Založ si blog

Plug in diktátohybridná vládna koalícia má na rukách prvý „krvavý“ prípad Lučanského. Koľko ich bude ešte nasledovať?

Včerajšie vystúpenie nového Generálneho prokurátora Žilinku privádzali divákov k úsmevu, ako obhajoval neobhájitelné. Žiaľ, nenašiel sa ani jeden novinár, aby sa opýtal na konkrétnosti. Toľko servility, ako na včerajšom po prokurátorsky „briefingu“ teda po slovensky tlačovej besede si nepamätám od novinárov ani za čias socializmu.  Kde boli Tódová, Daniš, Serebriakov, Bárdy, Nemec  a ďalší??? Sledovali tlačovku pri kávičke?  Pán Žilinka nám povedal, že poveril krajského prokurátora preverením incidentu s Lučanským a novinári mu zverejnenú informáciu spapkali aj s dvadsiatimi navijakmi. Už len to, že spomenul psychológa, ktorý sa staral o generála je nanajvýš čudné. Toho pri normálnom úraze nepotrebujem. Stačí mi ošetrujúci lekár! A pokiaľ mám informácie, prasknutú cievku v oku neoperujú. Na dnešnej tlačovke sa Generálny riaditeľ ZVJS Ivan preriekol a zrazu hovoril o kontrole rany a dozvedeli sme sa, že mal aj stopy na krku.

No po trápnostných obhajovaniach a informáciach Žilinku o niekoľko hodín sám generál Lučanský totálne zosmiešnil novica na generálnom kresle prokuratúry aj s jeho výsledkami vyšetrovania. Na jeho mieste by som okamžite odstúpil z funkcie a premiestňoval sa kanálmi a rovnako by mala tak urobiť aj ministerka Kolíková zodpovedná za dianie vo väzniciach samozrejme s lavínovým efektom. Generálny riaditeľ Zboru väzenskej a justičnej stráže Ivan sa už vzdal funkcie i napriek tomu, ako povedal: “Nikto nepochybil!!!“ a dal tak morálny príklad ministerke. Z toho sa dá usúdiť to talianske „Vyšetrovanie zranenia Lučanského sa zatiaľ skončilo, zabudnite!!.

Vojna policajtov začala už dávnejšie a zatiaľ tí, ktorí sú pri „kormane“, ako sme hovorili volantu i kormidlu počas detstva, majú navrch a postriekali si ruky „krvou“ prvej obete. Verím, že tí, pomstychtiví vyšetrovatelia a prokurátori, členovia vlády i parlamentu, ktorí si mädlili ruky, že majú v sieti ďalšiu veľkú rybu, si teraz budú spytovať svedomie. Ono sa vraví, že „Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne“, alebo ešte presnejšie “Život si všetko pamätá a vracia to aj s úrokmi“. Nikomu z týchto spomínaných pomstychtivcov neželám nič zlého, ale život sa nenechá nikým ovládať a určite im to zráta aj s úrokmi. Nie dnešná spravodlivosť, ale život sa pomstí. Pretože za svinstvá sa platí ešte veľkými problémami.

A výčitky a nespavosť by mali mať aj k tejto vládnej koalícii servilno-angažovaní novinári, ktorí spolu, ako keby ich jedna OĽaNOvská mater mala, Lučanského najviac očiernili!

Nie je mi len jedno jasné. Lučanský nemusel pozatvárať mafiánov, kedy mu išlo o život a od ktorých by mohol mať stovky miliónov, ale tu ho obviňujú z nejakých informácii od udavačov-kajúcnikov z 500 tisíc Euro a to v kolúznej väzbe? Zdá sa mi to naozaj absurdné, že jeden z najväčších úplatných sudcov bezcharakterný udavač Sklenka nie je stále obvinený a ďalší udavač bez chrbtice Makó spolu s ním behá po slobode!!!.

Verím, že sa vytešovali aj naši najvyšší ústavní činitelia Matovič a Kollár (na ktorých určite Lučanský čosi vedel a tiež nechcel povedať). Ale oni čakali informácie o SMERoHLASových politikoch. Určite rovnako vedel a nič nepovedal. Generál Lučanský má svoju hrdosť na rozdiel od tých, čo mu zacvakli obruče na ruky a po správach o mozgovej smrti mu pravdepodobne aj zostane na trvalo. Odumreté mozgové bunky ešte nikto, nikdy a nikde neoživil. Jedinou výnimkou je strata prísunu kyslíka do mozgu v ľadovej vode , kedy bunky vydržia v podchladenom stave vyše 7 minút bez kyslíku. Priškrteného ho našli po deviatich minútach a začali oživovať možno po spamätaní sa a uvoľnení smrteľného objatia teplákovej bundy o ďalšie dve. Bude to tretí generál v histórii, Slovenska a Československa, ktorý prišiel o seba samého vďaka tentoraz nie ŠTB, ale NAKA, prokuratúre a justičným orgánom.

