Založ si blog

UFO zaútočilo na R-7 kečupom a Slovensko je na smiech.

Ráno som sa zobudil a zapol som si správy na TA3. A hneď som dostal dobrú náladu, pretože milujem humor. Prvé, čo som počul, že včerajšia otrasná otrava 16 robotníkov, ktorým tiekla krv z nosov a z konečníkov sa nepotvrdila a že niektorí zanechali od voľného pádu aj kráter na zemi. Zaujímavé, ako sa niekto či robotníci asi dohodli, že si vystrelia zo všetkých Slovákov. No predtým v Blatnej na Ostrove záhadne vypredali kečup. Postavili tak do pozoru všetky záchranné aj špecializované chemické jednotky, ale najmä našich zveličujúcich novinárov, ktorým stačí podhodiť zdravého sumca potreného cesnakom a pokazenými po meďersky kápostovou šťavou so žinčicou, ale aj záprdkami a oni z neho „vyrobia“ zohavenú veľrybu a možno aj mamuta v značnom štádiu rozkladu (ako často tento termín s obľubou používajú) v savanách strednej Európe.

Toto včera napísala „elita“ slovenského novinárstva cas.sk: Šokujúca udalosť sa odohrala na stavbe rýchlostnej cesty R7 neďaleko Blatnej na Ostrove (okres Dunajská Streda), kde malo zdravotné ťažkosti viacero ľudí!“ ( Autor: Novy Cas, vd, TASR). A jej konkurent portál pluska.sk bol ešte trefnejší: „HOROR na západe Slovenska: Pri výstavbe cesty ľuďom začala tiecť KRV z nosa a odpadli!“ (Autori: vga, TASR, mm). K týmto skoro anonymným – jasným a tvrdým „pravdivým“ faktom sa pridali sa aj spravodajcovia JOJ-ky a Markízy, ktorí otvorili spravodajstva „otrasnými dojímakmi“ a ešte z nepreverenej fámy dokázali upliesť totálnu pravdu.

Z časti naletel aj minister dopravy Árpád Érsek, ktorý nepodcenil poplašnú správu, ale zase nič nepotvrdil, skôr si uvedomoval, že je to len zbytočný poplach. Ale redaktor Archleb svojím bradatým vzhľadom, propagujúcim Bin Ladina s okuliarmi, nám podal informáciu o celom dianí veľmi dramatickým spôsobom. Ani Markíza nezaostala. Moderátor Zápala i redaktor Petro na mieste označili situáciu za vážnu. No iba na začiatku. Aspoň, že redaktorka STV Senková dementovala krvácanie z konečníkov robotníkov. Takže časť kečupov sa dostala späť do obchodov v Blatnej na Ostrove a vyhladovaní obyvatelia si mohli konečne dať na večeru chutné , určite talianske špagety s parmezánom a kečupom.

Je na zamyslenie sa, ako reagujú naši novinári najmä z TASR-u a z dvoch tlačovo-internetových bulvárov na niektoré situácie. Z exkrementov dokážu upliesť dokonalú lokomotívu. Senzácia je pre nich absolútnou modlou, len aby opantali najväčší počet prijímateľov týchto stupídnych správ. A informačná lavína sa medzi stupídnymi čitateľmi, ktorí naletia aj na to, že sa narodí dieťa s piatimi hlavami, z toho na každej končatine s jednou, šírila ďalej po sociálnych sieťach. Ja mám však jednu mienku o včerajšku. To, čo sme včera absorbovali, bolo dielom nahnevaného E.T. pretože výstavbou cesty R 7 mu zabránili pristáť na plánovanom mieste so svojím lietajúcim tanierom. A tak zariadil premiestnenie kečupu z obchodu na otvory 16-tim robotníkom. Novinári z bulvárov, pozor! Toto je iba varovanie! Ako ma nahnevano dnes ráno E.T. informoval, že ak mu budú naďalej brániť pristáť, použije tvrdšie útoky ako vypadávanie vlasov, pľuzgiere na koži, neskôr revolúciu v črevách s nekontrolovaným vyprázdňovaním, samozrejme vždy so stŕpnutím prstov, jazyka a ústnej dutiny, aby si robotníci nemohli zavolať ani slovom, ani SMS-kou záchranné zložky, pretože nemá na svojom tanieri systém proti svetielkujúcim majákom, ktoré mu rušia vlny, aby mohol pokojne pristáť. Takže ufológovia a pán minister obrany Gajdoš, zbystrite pozornosť. Prišlo UFO v plnej paráde!!! A staré ruské Migy ani nezareagovali. Ani nemohli. Nefungujú. A tak sme objednali 14 kusov F 16-tok. No to určite nebude stačiť. Čo tak pán minister uzatvoriť zmluvu na ďalších 50 amerických lietadiel F 16, aby nás dostatočne chránili pred aj tromi takými zúrivými indivíduami, ako bol včera zlomyselný E.T. ? Veď zdroje (finančné) Slovenska sú nevyčerpateľné, rovnako ako aj hanba Slovenska, čo sa týka správ z hororovej udalosti na svetových portáloch .

