Založ si blog

Otvorene o kabarete Lucie Ďurišovej Nicholsonovej

Opäť sme svedkami „inteligentnej“ bizarnej situácie. Tentoraz je to diplomová práca Andreja Danka. Čítať ju alebo nečítať. Iba stredoškolsky vzdelaná poslankyňa a zároveň podpredsedníčka NRSR Lucia Ďurišová Nicholsonová včera opäť excelovala. Ostentatívne pred televíznymi kamerami podala trestné oznámenie na Generálnu prokuratúru v súvislosti s nezverejnením diplomovej práce predsedu NRSR JUDr. Andreja Danka.

Poslankyňu Ďurišovú Nicholsonovú musí poriadne škrieť, že nielen drvivá väčšina poslancov, ktorých komanduje, má vysokoškolský diplom a mnohí aj s titulom pred menom a aj jej predseda Andrej Danko. Musí to byť naozaj veľmi frustrujúce. Nuž, ale to je rozhodovanie SAS. Pripomína mi to kádrovú politiku a časy z minulého režimu, kde sa nevzdelanci s príslušnosťou KSČ z robotníckej triedy ( angažované kádre krajčír, traktorista, úradník, kurič, bagrista, zvárač, murár, inštalatér atď.) stali riaditelia, ministri, tajomníci atď. a rozhodovali o osude vtedajšieho Československa. Ešte dobre, že pre ňu nepriaznivo a pre nás kladne zvážila svoju kandidatúru na prezidentku Slovenskej republiky,(Podľa nej sa taká ponuka nikdy neodmieta!), ktorú predostrela v diskusii 13.decembra 2017.

Nezverejnenie diplomovej práce predsedu parlamentu je momentálne, podľa poslankyne Ďurišovej Nicholsonovej, jeden z najväčších problémov spoločnosti. Preto Vám otvorene píšem a chcem pripomenúť nasledovné:

„Viete pani poslankyňa venujúca sa vraj prioritne sociálnym problémom obyvateľov Slovenskej republiky, ste platená aj z mojich daní. Neviem, ako lepšie sa mi bude lepšie žiť a ako sa najem z toho, že si Vy aj za moje peniaze chcete prečítať diplomovú prácu vášho predsedu? Asi veľmi, veľmi chcete napísať diplomovku aj Vy. A tak sa asi čomusi chcete priučiť. Na to ste mali myslieť za mladi, aby ste vyštudovali vysokú školu aj Vy. No, na to ste asi nemali, ale hlavne, že za peniaze daňových poplatníkov Vás zaujímajú iba škandály za každú cenu a závisť v tejto téme, rovnako ako dlhotrvajúca frustrácia z opozičného života Vás ženie k predvádzaniu sa pred potencionálnymi voličmi. Je jasné z predchádzajúcich argumentov, že v rámci autorského zákona máte veľkú znalostnú medzeru. A tak Vám odporúčam si prečítať tri paragrafy a to číslo 12., 18 a 22 Autorského zákona 185/2015 Z.z. o právach autora (Tento zákon ste prerokovávali aj Vy ako poslankyňa, tak by ste ho mali ovládať, žiaľ opak je pravdou! Tu je dôkaz o tom, ako sa amatérsky a povrchne podieľate za naše peniaze na tvorbe zákonov!!!). Ak to nepochopíte, tak by ste mali vedieť, keďže ste pracovali ako redaktorka v televíziach, čo znamená v záverečných titulkoch relácie c v krúžku. Len na vysvetlenie. C v krúžku znamená autorstvo a bez písomného súhlasu tohto subjektu teda autora, nemá nikto právo reláciu uverejniť. A ak autor napíše, že si nepraje jeho zverejnenie, tak to je zákon (Iba pre Vás asi niečo nepodstatné. Veď ste zákon nedávno pri priznaní majetku porušili, čo Vám bolo pred kamerami „úprimne ľúto“.), pani poslankyňa. A keďže pán Danko, ako autor si nepraje jeho zverejnenie, tak tomu nepomôže ani Generálna prokuratúra, ani možno aj Vami zburcovaní študenti Univerzity Mateja Bela a ani Donald Trump, ani večne živý Lenin, ani pápež. Čudoval by som sa, ak by strážca zákonov Generálna prokuratúra rozhodla inak! Zákony sú jednoducho zákony. A predseda parlamentu Danko má absolútne právo neuverejňovať svoje dielo!

Poslankyňa a podpredsedníčka NRSR Lucia Ďurišová Nicholsonová ,ešte raz Vás dôrazne žiadam: Starajte sa za naše peniaze o dôležité sociálne veci a nie o somariny, ktoré pomôžu iba vašej sláve a nepodstatným škandálom a nie blahu slovenských občanov. Ak to nemienite rešpektovať odíďte z nášho zákonodárneho orgánu do detektívnej kancelárie. Neviem však, či by ste sa s vašim právnym vedomím v nej uživili.“

Pavel Jacz

Špecializované súdne šapitó predvádza o Kočnerovi a spol. super hru na city.

16.01.2020

Nemôžem si pomôcť, ale dianie a samotný proces na Špecializovanom súde mi pripadá ako nevydarená emotívna cirkusová komédia a nie súdny proces, ktorý by mal rozhodovať o vine, alebo nevine viac »

Progresívny štricák Truban sa zase „predviedol“ v relácii V politike na TA3.

13.01.2020

Progresívny štricák Truban sa zase "predviedol" v relácii V politike na TA3. Nebudem hodnotiť všetky „objavené tézy“ a pripravované opatrenia zmien bez rozhľadu ako výkriky do tmy predsedu viac »

Som mafián! Som občan mafiánskeho štátu – Slovenskej republiky. Čo si to dovoľujete občan Kiska? ??

09.12.2019

Mafián - toto pomenovanie platí pre všetkých obyvateľov Slovenska, aj pre každého úradníka, aj pre každého funkcionára, aj pre každého ústavného činiteľa, aj pre každého bezdomovca, viac »

SR Slovensko NRSR Čentéš Trnka výbor vypočutie GP

Zodpovednosť za trapas s Trnkom smeruje k polícii

23.01.2020 10:00

Prezidentka Čaputová po stretnutí s najvyššími predstaviteľmi polície a prokuratúry konštatovala, že situácia vznikla v dôsledku nedostatočnej koordinácie.

vírus / Čína / Hongkong /

Čína pre šíriaci sa koronavírus uzatvorí 11-miliónové mesto Wu-chan

23.01.2020 09:38

Zdravotníci sa obávajú, že nákaza sa bude šíriť čoraz rýchlejšie vzhľadom na to, že stovky miliónov Číňanov sa presúvajú domov na oslavy lunárneho nového roku, ktorý sa začnú v sobotu.

väzenie, väzni, mreže

Trestanec poslal pohľadnicu do väzenia z ktorého utiekol

23.01.2020 09:28

Belgický väzeň Oualid Sekkaki údajne poslal do väzenia pohľadnicu so správou "pozdravy z Thajska".

Vladimir Putin / Andrzej Duda

Spomienku na Auschwitz poznačil poľsko-ruský spor

23.01.2020 09:00

Izraelské svetové fórum o holokauste bojkotuje poľský prezident Andrzej Duda, kým na spomienkové podujatie v Poľsku nedostal pozvánku šéf Kremľa Vladimir Putin.