd! !!

(Zdroj SputnikNews) Určite sa pamätáte na video z októbra roku 2014, keď policajti pri kontrole vozidla vodičke Marte, ktorá neuposlúchla pokyny nasadili putá. Nikto ju nepovalil na zem, nikto ju neudrel, naopak ona na úvod sotila do policajta. Pri zákroku ju jeden chytil a druhý jej nasadil putá! Bol som vtedy v USA a pýtal som sa policajta v priateľskej debate, čo by urobil, ak by som do neho sotil, alebo sa ho dotkol. Povedal mi, že by mi okamžite z boku podkopol nohy, skočil na mňa a nasadil by mi putá. V akom protiklade bolo video dcéry Márie, (hodnotím ju podľa intonácie hlasu a spôsob “inteligentného“ vyjadrovania sa) ktorá mi evokuje mladú vyobliekanú slečinku vysedávajúcu v kaviarňach bratislavských obchodných stredísk. Za tento zákrok stál expolicajt Tiefenbach už po druhý raz pred Okresným súdom Bratislava V a už po druhý raz ho neprávoplatne odsúdili na tri roky podmienečne, verejné ospravedlnenie sa a 10 ročný zákaz zastávať rozhodovaciu funkciu. Asi by to bolo dnes po šiestich rokoch absurdum!!!
Nuž, ale dva najnovšie prípady policajtov, prvý s invalidom, ktorého pováľali za nenosenie rúška v podchode po zemi a druhý akcia bezrúškárov v piešťanskom Lidli sa stali príkladom útokov na občanov. A policajný prezident Hamran ide za surové zachádzanie s občanmi policajtov dokonca odmeniť!!! A minister vnútra na bezpečnostnom výbore v NRSR dokonca verejne pochválil konanie policajtov!!!! Zaujímavé, ako mainstreamové televízie zostrihali záznam z akcie v Lidli, a vystrihli momenty kopancov a časť kedy spútaného stojacieho bezrúškara udrel zo zadu päsťou do líca jeden z policajtov. A policajti to forsírujú ako útok na verejného činiteľa a žiadali väzbu pre bezrúškarov (jeden, ktorý len bránil druhého pred údermi policajtov, neprávoplatne skončil vo väzbe a zranený, našťastie ho krajský súd v Trnave z väzby prepustil). A na záver surovo zasahujúci policajti týchto „nebezpečných násilných páchateľov“ povalili na zem. Asi podľa vzoru niektorých brutálnych amerických strážcov zákona na základe doma sa udomácňujúceho amerikodiziakum. Veď je im vzorom aj prezidentka, ktorá kozmonauta Bellu nazvala astronautom. Ešteže nepovedala, že letel do vesmíru s posádkou USA. Ale toto amerikodiziakum začalo vládnuť aj v národe slovenskom, ktoré sa pomaly, ale isto zbavuje pomocou amerických výrazov (Výrazne ich používajú novinári, vrátane anglickej štylistiky, aby boli innnn a cooool a učia divákov ich používať.) svojej materinskej reči, hrajú sa na hlúpych, ako mnoho Američanov a politici im papkajú z ruky. Však páni ministri Naď, Korčok a ďalší. Chcel som si video z Lidlu ešte raz pozrieť na Youtube, ale vyžadovalo odo mňa údaje na bankovej karte, alebo odsnímať občiansky preukaz. Všetko sú to osobné údaje na identifikáciu mojej osoby a dokonca aj prístup k môjmu účtu. Absurdum nad absurdum!!! Čo na to úrad na ochranu osobných údajov?
Nuž, mne to pripadá, že sa vraciame do časov, kedy si policajti mohli dovoliť všetko!!! Kedy sa občan ani nemohol sťažovať na postup polície a dovolať sa spravodlivosti!!! Vraví sa: „Babka babce a budou kapce!“ Čo vlastne onedlho budú znamenať kapce? Domyslite si, ako postupuje represia nielen na Slovensku.
Politicko-spoločenský verklík sa po tridsiatich rokoch teda pomaly, ale isto dokrúca do celej obrátky. Čo to tu máme dnes za systém, keď policajti znova bijú ľudí za priestupky??? Zatiaľ jediný rozdiel medzi tými vyššie spomínanými a tými zo 17. novembra 1989 na Národnej triede v Prahe je len to, že obušky vymenili za päste a kopance.
A vedenie polície, konkrétne policajný prezident Hamran i minister vnútra Mikulec sa “bijú po prsiach, ako tu robia poriadky!!! A tak, čo sme si vo voľbách zvolili, to si musíme odtrpieť! Len aby si verchuška ústavne neodsúhlasila vedúcu úlohu vládnej koalície na večné časy a nikdy ina!!!. Budeme len dúfať, že už nikdy viac nebudú voliči zmyslov zbavení, aby na základe bububu a dnes sa ukazujúcich klamstiev prestala rozmýšľať nad tým, koho zaškrtnúť na volebných lístkoch. Dnes nenávidí podľa posledného prieskumu víťaza volieb Matoviča skoro 90 % občanov a znesie ho len 11 %. Politika, ktorý oklamal pol milióna naivných voličov aj doplňujúcou vetičkou: „Nebojte, dobre bude“. Takže aj takto vyzerá dobro podľa nášho psychopubertálneho indivídua vedúceho tento celý politický moloch, ktorý smeruje do bahna bahnúceho.
Pavel Jacz

