Založ si blog

Prečo nás Matovič musí klamať? Pretože jeho narcistická mini „velikáštnosť“ má natvrdlo jednosmerný pohľad.

To, s akým zanietením aj včera jednosmerne argumentovalo celoplošným testovaním, ako jedinej cesty, to naše psychopubertálne indivíduum sediace v premiérskom kresle mi pripomínalo malé tvrdohlavé dieťa, alebo utečenca prchajúceho pred spŕškou smrtiacich projektilov, ktorý chce prejsť kľukatým úzkym pásom v mínovom poli. Magorovič Magorský má pred očami iba jedno – vysnívané celoplošné testovanie! A je múdrejší, ako Ded Vševed so svojimi skúsenosťami.
Argument, že sme tu mali jedno testovanie (vraj potom už nebude lockdown) a ukazujúc nám včera na grafe, ako šírenie nákazy kleslo, ale potom zase stúplo vďaka chýbajúcim testom kvôli Sulíkovi, nezodpovednosti ľudí a najmä ďalšieho nepriateľa anglickej mutácii do takých výšok, že po Česku sme druhá najhoršia krajina. A preto treba každý druhý týždeň celoplošne testovať. Tak to je naozaj klamstvo! (Nevieme, koľko ľudí sa pri tejto masovej akcii nakazilo?) Pokiaľ chceš Chaotik – Matovič nafúknuť loptu, nemôžeš mať dierky, aby ti unikal vzduch.
Prečo? No pretože sa vrátilo od polovice decembra veľmi veľa ľudí zo zahraničia a najmä z Anglicka, aby boli na Vianoce doma. A tí nemuseli mať testy a nemuseli prejsť ani povinnou, ani domácou karanténou. Pred pár dňami sa vrátila dcéra môjho kamaráta z Anglicka. Bez problémov, teda aj bez testov nastúpila v Anglicku do lietadla a priletela na Slovensko. A takto cestovali všetci pasažieri v plnom lietadle. Nemuseli mať testy! A z letiska išla dievčina autobusmi s jedným prestupom domov. Samozrejme, že chce ochrániť svoju rodinu a tak jej pripravili samé dezinfekcie a samostatnú izbu a o päť dní išla celá rodina na testovanie s výsledkom našťastie negatívnym. Ale čo v prípade, ak by bola pozitívna. Pýtam sa ťa Matovič, ako pomôže celoplošné testovanie, keď máme takéto diery v bubline? Dokedy chceš mať otvorené hranice? Veď je jasné, že od júla sa nám to sem zanieslo v tisíckach prípadoch. A túto základnú podmienku, každého poslať do povinnej karantény si od júla zanedbal!!! Pellegrinimu si vykrikoval, že nezaviedol povinnú karanténu a tým spáchal trestný čin vlastizrady. A čo ty, keď denne zomiera viac ľudí, ako celkovo počas prvej vlny? Pamätáme si, ako si ronil slzy, keď sa nakazilo po prvý krát viac ako 100 ľudí. Teraz tvojim očiam neprekážajú dvo-troj tisícové prírastky počas 24 hodín. Zobuď sa, pretože si zodpovedný za smrť dnes už skoro 3000 ľudí!!! Nehádž kvôli meškajúcim testom všetkých mŕtvych len na Sulíka. Pozri sa do zrkadla a uvidíš ten úzky priestor, ktorým pozeráš na svet a odstráň si obojstranné klapky z očí!!!
Už mnoho krát si nás presvedčil, že tvoje rozmýšľanie má veľmi krátke videnie bez predvídavosti a preto po pripomienkach všetko upravuješ aj niekoľko krát, často aj zaprieš, nerešpektuješ odborníkov a vytváraš totálny zmätok. Je jasné, že kapacita tvojho mozgu smeruje iba na SMER a zatváranie opozície a narcistické predvádzanie sa pred kamerami. LEBO JA MATOVIČ SOM VEĽKÝ!!! A ja dodám, že klamár!
Aj v nedeľu v TA3 si povedal, že nemáš problémy, ak niekto poruší zákon, alebo nariadenia , tak ho odvoláš a o 10 minút si povedal, že Sulíka, ktorý je podľa teba idiot a neschopný a nezohnal testy neodvoláš, lebo by vraj padla vláda. Neklam, nepadla, len by si nemal ústavnú väčšinu.
A všetci sa musia podriadiť, lebo TY SI SA TAK ROZHODOL! Tak ako som ťa včera počul aj v súvislosti s vrátením vysokoškolského titulu. Pred časom si vyhlásil, že ak to bude možné, tak titul vrátiš. Dnes je to možné. Dokázateľne si z celej diplomovej práce napísal iba 3 (slovom tri) strany) ostatné si od slova do slova odpísal!!! Ale zrazu si berieš príklad od ďalšieho plagiátora ministra školstva Gröhlinga. Klameš nás denno denne, pretože FUNKCIU PREDSEDU VLÁDY ABSOLÚTNE NEZVLÁDAŠ PO VŠETKÝCH STRÁNKACH.
Matovič, odstúp a bude tu pokoj! Lenže toho sa veľmi bojíš. A neprekáža Ti, že z najlepšej krajiny v prvej vlne pandémii, kde si žil z Pellegriniho rýchlych tvrdých opatrení a zožal si slávu, si Slovensko dostal na najspodnejšie priečky. TOTO JE TEN DÔKAZ, ŽE TO NEZVLÁDAŠ, PRETO NÁS MUSÍŠ STÁLE KLAMAŤ!
Pavel Jacz

