Založ si blog

Bude pravdepodobná slovenská „Cicciolina“ v Európskom parlamente?

Strana SaS na sobotňajšej programovej konferencii pochopila, že s Nicholsonovou to v slovenskej politike už nepôjde. A tak to, čo povedala v televízii do očí exministrovi Kaliňákovi, že skončil, ju dobehlo rovnako ako jej minulosť. A tak aj ona bude ešte do volieb kaziť meno SaS na slovenskej politickej scéne. Je teraz na samotnej strane, či ju nechá predvádzaním sa, kydaním a ziapaním na koalíciu naďalej uberať strane preferencie, alebo jej dá internú stopku a stiahne ju aj z funkcie podpredsedníčky NRSR. Podozrenie z toho, že aj na Slovensku máme v parlamente, dokonca vo vrcholnom „manažmente“ bývalú prostitútku je obrovské. A nejaký narýchlo vytiahnutý papier od kanadského Chargé d’affaires, ktorý nie je jasným stanoviskom a vyhrážaním sa v tomto prípade trestným oznámením, čo sa v poslednom čase pre Nicholsonovú stalo bežným folklórom, je asi len nevyhnutná obrana. Fotografia, kde s dvoma prostitútkami bojuje za ich práva, sa dá vysvetliť všelijako. Jej liberalizmom, ale aj jej praxou. A hlásenie polície o vyšetrovaní z najstaršieho remesla, kde síce chýba druhá strana aj s podpismi a pečiatkami, nie je síce jasný dôkaz, ale istý tieň to vrhá. Je to presná analógia toho, ako obvinenia na koalíciu používa sama Lucia Ďurišová Nicholsonová. A ona navyše o takýchto „dôkazoch“ tvrdí, že sú pravé. Odsúdila takto a bez súdu i pravých dôkazov Fica, Kaliňáka, Danka, Gašpara, ale aj ďalších koaličných politikov! A na tlačovke rýchlo vytiahla aj spomínaný protiargument ottawskej polície, kde sa píše, že na prvý pohľad to vyzerá ako falošný doklad, avšak nepotvrdzuje a ani nevyvracia jeho pravosť (viď foto a preklad). A Nicholsonová rod. Kubovičová to však berie ako nevyvrátiteľný fakt. To, či je to podvrh si môže tvrdiť Nicholsonová aj každé ráno, keď sa zobudí a pozerá sa do zrkadla. O zákonnej pravosti môže rozhodnúť iba súd, ale to je, ako sme videli mno ráz je pre ňu bezpredmetné. A tak sa táto jej minulosť bude s ňou spájať veľmi dlho. Preto bude v slovenských očiach stále vyskakovať ako pravdepodobná slovenská „Cicciolina“.
Stanovisko k tomuto problému nezaujal ani predseda SaS, ktorý včera naraz okupoval obe diskusné relácie v Ta3 zo záznamu a naživo aj v STV. Ako však veľmi optimisticky povedal predseda Sulík, chce poraziť vo voľbách Smer, ktorý majú ľudia plné zuby a chce prevziať moc na Slovensku, pretože podľa Sulíka je SaS na to jediná spôsobilá strana!!! A on bude budúci predseda vlády!!! Povedal to s takou argumentáciou a takým pátosom, ako keby ani iná možnosť nebola. Možno sa bude opäť čudovať! Toľko sebavedomej verbálnej inkotinencie som už dávno nepočul z úst politika. No nezabúdajme na to, že aj vo svojej bašte, napriek svojím preferenciám v Bratislave, prišla SaS o primátora. Ale na to Sulík o chvíľu určite zabudne, pretože si dva a pol roka dozadu nepamätá, či sa stretol s expremiérkou Radičovou, ktorú žiadal o vstup do strany SaS. A nepamätá sa na to ani jeho asistentka! Ale na druhej strane si pamätá to, čo chce a čo je pre neho príjemné. Ešteže handlovanie o generálneho prokurátora s Kočnerom je na videu, za ktoré sa stačilo podľa Sulíka iba ospravedlniť, určite by si naň nepamätal. Po zhliadnutí úvodnej časti diskusie s Dankom v STV, kde sa správal, ako neporaziteľný majster sveta, grobian a hulvát a ak by nebol v televízii, tak budeme určite počuť samé vulgarizmy, som začal rozmýšľať o tom, či je Richard Sulík sám hochštapler, ako mnohokrát v úvode otituloval predsedu NRSR Danka, alebo človek, ktorý môže viesť Slovensko ako predseda vlády. Jeho falošno-arogantné dvojtvárne vystupovanie sa mi doslova hnusilo. A verím, že aj jeho dumajúcim voličom, ktorí majú v poriadku „mozgovňu“!
