Založ si blog

Humorikon klaunice Remišovej včera opäť zabával televíznych divákov a počastovala nás aj riešeniami hlavolamov. Jeden prinášame.

Po dlhšom čase sme včera na poludnie mali opäť v televízii dokonalú zábavu. Tentoraz sme v relácii O päť minút 12 v Slovenskej televízii mali možnosť sledovať politický satiro-tragédny-humor – v konečnom dôsledku smutnosť nad smutnosť, vďaka zle naprogramovanému fyziologicko-chemickému zloženiu mozgovne hlavnej aktérky. A to v podaní našej politickej hviezdy medzi klaunami jej veličenstva sultánky Veroniky Ramzesovej prvej a jedinej. Po konzultáciách s odborníkmi a po zrelých úvahách sme prišli k záveru, že by mala u výrobcu konečne reklamovať zlé mozgové aplikácie a dokúpiť si niektoré chýbajúce čipy k celku tekutej hmoty pod temenom. Podrobnejšie sa s jej excesmi a nezmyslami môžete zoznámiť, ak si prečítate články v Hlavných správach a v Hlavnom denníku, takže sa nebudem opakovať. Verím však, že aj tí autori, ktorí píšu články do blogov sa pozastavia nad jej niekoľkými vrcholným číslami, ktorými pozabávala televíznych divákov.

Okrem toho, že našej zlatej skrini humoru Veronike chýba čip na odpovede (rád jej ho zasponzorujem, ak ho niekto ponúkne), má aj niekoľko vývojárských chýb ovplyvnených rôznymi vírusmi , ktoré sú súčasťou Trójskych koní ako Maťák, Jezuitoheger, Kiskoid, Šiposit, Lipšocit, Zuzanačapok, Usobrink atď. Podobnosť so skutočnými osobami je čisto náhodná!

Mňa však zaujala jedna veta. Doteraz rozmýšľam, čo chcela naša hviezda povedať, citujem (bodky medzi slovami znamenajú menšiu sekundovú pauzu medzi slovami a písmeno æ je to známe éhm na skrátenie odmlky s maximálnym zaťažením mozgovne pri hľadaní unikátneho významového slova):

Pán Becík je jeden z najväčších…..prima…..æ…..akože…. Jeho ….æ….čerpá eurofondy v…..æ myslím, že v dostatočnej miere, čiže a okrem toho to nebol…..protest ….æ…æ starostov, dištancovali sa od toho, dištancovali sa od toho……všetky stavovské organizacie!“

Prečítali ste si super hlavolam, alebo tajnú zakódovanú správu pre cudzie tajné služby. Nie som si istý, ku ktorej kategórii sa prikloniť. Čo poviete? Verím, že sa diskutujúci pokúsia vyriešiť toto posolstvo či túto depešu. Víťaz so správnym riešením bude mať vďaka divokej karte zaručené miesto v parlamente po nasledujúcich voľbách.

Pavel Jacz

Slovensko, ovenčené 76-timi poslaneckými hrdinami, je krajina, kde sa ľudia neboja zomierať! !! Aj preto sa mi obyčajná logika pri pandémii rúca!

16.11.2021

Je toto zámer politických elít dostať rozkokošenú konzumnú populáciu, medzi hrubé múry, alebo nie je Covidlogika správne vyhodnotená? Pri porovnaní čísiel nakazených tou dnešnou pliagou z minuloročných a tohtoročných čísiel nakazených sa obyčajná logika začala rútiť z Mount Everestu a ešte stále padá. A neviem či niekedy aj dopadne, ale stále sa rúti strmhlav. [...]

Amerikodiziakum u nás rastie do diktatúry! Jedni policajti môžu použiť brutalitu a druhí za spútanie v stoji kráčajú pred súd! !!

12.11.2021

(Zdroj SputnikNews) Určite sa pamätáte na video z októbra roku 2014, keď policajti pri kontrole vozidla vodičke Marte, ktorá neuposlúchla pokyny nasadili putá. Nikto ju nepovalil na zem, nikto ju neudrel, naopak ona na úvod sotila do policajta. Pri zákroku ju jeden chytil a druhý jej nasadil putá! Bol som vtedy v USA a pýtal som sa policajta v priateľskej debate, čo by urobil, ak [...]

Chcete sa stať poslancom nášho parlamentu? Tu je návod, ako si štyri roky užívať pôžitky z našich daní.

10.11.2021

Vraví sa, že ak máte záujem o takúto funkciu, musíte sa prihlásiť u súdruha Žinčicu. Žiaľ, naše „dokonalé“ zákony umožňujú všetko a aj obísť všemocného súdruha Ž. A aj to, aby zástupca 36 000 ľudí v parlamente „terorizoval“ a stresoval svojimi návrhmi v polročných intervaloch predkladaním zákonov skoro 2, 5 milión ľudí. Takže, tu je manuál a krok po [...]

Alexander Dubček, príloha, 100 rokov

Dubček? Ani naivný, ani neschopný. Naopak, jeden z najväčších Slovákov

27.11.2021 06:00

Alexander Dubček sa narodil pred sto rokmi. Denník Pravda pripravil špeciálnu prílohu plnú spomienok na túto mimoriadnu osobnosť slovenských dejín.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Matovič dostal Fica aj Sulíka do pasce

27.11.2021 06:00

Prezidentka Zuzana Čaputová v súvislosti s pandémiou použila nezvyčajný slovník. „Niekedy treba buchnúť po stole,“ povedal v podcaste Marián Repa.

pocasie-27-11-2021

Nad Slovenskom sa striedajú tlakové níže. Cez víkend naprší, nasneží

27.11.2021 00:00

Niekde dážď, niekde sneh, v každom prípade rátajte s mokrom. Zmení sa to aspoň začiatkom nového týždňa?

čaputová

Prezidentka ani po druhý raz nepodpísala zákon o štátnej službe

26.11.2021 22:44

Právnu normu už raz vrátila Národnej rade, plénum však jej veto prelomilo, zákon tak bude platiť napriek jej námietkam.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 305
Celková čítanosť: 2375165x
Priemerná čítanosť článkov: 7787x

Autor blogu

Kategórie