Založ si blog

Voľte prosím prvú, jednu a jedinečnú Remišovú – zakladateľku politikárskej humoriády!

Pri našej turbulentnej politickej scéne dobre padnú argumentácie „najúžasnejšieho mozgového trustu Slovenska a asi aj Európy“ našej Verči Remosky, prepáčte Remisky, či Remišky? Už presne neviem, ako ju zo zmätenosti volať. Jej politikárske gagy však dokážu zabaviť všetkých, čo pozerajú politické debaty a podivné vyjadrenia politikov, v ktorých hrá Verča absolútny prím. Ale zabavia aj tých, čo len na chvíľku prepnú a započúvajú sa do humorných bonmotov tejto vševediacej bábenkovej odborníčky na všetko a aj na špeciálne nevšetúčko!

Verča nám oživuje nielen spravodajstvá, ale najmä nedeľňajšie politické debaty. Vždy, keď sa objaví, jej dnes už kompletne vypexesovaná vynovená bezvrásková tvárička s bohatou hrivou, zrýchli sa nám pulz. Verčička vždy aktuálne vystihne, kedy sa tituluje ako No.1, či neomylná, všetko perfektne zvládajúca, alebo jej treba vyšplechnúť lebo Fico, lebo Putin, či lebo Preto! Jej odmlky po trefných otázkach nás doslova opantajú napätím a musím povedať, že aj dobre zabávajú. Až sa niekedy nahnevám, že jej na to napätie naletím, ale ona to má predsa v krvi. Je perfektná herečka, pardon, že mi vypadlo slovo bábka, ale neviem či sa to v tomto prípade hodí.

V niektorom z predchádzajúcich článkov som napísal, že tam kde sa pridá Verča (Vraj bude Matoviča držať opäť na vôdzke!) , tak tú stranu stiahne pod hranicu zvoliteľnosti, tak ako to v predchádzajúcich voľbách strana Spolu na čele s najmúdrejším Brblavým, prepáčte Beblavým stiahla stranu PS mimo parlament. Priznávam si chybu, že som z nervozity a z toho titulu hektického poblúznenia podcenil veľmi významnú úlohu Verči. Preto apelujem na voličov, aby sa nenechali zmiasť!!! Veď humor v politikárčení nám bude citeľne chýbať! Prosím neodpisujte našu milovanú devčicu Verčicu Remosíčkovú!!!

Nič viac neexistuje ako sebavedomosť a bohorovnosť Verči. Jej duša sa priamo rozdáva do svetového politikárskeho humoru, satiry či humoresky – teda humoriády, do ktorej vsúva samé ekvilibristické perly a perličky. Ešte som nikdy pred ňou nezažil politika, ktorý by tak povýšil satiru na politikárčenie, vychvaľovanie seba samého, hermafroditické rozmnožovanie sa samej seba a ponižovanie súperov pod rúškom pesexovej, pardon samozrejme pexesovej a urážlivej samoneomylnosti (Spomínam si na to, ako v štúdiu bohorovne vyveštila Kaliňákovi: Vy ste nadobro skončili!!!). A to sú doslova platinové dary pre ohromujúcu Verčicu minimálne od sto bohov!

Verča je jedinou individuálnou humoriadníčkou na svete, ktorá dokáže skĺbiť svoj žulovo-oceľový pohľad na svet s absolútnou naivo-hlúposťou. V kombinácii všetkých týchto „sjúper“ faktorov priekopníčka Verča objavila a sprevádzkovala nový trend a štýl – politikársky humor, humoresku a satiru – teda humoriádu! Nikto nás tak nedokázal pritiahnuť k televíznym obrazovkám, ako naša pionierka humoriády Verčička. Vážne politické ringy dokázala vždy odľahčiť svojimi síce neohlúpymi a neoinfaltilnými, ale o to viac humoriádnymi reakciami a najmä argumentami so špecifikáciou lebo, ktoré museli v každom z nás vyvolať úsmev na tvári a totálne vyrovnať psychickú rovnováhu. Najmä po nedeľňajších debatách s Verčou sme mali väčšiu chuť v pondelok pracovať. Takže Verča je aj prínos pre našu ekonomickú pracovnú produktivitu!!!

