Založ si blog

Z vyhlásení po atentáte najmä zo strany Šimečku sa mi chcelo vracať.

Keď som si vypočul na tlačovej besede slová predsedu PS, tak som sa zamyslel a bolo mi doslova na dávenie. Zrazu sa z maximálneho frustrovaného štváča stal ohromujúco mierumilovný holúbok. Ako keby ho pokropili zázračnou cukrovou vodičkou. Hneď zrušil protest pred Národnou radou, lebo vedel, že opäť bude zúrivý, útočný, vulgárny, zlostný, bez úctivý, vyzývajúci na násilie, ako doteraz všetky demonštrácie Progresívneho Slovenska. Čakal som, že si vstúpi do svedomia a ako chlap, od ktorého má síce veľmi ďaleko, sa ospravedlní a vezme čiastočne vinu aj na seba a odstúpi z politiky ako kydač všetkých polien, ktoré nájde a hlásič odstránenia Fica a SMER-u za každú cenu! Jeho slová, že urobia všetko preto, aby už nevládol, stále vejú a budú viať nad jeho hlavou v rozpadávajúcej sa a zhrdzavenej svätožiary.

Podobne sa zachoval aj predseda SaS Gröhling. Aj ten zrazu zmenil rétoriku a vyzýval na pokoj. No a chlap z trnavského olajno záchodu sa ani nezmohol na video , ktoré kedysi vypúšťal na dennom programe k veciam, ktoré nestáli ani za reč, iba nenávisťou útočili, poslal pár riadkov. Na viac sa Matovič nezmohol!!! Tento trnavský abnormálny jedinec – priekopník či skôr pionier vulgárnosti, podlosti a útočnosti na slovenskej politickej scéne zaliezol do diery.

Všetci traja sa kajali, kajali a kajali. Videli, že to zatiaľ nemusí celkom vyjsť a tak dostali hnedý total zával do gatí.

Pridala sa aj prezidentka Progresívneho Slovenska so svojou troškou do kajalského mlynu. Preto začínam zbierku na nákup aspoň 500 ks zrkadiel, aby si ich mohli všetci rozvešať po celých bytoch a nemali sa kde pohnúť, aby sa v nich nevideli. Možno príde aj viac, ako na chorú zbierku munície pre Ukrajinu.

Zaráža ma aj ďalšia vec. Prečo najvyššia ústavná činiteľka ešte nenavštívila tretieho najvyššieho ústavného činiteľa v nemocnici, keď sa predtým okamžite neunúvala navštevovať rodiny obetí surových trestných činov??? A nezabudla ísť položiť kvety ani k Teplárni. Dvaja politici môžu mať rôzne názory, ale ako povedala sme ľudské bytosti. Asi sme, ale niektorí sú pre ňu iba rovní a vybraní sú rovnejší!

Zaznamenal som aj jedno zaujímavé vyjadrenie Harabina, ktorý vyzval Generálneho prokurátora Žilinku na začatie procesu zákazu Progresívneho Slovenska ako strany. Pred časom zrušili Pospolitú spoločnosť, lebo hajlovali a pochodovali. Nikoho nezastrelili, nikomu neublížili. Progresívne Slovensko má na chrbáte viacero trhákov. A logicky z toho vyplýva aj konanie rozoštvaných prívržencov, ktorých zatiaľ vrcholom bol atentát na premiéra Fica. Mítingy PS moderovala, a ako povedala v jednom rozhovore „ani nevie prečo“ herečka Tormová. Aj tá sa zrazu kajala. Ona ako moderátorka mítingov musela vidieť tie vulgárne a k násiliu vyzývajúce transparenty a šibenice. Vtedy jej to neprekážalo a zrazu odsudzuje násilie, na ktorého šírení má veľký podiel. Preto by som pre ňu chcel ešte ďalších sto zrkadiel navyše, aby nemala doma ani kúsok voľnej steny.

Nuž, pretvárka sa v tejto časti politického spektra totálne udomácnila. A to uvidíme, až sa znova rozbehne politický život.

Pavel Jacz

P.S. Premiérovi Ficovi, želám touto cestou skoré uzdravenie bez následkov z tohto brutálneho a nenávistného aktu.

 

 

Nepoznám nadávku či prívlastok na Matoviča, ktorými by som ich neurazil, ak by som ich použil na neho.

27.06.2024

Takže, na úvod sa ospravedlňujem všetkým nadávkam a prívlastkom, ktoré použijem v súvislosti s naším „nepoškvrneným“ trnavským „Bohom zla, klamstiev, podrazov, bezcitnosti a túžbou prešľapávať a dupať so svojou pravdou po mŕtvolách“. V pléne debaty k zákonu „Lex atentát“ si takto zakecal či zatrepal za rečníckym pre neho len kecpultom či trepopultom v [...]

Skrachovala známa super luxusná cestovná kancelária!

14.06.2024

Pred piatimi rokmi vznikla nová cestovná kancelária, ktorá prispôsobuje cesty na mieru svojim zákazníkom a všetko v jednej cene all inclusive. A bola veľmi úspešná. Dokonca ako jedna z mála cestoviek vlastnila aj luxusne zariadené lietadlo Airbus za 42 miliónov s doletom 9000 km, s ktorým zaletela so svojimi zväčša stálymi solventnými zákazníkmi do mnohých turistických [...]

Po Ilievovi, Dibákovej, Dírerovi „dobrovoľne odídu“ ďalší angažovaní neobjektívci sediaci v moderátorskych kreslách.

28.05.2024

Čistiť od obrých pliev to začali v TA3. Moderátor Iliev, ktorý nastúpil do relácie V politike po nútenom odchode neobjektívneho Dolinského, už asi nemohol zniesť na svoju útočnú opozičnú moderátorskú politickú prácu tlaky, tak sa akože „dobrovoľne“ po česky povedané „odklidil“ do svojej novej debatnej, ale už apolitickej relácie. To sme si vydýchli po prvý [...]

Islamský štát, IS, vlajka

V Iraku popravili desať osôb odsúdených za terorizmus

23.07.2024 08:06

Išlo o členov skupiny Islamský štát. Skupiny na ochranu práv tieto procesy označili za unáhlené.

Kamala Harrisová

Harrisová má podporu dostatočného počtu delegátov. V kampani sa chce sústrediť na posilnenie strednej vrstvy a práva žien

23.07.2024 07:29

Viceprezidentka USA Kamala Harrisová si je istá, že v prezidentských voľbách vyhrá nad republikánskym kandidátom Donaldom Trumpom.

Joe Biden

Prezident Biden sa v utorok vráti do Bieleho domu, prekonal covid

23.07.2024 06:44

Očakáva sa, že Biden sa tento týždeň stretne s izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom.

vojna na Ukrajine

ONLINE: Poliaci tlačia, aby spojenci povolili Kyjevu streľbu hlboko do ruského vnútrozemia

23.07.2024 06:25, aktualizované: 08:01

Poľsko nepovažuje povolenie úderov zbraňami od spojencov hlboko v Rusku za eskaláciu situácie, ale za oprávnenú sebaobranu.