Pavel Jacz

Poslankyňa Tabaková svojou delovkou vyčarila z Bittej Ciganikovej Sibylu č. 2. Manipulácia v Markíze.

01.03.2023

Zase sme mali pred a počas víkendu silné aj slabé slovné pingpongy politických garnitúr. V piatok na TA3 v relácii Pozrime sa na to (mimochodom je to kópia relácie Máte slovo v Českej televízii uvádzanej skúsenou moderátorkou Jílkovou) sľubovala zostava zaujímavú slovnú prestrelku. Na jednej strane silná zostava spisovateľ Banáš, vysokoškolský učiteľ, komentátor a [...]

Naozaj máme zbytočné Migy? Nenávisť k Rusku. Osočovanie, klamstvá a zavádzanie, v médiach hustne. Špinavo čierna propaganda začala od štvrtka svietiť.

22.02.2023

Ten, kto pozeral vo štvrtok 16. februára spravodajské televízie musel byť zhrozený. Na spoločnej tlačovke dvoch slovenských USAjastrabov sa blysli ministri Naď a Káčer, ktorí sa neštítili používať ten najhubatejší slovník proti Rusku. Neviem, prečo si myslia, že naša „ohromujúca“ ženijne zameraná armáda sa dokáže brániť väčším a lepším armádam. [...]

Ak by sme Matoviča so Šipošom prirovnali k filmovým Blbému a Blbšiemu, asi by sa veľmi urazili!

15.02.2023

Po neúspešnom hlasovaní v parlamente dostal trnavský macher po nose. Poslanci mu neschválili 10 percentnú zľavu z poplatkov za služby štátu pre tých, ktorí sa zúčastnia na voľbách. A tak si neúnavne zmozgovaný a určite veľmi hladný Igorko sadol radšej do kúta, ako by sa navečeral a do rána vymyslel ďalšiu Maťonukleárku, ktorou ohúril na pondelňajšej tlačovke. [...]

covid, nemocnica, koronavírus

Osoby s COVID-19 od pondelka nemusia zostávať v povinnej päťdňovej izolácii

20.03.2023 08:29

Pacienti by sa však mali, tak ako pri iných akútnych respiračných ochoreniach, riadiť pokynmi lekára a liečiť sa doma.

Francúzsko štrajky

Macron chce, aby dôchodková reforma dokončila svoju demokratickú cestu

20.03.2023 07:26

Dôchodková reforma, ktorá má zvýšiť vek odchodu do dôchodku zo 62 na 64 rokov, vyvolala v krajine niekoľko vĺn masových protestov.

Putin

Putin: Rusko je otvorené politickému a diplomatickému riešeniu ukrajinskej krízy

20.03.2023 07:10

Poznamenáva tiež, že budúcnosť mierového procesu závisí od vôle začať "zmysluplnú diskusiu s ohľadom na súčasnú geopolitickú realitu".

Banka lásky, izba Maríny, Banská Štiavnica

Marínin dom zničil oheň, jej obrazu sa zázračne nedotkol. Obnova Štiavnice môže trvať roky

20.03.2023 06:00, aktualizované: 08:35

Skaza, ktorú v Banskej Štiavnici narobil oheň, vháňa slzy do očí. Najviac utrpela Banka lásky, kde požiar vznikol. Obraz Sládkovičovej múzy, ktorá tam žila, však nezhorel.