Slovensko, ovenčené 76-timi poslaneckými hrdinami, je krajina, kde sa ľudia neboja zomierať! !! Aj preto sa mi obyčajná logika pri pandémii rúca!

16.11.2021

Je toto zámer politických elít dostať rozkokošenú konzumnú populáciu, medzi hrubé múry, alebo nie je Covidlogika správne vyhodnotená? Pri porovnaní čísiel nakazených tou dnešnou pliagou z minuloročných a tohtoročných čísiel nakazených sa obyčajná logika začala rútiť z Mount Everestu a ešte stále padá. A neviem či niekedy aj dopadne, ale stále sa rúti strmhlav. [...]

Chcete sa stať poslancom nášho parlamentu? Tu je návod, ako si štyri roky užívať pôžitky z našich daní.

10.11.2021

Vraví sa, že ak máte záujem o takúto funkciu, musíte sa prihlásiť u súdruha Žinčicu. Žiaľ, naše „dokonalé“ zákony umožňujú všetko a aj obísť všemocného súdruha Ž. A aj to, aby zástupca 36 000 ľudí v parlamente „terorizoval“ a stresoval svojimi návrhmi v polročných intervaloch predkladaním zákonov skoro 2, 5 milión ľudí. Takže, tu je manuál a krok po [...]

Ficove slová prezidentovi Kiskovi pri demisii vlády: „Andrej, ja nikam neodchádzam“ sa začínajú plniť.

29.10.2021

(Zdroj Sputnik News) Prešli tri roky a z jednorazového prezidenta sa vykľul zatiaľ jednorazový spisovateľ a Fico politicky vstáva z popola a trúfa si vyhrať voľby. A musíme povedať, že vďaka súčasnej piatoligovej vláde rastie s Ficom aj SMER. Veľmi tomu pomáha, že od bezradnej vládnej koalície už druhý rok počúvame reklamu – lebo Fico, lebo SMER. A tak sa plnia [...]

Alexander Dubček, príloha, 100 rokov

Dubček? Ani naivný, ani neschopný. Naopak, jeden z najväčších Slovákov

27.11.2021 06:00

Alexander Dubček sa narodil pred sto rokmi. Denník Pravda pripravil špeciálnu prílohu plnú spomienok na túto mimoriadnu osobnosť slovenských dejín.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Matovič dostal Fica aj Sulíka do pasce

27.11.2021 06:00

Prezidentka Zuzana Čaputová v súvislosti s pandémiou použila nezvyčajný slovník. „Niekedy treba buchnúť po stole,“ povedal v podcaste Marián Repa.

pocasie-27-11-2021

Nad Slovenskom sa striedajú tlakové níže. Cez víkend naprší, nasneží

27.11.2021 00:00

Niekde dážď, niekde sneh, v každom prípade rátajte s mokrom. Zmení sa to aspoň začiatkom nového týždňa?

čaputová

Prezidentka ani po druhý raz nepodpísala zákon o štátnej službe

26.11.2021 22:44

Právnu normu už raz vrátila Národnej rade, plénum však jej veto prelomilo, zákon tak bude platiť napriek jej námietkam.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 305
Celková čítanosť: 2375171x
Priemerná čítanosť článkov: 7787x

Autor blogu

Kategórie