Založ si blog

Bohorovnosť Remišovej Kollára a Hegera. Nedeľnajšie vystúpenie našej druhej dámy pobavilo viac ako Horná Dolná!

Po dvoch týždňoch opäť excelovala na televíznych obrazovkách druhá dáma našej politiky „bábkohumoristka“ Remišová. Jej bojovný repete dialóg opäť s Ficom bol tentoraz ešte pikantnejší, ako pred dvoma týždňami. Jej slová „nenásilného“ dôvtipného politického humoru museli rozosmiať naozaj každého a určite zatriasli aj sebavedomím protimečiarovského Markoviča. Ani traja opilci Bystro, Tunel a Kokos z Hornej Dolnej nesiahajú kabaretiérke Remišovej po členky. Kam sa na ňu hrabú! Jej gagy boli naozaj skvelé! Ak by ste pochybovali o mojich tvrdeniach, pozrite si na internete úvodnú humornú časť nedeľňajšej relácie V politike na Ta3. Je zbytočné ju rozpitvávať. To musíte vidieť! Po zahrievacom kole spred dvoch týždňov s Ficom to tentoraz naša humoristická bábkoherečka rozbalila do nevídaného smutno-politického humoru. Garantujem Vám, že sa veľmi dobre pobavíte. A ak by Vám náhodou začali slziť oči, snažte sa veriť, že to nebudú tragediálne slzy, ale humorné.

Aj minister Budaj sa v dueli s Blanárom snažil Remišovej vyrovnať, ale vo všetkých témach okrem svojho životného dosahu ministerstva to predsa len nedotiahol na našu bohorovnú humornú bábkohviezdu. Tápal a tápal, ešte šťastie, že sa neutopil vo vlastnom ja. Z jeho plamenných rečí som mal ten dojem, ako keby ešte stále rečnil na tribúne na Námestí SNP v 89 roku. Rovnako sa chcel Remišovej vyrovnať aj doktor práv bez znalostí logiky – poslanec Vetrák, ktorý vyargumentoval výčitky ohľadom testovania zlatými tehličkami od Kičuru. Bola to široko ďaleko „najsamlepšia“ reakcia! To bol argument na ocenenie Zlatou slovenskou malinou, ale pozor, iba na nomináciu, pretože primadona Remišová veľmi tvrdo drží opraty a tvrdohlavo s nesmiernou bojovnosťou mieri za titulom!

No, bohorovnosťou jemne zaostal za „geniálnou“ Remišovou predseda parlamentu Kollár so svojou reakciou na kritiku opozície v parlamente, ohľadom skoro 12 tisíc mŕtvych. Naši politici už naučili aj všetkých ľudí, ako reagovať na výčitku a kritiku o ich prehreškoch, prečinoch, či trestných činoch. Taktika je jasná. Okamžite treba zareagovať a povedať, že nielen samotní kritici, ale aj iní to robia, Ako ospravedlnenie svojho činu to síce zakryjú, ale zablatenú hlavu si neumyjú. Kollárovo ospravedlnenie a hanbenie sa za „zodpovednú“ opozíciu, ktorá neriadila opatrenia pandémie, bola naozaj „skvelá“ argumentácia! To ho asi naučili na Vysokej škole v Skalici, pri ktorej štúdiu  novátorsky predbehol dobu v dištančnej výuke. On by sa mal skôr ospravedlňovať za svoju nemorálno-kriminálnu minulosť i podlé meniere a viac čušať.

A veľmi dobre si spomínanú taktiku osvojili aj mediálne známi „vysoko charakterní“ kajúcnici – udavači, ktorí nám naznačili, že kradnúť sa môže, ale ak potopíme ďalších a nám sa vlastne nič nestane. Čo tam po nejakej podmienke a pár šupov z toho množstva tých nakradnutých evríčiek. Je to super perspektíva, a toto má byť trend dnešného života v banánovisku Slovensko. Udavači údajnosťou nabonzujú všetkých naokolo, len aby rýchlo vykráčali na slobodu zo sivých a chladných múrov najnenávidenejšej inštitúcie kriminálnikov.

