Založ si blog

Ani Slota, ani Šialený Max nemajú na stále tvrdohlavého a pubertálneho Matoviča. Po informáciach smädní novinári sa len úboho a bezzubo prizerali.

To, čo včera predviedol na tlačovke SMERu poslanec, ktorého môžeme premenovať na Pomätenoviča som ešte nevidel. „Inteligentný“ sedlák z Trnavy sa predviedol v plnej nahote. A to dokonca predčil aj Slotove výstrelky. Bolo mu jedno, čo si o ňom všetci myslia. Tento „zešedivelý andel“ pripomínal tvrdohlavého pubertiaka, ktorému rodičia zakazujú v 30 stupňovom mraze jesť zmrzlinu, tak sa musel vyzúriť. Jemu nestačí, ak si svoj kabaret pred kamerami odohrá na svojej tlačovke, tentoraz musel prekročiť všetky demokratické medze, aby opäť zahviezdil pred kamerami a naháňal si percentá. No neviem. neviem, či sa tomuto klaunovi neobrátia chrbtom aj jeho najvernejší voliči.

Zarazil ma však aj postoj inokedy veľmi výrečných novinárov, ktorí prišli na tlačovku, aby sa dozvedeli čo najviac o Ficovo-Haščákovej cole. Tí si len fotografovali dva krát pokrčený plagátik, ktorý Šialenému Maxovi dva krát Blanár vytrhol z rúk (Know how pre Blanára – nabudúce plagát nekrčiť, ale roztrhať minimálne na štyri časti a bude po paráde!!!), len aby mali čosi proti SMERu. Tentoraz nemí pisálkovia prišli, posedeli si a neukojení odišli, pretože SMER predčasne ukončil tlačovku. Medzi novinármi sa nenašiel ani jeden jediný, ktorý by nabral odvahu a Matoviča upozornil, aby odišiel a nechal pokračovať Fica rečniť. Veď mali určite pripravené tvrdé a pichľavé otázky, aby sa musel predseda SMERu obracať. Zaujímavé, kam sa podela hrdosť a dravosť žurnalistov, ktorí, keď im v minulosti Fico povedal len vyhlásenie, tak vykrikovali pri jeho odchode množstvo otázok. Tentoraz ich trnavský vidlák zaskočil a onemeli. Tu je vidieť, akým smerom sú naladení novinári k najsilnejšej politickej strane u nás. Bol to presne ten istý obraz, ako keď sa Tódová donekončna pýtala a skákala do rečirečníkovi a nikomu inému nedala čas sa čosi opýtať. Tiež zostali nemí. Protivládna nálada v mediach je obrovská. Z akéhokoľvek exkrementíku dokážu upliesť dokonalú lokomotívu. A deň, čo deň vidíme, počujeme a čítame zveličované témy ako útoky na vládu, kde v strede terča vymenili desiatku za SMER. Pripomína mi to propagandistické útoky za socializmu proti disidentom a protištátnym živlom. Ale len pripomína, pretože to, čo sa dnes deje v mainstreame to megalománsky predstihuje minulé komunistické propagandistické časy. Vraveli sme tomu nadpráca. A táto nadpráca a aktivita dnešných jednosmerných novinárov sa dnes stala denno-denným slovenským folklórom.

Mimochodom, Matovič je absolútne netaktický typ hulváta a potreboval by nie jedného, ale desiatich „spindoktorov“, aby ho usmerňovali. Ak by si bol vypočul celú tlačovku aj s otázkami novinárov, tak by mal viac námetov, aby sa opäť mohol vytŕčať na reakčnej tlačovke pred televíznymi kamerami. Takto nemá nič a musí opäť čakať na impulz z N-pera. Jeho zúfalosť z klesajúcich percent ho privádza do stavu pudového šialenstva. Túto svoju chorobu, ktorú včera zverejnil, rozvinul do nevratného štádia. Nájdu sa teda ešte voliči, ktorí budú voliť nezdravého kandidáta na poslanca? Uvidíme, nechajme sa v prestupnom dni februára prekvapiť, koľkí mu budú ešte veriť.

Pavel Jacz

„Grácie“ Remišová a Bittóová-Cigániková vytýkali Kollárovi porušenie koaličnej zmluvy. To má prvky despotizmu a diktatúry.

13.05.2021

Včera sa zase okato ukázalo, ako to tu riadi od svojho základu dnešná nesúrodá vládna koalícia. Ako považuje, občanov za volov, ktorí ich zaujímajú najmenej i napriek tomu, že by išlo o ich blaho. Kollár so svojou partou chcel podporiť nový a myslím si, že rozumný zákon z dielne Hlas – SD o jednorázovej pandemickej podpore všetkých nezaopatrených deti sumou 300 €. [...]

Ako si ministerka Kolíková natrúsila do vlastných úst!

11.05.2021

Ako vieme, hlasovanie o jej zotrvaní na ministerskom kresle vyšlo v jej prospech, ale nie celkom jednoznačne i napriek tomu, že to predpovedal redaktor JOJ-ky Petrus, ktorý ako povedal včera v Novinách TV JOJ divákom, nezostane do konca nočného odvolávania, pretože víťaz dlhého tenisového zápasu je jasný a navyše svojim deťom sľúbil, že si spolu pozrú rozprávku Pat a Mat. [...]

Zábavné odstúpenie Šeligu a Žitňanskej z funkcií je na hurónsky smiech. Droba však vyložil vyššie eso!

07.05.2021

Nebudem spomínať Šeligove silné slová o SMER-áckej mafii, o zločincoch z tejto partie a dodržiavaní predpisov, nariadení a zákonov. To všetci poznajú. Tento politický zelenáč dostal hneď na úvod vysokú politickú funkciu a má len sebavedomé silné plamenné reči o morálke, ktoré si doniesol z tribún. A po tom, čo ho odhalili pri porušení zákazu vychádzania, sa pred [...]

DOD: Ústavný súd SR

Väzba advokáta Ribára bola protizákonná, rozhodol Ústavný súd. Sedí 20 mesiacov

14.05.2021 12:07

Ústavný súd nariadil bezodkladne prepustiť advokáta Martina Ribára. Je vo väzbe podľa Advokátskej komory len preto, že si riadne vykonával svoju advokátsku činnosť.

Milan Ftáčnik

Odišiel nám Milan Ftáčnik

14.05.2021 11:22

GABRIELA ROTHMAYEROVÁ: Raz sa mi Milan priznal: Ja vôbec nerozumiem vtipu. Ale viem vysvetliť, prečo je to smiešne.

Bratislava Vajnory očkovacie centrum

PCR testy potvrdili menej než tristo infikovaných. Pribudlo takmer 20-tisíc zaočkovaných

14.05.2021 10:08, aktualizované: 10:32

Počet hospitalizovaných s covidom alebo podozrením naň opäť klesol. Počet obetí v dôsledku koronavírusu sa zvýšil o 33.

suchoba

Obvinený podnikateľ Michal Suchoba sa dobrovoľne vrátil na Slovensko

14.05.2021 09:32

Podľa medializovaných informácií má Suchoba vypovedať pred vyšetrovateľom v Národnej kriminálnej agentúre.