Založ si blog

UFO zaútočilo na R-7 kečupom a Slovensko je na smiech.

Ráno som sa zobudil a zapol som si správy na TA3. A hneď som dostal dobrú náladu, pretože milujem humor. Prvé, čo som počul, že včerajšia otrasná otrava 16 robotníkov, ktorým tiekla krv z nosov a z konečníkov sa nepotvrdila a že niektorí zanechali od voľného pádu aj kráter na zemi. Zaujímavé, ako sa niekto či robotníci asi dohodli, že si vystrelia zo všetkých Slovákov. No predtým v Blatnej na Ostrove záhadne vypredali kečup. Postavili tak do pozoru všetky záchranné aj špecializované chemické jednotky, ale najmä našich zveličujúcich novinárov, ktorým stačí podhodiť zdravého sumca potreného cesnakom a pokazenými po meďersky kápostovou šťavou so žinčicou, ale aj záprdkami a oni z neho „vyrobia“ zohavenú veľrybu a možno aj mamuta v značnom štádiu rozkladu (ako často tento termín s obľubou používajú) v savanách strednej Európe.

Toto včera napísala „elita“ slovenského novinárstva cas.sk: Šokujúca udalosť sa odohrala na stavbe rýchlostnej cesty R7 neďaleko Blatnej na Ostrove (okres Dunajská Streda), kde malo zdravotné ťažkosti viacero ľudí!“ ( Autor: Novy Cas, vd, TASR). A jej konkurent portál pluska.sk bol ešte trefnejší: „HOROR na západe Slovenska: Pri výstavbe cesty ľuďom začala tiecť KRV z nosa a odpadli!“ (Autori: vga, TASR, mm). K týmto skoro anonymným – jasným a tvrdým „pravdivým“ faktom sa pridali sa aj spravodajcovia JOJ-ky a Markízy, ktorí otvorili spravodajstva „otrasnými dojímakmi“ a ešte z nepreverenej fámy dokázali upliesť totálnu pravdu.

Z časti naletel aj minister dopravy Árpád Érsek, ktorý nepodcenil poplašnú správu, ale zase nič nepotvrdil, skôr si uvedomoval, že je to len zbytočný poplach. Ale redaktor Archleb svojím bradatým vzhľadom, propagujúcim Bin Ladina s okuliarmi, nám podal informáciu o celom dianí veľmi dramatickým spôsobom. Ani Markíza nezaostala. Moderátor Zápala i redaktor Petro na mieste označili situáciu za vážnu. No iba na začiatku. Aspoň, že redaktorka STV Senková dementovala krvácanie z konečníkov robotníkov. Takže časť kečupov sa dostala späť do obchodov v Blatnej na Ostrove a vyhladovaní obyvatelia si mohli konečne dať na večeru chutné , určite talianske špagety s parmezánom a kečupom.

Je na zamyslenie sa, ako reagujú naši novinári najmä z TASR-u a z dvoch tlačovo-internetových bulvárov na niektoré situácie. Z exkrementov dokážu upliesť dokonalú lokomotívu. Senzácia je pre nich absolútnou modlou, len aby opantali najväčší počet prijímateľov týchto stupídnych správ. A informačná lavína sa medzi stupídnymi čitateľmi, ktorí naletia aj na to, že sa narodí dieťa s piatimi hlavami, z toho na každej končatine s jednou, šírila ďalej po sociálnych sieťach. Ja mám však jednu mienku o včerajšku. To, čo sme včera absorbovali, bolo dielom nahnevaného E.T. pretože výstavbou cesty R 7 mu zabránili pristáť na plánovanom mieste so svojím lietajúcim tanierom. A tak zariadil premiestnenie kečupu z obchodu na otvory 16-tim robotníkom. Novinári z bulvárov, pozor! Toto je iba varovanie! Ako ma nahnevano dnes ráno E.T. informoval, že ak mu budú naďalej brániť pristáť, použije tvrdšie útoky ako vypadávanie vlasov, pľuzgiere na koži, neskôr revolúciu v črevách s nekontrolovaným vyprázdňovaním, samozrejme vždy so stŕpnutím prstov, jazyka a ústnej dutiny, aby si robotníci nemohli zavolať ani slovom, ani SMS-kou záchranné zložky, pretože nemá na svojom tanieri systém proti svetielkujúcim majákom, ktoré mu rušia vlny, aby mohol pokojne pristáť. Takže ufológovia a pán minister obrany Gajdoš, zbystrite pozornosť. Prišlo UFO v plnej paráde!!! A staré ruské Migy ani nezareagovali. Ani nemohli. Nefungujú. A tak sme objednali 14 kusov F 16-tok. No to určite nebude stačiť. Čo tak pán minister uzatvoriť zmluvu na ďalších 50 amerických lietadiel F 16, aby nás dostatočne chránili pred aj tromi takými zúrivými indivíduami, ako bol včera zlomyselný E.T. ? Veď zdroje (finančné) Slovenska sú nevyčerpateľné, rovnako ako aj hanba Slovenska, čo sa týka správ z hororovej udalosti na svetových portáloch .

