Založ si blog

Ako chce minister Naď zachrániť vládu? Predsa strachom, ako sa na „vojaka – nevojaka“ patrí!

Mnohí si prečítali zverejnenú správu anonymného pacienta. No, meno pacienta generála Lučanského nám však prezradil oficiálne a to „veľmi múdro a takticky“ minister obrany Naď. Ten sa zahral na inkvizítora a vyhlásil, že nechá prípad poriadne dopodrobna vyšetriť a tak zistiť, kto vyniesol lekársku správu na svetlo – pardon odfotografoval  a rozposlal do internetového priestoru. A samozrejme ho aj potrestať ako „správny sudca a kat“!. Prokurátorsko-sudcovský minister Naď povyšuje tajomstvo smrti generála Lučanského nad pravdu, ktorá by mala zabrániť protestom na úroveň záchrany vládnej koalície. Nedá sa ho nazvať iným prívlastkom ako totálny diletant, ktorý si myslí, že dokáže zlepiť už veľmi popraskaný džbán bez toho, aby unikala z neho tekutina! Tekutina, ktorá zahníva a už začína poriadne smrdieť .

Všetci čakáme na skutočne a pravdivú vyšetrenú pravdu – pravdúcu, ale nie takú amatérsku, ako nám predviedli ministerka Kolíková spolu dnes už s ex-generálnym riaditeľom ZVJS Ivanom a ktorú sa snažil zaklincovať novo upečený generálny prokurátor Žilinka. Všetci traja mi pripomínali bývalú štátnu tajomníčku Jankovskú, ktorá ešte vo funkcii odpovedala na otázku, čí pozná Kočnera. Nebudem vravieť diplomaticky, že nehovorili pravdu. Je to jasné, klamali nám jedna radosť a mysleli si, že u rozmýšľajúcich ľudí uspejú najskôr s nejakou prasknutou žilkou v oku a neskôr po desiatich dňoch kontrolou rany. Ide teraz o to, či klamali zámerne, alebo ich podriadení oklamali. Ale keďže sa ministerka Kolíková priznala, že čítala správu, ale nemôže ju zverejniť, tak pripadá do úvahy aspoň u nej prvá verzia. Dnes už vieme, že celé obvinenie Lučanského bolo nedôkazné a chcel ho konfrontáciami s udavačmi vyvrátiť. No to už nestihol. Radšej si „ sám rozmlátil“ očný oblúk a potom sa „sám obesil“ na teplákovej bunde!?!? Prečo asi????

A včera nás klamali aj Televízne noviny Markízy s neočkovaním Maďarov vakcínou Sputnik V, (Orbán dal totiž Maďarom na výber, nie ako naša vláda!) pretože im ich  vraj Rusi nedoviezli. Pravdou je, že ich nemajú dostatok.  A to 23.12. preclievali v Rajke niekoľko kamiónov a  28.12. pristálo aj lietadlo naložené s vakcínami. Takže klamstvo je dnes bežnou úrovňou komunikácie.

V politike ide možno aj v 50-tich percentách o klamstvá. Záleží však na tom, ako konkrétny politik dokáže o skutočnej pravde, či o skutočnom klamstve presvedčiť auditórium tak, aby mu uverilo. Žiaľ, v tomto všetci traja Žilinka, Kolníková a Ivan (Jankovskú nespomínam. Tá svojou mimikou a gestikuláciou dala najavo, že z jej úst nejde prach, ale hotové sviňami vyváľané blato!) nás len utvrdili, že nás zavádzajú.

Po vražde Kuciaka s priateľkou padla vláda a to Za slušné Slovensko obviňovalo taliansku mafiu a najmä SMER a už „vešali“ Fica s Kaliňákom i Gašpara. A tak odstúpil Fico, aby sa situácia upokojila.

Teraz zbavili života generála Lučanského, ktorého mali v drápoch priamo predĺžené ruky vládnej koalície. A tak sa pýtam, prečo by tentoraz nemala padnúť vláda??? Má totiž toho na rováši viac ako len smrť generála Lučanského.

Robia všetko preto, aby neboli plné ulice. Veď zrazu v deň skonu Lučanského sa nematematicky a nelogicky zdvihlo číslo nakazených Covidom skoro tri krát a následne ešte toto číslo skoro dva krát. Samozrejme strach dopĺňali informácie o rekordnom počte mŕtvych a preplnených nemocniciach. A deň pred smrťou poslanci ústavne aj s nakazenými poslancami schválili predĺženie núdzového stavu. A tak už na Silvestra zamedzili strachom k protestom. A prirátajme k tomu aj posilnenie policajtov vojakmi na kontrolu ľudí.

