Založ si blog

„Elitný“ advokát Lipšic „dostal po chrápje“, povjedzeu by Záhorák.

Ešte mám v živej pamäti, ako sa iniciatívne (ako vždy, keď ide o informačno zaujímavý súdny spor s exponentami) ujal kauzy vyhrážania sa exprezidentovi a s akým oduševnením reagoval televízne najvyťaženejší advokát Lipšic. Už už sme, podľa slov Lipšica, videli Fica v modrom úbore s pásom na chrbte. Televízny narcis tvrdil, že má spoľahlivých svedkov a nepriestrelné dôkazy o trestnom čine Fica, len aby vzbudil pozornosť médií. Nuž, nič iné v tom nebolo, iba nenávisť k SMER-u, opozičná pomsta a túžba po vládnut a dirigovaní zo strany Lipšica, ktorého včera otituloval prekvapujúco moderátor Závodský vo svojej relácii v Radiu Expres v rozhovore s Cséfalvayovou, ako elitného advokáta!!! Ešte dobre, že som nešoféroval a sedel som v aute kamaráta, ktorému hralo rádio. Asi by som stratil kontrolu nad vozidlom. Neviem, čo Závodského viedlo k tomuto zveličenému reklamnému pomenovaniu? Domnievam sa, že asi rovnaké politické smerovanie.

Elitný advokát nepotrebuje reklamu a tobôž sa neproducíruje stále pred kamerami, neprejudikuje prípady a súdne verdikty, nebalamutí verejnosť, ako sa to snaží bývalý minister. Elitný advokát tvrdo pracuje, je inteligentný, má v malíčku všetky paragrafy, dokáže predvídať, má perfektnú logiku, vie v pravý čas argumentovať a správne používať mozgové závity.

V prípade vyhrážania sa exprezidentovi Lipšic vyšiel na psí tridsiatok. Vyšetrovateľ skonštatoval, že nešlo o trestný čin! A ako by „povjedzeui“ na Záhorí v krčmách „Lipšic dostau po chrápje“. Nuž, blamáž v priamom prenose je najväčšia blamáž. Že by „elitný“ advokát Lipšic nedokázal rozoznať, čo je a čo nie je trestný čin? Rovnako s istotou vystupuje tento „elitný“ advokát aj v kauze zmenky i v ďalších jeho iba televíznych kauzách, aby asi ohúril na Facebooku aj ďalšie špekulatívne „krásky“, ako bola Zsuzsová.

Škoda, že si investigatívci z mediálneho triumvirátu D. S. a. nevšímajú jeho neetické zastupovanie v niektorých prípadoch, jeho advokátske skúšky, jeho drahé ročné stáže na zahraničných školách, nezhodnotia napríklad aj jeho diplomovú prácu, o rigoróznej neviem i napriek tomu, že mu vo Wikipédii uvádzajú titul JUDr, advokátske skúšky i jeho pôsobenie na ministerstvách, ako to robia pri každom koaličnom politikovi. Doba je však taká, aká je. Okrem tých, čo si to zaslúžia, sa na televíznu obrazovku dostanete a stanete sa hviezdou, ak ste aj podpriemerný umelec, lupič, vrah, ak si poriadne vypijete a sadnete za volant, ak narazíte s vozidlom, ak vás pristihnú, že ste nezaplatili dane, ak ste výtržník, ak ste demonštrant (stačí aj keď ste iba desiati kamaráti), alebo prideista, ak poviete niečo, čo sa vymyká určitým pravidlám a samozrejme, ak ste politik, alebo aj napríklad „elitný“ advokát. Nič s touto zaujímavou demokraciou nenarobíme. Musíme to len absorbovať a vyhodnocovať si. Je len na nás, čomu uveríme, čo si osvojíme a čo nie.

Pavel Jacz

Kotlebovo rúško – nerúško v pápežskejšej Slovenskej televízii.

28.09.2020

Nebudem sa zaoberať tým, prečo nemal Kotleba rúško, ani jeho zdôvodnením či príkladom na masy ľudí, ale samotnou podstatou používania rúšok na televíznej obrazovke. Nebudem poslanca ani chváliť ani haniť, ako to horlivo v Novinách TV JOJ odsúdili naši horliví politici. Medzi nimi najmä papuľnatý právnik – „najspravodlivejší a najpricipiálnejší“ politik [...]

Ďalší prerod Borisa Kollára je naozaj „podnetný a inšpirujúci“ počin! ! !

09.09.2020

Prečo píšem o prerode? Pretože mám stále pred očami „ohromujúce“ billboardy Kollára s mottom spred volieb v roku 2016, ktorým ohuroval najmä dámy a medzi nimi aj zlatokopky. Ja nie som politik, ja som Boris Kollár. No prešiel určitý čas a z Borisa sa stal politik. Neveríte? Sám sa k tomu priznal vetou: „My politici musíme….“ v nedávnom príhovore v [...]

Prečo nás média neinformujú pravdivo a nestranne? ? ? Kto im zatvoril ústa?

05.09.2020

Nespokojnosť občanov s vládnou koalíciou narastá. A to je pri kormidle iba pol roka. Spomeniem jej pár krokov. Obmedzovanie slobody, zrušenie výšky 13-tych dôchodkov, zrušenie tripartity, porušenie zákona o minimálnej mzde, chystané zrušenie obedov na školách, plagiátorské diplomovky, nepremyslené opatrenia, ktoré zakaždým korigujú (svedčí to nekompetentnosti a [...]

Tieň / Tajné služby / Sledovanie / Špehovanie / Špión / Agent /

SIS:Ruské tajné služby sa snažili kontaktovať osoby blízke ústavným činiteľom

01.10.2020 09:32

Rovnako sa usilovali o získavanie spolupracovníkov v energetickej a vojenskej oblasti. Príslušníci cudzích spravodajských služieb sa vlani sústredili aj na voľbu prezidenta a eurovoľby.

Sebinkovci, podporovatelia

Za smrť Sebastiána sa zodpovedajú lekárky aj sestričky

01.10.2020 09:00

Ide o prípad trojročného Sebastiána, ktorého pred troma rokmi prijali v nemocnici v Nitre pre podozrenie na cukrovku. Chlapec však skonal.

Arménsko / Azerbajdžan / Náhorný Karabach /

Putin a Macron vyzvali na "úplné" zastavenie bojov v Náhornom Karabachu

01.10.2020 08:45

V Náhornom Karabachu prebiehajú od nedele boje medzi arménskymi silami a azerbajdžanskou armádou, pričom si už vyžiadali desiatky mŕtvych a stovky zranených.