Vráťme sa však k „hviezde“ uplynulých dní. V sobotu na programovej konferencii to s pešiakom strany Nicholsonovou vyriešila SaS veľmi šalamúnsky, odstránila ju z kandidatúry na slovenskej politickej sfére a potisla ju na kandidátku do Európskeho parlamentu. Nuž, pre Slovensko je to z blata do kaluže, ale pre Nicholsonovú oveľa luxusnejší život (na Slovensku je to bežná vec – po „prúseri“ prichádza „vykopnutie“ na lepšie a menej viditeľné, alebo neviditeľné miestečko), strata v dave europoslancov a väčšiu nedotknuteľnosť. Je teraz len na voličoch SaS, či chcú, aby Slovensko reprezentovala v Európe možná slovenská už zmodernizovaná „Cicciolina“. A to v parlamente, kde nás reprezentujú zväčša politickí vyslúžilci a sivá priemernosť a kde pre malosť našej krajiny a tým vyplývajúci počet poslancov, nemôžu nič pokaziť ani vylepšiť!
Nepredpokladám totiž, že poslankyňa Lucia Ďurišová Nicholsonová bude mať v sebe toľko sebareflexie, ako vyžaduje od politických protivníkov, aby sama odišla celkom z politiky, alebo do času, pokým súdy nerozhodnú o verdikte a odpočívala by na svojej zabudnuto-zatajenej chate. Hlavné však ide o to, čo na to povedia voliči. Ale s tým by som si nerobil ťažkú hlavu, keď máme v parlamente aj podvodníkov, mafiánov, prebehlíkov, nevzdelancov a hulvátov.
Prikladám aj internetové adresy fotografie a policajných správ i napriek tomu, že sa z titulu svojej vysokej funkcie Lucia Ďurišová Nicholsonová vyhráža trestnými oznámeniami všetkým, ktorí budú rozširovať tieto veci po internete. Len pre informáciu. Poslankyňa a podpredsedníčka NRSR je verejná osoba, platená z našich daní. Preto musí zniesť aj oveľa väčšiu mieru kritiky a zásahy do súkromia, aj čo sa týka jej povesti a minulosti, ako ktorákoľvek iná súkromná osoba. Pretože ako podpredsedníčka NRSR reprezentuje našu krajinu. A neverím, že nezávislí sudcovia, z hľadiska povesti a súkromia verejnej osoby, na to budú pozerať iným metrom!
Pavel Jacz
Fotografia
https://a.disquscdn.com/get?url=http%3A%2F%2Fimgur.com%2Fnufmvaa.jpg&key=5lQbmYyqzVbYuCrvCXX9eg&w=600&h=389
Vyšetrovací doklad o prostitúcii
https://i.postimg.cc/65SpjSTf/583144ea7ac0c9ddba55327213db6e77ae2990ed1eb8a0df123c6c32074eb480.jpg
Vyjadrenie ottavskej polície od kanadského Chargé d’affaires
https://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2018/11/47529.jpg
Preklad:
Stanovisko ottawskej polície, ktoré zverejnil Ľuboš Hrica v Hlavných správach 21.11.2018
Dobrý deň,
Upozorňujeme, že Ottawská policajná služba (so sídlom v Ottawe, Ontáriu, Kanada) nepotvrdzuje / neodmieta vyšetrovanie o menovaných osobách, pokiaľ nie je uložená obžaloba a akékoľvek obvinenie by bolo záležitosťou súdneho záznamu. Môžete sa obrátiť na súd v Ottawe. Môžem vám povedať, že čísla prípadov nie sú správne, pretože sa netýkajú obchodovania s ľuďmi. Obávame sa, že dokument, ktorý ste poskytli, bol sfalšovaný / falšovaný pomocou nášho starého hlavičkového papieru Ottawa Police Service.
Náš rýchly prehľad o tom nám hovorí, že ide o falšovaný dokument.
Ďakujem.
Info,
Ottawská policajná služba