No a ďalším bohorovným politikom je náš premiér Heger. Jeho poznámka z minulého týždňa, že vďaka lockdownu sme sa konečne dostali na terajšiu znesiteľnejšiu úroveň počtu nakazených. A to povedal po 201 !!! dňoch, čo je skoro 29 týždňov pochybného uzavretia Slovenska, čím vlastne poprel týždňové špáranie sa v slovenských nosoch! Infekčnosť koronavírusu trvá zhruba 2 týždne u ťažkých stavov v nemocniciach mesiac. Takže náš premiér asi nevie, čo zo seba dostal. Ak nevie, tak mu pripomeniem, že každá nákazlivá choroba aj s obeťami vďaka premorenosti po čase odzneje aj bez nedokonalého lockdownu, a dnes väčšmi aj vďaka pridanému bonusu očkovaním. A na to určite stačí tých dvesto dní aj bez  obmedzenia pohybu slovenských občano-väzňov. Ale premiér Heger má určite najmatovičovskú bohorovnú pravdu! Osobne si myslím, že najviac pomohol zákaz vychádzania od 20-tej do jednej v noci posledné dva mesiace a nie predchádzajúci palockdown, ktorý ako keby ani nebol.

No, ale aby som zostal v dnes vehementne podporovaných trend názoroch. „Za všetkých mŕtvych môže Fico a Pellegrini a nie vládna koalícia! Veď dnešný koalično-pestrý a zaujímavý zbor politikárov robil všetko perfektne, len opozičné strany vedené spomínanými politikmi to všetko pokazili a znemožnili úspechy. Veď ako inak, keď to počujeme v každom jednom argumente členov vládnej koalície. Vládnej koalície, ktorá aj napriek voľbám stále nevládne a prenecháva „vedenie krajiny opozícii“!!!“ Trochu tomu nerozumiem.

Pavel Jacz

„Grácie“ Remišová a Bittóová-Cigániková vytýkali Kollárovi porušenie koaličnej zmluvy. To má prvky despotizmu a diktatúry.

13.05.2021

Včera sa zase okato ukázalo, ako to tu riadi od svojho základu dnešná nesúrodá vládna koalícia. Ako považuje, občanov za volov, ktorí ich zaujímajú najmenej i napriek tomu, že by išlo o ich blaho. Kollár so svojou partou chcel podporiť nový a myslím si, že rozumný zákon z dielne Hlas – SD o jednorázovej pandemickej podpore všetkých nezaopatrených deti sumou 300 €. [...]

Ako si ministerka Kolíková natrúsila do vlastných úst!

11.05.2021

Ako vieme, hlasovanie o jej zotrvaní na ministerskom kresle vyšlo v jej prospech, ale nie celkom jednoznačne i napriek tomu, že to predpovedal redaktor JOJ-ky Petrus, ktorý ako povedal včera v Novinách TV JOJ divákom, nezostane do konca nočného odvolávania, pretože víťaz dlhého tenisového zápasu je jasný a navyše svojim deťom sľúbil, že si spolu pozrú rozprávku Pat a Mat. [...]

Zábavné odstúpenie Šeligu a Žitňanskej z funkcií je na hurónsky smiech. Droba však vyložil vyššie eso!

07.05.2021

Nebudem spomínať Šeligove silné slová o SMER-áckej mafii, o zločincoch z tejto partie a dodržiavaní predpisov, nariadení a zákonov. To všetci poznajú. Tento politický zelenáč dostal hneď na úvod vysokú politickú funkciu a má len sebavedomé silné plamenné reči o morálke, ktoré si doniesol z tribún. A po tom, čo ho odhalili pri porušení zákazu vychádzania, sa pred [...]

DOD: Ústavný súd SR

Väzba advokáta Ribára bola protizákonná, rozhodol Ústavný súd. Sedí 20 mesiacov

14.05.2021 12:07

Ústavný súd nariadil bezodkladne prepustiť advokáta Martina Ribára. Je vo väzbe podľa Advokátskej komory len preto, že si riadne vykonával svoju advokátsku činnosť.

Milan Ftáčnik

Odišiel nám Milan Ftáčnik

14.05.2021 11:22

GABRIELA ROTHMAYEROVÁ: Raz sa mi Milan priznal: Ja vôbec nerozumiem vtipu. Ale viem vysvetliť, prečo je to smiešne.

Bratislava Vajnory očkovacie centrum

PCR testy potvrdili menej než tristo infikovaných. Pribudlo takmer 20-tisíc zaočkovaných

14.05.2021 10:08, aktualizované: 10:32

Počet hospitalizovaných s covidom alebo podozrením naň opäť klesol. Počet obetí v dôsledku koronavírusu sa zvýšil o 33.

suchoba

Obvinený podnikateľ Michal Suchoba sa dobrovoľne vrátil na Slovensko

14.05.2021 09:32

Podľa medializovaných informácií má Suchoba vypovedať pred vyšetrovateľom v Národnej kriminálnej agentúre.