PÁN Milan Lučanský – najvznešenejší slovenský generál a zároveň kovboj kriminalistiky už nežije. Prečo je to tak?

05.01.2021

Vyvstáva veľa otáznikov nad generálovou smrťou. Mnoho nejasností je aj nad jeho pobytom vo väzbe. Výčitky smerujú aj k vyšetrovateľom, prokurátorom a najmä sudcovi, ktorý ho na základe výpovedí udavačských kajúcnikov poslal do zapadákovej kolúznej väzby až do Prešova. Informácie o jeho smrti sa množia. Tak napríklad nemenovaný český lekár v AV News, vylúčil [...]

Ako chce minister Naď zachrániť vládu? Predsa strachom, ako sa na „vojaka – nevojaka“ patrí!

02.01.2021

Mnohí si prečítali zverejnenú správu anonymného pacienta. No, meno pacienta generála Lučanského nám však prezradil oficiálne a to „veľmi múdro a takticky“ minister obrany Naď. Ten sa zahral na inkvizítora a vyhlásil, že nechá prípad poriadne dopodrobna vyšetriť a tak zistiť, kto vyniesol lekársku správu na svetlo – pardon odfotografoval a rozposlal do [...]

Pri reakciách Matoviča a Remišovej na smrť generála Lučanského zastáva rozum.

31.12.2020

Psychopubertálne indivíduum sediace v premiérskom kresle vychované v trnavských krčmách sa predviedlo svojím komentárom k samovražde, alebo k vražde generála Lučanského. Nech sa tento začínajúci slovenský diktátor rozpamätá na svoje komentáre po zavraždení Kuciaka smerom na vtedajšiu vládnu koalíciu a predovšetkým na SMER a Fica. Nuž, výťah do vedenia štátu to [...]

testovanie, covid, objednaní, Vajnorská

Ťažký testovací víkend. Chaos pokračuje

23.01.2021 07:15

Od pondelka sa denne otestovalo približne 150-tisíc ľudí. V sobotu a nedeľu sa preto starostovia a primátori pripravujú na návaly pred odberovými miestami.

vírus, Izrael

ONLINE: Izrael chystá zelené pasy pre zaočkovaných

23.01.2021 07:00

Izrael zostáva najrýchlejšie očkujúcou krajinou sveta. Pre ľudí s vakcínou alebo pre tých, ktorí nákazu prekonali, pripravuje vláda zelené pasy.

Trump

Impeachment voči Trumpovi sa začne v druhom februárovom týždni

23.01.2021 06:19

Vzbura 6. januára v budove Kapitolu zostáva dňom, na ktorý nikto z nás nikdy nezabudne," vyhlásil líder demokratov v Senáte Chuck Schumer.

Pocuvajte pravdu, podcast, pravda, počúvajte Pravdu

Remišová odmietla robiť Matovičovi fackovacieho panáka

23.01.2021 06:00

Peter Pellegrini (Hlas) urobil pri referende o predčasných voľbách dve chyby. Na budúcich partnerov išiel „s bubnom na zajace“, a podpisy chcel získať popri testovaní na COVID-19.