Založ si blog

„Elitný“ advokát Lipšic „dostal po chrápje“, povjedzeu by Záhorák.

Ešte mám v živej pamäti, ako sa iniciatívne (ako vždy, keď ide o informačno zaujímavý súdny spor s exponentami) ujal kauzy vyhrážania sa exprezidentovi a s akým oduševnením reagoval televízne najvyťaženejší advokát Lipšic. Už už sme, podľa slov Lipšica, videli Fica v modrom úbore s pásom na chrbte. Televízny narcis tvrdil, že má spoľahlivých svedkov a nepriestrelné dôkazy o trestnom čine Fica, len aby vzbudil pozornosť médií. Nuž, nič iné v tom nebolo, iba nenávisť k SMER-u, opozičná pomsta a túžba po vládnut a dirigovaní zo strany Lipšica, ktorého včera otituloval prekvapujúco moderátor Závodský vo svojej relácii v Radiu Expres v rozhovore s Cséfalvayovou, ako elitného advokáta!!! Ešte dobre, že som nešoféroval a sedel som v aute kamaráta, ktorému hralo rádio. Asi by som stratil kontrolu nad vozidlom. Neviem, čo Závodského viedlo k tomuto zveličenému reklamnému pomenovaniu? Domnievam sa, že asi rovnaké politické smerovanie.

Elitný advokát nepotrebuje reklamu a tobôž sa neproducíruje stále pred kamerami, neprejudikuje prípady a súdne verdikty, nebalamutí verejnosť, ako sa to snaží bývalý minister. Elitný advokát tvrdo pracuje, je inteligentný, má v malíčku všetky paragrafy, dokáže predvídať, má perfektnú logiku, vie v pravý čas argumentovať a správne používať mozgové závity.

V prípade vyhrážania sa exprezidentovi Lipšic vyšiel na psí tridsiatok. Vyšetrovateľ skonštatoval, že nešlo o trestný čin! A ako by „povjedzeui“ na Záhorí v krčmách „Lipšic dostau po chrápje“. Nuž, blamáž v priamom prenose je najväčšia blamáž. Že by „elitný“ advokát Lipšic nedokázal rozoznať, čo je a čo nie je trestný čin? Rovnako s istotou vystupuje tento „elitný“ advokát aj v kauze zmenky i v ďalších jeho iba televíznych kauzách, aby asi ohúril na Facebooku aj ďalšie špekulatívne „krásky“, ako bola Zsuzsová.

Škoda, že si investigatívci z mediálneho triumvirátu D. S. a. nevšímajú jeho neetické zastupovanie v niektorých prípadoch, jeho advokátske skúšky, jeho drahé ročné stáže na zahraničných školách, nezhodnotia napríklad aj jeho diplomovú prácu, o rigoróznej neviem i napriek tomu, že mu vo Wikipédii uvádzajú titul JUDr, advokátske skúšky i jeho pôsobenie na ministerstvách, ako to robia pri každom koaličnom politikovi. Doba je však taká, aká je. Okrem tých, čo si to zaslúžia, sa na televíznu obrazovku dostanete a stanete sa hviezdou, ak ste aj podpriemerný umelec, lupič, vrah, ak si poriadne vypijete a sadnete za volant, ak narazíte s vozidlom, ak vás pristihnú, že ste nezaplatili dane, ak ste výtržník, ak ste demonštrant (stačí aj keď ste iba desiati kamaráti), alebo prideista, ak poviete niečo, čo sa vymyká určitým pravidlám a samozrejme, ak ste politik, alebo aj napríklad „elitný“ advokát. Nič s touto zaujímavou demokraciou nenarobíme. Musíme to len absorbovať a vyhodnocovať si. Je len na nás, čomu uveríme, čo si osvojíme a čo nie.

Pavel Jacz

Urobí si predseda Danko v parlamente poriadok?

18.10.2019

Viem, že hlavná téma dnešných dní sú nahrávky dialóg Kočner versus Trnka a opäť slávna Gorila, ale týmto veciam sa teraz venovať nebudem, pretože pod rúškom tejto „čiernej“ smršti viac »

Ani Slota, ani Šialený Max nemajú na stále tvrdohlavého a pubertálneho Matoviča. Po informáciach smädní novinári sa len úboho a bezzubo prizerali.

17.10.2019

To, čo včera predviedol na tlačovke SMERu poslanec, ktorého môžeme premenovať na Pomätenoviča som ešte nevidel. „Inteligentný“ sedlák z Trnavy sa predviedol v plnej nahote. A to dokonca viac »

Vládne nám nepostihnuteľná kasta – prokurátorska sudokracia. Mnohí to charakterizujú ako kapitalistický superbordel.

15.10.2019

Informačno-zničujúci telefonický tajfún, čo sa včera prehnal Slovenskom je skôr na mŕtvicu ako na zvracanie. Jeden môj dlhoročný známy, protagonista nežnej mi včera napísal, že to je na viac »

parlament, erik tomas

Tomáš: Trnka by si mal dočasne pozastaviť výkon funkcie sudcu

20.10.2019 13:08

To isté by podľa Tomáša mala urobiť aj bývalá štátna tajomníčka Jankovská.

pellegrini

Pellegrini: Len jedno percento z údajnej nahrávky je o Ficovi

20.10.2019 12:21

Na nahrávke Fico nehovorí nič nelegálne a ide o kauzu vlády Mikuláša Dzurindu, tvrdí premiér.

hypotéka, dom, kľúč, mladí ľudia, nové bývanie

V realitách nič nové, ceny bytov rýchlo rastú

20.10.2019 12:12

Za prvé tri kvartály roku 2019 sa na Slovensku zvýšili ceny bytov o 7,7 %. Za deväť mesiacov tohto roka vzrástla z 1671 až na 1800 eur za m2).

Ministerka školstva / Martina Lubyová /

M. Lubyová: Mladí ľudia sa budú môcť viac zúčastňovať na verejnom živote

20.10.2019 12:09

Jednou z možností je mládežnícky parlament.