Založ si blog

Boli OĽaNO a Soltész v nedeľu na koberčeku u americkej veľvyslankyni Brinkovej?

Predpokladám, že nášmu „veľkému bratovi“ sa nepáčia výsledky volieb, pretože ich najpreferovanejší žrebec vyhorel a ďalší sa stal iba ostatkom v parlamente. Nuž, vsadili si na zlých tátošov a zostal im iba kôň z Popradu. A čo teraz? Voľby vyhral prekvapujúco nepredvídateľný a určite neskromný obyčajný človek. A tak, ako prvé dostal pozvánku na asi oťukávací spoločný obed v rezidencii americkej veľvyslankyne Brinkovej. Svedčili o tom nasledujúci deň po voľbách – teda v nedeľu aj dve dodávky Trnavského samosprávneho kraja zaparkované pred rezidenciou. Vozidlá patria pod trnavského župana z OĽaNO, takže môžeme predpokladať, že v nedeľu boli na hodinách doučovania americkej stratégie zástupcovia hnutia a možno aj sám budúci možný premiér vlády. Neviem to dokázať, na rokovaniach som nebol a ani nesliedil, kedy prišli, pretože som niečo po 11. hodine predpoludním iba prechádzal okolo a smeroval do Horského parku. A čo bolo pre mňa ešte čudnejšie, vonku pred vchodom čakal zase na svoju hodinu asi predvolaný „najinvestigatívnejší“ novinár zo všetkých „najinvestigatívnych“, ktorý považuje Slovákov za chamraď, čo dokumentuje aj výrok zo stránky zomri.sk, že Slovákov nemá nikto rád, lebo sme ko…i a sami sme si to tu doj……i. Ale ešte viac urazil 149 ľudí na kandidátke OĽaNO, keď ich nazval naivnými hlupákmi, hyperambicióznymi psychopatmi a oportunistickými gaunermi.

Soltész si svoju úlohu s povalením SMERu splnil knihou a filmom Sviňa, zázračne zaradeným do kín pred voľbami!

A tak teraz neviem, či sa prišiel zmieriť do rezidencie s Matovičom, dostával strategické školenie, akým smerom sa má uberať jeho investigatíva, alebo si prišiel po výplatu za porážku SMERu, ktorý ako vieme, administratíve USA nevyhovoval. Vzhľadom na čas po voľbách by som to videl na tretiu možnosť. Po dobrej práci, dobrá pláca. Ale samozrejme, môžem sa aj mýliť a mohol iba byť na príjemnom posedení pri Bourbone. Ale zarážajúce bola podstata. Čo tam vlastne Soltész a OľaNO robili? Myslel som si, že sa na to novinári Matoviča spýtajú, ale ani jeden sa na to neopýtal. No nestalo sa tak. Aby ste si nemysleli, že si vymýšľam, pripájam aj fotografie, ktoré som urobil z auta a dokumentujú všetko.

Pavel Jacz

Minister zdravia Lengvarský chce kupčiť so zdravím. Za očkovanie chce ponúkať peniaze na ruku, alebo lotériu.

17.06.2021

Zostal som ako prikovaný, keď sa minister zdravotníctva Lengvarský vyjadril, že chcú zvýšiť percentá zaočkovania Slovákov štátnym úplatkom – finančnou odmenou, alebo lotériou. Aj týmto spôsobom sa chceme opičiť po Američanoch (max 100 USD) a Srboch (25 €)? Lenže všeobecná vzdelanostná úroveň Slovákov je o mnoho percent vyššia, ako našich novodobých zrazu [...]

Aké hodinky, taký minister! Pán Mikulec, myslíte si to isté? Väčšina určite áno.

14.06.2021

Problémy ministra vnútra sa začínajú kopiť. Lapá ho jeho zaujímavá minulosť. Jeho vysvetlenia oficiálnych záznamov komentuje slovami vykonštruované a Fico je klamár, chrapúň a gauner. To nám všeličo vysvetľuje, nie však podstatu problému. Oháňa sa rozsudkami súdov, na ktoré v iných reakciách haní a odsudzuje a to podľa toho, ako mu to vyhovuje. V tom našom zhnitom [...]

Ako Mikulcovi praskli nervy: „Fico je chrapúň a gauner“. Psychiater by mu pomohol.

11.06.2021

To, čo včera predviedol minister vnútra Mikulec, nemá v slovenskej vládnej politike obdoby. Jediný kto sa mu môže vyrovnať, je jeho stranícky šéf Matovič ešte keď nebol vo vládnej koalícii, ale ako poslanec potreboval zaujať, i keď občas zaperlil zo začiatku aj ako premiér. Mikulec vraj s vysokým IQ (Čo nám ešte nedokázal!) sa primitívne predviedol pred celým [...]

očkovanie

EÚ musí využiť všetky dostupné vakcíny, radí EMA

17.06.2021 20:46

Členské štáty Európskej únie musia využiť v boji proti pandémii koronavírusu všetky dostupné vakcíny, radí EMA.

pocasie-18-6-2021

Ide do tuhého. Pri vysokých horúčavách dokonca o zdravie

17.06.2021 19:58

Teploty sa stupňujú, môžu sa už v piatok dostať na rekordné hodnoty. Meteorológovia varujú pred horúčavami. Zmiernia sa cez víkend?

Jaroslav Naď

Kyberútoky, hybridné operácie. Rusi sú podľa Naďa v tom na Slovensku veľmi aktívni

17.06.2021 18:49

Ruská federácia je na Slovensku veľmi aktívna v oblasti hybridných operácií či kyberútokov, tvrdí minister obrany Jaroslav Naď.

Igor Matovič

Matovič pred týždňom posielal ľudí na dovolenku. Dnes hovorí, že na 'lážo-plážo cez hranice' doplatíme

17.06.2021 17:51

Igor Matovič označil za naivných ľudí, ktorí si myslia, že sa dá zabrániť príchodu nebezpečnej mutácie koronavírusu na Slovensko. Pred týždňom ich posielal dovolenkovať.