Nuž, vláda na čele s trnavským krčmovým vidlákom má poriadne v spodnej bielizni po česky „zadeláno“. V slovenskom preklade výrazu totiž trasú sa a sú dokakaní. – nemá takú pocitovú silu.

Neviem, či si niekto riskne organizáciu protestov v momentálne celoslovenskom väzení. Ale tá voda v hrnci je v predvriacom štádiu a už nedokáže vychladnúť ani predĺžením lockdownu – v preklade teda v obmedzení pohybu väzňov. A jeho znovuzavedeniu.

Tu sa opäť prejavilo to, že umlčaním Lučanského si nedala vládna mašinéria súvislosti do sledu. Rovnako ako väčšina doterajších krokov a opatrení, ktoré vláda už podnikla. Lenže smrť generála už naštartovala mlynček. A tak vládna koalícia dodáva neustále o neho energiu, vždy keď vyhlási krok A, ale nasledujúce hlásky v abecede ich už nezaujímajú, pretože nemajú poriadne okuliare, aby ich mohli zazrieť. Tomu chaosu sa hovorí diletantstvo. Sú až tak hlúpi, že prípadom generála Lučanského len prispeli k vyššej možnosti úspešného referenda, ktoré začali organizovať opozičné strany. Hnev spoločnosti nielen vďaka smrti generála totiž naberá na sile a kroky tejto despotickej a už ju môžeme nazvať aj vraždiacej vlády spejú k jej čoskorému pádu. A bude to naozaj pád pre nich až hororový! Ani Husák, ani Mečiar, ani Dzurinda a ani Fico tak nedopadli, ako dopadne Matovič, pokiaľ nevezme s „Paulínkinými“ miliónmi roha, ako Jaczeniuk z Ukrajiny.

Pavel Jacz

Prečo nás Matovič musí klamať? Pretože jeho narcistická mini „velikáštnosť“ má natvrdlo jednosmerný pohľad.

12.01.2021

To, s akým zanietením aj včera jednosmerne argumentovalo celoplošným testovaním, ako jedinej cesty, to naše psychopubertálne indivíduum sediace v premiérskom kresle mi pripomínalo malé tvrdohlavé dieťa, alebo utečenca prchajúceho pred spŕškou smrtiacich projektilov, ktorý chce prejsť kľukatým úzkym pásom v mínovom poli. Magorovič Magorský má pred očami iba jedno [...]

PÁN Milan Lučanský – najvznešenejší slovenský generál a zároveň kovboj kriminalistiky už nežije. Prečo je to tak?

05.01.2021

Vyvstáva veľa otáznikov nad generálovou smrťou. Mnoho nejasností je aj nad jeho pobytom vo väzbe. Výčitky smerujú aj k vyšetrovateľom, prokurátorom a najmä sudcovi, ktorý ho na základe výpovedí udavačských kajúcnikov poslal do zapadákovej kolúznej väzby až do Prešova. Informácie o jeho smrti sa množia. Tak napríklad nemenovaný český lekár v AV News, vylúčil [...]

Pri reakciách Matoviča a Remišovej na smrť generála Lučanského zastáva rozum.

31.12.2020

Psychopubertálne indivíduum sediace v premiérskom kresle vychované v trnavských krčmách sa predviedlo svojím komentárom k samovražde, alebo k vražde generála Lučanského. Nech sa tento začínajúci slovenský diktátor rozpamätá na svoje komentáre po zavraždení Kuciaka smerom na vtedajšiu vládnu koalíciu a predovšetkým na SMER a Fica. Nuž, výťah do vedenia štátu to [...]

Monika Jankovská, súd

Prokurátor o Jankovskej: Spolupracuje, ale málo

23.01.2021 07:44

Za mrežami je bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Monika Jankovská už takmer rok. Zatiaľ tam aj zostane.

testovanie, covid, objednaní, Vajnorská

Ťažký testovací víkend. Chaos pokračuje

23.01.2021 07:15

Od pondelka sa denne otestovalo približne 150-tisíc ľudí. V sobotu a nedeľu sa preto starostovia a primátori pripravujú na návaly pred odberovými miestami.

vírus, Izrael

ONLINE: Izrael chystá zelené pasy pre zaočkovaných

23.01.2021 07:00, aktualizované: 09:10

Izrael zostáva najrýchlejšie očkujúcou krajinou sveta. Pre ľudí s vakcínou alebo pre tých, ktorí nákazu prekonali, pripravuje vláda zelené pasy.

Trump

Impeachment voči Trumpovi sa začne v druhom februárovom týždni

23.01.2021 06:19

Vzbura 6. januára v budove Kapitolu zostáva dňom, na ktorý nikto z nás nikdy nezabudne," vyhlásil líder demokratov v Senáte Chuck Schumer.