Poslankyňa Tabaková svojou delovkou vyčarila z Bittej Ciganikovej Sibylu č. 2. Manipulácia v Markíze.

01.03.2023

Zase sme mali pred a počas víkendu silné aj slabé slovné pingpongy politických garnitúr. V piatok na TA3 v relácii Pozrime sa na to (mimochodom je to kópia relácie Máte slovo v Českej televízii uvádzanej skúsenou moderátorkou Jílkovou) sľubovala zostava zaujímavú slovnú prestrelku. Na jednej strane silná zostava spisovateľ Banáš, vysokoškolský učiteľ, komentátor a [...]

Naozaj máme zbytočné Migy? Nenávisť k Rusku. Osočovanie, klamstvá a zavádzanie, v médiach hustne. Špinavo čierna propaganda začala od štvrtka svietiť.

22.02.2023

Ten, kto pozeral vo štvrtok 16. februára spravodajské televízie musel byť zhrozený. Na spoločnej tlačovke dvoch slovenských USAjastrabov sa blysli ministri Naď a Káčer, ktorí sa neštítili používať ten najhubatejší slovník proti Rusku. Neviem, prečo si myslia, že naša „ohromujúca“ ženijne zameraná armáda sa dokáže brániť väčším a lepším armádam. [...]

Ak by sme Matoviča so Šipošom prirovnali k filmovým Blbému a Blbšiemu, asi by sa veľmi urazili!

15.02.2023

Po neúspešnom hlasovaní v parlamente dostal trnavský macher po nose. Poslanci mu neschválili 10 percentnú zľavu z poplatkov za služby štátu pre tých, ktorí sa zúčastnia na voľbách. A tak si neúnavne zmozgovaný a určite veľmi hladný Igorko sadol radšej do kúta, ako by sa navečeral a do rána vymyslel ďalšiu Maťonukleárku, ktorou ohúril na pondelňajšej tlačovke. [...]

covid, nemocnica, koronavírus

Osoby s COVID-19 od pondelka nemusia zostávať v povinnej päťdňovej izolácii

20.03.2023 08:29

Pacienti by sa však mali, tak ako pri iných akútnych respiračných ochoreniach, riadiť pokynmi lekára a liečiť sa doma.

Francúzsko štrajky

Macron chce, aby dôchodková reforma dokončila svoju demokratickú cestu

20.03.2023 07:26

Dôchodková reforma, ktorá má zvýšiť vek odchodu do dôchodku zo 62 na 64 rokov, vyvolala v krajine niekoľko vĺn masových protestov.

Putin

Putin: Rusko je otvorené politickému a diplomatickému riešeniu ukrajinskej krízy

20.03.2023 07:10

Poznamenáva tiež, že budúcnosť mierového procesu závisí od vôle začať "zmysluplnú diskusiu s ohľadom na súčasnú geopolitickú realitu".

Banka lásky, izba Maríny, Banská Štiavnica

Marínin dom zničil oheň, jej obrazu sa zázračne nedotkol. Obnova Štiavnice môže trvať roky

20.03.2023 06:00, aktualizované: 08:35

Skaza, ktorú v Banskej Štiavnici narobil oheň, vháňa slzy do očí. Najviac utrpela Banka lásky, kde požiar vznikol. Obraz Sládkovičovej múzy, ktorá tam žila, však nezhorel.