Založ si blog

Neuveriteľné! !! Nevyspytateľná strela Matovič-Tomahawk začala vyznávať SMER.

Uplynulý týždeň sme opäť zažili Matovičovo zrevitalizované staré Humberto. Vďaka nízkym preferenciám zažil jeho cirkus maximálne pracovné nasadenie, ktoré začalo už v pondelok, kedy sa neuveriteľne rozhorčoval spolu s opozíciou, že nemôže nerušene vystreliť zničujúce rakety na predsedu vlády. V hradnom kamennom šapitó bolo na ňom vidieť ohromujúce odhodlanie a dokonca závislosť na nezmyselnom odvolávaní premiéra. Jeho „absťák“ sa neuveriteľne zväčšoval a tak možno zašiel za svojím progresívnym dílerom, aby mu dal čosi biele šnupnúť, inak by nevydržal sedieť bez veľkých sálových predstavení do piatku. No v piatok predpoludním si musel „dzignúť“ trnavskú „andelovicu“, aby sa popoludní dokonalo predviedol v jeden a pol hodinovom jedovatom extempore. Veď prítomné kamery fungovali a jeho rozhorčenie stúpalo. Rozčerteno zaútočil na systém demokracie, ktorá má zakotvenú v základoch aj prezumpciu neviny. Jeho útok mohol zastaviť premiér Pellegrini, ak by skákal podľa Matovičových rozkazov okamžite odvolať Jankovskú, ale ten vydržal až do večera sledovať slabú premiéru Matovičovho Humberta. O čosi väčšiu výdrž mala ministerka Kálavská, ktorá sa asi pripravovala na jej chystané odvolávanie. Rozmýšľam len nad tým, ako si to mohol dovoliť vládca, neposlúchať svojho dvorného šaša!!! No ten mu všetko na rozdiel od šaša vysvetlil pokojným vládcovským tónom a jeho zmätené rakety pochytal do sietí. Ešteže si premiér ctí demokraciu a šaša Matoviča nenechal verejne zbičovať na výstrahu na Hlavnom námestí v Bratislave. Myslím si, že by si zaslúžil päť a dvadsať na sedacie svaly. To by už nebolo amatérske Matovičové Humberto, ale profesionálne predstavenie! Jeho nevydarenú komédiu, v ktorom Matovičovi výdatne držal nošu na chrbáte jeho tieň podšašovník Baránik, opustili z kolosea skoro všetci a aj tí, čo mu naleteli a omylom podpísali stupiditu odvolávania. Tí najskalnejší desiati (ak som to číslo omylom nezvýšil) to vydržalo, spolu s trpiacim predsedajúcim, počúvať až do záveru.

Premiér však nášho cirkusového dvorného šaša omilostil. Ale každá milosť má aj svoje pre. A tak v nedeľu opäť „elánom“ nadopovaný Matovič už vychválil SMER do nebies. Vyhlásil, že nepôjde s nikým, kto poruší SMERácke výhody a zásady sociálneho štátu. Vie totiž, že aj v týchto opatreniach sa dlhodobo skrývajú najvyššie preferencie podľa opozičníkov nenávidenej SMERomafie. A tie práve 5 percentný dvorný šašo po opustení svojich najbližších, ktorí už pochopili konanie svojho šašobossa, potrebuje zvýšiť.

Teším sa na tento týždeň a ďalšie oživenie predvolebnej nálady. Len aby náš obľúbený „Zmätovaný Šašinko“ preglgol futbalovú prehru so Slovanom a dal si tú správnu dávku povzbudzujúcich práškov, aby sme mali možnosť sa už od utorka opäť poriadne zabávať a zasmiať.

Pavel Jacz

Kotlebovo rúško – nerúško v pápežskejšej Slovenskej televízii.

28.09.2020

Nebudem sa zaoberať tým, prečo nemal Kotleba rúško, ani jeho zdôvodnením či príkladom na masy ľudí, ale samotnou podstatou používania rúšok na televíznej obrazovke. Nebudem poslanca ani chváliť ani haniť, ako to horlivo v Novinách TV JOJ odsúdili naši horliví politici. Medzi nimi najmä papuľnatý právnik – „najspravodlivejší a najpricipiálnejší“ politik [...]

Ďalší prerod Borisa Kollára je naozaj „podnetný a inšpirujúci“ počin! ! !

09.09.2020

Prečo píšem o prerode? Pretože mám stále pred očami „ohromujúce“ billboardy Kollára s mottom spred volieb v roku 2016, ktorým ohuroval najmä dámy a medzi nimi aj zlatokopky. Ja nie som politik, ja som Boris Kollár. No prešiel určitý čas a z Borisa sa stal politik. Neveríte? Sám sa k tomu priznal vetou: „My politici musíme….“ v nedávnom príhovore v [...]

Prečo nás média neinformujú pravdivo a nestranne? ? ? Kto im zatvoril ústa?

05.09.2020

Nespokojnosť občanov s vládnou koalíciou narastá. A to je pri kormidle iba pol roka. Spomeniem jej pár krokov. Obmedzovanie slobody, zrušenie výšky 13-tych dôchodkov, zrušenie tripartity, porušenie zákona o minimálnej mzde, chystané zrušenie obedov na školách, plagiátorské diplomovky, nepremyslené opatrenia, ktoré zakaždým korigujú (svedčí to nekompetentnosti a [...]

Arménsko / Azerbajdžan / Náhorný Karabach /

Putin a Macron vyzvali na "úplné" zastavenie bojov v Náhornom Karabachu

01.10.2020 08:45

V Náhornom Karabachu prebiehajú od nedele boje medzi arménskymi silami a azerbajdžanskou armádou, pričom si už vyžiadali desiatky mŕtvych a stovky zranených.

akcia plevel Polka sudca korupcia

Na súde ako na trhu. V Žiline sa dala kúpiť sloboda za 10–tisíc

01.10.2020 06:30

V Žiline sa rozsudky predávali ako na trhu. Sudcovia dokázali zrušiť rozsudok s 12–ročným trestom už za 10–tisíc eur.

USA OSN štát členské koronavírus vakcína prístup rezolúc

ONLINE: Bezpečná vakcína v USA rýchlo nebude. Ani inde

01.10.2020 06:00, aktualizované: 08:30

Americká biotechnologická firma Moderna nebude žiadať povolenie na núdzové použitie svojej vakcíny proti koronavírusu skôr ako 25. novembra.

test, kornavírus

Zo Sniny musia na odbery pre koronavírus cestovať kilometre

01.10.2020 06:00

Hoci je okres Snina zaradený medzi tzv. červené okresy, jeho obyvatelia musia na testovanie na koronavírus cestovať na odberné miesto do iného okresu.