Založ si blog

Ďalší prerod Borisa Kollára je naozaj „podnetný a inšpirujúci“ počin! ! !

Prečo píšem o prerode? Pretože mám stále pred očami „ohromujúce“ billboardy Kollára s mottom spred volieb v roku 2016, ktorým ohuroval najmä dámy a medzi nimi aj zlatokopky. Ja nie som politik, ja som Boris Kollár. No prešiel určitý čas a z Borisa sa stal politik. Neveríte? Sám sa k tomu priznal vetou: „My politici musíme….“ v nedávnom príhovore v Slovenskej televízii po hlavnej spravodajskej relácii. Takže už nemáme Borisa, ale politika a to poriadne pokrúteného a po česky povedané prelhaného.
Aj v utorok sa prezentoval ďalším klamstvom v súvislosti s jeho otáznym príjmom za predaj spoločnosti. 10 miliónov, alebo aj niekoľko stoviek miliónov Euro je však pre Borisa suma, ktorú si predsa nemôže presne pamätať. (Máš pravdu, ani ja si nepamätám na využitie nejakých 10 či 100 Euro spred 18-tich rokov a nepamätám si ako som kopal do lopty, keď som mal tri roky. To som videl na fotografii.) Ak je to jeho najväčší obchod, tak si to určite pamätá a nechce nám to povedať a vyhovára sa, že si po 18–tich rokoch presnú sumu nepamätá. Pripusťme, že si ju nepamätá. To sa dá vtedy, ak takýchto podvodných obchodov urobil minimálne 6-8 krát a môže sa mu to pliesť. Ale na desiatky miliónov Euro si nepamätá, ale po 52-och rokoch si jasne pamätá na tank z augusta 68. A to je naozaj geniálne, pamätať si to ako trojročný, pretože absolútna väčšina ľudí si začne pamätať veľké veci až ako 5-6 ročných bezstarostných detí, aj to v tom lepšom prípade. Ale Ty máš predsa tvrdo vydretý skalicko-kmotríkovský titul Mgr. takže aj tu pramení tvoja úžasno-ohromujúca plagiátorská pamäť!!! (Ešte by som rád vedel, či si spomenieš, koľko krát si sedel v učebniach Skalickej univerzity!) Táto sultánska genialita predurčuje Borisa na vládcu celej zemegule a ak si spomenie ešte na svoj najlukratívnejší obchod, tak sa kvalifikuje na vládcu celej našej galaxie. A to preskočí aj genialitu takých, ako boli Stalin, Lenin, Brežnev, Hitler, na jednej strane, alebo Ghandí, Einstein, Newton, Luther King, Castro či ďalších na strane druhej.
Ale keďže sa Boris už zrazu zrodil ako politik, tak jeho klamstvá priamo charakterizujú jeho osobnostné vlastníctvo – ako horného z horných – politika. Archaicky panské huncúctvo, dnes vozenie sa na vlne bohapustých klamstiev! No a v nielen v takomto móde sa dnes prezentuje náš druhý najvyšší ústavný činiteľ.
Spomeňme aj jeho ďalšie klamstvá. Ja nevstúpim do takej koalície, ktorá neponechá sociálne vymoženosti a bude ich rušiť.
Dobré ráno Borisko! Čo ešte hľadáš v takej koalícii, ktorá zrušila 13-te dôchodky, za ktoré si s plnou vervou hlasoval, ktorá zruší obedy pre školákov z dielne koaličného partnera,(Ten Ťa do koalícii tiež nechcel a toto je asi jeho pomsta.) ktorá napriek platnému zákonu znížila minimálnu mzdu a to z priamo z dielne tvojho gorilovacieho podpredsedu strany SMEjkovská rodina? Alebo ešte nemáš ráno a sladko spinkáš na parlamentných vavrínoch a snívaš o tom, ako zveľadiť svoje podnikanie s pomocou nás všetkých? Teda, aby som bol konkrétny – samozrejme z našich daní?
Ale Tebe stačí sa nevyjadrovať, rovnako ako k tvojej najnovšej internetovej afére s dámou so stoporeným obuškom, kde by si najradšej úchylne používal svoje ústa a jazyk. Je to predsa len slastnejšia časť života, ako sa nechať len voziť a reprezentovať, aj keď to zachraňuje tvoje podnikanie. Som zvedavý, ešte koľko bude treba na, to aby si odstúpil z druhej najvyššej ústavnej funkcie, aby o nás nemecký denník nepísal a predchádzajúci paprezident netvrdil, aký sme to štát!
Aby som bol objektívny, spomeniem tvoje vyjadrenie k procesu roka, kde si zaujal rovnako ako ministerka Kolíková normálne stanovisko a nebol si šokovaný ako naša prezidentka a náš psychopubertálny šašo sediaci v premiérskom kresle. Ak sa rozpamätáš, verím, že áno, lebo výpadky pamäte máš iba 18, ale nie 29 rokov a viac, ako si falošne pomohol svojím dielom svojmu kamarátovi mafiánovi Peťkovi, aby nedôkazy premohli dôkazy. Média s ideologickou a finančnou pomocou západu vtedy tvrdili, že Mečiarova pracovná metóda je klamstvo. V súvislosti s Tebou si to nemyslím, v súvislosti s Tebou to viem!
A jediné, dve veci, čo Ti môžem odporúčať, je ráno sa veľmi pozorne pozrieť do toho nepríjemného zrkadla v kúpeľni a rýchlo zdrhni, kade ľahšie a bez ochranky, najlepšie za kamošmi na Belize, aby Ťa nemuseli vrátiť.
Pavel Jacz

