Založ si blog

Otvorený list Kočnerovým obetiam, ktoré sa opäť ozvali. Preto treba zákon na ich odškodnenie!

Je až neuveriteľné, čo dokáže vyprodukovať útočiaca menšina v parlamente pod rúškom známeho športového sloganu: „Najlepšia obrana je útok!“. Bossovia dvoch 5 percentných straničiek Sulík i Matovič vychádzajú z toho, že Slováci majú radi martýrov a tak sa dvaja z menšiny opäť vyhlásili ako obete Kočnera. A pritom všetci ostatní, ktorí prišli do akéhokoľvek styku s podnikateľom sú zloduchovia, mafiáni, darebáci a patria do väzenia. Preto sa bezpečnostná rada štátu rozhodla nasledovne:

Vážení Igorko a Riško.

Je mi nesmierne ľúto, že Vás ako neplnoletých politikov vo vašich začiatkoch politickej tragédie oboch hrubo pohlavno-politicky zneužil nečestný mafián Kočner. Verím, že to na Vás nezanechalo psychickú traumu! Všetkých psychológov, psychiatrov a rozsiahly tím pomoci Vám bude k dispozícii. Je mi jasné, že sú za to vinní vaši politickí tatkovia a nie Vy dvaja, keď ste si ešte ako politickí dorastenci nerozumne podiškurovali a vybavovali svoje záležitosti s dnes už vopred odsúdeným hnusným Marianiskom! Naozaj je to hrozné, ako Vás oboch zneužil a nevyplatil Vám nejaké peniažky!!! Ak aj boli, tak určite Vás oboch veľmi podhodnotil!

Preto navrhujem, aby kvôli Vám dvom, náš parlament urýchlene schválil Zákon o odškodnení obetí Kočneriády z rokov 1989 – 2019. Myslíte si, že minimálne odškodnenie 10 miliónov Euro a vedľa Slavína (zbúrame Bašternákovu vilu) postavenie pamätníka Kočnerovým obetiam samozrejme aj s tabuľkami vašich mien bude ako odškodnenie stačiť? Už sme oslovili svetovú architektku Zaha Hadidovú, aby navrhla monumentálny pamätník a oslovili sme už najrenomovanejšie svetové firmy, aby v priebehu polroka po zadaní postavili dôstojné pietne miesto s večným plameňom, ako mementom pre zneužitých mladistvých politikov a ústavných činiteľov. V tomto prípade počkáme, kto chce mať na tabuľke poradové číslo 1, alebo 2. Prosím urýchlene sa dohodnite na poradí, aby sme ich mohli dať rýchlo vyrobiť z ocele, ktorú obalíme do platiny aj s vašim menami s osadeným zlatým písmom vyšperkovaným pravými diamantmi i podobizňami. Chcem sa aj opýtať či ešte treba pridať nejaké vilky doma i na plážach na Kanárskych ostrovoch, alebo v Chorvátsku, samozrejme aj so zakotvenými jachtami a či Vám treba každý štvrtý rok prideliť najluxusnejšie limuzíny. Súčasťou odškodnenia bude aj luxusný dôchodok v 5 násobku priemernej mzdy.  Bude to podľa vašich požiadaviek a nárokov stačiť? Alebo ešte chcete, aby Vám štát zaplatil aj nájomné a energie, ako to bolo za Muammara v Líbyjskej arabskej džamáhírii? Prosím, vyjadrite sa čím skôr, aby sme zákon mohli schváliť v zrýchlenom konaní. Verím, že by mohol začať platiť už od 1.decembra tohto roku. Na vaše doplnenie požiadaviek netrpezlivo čakáme a verte, že autori zákona budú veľmi súčinní s vašimi ďalšími návrhmi a benefitmi.

Vážení Riško a Igorko.

