Založ si blog

Neuveriteľné! !! Nevyspytateľná strela Matovič-Tomahawk začala vyznávať SMER.

Uplynulý týždeň sme opäť zažili Matovičovo zrevitalizované staré Humberto. Vďaka nízkym preferenciám zažil jeho cirkus maximálne pracovné nasadenie, ktoré začalo už v pondelok, kedy sa neuveriteľne rozhorčoval spolu s opozíciou, že nemôže nerušene vystreliť zničujúce rakety na predsedu vlády. V hradnom kamennom šapitó bolo na ňom vidieť ohromujúce odhodlanie a dokonca závislosť na nezmyselnom odvolávaní premiéra. Jeho „absťák“ sa neuveriteľne zväčšoval a tak možno zašiel za svojím progresívnym dílerom, aby mu dal čosi biele šnupnúť, inak by nevydržal sedieť bez veľkých sálových predstavení do piatku. No v piatok predpoludním si musel „dzignúť“ trnavskú „andelovicu“, aby sa popoludní dokonalo predviedol v jeden a pol hodinovom jedovatom extempore. Veď prítomné kamery fungovali a jeho rozhorčenie stúpalo. Rozčerteno zaútočil na systém demokracie, ktorá má zakotvenú v základoch aj prezumpciu neviny. Jeho útok mohol zastaviť premiér Pellegrini, ak by skákal podľa Matovičových rozkazov okamžite odvolať Jankovskú, ale ten vydržal až do večera sledovať slabú premiéru Matovičovho Humberta. O čosi väčšiu výdrž mala ministerka Kálavská, ktorá sa asi pripravovala na jej chystané odvolávanie. Rozmýšľam len nad tým, ako si to mohol dovoliť vládca, neposlúchať svojho dvorného šaša!!! No ten mu všetko na rozdiel od šaša vysvetlil pokojným vládcovským tónom a jeho zmätené rakety pochytal do sietí. Ešteže si premiér ctí demokraciu a šaša Matoviča nenechal verejne zbičovať na výstrahu na Hlavnom námestí v Bratislave. Myslím si, že by si zaslúžil päť a dvadsať na sedacie svaly. To by už nebolo amatérske Matovičové Humberto, ale profesionálne predstavenie! Jeho nevydarenú komédiu, v ktorom Matovičovi výdatne držal nošu na chrbáte jeho tieň podšašovník Baránik, opustili z kolosea skoro všetci a aj tí, čo mu naleteli a omylom podpísali stupiditu odvolávania. Tí najskalnejší desiati (ak som to číslo omylom nezvýšil) to vydržalo, spolu s trpiacim predsedajúcim, počúvať až do záveru.

Premiér však nášho cirkusového dvorného šaša omilostil. Ale každá milosť má aj svoje pre. A tak v nedeľu opäť „elánom“ nadopovaný Matovič už vychválil SMER do nebies. Vyhlásil, že nepôjde s nikým, kto poruší SMERácke výhody a zásady sociálneho štátu. Vie totiž, že aj v týchto opatreniach sa dlhodobo skrývajú najvyššie preferencie podľa opozičníkov nenávidenej SMERomafie. A tie práve 5 percentný dvorný šašo po opustení svojich najbližších, ktorí už pochopili konanie svojho šašobossa, potrebuje zvýšiť.

Teším sa na tento týždeň a ďalšie oživenie predvolebnej nálady. Len aby náš obľúbený „Zmätovaný Šašinko“ preglgol futbalovú prehru so Slovanom a dal si tú správnu dávku povzbudzujúcich práškov, aby sme mali možnosť sa už od utorka opäť poriadne zabávať a zasmiať.

Pavel Jacz

Urobí si predseda Danko v parlamente poriadok?

18.10.2019

Viem, že hlavná téma dnešných dní sú nahrávky dialóg Kočner versus Trnka a opäť slávna Gorila, ale týmto veciam sa teraz venovať nebudem, pretože pod rúškom tejto „čiernej“ smršti viac »

Ani Slota, ani Šialený Max nemajú na stále tvrdohlavého a pubertálneho Matoviča. Po informáciach smädní novinári sa len úboho a bezzubo prizerali.

17.10.2019

To, čo včera predviedol na tlačovke SMERu poslanec, ktorého môžeme premenovať na Pomätenoviča som ešte nevidel. „Inteligentný“ sedlák z Trnavy sa predviedol v plnej nahote. A to dokonca viac »

Vládne nám nepostihnuteľná kasta – prokurátorska sudokracia. Mnohí to charakterizujú ako kapitalistický superbordel.

15.10.2019

Informačno-zničujúci telefonický tajfún, čo sa včera prehnal Slovenskom je skôr na mŕtvicu ako na zvracanie. Jeden môj dlhoročný známy, protagonista nežnej mi včera napísal, že to je na viac »

pellegrini

Pellegrini: Len jedno percento z údajnej nahrávky je o Ficovi

20.10.2019 12:21

Na nahrávke Fico nehovorí nič nelegálne a ide o kauzu vlády Mikuláša Dzurindu, tvrdí premiér.

hypotéka, dom, kľúč, mladí ľudia, nové bývanie

V realitách nič nové, ceny bytov rýchlo rastú

20.10.2019 12:12

Za prvé tri kvartály roku 2019 sa na Slovensku zvýšili ceny bytov o 7,7 %. Za deväť mesiacov tohto roka vzrástla z 1671 až na 1800 eur za m2).

Ministerka školstva / Martina Lubyová /

M. Lubyová: Mladí ľudia sa budú môcť viac zúčastňovať na verejnom živote

20.10.2019 12:09

Jednou z možností je mládežnícky parlament.

Palác, Kiska, štandarda

Čaputová sa pochytila s Matečnou. Škrty v zákone o lesoch si vykladajú inak

20.10.2019 12:03

Ministerstvo pôdohospodárstva a hovorca prezidentky majú rozdielny pohľad na vypustenie inštitútu odvolania z návrhu zákona o lesoch.