Osobne si myslím, že ak sám spáchal samovraždu, tak chcel takto ochrániť svoju rodinu od násilia a perzekúcií, ktorými sa mohla jedna či druhá strana vyhrážať. Na takéto rozhodnutie stačí niekoľko nedokázateľných výhražných symbolov v jedle, alebo ústnych odkazov od ľudí, ktorí s ním prichádzajú do styku. Nepredpokladám totiž, že policajt, ktorý prešiel psychotestami si len tak siahne na život, ak sa obesil naozaj sám (nechce sa mi tomu veriť). Siahol si na život, ktorý neraz riskoval, za čo mu patrí najvyšší hold. No, museli ho v mainstreame zhovädiť, skriminalizovať a urobiť z neho najväčšieho úplatkára na svete. Včera som si prečítal diskusie na portáloch aktuality.sk a cas.sk a žasol som nad idiotizmom a primitivizmom niektorých anonymných diskutujúcich. Predpokladám, že to sú členovia tvrdého jadra fanúšikovskej šlachty VPKK (rozumej Vládneho pomstychtivého kopancového klubu) OĽaNO.

Lučanského blížiaci sa koniec je hanbou tejto plug in diktátohybridnej vládnej diletantsko-gaunerskej koalície, ktorá nás privádza čím ďalej do strachu, do diktatúry a teda k porobe. A tak si môžeme zanôtiť. S OĽaNO a jeho tromi satelitmi na večné časy ale už nikdy viac!

Pavel Jacz

„Grácie“ Remišová a Bittóová-Cigániková vytýkali Kollárovi porušenie koaličnej zmluvy. To má prvky despotizmu a diktatúry.

13.05.2021

Včera sa zase okato ukázalo, ako to tu riadi od svojho základu dnešná nesúrodá vládna koalícia. Ako považuje, občanov za volov, ktorí ich zaujímajú najmenej i napriek tomu, že by išlo o ich blaho. Kollár so svojou partou chcel podporiť nový a myslím si, že rozumný zákon z dielne Hlas – SD o jednorázovej pandemickej podpore všetkých nezaopatrených deti sumou 300 €. [...]

Ako si ministerka Kolíková natrúsila do vlastných úst!

11.05.2021

Ako vieme, hlasovanie o jej zotrvaní na ministerskom kresle vyšlo v jej prospech, ale nie celkom jednoznačne i napriek tomu, že to predpovedal redaktor JOJ-ky Petrus, ktorý ako povedal včera v Novinách TV JOJ divákom, nezostane do konca nočného odvolávania, pretože víťaz dlhého tenisového zápasu je jasný a navyše svojim deťom sľúbil, že si spolu pozrú rozprávku Pat a Mat. [...]

Zábavné odstúpenie Šeligu a Žitňanskej z funkcií je na hurónsky smiech. Droba však vyložil vyššie eso!

07.05.2021

Nebudem spomínať Šeligove silné slová o SMER-áckej mafii, o zločincoch z tejto partie a dodržiavaní predpisov, nariadení a zákonov. To všetci poznajú. Tento politický zelenáč dostal hneď na úvod vysokú politickú funkciu a má len sebavedomé silné plamenné reči o morálke, ktoré si doniesol z tribún. A po tom, čo ho odhalili pri porušení zákazu vychádzania, sa pred [...]

Košice koronavírus odbery mesto armáda

Vláda už nebude potrebovať núdzový stav, aby niečo prikázala

14.05.2021 12:26

Niektoré opatrenia hospodárskej mobilizácie budú môcť byť prijaté nielen v núdzovom stave alebo vo výnimočnom stave, ale aj v mimoriadnej situácii.

DOD: Ústavný súd SR

Väzba advokáta Ribára bola protizákonná, rozhodol Ústavný súd. Sedí 20 mesiacov

14.05.2021 12:07

Ústavný súd nariadil bezodkladne prepustiť advokáta Martina Ribára. Je vo väzbe podľa Advokátskej komory len preto, že si riadne vykonával svoju advokátsku činnosť.

Milan Ftáčnik

Odišiel nám Milan Ftáčnik

14.05.2021 11:22

GABRIELA ROTHMAYEROVÁ: Raz sa mi Milan priznal: Ja vôbec nerozumiem vtipu. Ale viem vysvetliť, prečo je to smiešne.

Bratislava Vajnory očkovacie centrum

PCR testy potvrdili menej než tristo infikovaných. Pribudlo takmer 20-tisíc zaočkovaných

14.05.2021 10:08, aktualizované: 10:32

Počet hospitalizovaných s covidom alebo podozrením naň opäť klesol. Počet obetí v dôsledku koronavírusu sa zvýšil o 33.