Založ si blog

Matovičovho nasledovníka – „svedka“ by za nehoráznu angažovanú drzosť mali poriadne prevetrať orgány činné v trestnom konaní.

V piatok sa mi dostala do rúk fotografia oznamu firmy HVH správa domov s.r.o. určená nájomníkom bytov na ulici Hronská 431/18 vo Valasskej zo dňa 28.10. 2020. Podpísal sa Ing. Zdeno Haring ako správca bytového domu, ktorý je zároveň aj majiteľom a konateľom vyššie spomínanej firmy z Banskej Bystrice. Je až neuveriteľné, aký nacisticko-stalinistický despotizmus sála z oznamu, ktorého fotografiu pripájam.

Citujem: „ Oznamujem všetkým vlastníkom resp. nájomníkom bytov, že sú povinní sa zúčastniť v dňoch 31.10 2020 až 1.11.2020 testovania na COVID 19.

Certifikát o testovaní bezodkladne predložíte na kontrolu p. Wágnerovi. V prípade, že sa nepreukážete platným certifikátom, alebo dokumentom o vykonaní PCR testu, budem to považovať za hrubé porušenie nájomnej zmluvy s okamžitým ukončením nájomného vzťahu“. Posledným štyrom slovám rozumej vyhodím na ulicu!

Len doplním, že som dopísal do prepisu textu čiarky. Napokon je tento oznam nezmysel, pretože sa pánovi Wagnerovi nebudú môcť preukázať testom PCR, pretože na to sa objednáva niekoľko dní dopredu a celoplošné testovanie bude antigénnymi testami. Navyše pán Wagner nie je osoba, ktorá má právo nahliadať do zdravotnej dokumentácie ani jedného človeka mimo členov jeho najbližšej rodiny .To ale nie je až tak dôležité.

Dôležité je niečo celkom iné. Pán Haring sa ako správca domu, majiteľ a konateľ spoločnosti s veľkou pravdepodobnosťou dopustil trestných činov nátlaku, vydierania a vyhrážania a to v súvislosti s pôsobením svojej firmy aj ako konateľ podriadenej firmy HVH COMP s.r.o. starajúcej sa o 50 bytových domov. Presne tak ako Matovič v súvislosti s dobrovoľnými testami, keď ich zatiaľ podmienil nátlakovo domácim 10 dňovým „.žalárom“. Aká to len paralela! Pán Haring to dotiahol do despotickej dokonalosti rozkazovačnou povinnosťou!!! Takto pracovali štátne orgány počas nacizmu i socializmu, keď si pod rúškom ideológie dovoľovali preangažovaní karieristi – šéfovia firiem, len aby sa zapáčili nadriadeným, rozkazovať a prikazovať zamestnancom a občanom ponižujúce nezmysly.

Preveroval som si, či to platilo len pre tento dom, alebo pre všetky, ktoré spravuje HVH správa bytov s.r.o. Ako mi pán Haring povedal v telefonickom rozhovore, nechal sa uniesť, pretože v tomto dome bývajú neprispôsobiví občania, ktorí nedodržujú základné hygienické parametre, nenosia rúška a správajú sa nehygienicky a aj sa v tejto súvislosti ospravedlnil v piatok v reportáži Televíznych novín v Markíze .A zorganizuje aj schôdzu v dome a osobne sa im ospravedlní.

Rozmýšľam nad tým, prečo vznikol vôbec takýto nápad? Nuž, netreba chodiť ďaleko. Stačí sa pozrieť na bezprávne výroky a nezákonné konanie nášho „vzoru“ – psychopubertálneho indivídua sediaceho v premiérskom kresle. Keď sa k takému konaniu utieka vodca, tak si niektorí myslia, že to môžu ešte pritvrdiť. Tak sa upevňovali a upevňujú diktatúry. Angažovancov je všade dosť. Aj ospravedlnenie bude asi podľa príkladov členov našej vládnej koalície asi stačiť.

Za takúto nadprácu by pán Haring určite dostal od Hitlera Železný kríž za upevnenie ríše, od Brežneva Leninov rad a Novotný či Husák by mu slávnostne udelil Rad Klementa Gottwalda a k tomu aj Rad červenej hviezdy za príkladnú hrdinskú angažovanosť a rozvoj socializmu!!!