Verím, že sa už nikdy nebude opakovať situácia ako raňajky atď. Preto Vám pridelíme aj politických stratégov a taktikov i spindoktorov (rozumej naprávačov boľavej chrbtice), aby ste sa mohli pokojne a bez stresov venovať útokom na všetkých ostatných, ktorí s vašim úhlavným nepriateľom kuli plány na to, ako Vám obom takto drasticky a špekulatívne ublížiť.

Touto cestou sa Vám obom chcem ešte v mene celej slovenskej gubernie veľmi ospravedlniť a verím, že sa z tejto hlbokej traumy dostanete čo najskôr, aby vaše kroky v politike boli rázne, premyslené a najmä účinné.

Zdar k ministerským kreslám

Vám najhlbšie oddaný

Guvernér a Gubernátor Slovenska

KrDr. nadPROF. Jožinko Naopakový, DRmkr. v.r.

 

 

Pavel Jacz

„Grácie“ Remišová a Bittóová-Cigániková vytýkali Kollárovi porušenie koaličnej zmluvy. To má prvky despotizmu a diktatúry.

13.05.2021

Včera sa zase okato ukázalo, ako to tu riadi od svojho základu dnešná nesúrodá vládna koalícia. Ako považuje, občanov za volov, ktorí ich zaujímajú najmenej i napriek tomu, že by išlo o ich blaho. Kollár so svojou partou chcel podporiť nový a myslím si, že rozumný zákon z dielne Hlas – SD o jednorázovej pandemickej podpore všetkých nezaopatrených deti sumou 300 €. [...]

Ako si ministerka Kolíková natrúsila do vlastných úst!

11.05.2021

Ako vieme, hlasovanie o jej zotrvaní na ministerskom kresle vyšlo v jej prospech, ale nie celkom jednoznačne i napriek tomu, že to predpovedal redaktor JOJ-ky Petrus, ktorý ako povedal včera v Novinách TV JOJ divákom, nezostane do konca nočného odvolávania, pretože víťaz dlhého tenisového zápasu je jasný a navyše svojim deťom sľúbil, že si spolu pozrú rozprávku Pat a Mat. [...]

Zábavné odstúpenie Šeligu a Žitňanskej z funkcií je na hurónsky smiech. Droba však vyložil vyššie eso!

07.05.2021

Nebudem spomínať Šeligove silné slová o SMER-áckej mafii, o zločincoch z tejto partie a dodržiavaní predpisov, nariadení a zákonov. To všetci poznajú. Tento politický zelenáč dostal hneď na úvod vysokú politickú funkciu a má len sebavedomé silné plamenné reči o morálke, ktoré si doniesol z tribún. A po tom, čo ho odhalili pri porušení zákazu vychádzania, sa pred [...]

Košice koronavírus odbery mesto armáda

Vláda už nebude potrebovať núdzový stav, aby niečo prikázala

14.05.2021 12:26

Niektoré opatrenia hospodárskej mobilizácie budú môcť byť prijaté nielen v núdzovom stave alebo vo výnimočnom stave, ale aj v mimoriadnej situácii.

DOD: Ústavný súd SR

Väzba advokáta Ribára bola protizákonná, rozhodol Ústavný súd. Sedí 20 mesiacov

14.05.2021 12:07

Ústavný súd nariadil bezodkladne prepustiť advokáta Martina Ribára. Je vo väzbe podľa Advokátskej komory len preto, že si riadne vykonával svoju advokátsku činnosť.

Milan Ftáčnik

Odišiel nám Milan Ftáčnik

14.05.2021 11:22

GABRIELA ROTHMAYEROVÁ: Raz sa mi Milan priznal: Ja vôbec nerozumiem vtipu. Ale viem vysvetliť, prečo je to smiešne.

Bratislava Vajnory očkovacie centrum

PCR testy potvrdili menej než tristo infikovaných. Pribudlo takmer 20-tisíc zaočkovaných

14.05.2021 10:08, aktualizované: 10:32

Počet hospitalizovaných s covidom alebo podozrením naň opäť klesol. Počet obetí v dôsledku koronavírusu sa zvýšil o 33.