Založ si blog

Besnenie Dírera v TA3 o Hudáčekovi a v RTVS nás Makara naučil , ako vyžiť z Dankovho semaforu.

Víkendové debaty nás opäť vtiahli do špeciálnej slovenskej závistlivej a neúčelnej bezmozgovej politickej fatálie. V relácii TA 3 v relácii V politike sa liberálny súdruh hrajúci sa vo svojom pravidelnom objavnom úvodnom okienku na nestranného moderátora Dírer rozhorčoval nad reakciami Fica a Pelegriniho, ktorí bránili športovca, ktorý len športoval. Brankára, ktorý chytal v kazašskej hokejovej Astane 6 rokov. Ale to nebola jeho chyba. Chyba bola v tom, že Astana hrala druhú najkvalitnejšiu ligu sveta. Ani to by nebol problém, ale problém podľa ukrajinofilového rusofóba Dírera bolo, že KHL je prevažne ruská hokejová liga, ktorá propaguje vojnu!!! Objektívnosť je pre neho totiž španielska dedina! Tu je vidieť, že človiečik Dírer má od športu tak ďaleko, ako ja na Jupiter. V živote pravdepodobne aktívne, alebo profesionálne nešportoval a ak sa zapojil k tejto činnosti, tak si možno len zahral s kamarátmi hokej na rybníku a futbal na lúke, poprípade je pravdepodobnejšie k jeho orientácii, že za vrchol svojej športovej činnosti považoval hru s bábikami, po prípade sa rozbehol na autobus, aby ho nezmeškal či hádzal mincami k stene, alebo guličkoval. Potom by vedel, že športovec kašle na politiku, keď sa vyžíva vo svojom športe a má priaznivé výsledky. Je mu jedno, aká politika sa okolo neho plíži. A vojna je pre neho ešte vzdialenejšia ako šport k moderátorovi. A môžem povedať, že Hudáčekova práca je oveľa náročnejšia ako práca sediaceho moderátora, ktorý na základe pokynov si ich prisvojuje, aj keby sa s argumentami nestotožňoval. Ak by to bolo opačne, tak by bol v dnešnej politickej nálade Dírer na ulici a nie v štúdiu. Rovnako aj Hudáček, ak by nebol vynikajúci brankár, tak by vďaka zúrivým rusofóbnym fanúšikom, o dva dni po vyhadzove v Kladne už nevychytal víťazstvo vo Frankfurte a hneď aj ďalšie.

Náš bývalý vynikajúci brankár Hašek sa stal ešte tvrdším verejným rusofóbom. Niekedy sa mi zdá, že sa zbláznil, keď sa vyjadruje k hráčom, ktorí hrajú KHL, kde aj on zarábal veľké peniaze v Spartaku Moskva a bolo mu jedno, aká politika vládne v Rusku. Hašek sa stal obyčajnou liberálnou ploskulou. Zničil nielen u mňa všetko pozitívum, ktoré si športovaním vytvoril. Pre mňa sa stal z vynikajúceho brankára odpadom pomýleného českého športovca.

V relácii O 5 minút dvanásť sa v Slovenskej televízii opäť prejavil bulvár a nie serióznosť. Otázku rozbitého semaforu rozdúchal moderátor Makara za pomoci bezlogikového politika s neprítomným pohľadom a priblblým úsmevom na 40 minút relácie. Najdôležitejšia týždňová udalosť, ktorá ovplyvňuje životnú úroveň, z ktorej sa najem dosýta bol Dankov bozk semaforu – teda škodová udalosť s ohnutým stĺpom a nie dopravná nehoda!!! A to aj keď to bolo verejné zariadenie!!! Makara spolu s politickým elévom Šimečkom túto tému plnej „lacnejšieho“ chleba, mäsa, ovocia i zeleniny, a sladkostí rozdúchaval do neuveriteľných rozmerov. Dalo sa to vybaviť dvoma otázkami a mohli riešiť sýtejšie témy, nie také lačnosti. Makarova a Šimečkova logika liberálnych súdruhov, ako keby ich jedna mater mala, nás naviedla na to, že mater Čenková nás naučí prežiť, ako svoje deti, pri stále a stále „lacnejších“ potravinách. Nasmerovali nás na to, že si treba ísť sviečkami a kvetmi uctiť miesto vášnivého bozku D+S a bohovia z PS sa nám z vďačnosti odmenia určite tým, že pri návrate domov nám nechajú pred dverami niekoľko plných tašiek potravín, aby sme prežili aspoň ďalší mesiac bez hladovania.