Pavel Jacz

„Grácie“ Remišová a Bittóová-Cigániková vytýkali Kollárovi porušenie koaličnej zmluvy. To má prvky despotizmu a diktatúry.

13.05.2021

Včera sa zase okato ukázalo, ako to tu riadi od svojho základu dnešná nesúrodá vládna koalícia. Ako považuje, občanov za volov, ktorí ich zaujímajú najmenej i napriek tomu, že by išlo o ich blaho. Kollár so svojou partou chcel podporiť nový a myslím si, že rozumný zákon z dielne Hlas – SD o jednorázovej pandemickej podpore všetkých nezaopatrených deti sumou 300 €. [...]

Ako si ministerka Kolíková natrúsila do vlastných úst!

11.05.2021

Ako vieme, hlasovanie o jej zotrvaní na ministerskom kresle vyšlo v jej prospech, ale nie celkom jednoznačne i napriek tomu, že to predpovedal redaktor JOJ-ky Petrus, ktorý ako povedal včera v Novinách TV JOJ divákom, nezostane do konca nočného odvolávania, pretože víťaz dlhého tenisového zápasu je jasný a navyše svojim deťom sľúbil, že si spolu pozrú rozprávku Pat a Mat. [...]

Zábavné odstúpenie Šeligu a Žitňanskej z funkcií je na hurónsky smiech. Droba však vyložil vyššie eso!

07.05.2021

Nebudem spomínať Šeligove silné slová o SMER-áckej mafii, o zločincoch z tejto partie a dodržiavaní predpisov, nariadení a zákonov. To všetci poznajú. Tento politický zelenáč dostal hneď na úvod vysokú politickú funkciu a má len sebavedomé silné plamenné reči o morálke, ktoré si doniesol z tribún. A po tom, čo ho odhalili pri porušení zákazu vychádzania, sa pred [...]

Milan Ftáčnik

Odišiel nám Milan Ftáčnik

14.05.2021 11:22

GABRIELA ROTHMAYEROVÁ: Raz sa mi Milan priznal: Ja vôbec nerozumiem vtipu. Ale viem vysvetliť, prečo je to smiešne.

Bratislava Vajnory očkovacie centrum

PCR testy potvrdili menej než tristo infikovaných. Pribudlo takmer 20-tisíc zaočkovaných

14.05.2021 10:08, aktualizované: 10:32

Počet hospitalizovaných s covidom alebo podozrením naň opäť klesol. Počet obetí v dôsledku koronavírusu sa zvýšil o 33.

suchoba

Obvinený podnikateľ Michal Suchoba sa dobrovoľne vrátil na Slovensko

14.05.2021 09:32

Podľa medializovaných informácií má Suchoba vypovedať pred vyšetrovateľom v Národnej kriminálnej agentúre.

Milan Ftáčnik

Zomrel exminister školstva Milan Ftáčnik

14.05.2021 09:21, aktualizované: 11:36

Bývalý minister školstva, exprimátor Bratislavy, politik a vysokoškolský učiteľ Milan Ftáčnik zomrel vo veku 64 rokov.