Matovič je najšikovnejší slovenský politik. Žiaľ, iba ….

25.09.2021

(Zdroj Sputnik News) To, čo sa dnes deje v spoločnosti, v politike, na štátnych úradoch a najmä v policajných a s nimi súvisiacich zložkách, ktoré majú dbať na dodržiavanie zákonov je výslednica ťaženia súčasnej klapkovo jednosmernej „najprofesionálnejšej“ slovenskej vlády v histórii (aspoň si myslím, že „šikovnejšía“ nebola žiadna doteraz), ktorá [...]

Sudkyňa Záleská a poslanec Šeliga strelili svojimi argumentmi obrovského capiska.

24.09.2021

Všetci vieme, ako dopadlo prvé kolo súdneho pojednávania s bývalým špeciprokurátorom Kováčikom. Verdikt pri zameraní sa špecisudkyne Záleskej, ktorú dávala najavo, sa dal očakávať. A to aj z jednej sebaistej argumentácie Záleskej z pojednávania. Na otázku obžalovaného Kováčika, prečo na lavici obžalovaných s ním nesedia aj sudcovia Kliment a Hrubala, ktorí svojimi [...]

Remišová: „Samozrejme, že to viem. DPH je 21%. “ Hotová úžasnosť!

21.09.2021

Televízia Markíza nám v relácii Na telo s účasťou Veroniky opäť ponúkla zábavný programový bonbónik Kabaret Remišová. Možno by výstižnejší názov relácie pri účasti bojovnej buldočky bolo lepšiezmeniť na názov Na uterák! Po dlhšom čase som sa opäť zabával na tom, že naša sladká Veronika zo zásady neodpovedá priamo na priame otázky a ak sa už k tomu [...]

Koloseum / Rím /

Taliansko má oficiálne ďalšiu mafiánsku organizáciu, rímsky klan Casamonica

25.09.2021 21:36

Taliansky súd klan Casamonica tento týždeň postavil na úroveň známejších mafiánskych zoskupení ako sú sicílska Cosa Nostra, neapolská Camorra či pôvodne kalábrijská 'Ndrangheta.

Notebook / Mobil / Internet /

Belgická krajná pravica chce získavať voliča pomocou mobilnej aplikácie s "nefiltrovanými informáciami"

25.09.2021 21:04

Experti upozorňujú, že tretia najsilnejšia strana v Belgicku môže týmto spôsobom získavať o ľuďoch informácie a využívať ich na získavanie nových sympatizantov.

Juraj Šeliga

Šeliga: Som jeden z posledných, komu by bol ponúknutý ministerský post

25.09.2021 20:37

Podpredseda strany Za ľudí tak reagoval na kuloárne informácie o tom, že by mohol byť jedným z kandidátov na post ministra spravodlivosti.

Vladimir Putin

Putin: Výsledky volieb svedčia o tom, že sa v Rusku rozvíja demokracia

25.09.2021 20:00

Ruský prezident tiež zdôraznil, že právomoci Dumy sa zmenili, keďže prišlo k zmene ruskej ústavy.