Naposledy to bolo po rokovaní s premiérom Ódorom, keď sa hrdo ako cisárovná galaxie postavila pred mikrofóny a spomenula tri tvrdé podmienky (medzi nimi požaduje samozrejme aj výmenu šéfa SIS) pre podporu programového vyhlásenia vlády, ktoré citujem: „My podporíme vtedy, keď…!“ Verčica nie je iba ona samotno-jediná, ale oni, ony či oni. Pri dnešnej benevolencii k rodom sa teda sama prvá a jediná Verča rozdelila na minimálne 20 gender Verčíčiek, Verčicov a Verčicoviek, ktorí poskytnú, alebo zamietnu dôveru vláde. A premiér Ódor určite dostal obrovský panický strach, že ten jeden hlas rozmnožený na minimálne dvadsať multigenderových hláskov mu bude v celkovom súčte chýbať (Len rozmýšľam, prečo musel s Verčou a Valáškom teda s dvoma hlasmi rokovať o dôvere a obísť dve strany z parlamentu s vyše 10-timi poslancami?). Nuž a po tejto satirickej reakcii Verči sa museli všetci veľmi dobre zabávať. Veď dokázala opäť stranu Za ľudí, dnes už bez ľudí, premeniť na stranu Za Verčine multi-kulty genderové duše. Preto Vás všetkých veľmi prosím, pokúste sa podporiť vo voľbách a posunúť na piedestál túto jedinečnú a vzácnu devčicu Verčicu a to najmä zo zdravotných dôvodov. Veď humor a úsmev lieči a humoriáda v podaní Verčice nielen lieči, ale aj vylieči!!!

Vďaka dlhému trojročnému štúdiu volebných prieskumov som dospel k názoru, že po spomínaných výrokoch sebaistej Verči už nebude mať 1,5 percentnú podporu, ale ako som počul úmyselne (Neviem na čí popud ? Asi to bude Fico, Putin, alebo Preto!) jej nepíšu jednotku, pripadne dve jednotky pred hodnotou percenta. Takže opravte si, naša milovaná Verčica – budúca premiérka aj humoriády má skutočnú podporu minimálne 11,5 a možno aj 111,5 percenta slovenských voličov a jej úspešnosť stále rastie, veď by nedokázala, byť takou sebaistou bohorovnou politikárskou humoriadníčkou, ibaže by mala poškodenú vybehanú mozgovňu a kolieska so zarážkami a oskami potrebujú generálnu opravu od špecializovaného hodinára orlojistu s neurologickým postgraduálnym štúdiom s psychiatrickou atestáciou! Ale tejto možnosti neverím! To mi moja logika celkom jednoznačne vylučuje.

Pavel Jacz

Naozaj potrebujeme aj amorálnu voľbu poštou zo zahraničia! ?! ?

24.09.2023

Môj sused vnuk významného umelca, ktorého pozná azda každý Slovák, hneď po absolvovaní vysokej školy odišiel ešte za Mečiara (ako mi povedal, práve kvôli nemu – super dôvod!) pracovať do zahraničia. Dnes sa mu dobre darí v Kanade a Slovensko navštevuje raz do roka vždy počas leta, keď navštívi svojich rodičov. Aj teraz je tu. Keď som išiel v noci venčiť svojho [...]

Na Pročka – slovenského politického šaša nemá ani brazílska futbalová hviezda Neymar.

20.09.2023

Chlapi sa určite pamätajú na Majstrovstvá sveta vo futbale, keď po prvý raz zahviezdil Brazíčlan Neymar. Jeho herecké výkony s bolestne vyzerajúcimi výkrikmi a skrivenou tvárou po zákrokoch, keď sa o neho len šuchli a on už nevidel inú možnosť pri strate rovnováhy ako padať. Mnoho ďalších futbalistov od neho získalo návod ako ovplyvniť rozhodcu, ak stratia loptu v [...]

Smrtiace nebezpečenstvo bratislavských progresívcov je na svete. A Primátor Vallo má trému! ?! ?!

06.09.2023

Určite si pamätáte dopravnú nehodu na Staromestskej ulici na zastávke pri Zochovej ulici v Bratislave. Opitý vodič Dedeček poriadne šliapol na plyn a po vyjdení z podjazdu už nedokázal usmerniť svoj automobil do smeru cesty a na zastávke zabil na mieste piatich študentov. Tu v tomto prípade po vyjdení z podjazdu už nehrala opitosť vodiča hlavnú príčinu. Tá hrala prím [...]

sanitka,

Centrom Ankary otriasla explózia, odpálil sa samovražedný atentátnik

01.10.2023 09:33, aktualizované: 09:40

K explózii došlo v blízkosti sídla tureckého parlamentu a ministerstva vnútra.

Robert Fico

BBC o Smere a voľbách na Slovensku: Vyhrala populistická promoskovská strana

01.10.2023 08:48

Svet si všíma voľby na Slovensku.

voľby 2023 centrála Smer Róbert Kaliňák

ONLINE: Ráno po voľbách. Smer prevalcoval konkurenciu, v hlasoch spoza hraníc dominovalo PS

01.10.2023 08:40, aktualizované: 09:19

V parlamente bude sedem strán. Na predčasných parlamentných voľbách sa zúčastnilo 68,4 percenta voličov.

britsky vrtulnik Sea King na Ukrajine

Ukrajinci používajú na tajné misie vrtuľník princa Andrewa

01.10.2023 06:00

Kým aktuálne sa najviac hovorí o budúcich dodávkach stíhačiek F-16, jedinými strojmi západnej výroby vo výzbroji ukrajinského letectva sú stále staré britské vrtuľníky Westland Sea King.