Založ si blog

Sulíkova politická chrbtová kosť a koža na tvári sú zrelé na Levinov korzet a plastiku.

Vyše 93 percent tých, ktorí za zúčastnili na voľbách ocenili „najlepší“ program s kódom 11 44 a „najlepší“ tím odborníkov, ako aj očistenú SaS, ako to tvrdil v kampani šéf SaS Sulík, nevšímavosťou. Ako druhý ostatok pred Žaluďmi v parlamente sa dostal do dnešnej vlády. A povedzme si na rovinu, že ak by podvodne nekandidovali bratislavský župan Droba a najmä europoslankyňa Ďurišova manželka Nicholsonová, o ktorých bolo jasné, že v drese SaS nemajú záujem sedieť v parlamente, ale iba naháňali volebné áno, tak by Riško dnes iba tíško sedel vo svojej obývačke a hral sa s deťmi, závistlivo by pozeral politické debaty, nadával by na Matoviča ako v kampani a možno by sa aj vďaka ponorkovej chorobe hádal s manželkou.

No táto špekulácia zhmotnená vo volebnom podvode na voličoch ho dostala do koaličnej vlády. Oklamal teda svojich voličov. Oproti predchádzajúcim voľbám v roku 2016 získala SaS o skoro 50% percent menej. Z 12,14 % klesla na 6,22 %. V každej normálnej demokratickej krajine, kde si ctia morálku, etiku a zodpovednosť, predseda a vedenie strany pri takom poklese odstupuje. Rovnako to malo byť aj po sasankových raňajkách, no tu stačilo slovíčko pardon!!! Ale Sulík je zatiaľ ako Lenin – večne živý!

Zastavme sa teraz pri predvolebnom klamstve ako máme vyčistenú stranu a najlepší tím odborníkov. A ja sa pýtam: Naozaj? Asi to nebola pravda, čo Sulík tvrdil, keď musí využívať odídencov zo strany. Odídencov, ktorým voliči povedali vo voľbách jasné nie!!!

Ale bezchrbtový Mihál, ktorému nepomôže žiadna chrbtová podpora, sa po štvornožky priplazil s kajúcnosťou i prosíkaním do SaS a účel svätí prostriedky. Sulík ho za stranu SaS nanominoval do funkcie štátneho tajomníka za stranu SaS. Tak teda zhrňme si to. Voliči odmietli stranu vo voľbách a tak sa rozhodol prestúpiť do strany, ktorá len tak – tak preliezla do parlamentu a dnes je vo vládnej koalícii!!! Toto nie je fikcia, ale fakt! Amerika je krajinou neobmedzených možností, ale Slovensko je na tom oveľa lepšie. Je krajinou neobmedzených nemožností!

Ale to ešte nestačilo, keď som videl predchádzajúci víkend exSaSkárku a potom šéfku volebného tímu odmietnutých demokratov Kiššovú (aj napriek tomu, že z postu skôr odstúpila) predchádzajúci víkend v Horskom parku v Bratislave trénovať na maratón, tak som si myslel, že ju uvidím na olympiáde. Tá je vďaka Koronavírusu neistá, a tak Kiššová zmenila zameranie kariéry. Zrazu sa objaví v blízkosti Sulíka. Ten bez hanby včera informoval, že bude jeho poradkyňa. Nuž “veľmo súci sedliacky postup bratislavsko-prešpekulovaného mestského pupáka“!

Pri tejto falošnosti, klamstvách a volebnom podvode Sulíka sa nebudem čudovať, ak mu budú ďalší odídenci a neúspešní vo voľbách slúžiť. Po týchto slovenských neobmedzenostiach si viem predstaviť, že Galko bude Sulíkovým ochrankárom a zároveň mu bude radiť, ako odpočúvať novinárov a lepšie vrieskať pred mikrofónom a Rajtár mu bude robiť vodiča vládnej limuzíny a samozrejme aj poradcu pre skúmanie bankových účtov opozície a trieskanie nezmyslov. Čakám, že sa ďalšími Sulíkovými poradcami budú aj ďalší vyradení vo voľbách Truban, o ktorom hneď po voľbách tvrdil, že by ho využil v štátnom aparáte, ďalej Beblavý, Harabín, Bugár, Drucker i Bárdos. A tak sa pýtam, načo sú nám voľby? Starosta Hornej Dolnej by určite jasne a bez otáľania povedal: „Na parádu!!!“