Verím však, že tento oznam bude dostatočný dôkaz na to, aby NAKA začala trestné stíhanie správcu Haringa a náš špeciprokurátor Honzo „Urválek“ v tomto konaní nezhliadne len nacistickú a komunistickú nejakú symboliku čísiel (o ktorej vďaka nemu vytiahnutým na svetlo nás oboznámil ,pretože predtým to nikomu nič nepripomínalo a nikoho neoslovovalo), ale doslova trestne vykonávanú prax! Myslím si, že by v tomto prípade mali pouvažovať aj zodpovedné orgány v Banskej Bystrici, pretože takéto konanie hrubo narušuje normy demokratického spolunažívania.

A na záver sa pýtam: Na základe akého predpisu, alebo zákona sa správca takto prihovoril obyvateľom???

Pavel Jacz

Najväčšiu radosť z očkovacej lotérie budú mať určite zaočkovaní gambleri.

03.08.2021

Obchod so zdravím človeka je tou najpodlejšou dovolenou činnosťou v dnešnom svete a najmä v dnešnom ziskovom kapitalistickom systéme: „Oklamať a zarobiť!“ Farmakologické firmy sa tohto špinoochodu maximálne zhostili a vďaka najpresvedčivejším reklamám a ľuďom, ktorí naletia, si prehadzujú vidlami peniaze. Presviedčajú ľudí, že im správne nefunguje žiadny orgán v [...]

Diktátorská zúfalosť Biháriovej z témovo chudobného Progresívneho Slovenska.

02.08.2021

To, že predsedníčka PS Biháriová nemá témy, dokázala organizáciou protestu či skôr stretnutím najfanatitckejších priaznivcov očkovania. Na štvrtkové stretnutie na Námestí Slobody v Bratislave vpúšťali iba s covid pasom zaočkovaných a iba s rúškami na tvári!!! Ešte dobre, že nemali ovečkárske angažované transparenty: Nech žije PS!, Nech žije Bihárióva!, S [...]

Prečo sedí na lavici obžalovaných iba Kováčik a nie aj sudcovia, ktorí rozhodli o prepustení Kudličku?

14.07.2021

Dva slovenské súdy Špecializovaný i Najvyšší rozhodli o prepustení mafiánskeho bossa Kudličku na slobodu, ale na lavici obžalovaných sedí iba bývalý Špeciálny prokurátor Kováčik, ktorý ak má, tak najmenej viny na jeho prepustení. Ale, ak chceme niekoho dobiť, tak si na neho palicu nájdeme. Ak by nebolo rozhodnutie senátu pod vedením špecializovaného sudcu Hrubalu, [...]

Peter Kalmus.

V Martine napadli výtvarníka Petra Kalmusa, po ošetrení ho prepustili domov

04.08.2021 21:28

Polícia ku konkrétnym útočníkom informácie neposkytuje.

matovič lengvarský

'Neočkovaní sú TUPELO'. Matovič kritizuje štátnu úradníčku od Lengvarského

04.08.2021 17:31, aktualizované: 18:36

Igor Matovič nazval absurdnou kampaňou, keď vysokopostavená úradníčka z ministerstva zdravotníctva častuje nezaočkovaných slovami, že sú tupelá. Žiada Lengvarského, aby ju vyhodil. Nemusí, odchádza na štúdium do Oxfordu.

eurovoľby, vlajka, urna, voľby

Bujňák: Novela zákona nemá za cieľ znemožniť právo voliť nezaočkovaným

04.08.2021 16:58

Úmyslom zmeny volebného zákona nemá byť znemožnenie práva voliť nezaočkovaným. Skonštatoval to ústavný právnik Vincent Bujňák.

podhajska, kupalisko, voda, bazén, barát, horúčavy, teplo, leto, skok, skakanie

ÚVZ: Nie sú predpisy pre rádioaktivitu geotermálnych vôd

04.08.2021 16:27

V súčasnosti neexistujú národné ani európske legislatívne predpisy, ktoré by ustanovili kritériá pre prítomnosť prírodných rádionuklidov vo vodách na kúpanie.