Založ si blog

TV JOJ nám včera „hranovito“ opäť dokázala, že Kiska je pre nich chránenec!

Ešte za prezidentovania Kisku sme boli svedkami toho, ako JOJ-ka robila Kiskovi propagandu – teda PR. Keď si niekde nepodstatne  významovo uľavil, tak sme sa to dozvedeli práve v spravodajstve iba v tejto televízii. Rovnako dostával pridanú hodnotu aj počas volebnej kampane. A naplno sa to prejavilo aj vo včerajšej diskusnej relácii Na hrane.
To, že sa „moderátor“ Magušin hneď v úvode svojej kariéry zaradil medzi takých neobjektívnych a na koalíciu nabrúsených moderátorov diskusií ako Závodský, Dolinský, Makara či Jančkárová nebude náhoda. Možno aj ich, spolu s redaktormi “svätopravdivého“ trojuholníka Denník N, SME a aktuality.sk. bude čakať odmena v rezidencii veľvyslankyne USA za nadprácu, ktorou prispeli k potopeniu koalície, ako asi v nedeľu Soltésza. (Včerajšia pripomienka diskutujúceho anonyma pod značkou pozorovateľ iba toľko. Ak sa koná aj neverejná recepcia, tak okolo miesta, kde sa koná, nebudú parkovať iba dve dodávky! Budú tam parkovať limuzíny všade dookola. A široko ďaleko neparkovali žiadne autá, iba spomínané dve vozidlá Trnavského samosprávneho „raja“!). Ešte som nepočul o recepcii v nedeľu predpoludním!
Magušin má však o negatívny primát navyše. A včera to flagrantne aj dokumentoval. Najskôr sa opýtal, či Matovičovi neprekážajú Sulíkové „Kočneroraňajky“, po odpovedi nasledovala otázka na Kollára a jeho kamarátstvo s mafiánmi i Kočnerom. Ani to Matovičovi zrazu neprekážalo. A tak som čakal a určite nie iba ja, že sa opýta na jediného, ktorý je zo štvorlístka trestne stíhaný – na Kisku. No čakali sme márne. Otázka na temnú minulosť tohto indivídua z úst „objektívneho“ Magušina neprišla. A to ešte pred rokom Matovič tvrdil, že Kiska patrí do väzenia, no a dnes s ním skladá štvorkoalíciu. Veľmi zaujímavý postoj a „objektivita“ možného budúceho premiéra, ktorý chce urobiť na Slovensku zmenu. Ako sa včera vyjadril, tak minulosť hoďme do koša, pozerajme na budúcnosť. Naozaj to takto chcete ako budúci možný premiér? O čom potom boli tie reči o trestaní za prečiny z minulosti pre všetkých, na čom ste postavili svoju kampaň???
No to nebolo všetko. Na rad prišli divácke otázky. Strihač ich posunul na obrazovku a štvrtá v poradí pri druhom vstrihu otázok bola práve smerovaná na kriminálne činy popradského elementa. Divák Mário sa na portáli slido.com opýtal: „Pán Matovič, v minulosti ste považovali A.Kisku, predsedu strany Za Ľudí a bývalého prezidenta za pozemkového podvodníka a úžerníka. Teraz Vám to neprekáža?“ Určite som ju nečítal sám. Ale Magušin ju opäť zahral mimo reláciu. Prečítal prvé tri a hneď po nich prešiel na uličné otázky. Magušin povedal, že ďalšie divácke otázky bude klásť na internetovom vysielaní relácie. Neviem, či mu ju položil. Nesledujem televízne relácie v počítači, určite ani väčšina divákov, možno sa niekto vyjadrí v diskusii, kto videl pokračovanie relácie Na hrane, či moderátor Magušin spomínanú otázku položil. Ale skôr neverím, ako verím, pretože predsa nebude útočiť na chránenú zverinu JOJ-ky. Nuž, objektivita má mnoho podôb, rovnako ako demokracia. Asi to bude s Kiskom dovtedy, pokým súdy nevyrieknu odsudzujúce rozsudky. Ďakujem za objektívnu nadprácu Magušinovi, ako aj vedeniu TV JOJ, ktoré nastúpili tento zaujímavý anjelský kurz. Ešteže včera v Novinách TV JOJ informovali, že polícia začala trestné stíhanie v prípade zverejnených videí o Kiskovi. V prvom prípade za prečin ohovárania a v druhom prípade za porušenie dôvernosti ústneho prejavu a iného prejavu osobnej povahy (Čo už len tí „Rusi“ v polícii a na prokuratúre nevymyslia!!! A čo nahrávania Matoviča, Kočnera, Trnku a ďalších??? – v tomto prípade to bolo v poriadku, lebo smerovali proti vládnym stranám???), ale nie za podstatu kupovania kradnutých pozemkov a prepisovania a teda falšovania dátumov predtým už uzatvorených zmlúv!!! Veď to je scestné! To sa mi naozaj asi zdá a určite aj Vám. Celé Slovensko videlo videá, ktoré vo verejnom záujme niekto uverejnil na internete, aby oboznámil ľudí, aký „falšák“ sa uchádza o ich priazeň vo voľbách.
Pavel Jacz