Sulík sa teda stal podpredsedom vlády, ktorá sa chce hrdiť morálkou, čistou hrou a férovosťou. No mám pochybnosti o tejto fantazijnej teórii. keď nominácie odmietnutých vo voľbách neprekážajú ani „spravodlivému“ revolucionárovi – premiérovi Matovičovi, rovnako ako dať Žaludom ministerstvo spravodlivosti, aby nedajbože exprezidenta nenanútili hrať siahodlhé šachové partie s Bašternákom.

Pavel Jacz

Minister zdravia Lengvarský chce kupčiť so zdravím. Za očkovanie chce ponúkať peniaze na ruku, alebo lotériu.

17.06.2021

Zostal som ako prikovaný, keď sa minister zdravotníctva Lengvarský vyjadril, že chcú zvýšiť percentá zaočkovania Slovákov štátnym úplatkom – finančnou odmenou, alebo lotériou. Aj týmto spôsobom sa chceme opičiť po Američanoch (max 100 USD) a Srboch (25 €)? Lenže všeobecná vzdelanostná úroveň Slovákov je o mnoho percent vyššia, ako našich novodobých zrazu [...]

Aké hodinky, taký minister! Pán Mikulec, myslíte si to isté? Väčšina určite áno.

14.06.2021

Problémy ministra vnútra sa začínajú kopiť. Lapá ho jeho zaujímavá minulosť. Jeho vysvetlenia oficiálnych záznamov komentuje slovami vykonštruované a Fico je klamár, chrapúň a gauner. To nám všeličo vysvetľuje, nie však podstatu problému. Oháňa sa rozsudkami súdov, na ktoré v iných reakciách haní a odsudzuje a to podľa toho, ako mu to vyhovuje. V tom našom zhnitom [...]

Ako Mikulcovi praskli nervy: „Fico je chrapúň a gauner“. Psychiater by mu pomohol.

11.06.2021

To, čo včera predviedol minister vnútra Mikulec, nemá v slovenskej vládnej politike obdoby. Jediný kto sa mu môže vyrovnať, je jeho stranícky šéf Matovič ešte keď nebol vo vládnej koalícii, ale ako poslanec potreboval zaujať, i keď občas zaperlil zo začiatku aj ako premiér. Mikulec vraj s vysokým IQ (Čo nám ešte nedokázal!) sa primitívne predviedol pred celým [...]

očkovanie

EÚ musí využiť všetky dostupné vakcíny, radí EMA

17.06.2021 20:46

Členské štáty Európskej únie musia využiť v boji proti pandémii koronavírusu všetky dostupné vakcíny, radí EMA.

pocasie-18-6-2021

Ide do tuhého. Pri vysokých horúčavách dokonca o zdravie

17.06.2021 19:58

Teploty sa stupňujú, môžu sa už v piatok dostať na rekordné hodnoty. Meteorológovia varujú pred horúčavami. Zmiernia sa cez víkend?

Jaroslav Naď

Kyberútoky, hybridné operácie. Rusi sú podľa Naďa v tom na Slovensku veľmi aktívni

17.06.2021 18:49

Ruská federácia je na Slovensku veľmi aktívna v oblasti hybridných operácií či kyberútokov, tvrdí minister obrany Jaroslav Naď.

Igor Matovič

Matovič pred týždňom posielal ľudí na dovolenku. Dnes hovorí, že na 'lážo-plážo cez hranice' doplatíme

17.06.2021 17:51

Igor Matovič označil za naivných ľudí, ktorí si myslia, že sa dá zabrániť príchodu nebezpečnej mutácie koronavírusu na Slovensko. Pred týždňom ich posielal dovolenkovať.