Založ si blog

„Super špeciál turbo“ charakter Sulíka. Je neuveriteľné, že v sebe nemá kúsok cti, hrdosti a charakteru!

Ani o chrbtovej kosti nemá predseda SaS ani páru. Je to cudzie slovo, ktoré sa Sulík za celý život nenaučil. Začínam veriť, že jeho vzpriamenosť má na starosti nejaký umelý skelet, inak by musel chodiť ohnutý s ovisnutou hlavou na úrovni lýtok. Prečo to konštatujem? Všetci majú v pamäti to, ako ho psychopubertálne indivíduum sediace v kresle premiéra a dnes na „financštokerlíku“ nazval idiotom. Neskôr ho obvinil, že kvôli tomu, že nezaobstaral antigénové testy má na svedomí tisíce mŕtvych. A čo urobil Sulík? Kvôli vyššiemu princípu (výdatné válovy, ku ktorým sa nemohli dostať 12 rokov, spojené s pomstou na predchodcoch), ktorý drží túto vládu pokope, Sulík neurobil nič, neadekvátne reagoval a prakticky kývol rukou. Preglgol a pregĺga stále urážky a narážky od Matoviča. A stále vysedáva na ministerskej stoličke v jednej vláde so samo vznetlivým pošahancom. Takáto kombinácia čuropolitikov sa môže stať realitou iba v našom milovanom dnes už ZLOvensku.

Kontrastne, skôr komicky pôsobí jeho reakcia na útoky Matoviča na kolegyňu ministerku z druhej koaličnej strany. Za to, že povedal o Kolíkovej, že je podvodníčka zrazu Sulík zareagoval v relácii v Radiu Expres, že tie osočovania sú na trestné oznámenie!!!

Naozaj pán Sulík? A aký rozdiel je v podstate medzi podvodníčkou na jednej strane a idiotom a obvinením, že máte na rukách krv tisícov obetí covidu (teda, že ste v podstate vrahom) a ďalších slovných urážok a atakov na Vás? Vtedy ste na otázky o podaní trestného oznámenia na Matoviča mávli rukou, čušali ste, nereagovali a zrazu tá zmena, keď ide o niekoho iného! Len, aby ste neboli Vy ten zlý, ktorý rozbil koalíciu ako repete spred vyše desiatich rokov. Len nech to urobí ešte menšejšejskejšia strana, ako SaS.

Je mi naozaj zle z reakcie politika bez morálnych princípov riadiaceho sa porekadlom: „Susedovi nech aj koza skape“, ale ja sa musím vyvaľovať v luxusnej bačorinke. Použiť na túto situáciu slová fuj, bahno, humus, vracanica a ďalšie aj pejoratívnejšie prívlastky by boli obrovskými urážkami týchto slov. Toto sa asi nedá pomenovať!

Pavel Jacz

Najväčšiu radosť z očkovacej lotérie budú mať určite zaočkovaní gambleri.

03.08.2021

Obchod so zdravím človeka je tou najpodlejšou dovolenou činnosťou v dnešnom svete a najmä v dnešnom ziskovom kapitalistickom systéme: „Oklamať a zarobiť!“ Farmakologické firmy sa tohto špinoochodu maximálne zhostili a vďaka najpresvedčivejším reklamám a ľuďom, ktorí naletia, si prehadzujú vidlami peniaze. Presviedčajú ľudí, že im správne nefunguje žiadny orgán v [...]

Diktátorská zúfalosť Biháriovej z témovo chudobného Progresívneho Slovenska.

02.08.2021

To, že predsedníčka PS Biháriová nemá témy, dokázala organizáciou protestu či skôr stretnutím najfanatitckejších priaznivcov očkovania. Na štvrtkové stretnutie na Námestí Slobody v Bratislave vpúšťali iba s covid pasom zaočkovaných a iba s rúškami na tvári!!! Ešte dobre, že nemali ovečkárske angažované transparenty: Nech žije PS!, Nech žije Bihárióva!, S [...]

Prečo sedí na lavici obžalovaných iba Kováčik a nie aj sudcovia, ktorí rozhodli o prepustení Kudličku?

14.07.2021

Dva slovenské súdy Špecializovaný i Najvyšší rozhodli o prepustení mafiánskeho bossa Kudličku na slobodu, ale na lavici obžalovaných sedí iba bývalý Špeciálny prokurátor Kováčik, ktorý ak má, tak najmenej viny na jeho prepustení. Ale, ak chceme niekoho dobiť, tak si na neho palicu nájdeme. Ak by nebolo rozhodnutie senátu pod vedením špecializovaného sudcu Hrubalu, [...]

Peter Kalmus.

V Martine napadli výtvarníka Petra Kalmusa, po ošetrení ho prepustili domov

04.08.2021 21:28

Polícia ku konkrétnym útočníkom informácie neposkytuje.

matovič lengvarský

'Neočkovaní sú TUPELO'. Matovič kritizuje štátnu úradníčku od Lengvarského

04.08.2021 17:31, aktualizované: 18:36

Igor Matovič nazval absurdnou kampaňou, keď vysokopostavená úradníčka z ministerstva zdravotníctva častuje nezaočkovaných slovami, že sú tupelá. Žiada Lengvarského, aby ju vyhodil. Nemusí, odchádza na štúdium do Oxfordu.

eurovoľby, vlajka, urna, voľby

Bujňák: Novela zákona nemá za cieľ znemožniť právo voliť nezaočkovaným

04.08.2021 16:58

Úmyslom zmeny volebného zákona nemá byť znemožnenie práva voliť nezaočkovaným. Skonštatoval to ústavný právnik Vincent Bujňák.

podhajska, kupalisko, voda, bazén, barát, horúčavy, teplo, leto, skok, skakanie

ÚVZ: Nie sú predpisy pre rádioaktivitu geotermálnych vôd

04.08.2021 16:27

V súčasnosti neexistujú národné ani európske legislatívne predpisy, ktoré by ustanovili kritériá pre prítomnosť prírodných rádionuklidov vo vodách na kúpanie.