Aby to nebolo málo, verejnoprávna televízia sa aj dnes na 24-rke opäť v dlhom rozhovore s bezpečnostným technikom venovala tejto bulvárnej téme!!!

Rozmýšľam nad tým, aký vplyv na túto tému mala dramaturgia relácie O 5 minút dvanásť, či šéfovia vysielania, prípadne generálny riaditeľ. Niečo nie je v Slovenskej televízii v poriadku, keď sa správa ako pravá bulvárna televízia. Len a len rozdúchavať a rozdúchavať senzácie!!! Tak, toto teda nie je v povinnostiach verejnoprávnej televízie!!! Tu by mala brať na zodpovednosť vedenie Slovenskej televízie zodpovedná rada ako kontrolný orgán a stanoviť také mantinely, ktoré by zamedzili z bizarnej bulvárnej témy vytvoriť najväčší podiel hlavnej diskusnej relácie Slovenskej televízie.

Pavel Jacz

Skrachovala známa super luxusná cestovná kancelária!

14.06.2024

Pred piatimi rokmi vznikla nová cestovná kancelária, ktorá prispôsobuje cesty na mieru svojim zákazníkom a všetko v jednej cene all inclusive. A bola veľmi úspešná. Dokonca ako jedna z mála cestoviek vlastnila aj luxusne zariadené lietadlo Airbus za 42 miliónov s doletom 9000 km, s ktorým zaletela so svojimi zväčša stálymi solventnými zákazníkmi do mnohých turistických [...]

Po Ilievovi, Dibákovej, Dírerovi „dobrovoľne odídu“ ďalší angažovaní neobjektívci sediaci v moderátorskych kreslách.

28.05.2024

Čistiť od obrých pliev to začali v TA3. Moderátor Iliev, ktorý nastúpil do relácie V politike po nútenom odchode neobjektívneho Dolinského, už asi nemohol zniesť na svoju útočnú opozičnú moderátorskú politickú prácu tlaky, tak sa akože „dobrovoľne“ po česky povedané „odklidil“ do svojej novej debatnej, ale už apolitickej relácie. To sme si vydýchli po prvý [...]

Vymení si moderátor spravodajstva TV JOJ Mečiar už neaktuálny odznačik na klopni svojho saka za aktuálny?

22.05.2024

Moderátor spravodajstva TV JOJ Mečiar od vraždy Kuciaka s priateľkou si pripína do každého rýdzo slovenského vysielania svoj obľúbený odznačik po napísaný po anglicky All for Jan – Všetci za Jana. Je to už 6 rokov odznačkovania sa od roku 2018, kedy sa stal tento ohavný čin. Keďže je Mečiar v tomto tvrdohlavý posledný mohykán, ktorý si pripína do každého vysielania [...]

dennik N versus Smer

Na 'smerákov' sa z podcastu Denníka N valila spŕška nadávok. Takto zmier nevyzerá, ohradili sa. Šéfredaktor sa bráni, že to bola satira

16.06.2024 15:39

Po množstve nadávok, ktoré zazneli z mediálneho podcastu na členov strany Smer sa smeráci pýtajú, či takto má vyzerať zmierenie.

vojna na Ukrajine, mierový summit vo Švajčiarsku, Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj získal 85 podpisov pod deklaráciu z mierového summitu. Viaceré veľké krajiny sa nepripojili

16.06.2024 14:43

Účastníci prvého summitu o mieri na Ukrajine vyzvali na návrat detí deportovaných Ruskom a na zapojenie "všetkých strán" do mierového procesu.

SR prezident Pellegrini inaugurácia BAX

Pellegrini: Chcem byť silnou hlavou štátu, využijem svoje politické skúsenosti

16.06.2024 14:07

Nový prezident Peter Pellegrini považuje za svoju výhodu skutočnosť, že ako prvý politik v novodobej histórii zastával všetky tri najvyššie politické funkcie.

varechovy protest, protest proti interrupciam, umele prerusenie tehotenstva, interrupcie,

Interrupcií je na Slovensku najmenej za tri dekády. Ministerka zdravotníctva zvažuje schválenie interrupčnej tabletky

16.06.2024 12:35

Ministerka zdravotníctva Zuzana Dolinková si nechá v otázke interrupčnej tabletky poradiť od koaličných partnerov.