Minister zdravia Lengvarský chce kupčiť so zdravím. Za očkovanie chce ponúkať peniaze na ruku, alebo lotériu.

17.06.2021

Zostal som ako prikovaný, keď sa minister zdravotníctva Lengvarský vyjadril, že chcú zvýšiť percentá zaočkovania Slovákov štátnym úplatkom – finančnou odmenou, alebo lotériou. Aj týmto spôsobom sa chceme opičiť po Američanoch (max 100 USD) a Srboch (25 €)? Lenže všeobecná vzdelanostná úroveň Slovákov je o mnoho percent vyššia, ako našich novodobých zrazu [...]

Aké hodinky, taký minister! Pán Mikulec, myslíte si to isté? Väčšina určite áno.

14.06.2021

Problémy ministra vnútra sa začínajú kopiť. Lapá ho jeho zaujímavá minulosť. Jeho vysvetlenia oficiálnych záznamov komentuje slovami vykonštruované a Fico je klamár, chrapúň a gauner. To nám všeličo vysvetľuje, nie však podstatu problému. Oháňa sa rozsudkami súdov, na ktoré v iných reakciách haní a odsudzuje a to podľa toho, ako mu to vyhovuje. V tom našom zhnitom [...]

Ako Mikulcovi praskli nervy: „Fico je chrapúň a gauner“. Psychiater by mu pomohol.

11.06.2021

To, čo včera predviedol minister vnútra Mikulec, nemá v slovenskej vládnej politike obdoby. Jediný kto sa mu môže vyrovnať, je jeho stranícky šéf Matovič ešte keď nebol vo vládnej koalícii, ale ako poslanec potreboval zaujať, i keď občas zaperlil zo začiatku aj ako premiér. Mikulec vraj s vysokým IQ (Čo nám ešte nedokázal!) sa primitívne predviedol pred celým [...]

Ide o Pravdu, Peter Pčolinský

Pčolinský v Ide o pravdu: Niektorí vyšetrovatelia NAKA sa utrhli z reťaze, mýlia si 'rozviazané ruky' so svojvôľou

17.06.2021 22:12

"Ak sa to potvrdia informácie SIS o manipulácií vyšetrovaní, všetkým musí byť jasné, že je to na pád vlády,“ povedal v relácii Ide o pravdu poslanec Peter Pčolinský (Sme rodina).

očkovanie

EÚ musí využiť všetky dostupné vakcíny, radí EMA

17.06.2021 20:46

Členské štáty Európskej únie musia využiť v boji proti pandémii koronavírusu všetky dostupné vakcíny, radí EMA.

pocasie-18-6-2021

Ide do tuhého. Pri vysokých horúčavách dokonca o zdravie

17.06.2021 19:58

Teploty sa stupňujú, môžu sa už v piatok dostať na rekordné hodnoty. Meteorológovia varujú pred horúčavami. Zmiernia sa cez víkend?

Jaroslav Naď

Kyberútoky, hybridné operácie. Rusi sú podľa Naďa v tom na Slovensku veľmi aktívni

17.06.2021 18:49

Ruská federácia je na Slovensku veľmi aktívna v oblasti hybridných operácií či kyberútokov, tvrdí minister obrany Jaroslav Naď.