Založ si blog

Náš „milovaný“ Matovič bude v budúcej vláde riadiť Ministerstvo škadalizovania, despotizmu, diktátorstva a nadsúdneho rozhodovania SR.

Áno, dobre ste čítali a myslím si, že som správne pomenoval nové ministerstvo, ktoré si bude uzurpovať jediný správny názor a bude rozhodovať o osude ľudí. Bude to obdoba XII. správy ZNB preslávenej ŠTB. Ministerstvo bude na základe závanu vetríka škandalizovať, diktátorsky a despoticky odsudzovať všetkých, ktorí sa iným smerovaním nezmestia do kože a zároveň bude mať pod sebou špeciálne cely pre dlhoročné tresty tých, na ktorých pán budúci minister Matovič ukáže prstom. Budú to vlastne nežiadúci odporcovia nového režimu. Správny lepšočlovek môže všetko. Stačí mu ospravedlnenie. Včera nám to pekne ilustroval v relácii O päť minút dvanásť v STV. V jeho slovníku nechýbali hulvátstvo, odsudzujúce rozsudky o zlodejoch, rozkrádačoch podvodníkoch, Kočnerovcoch, mafiánoch a čo ja viem, čo ešte. A keď sa už s poslancom Tomášom vyhádal a začala odborná diskusia, tak bola iba polovičatá, lebo Matovič ako obyčajne neznalý problematiky, opäť zaútočil s opakujúcimi verklíkovými útočnými argumentami, ktoré sme počuli v jednej hodine už po niekoľký raz
Po tejto relácii som nadobudol pocit, že i napriek tomu, že poslanca Tomáša otituloval Goebelsom SMERu, tak Matovičovi po členky sám Goebels ani nesiaha, rovnako ako Brežnev, Stalin, Berija, Mussolini, Kim, Biľak Lupták, či Slota, ktorého sa snaží tento komediant- hulvát v slovenskom parlamente nahradiť, aby náš zákonodárny orgán nebol iba vážnou inštitúciou, ale aj dramaticko-humorným „Maťovičokrúžkom“.
Má to však zatiaľ jednu chybičku. Ale tá sa dá veľmi rýchlo vyriešiť podľa vzoru strany Spolu. Táto stranička v“závese“ za PS predstavila svoj program BOD ZLOMU (určite vychádza z filmu so slávnym Patrickom Swayze z roku 1991), v ktorom nestačí vymeniť figúrky. V jednom z jej bodov o budúcej vláde sme sa dočítali, že vymení, presnejšie napísané zruší dve ministerstvá a to hospodárstva a informatizácie. A vytvoria nové ministerstvo pre ľudské práva, občiansku spoločnosť a obranu demokracie s Centrom pre hybridné hrozby a dezinformácie!!! Skoro mi oči vypadli, pretože mi to pripomína niečo veľmi známe. Pre tých, ktorí si pamätajú bývalý režim, určite vedia, že sa mi vybavuje činnosť ideologických oddelení ÚV KSS i ÚV KSČ. A vraj ten socializmus bol taký hrozný, neschopný a krutý. Nuž asi bol prepracovaný. A po 30 rokoch „noví politici“ zistili, že sa bez represívnosti podľa vzoru socializmu nezaobídeme. Ak k tomu priradíme aj ďalšie opatrenia, ako vymazávanie nevhodných článkov a názorov, snaha o sociálny štát, liknavé budovanie škôlok i diaľnic , čo bolo v socializme bežnou vecou , nájomné byty a ďalšie kroky, ako zatiaľ rozpačitý postup v potravinovej sebstačnosti, tak sa pomaly, ale isto vraciame do časov dnes najmä medzi mladými a exdisidentmi tak nenávideného systému. Nuž, asi nebol až na niekoľko nezmyslov, ako cestovanie, šikanovanie, v päťdesiatych rokoch politické tresty smrti, vedúca úloha KSČ, až takým nezmyslom, ako nám dokazujú dnešní „noví politici“ a ako o ňom stále počúvame a počúvame.
Pavel Jacz

Urobí si predseda Danko v parlamente poriadok?

18.10.2019

Viem, že hlavná téma dnešných dní sú nahrávky dialóg Kočner versus Trnka a opäť slávna Gorila, ale týmto veciam sa teraz venovať nebudem, pretože pod rúškom tejto „čiernej“ smršti viac »

Ani Slota, ani Šialený Max nemajú na stále tvrdohlavého a pubertálneho Matoviča. Po informáciach smädní novinári sa len úboho a bezzubo prizerali.

17.10.2019

To, čo včera predviedol na tlačovke SMERu poslanec, ktorého môžeme premenovať na Pomätenoviča som ešte nevidel. „Inteligentný“ sedlák z Trnavy sa predviedol v plnej nahote. A to dokonca viac »

Vládne nám nepostihnuteľná kasta – prokurátorska sudokracia. Mnohí to charakterizujú ako kapitalistický superbordel.

15.10.2019

Informačno-zničujúci telefonický tajfún, čo sa včera prehnal Slovenskom je skôr na mŕtvicu ako na zvracanie. Jeden môj dlhoročný známy, protagonista nežnej mi včera napísal, že to je na viac »

parlament, erik tomas

Tomáš: Trnka by si mal dočasne pozastaviť výkon funkcie sudcu

20.10.2019 13:08

To isté by podľa Tomáša mala urobiť aj bývalá štátna tajomníčka Jankovská.

pellegrini

Pellegrini: Len jedno percento z údajnej nahrávky je o Ficovi

20.10.2019 12:21

Na nahrávke Fico nehovorí nič nelegálne a ide o kauzu vlády Mikuláša Dzurindu, tvrdí premiér.

hypotéka, dom, kľúč, mladí ľudia, nové bývanie

V realitách nič nové, ceny bytov rýchlo rastú

20.10.2019 12:12

Za prvé tri kvartály roku 2019 sa na Slovensku zvýšili ceny bytov o 7,7 %. Za deväť mesiacov tohto roka vzrástla z 1671 až na 1800 eur za m2).

Ministerka školstva / Martina Lubyová /

M. Lubyová: Mladí ľudia sa budú môcť viac zúčastňovať na verejnom živote

20.10.2019 12:09

Jednou z možností je mládežnícky parlament.