„Super špeciál turbo“ charakter Sulíka. Je neuveriteľné, že v sebe nemá kúsok cti, hrdosti a charakteru!

23. júna 2021, paje, Nezaradené

Ani o chrbtovej kosti nemá predseda SaS ani páru. Je to cudzie slovo, ktoré sa Sulík za celý život nenaučil. Začínam veriť, že jeho vzpriamenosť má na starosti nejaký umelý skelet, inak by musel chodiť ohnutý s ovisnutou hlavou na úrovni lýtok. Prečo to konštatujem? Všetci majú v pamäti to, ako ho psychopubertálne indivíduum sediace v kresle premiéra a dnes na „financštokerlíku“ nazval idiotom. Neskôr ho obvinil, že kvôli tomu, že nezaobstaral antigénové testy má na svedomí tisíce mŕtvych. A čo urobil Sulík? Kvôli vyššiemu princípu (výdatné válovy, ku ktorým sa nemohli dostať 12 rokov, spojené s pomstou na predchodcoch), ktorý drží túto vládu pokope, Sulík neurobil nič, neadekvátne reagoval a prakticky kývol rukou. Preglgol a pregĺga stále urážky a narážky od Matoviča. A stále vysedáva na ministerskej stoličke v jednej vláde so samo vznetlivým pošahancom. Takáto kombinácia čuropolitikov sa môže stať realitou iba v našom milovanom dnes už ZLOvensku.

Kontrastne, skôr komicky pôsobí jeho reakcia na útoky Matoviča na kolegyňu ministerku z druhej koaličnej strany. Za to, že povedal o Kolíkovej, že je podvodníčka zrazu Sulík zareagoval v relácii v Radiu Expres, že tie osočovania sú na trestné oznámenie!!!

Naozaj pán Sulík? A aký rozdiel je v podstate medzi podvodníčkou na jednej strane a idiotom a obvinením, že máte na rukách krv tisícov obetí covidu (teda, že ste v podstate vrahom) a ďalších slovných urážok a atakov na Vás? Vtedy ste na otázky o podaní trestného oznámenia na Matoviča mávli rukou, čušali ste, nereagovali a zrazu tá zmena, keď ide o niekoho iného! Len, aby ste neboli Vy ten zlý, ktorý rozbil koalíciu ako repete spred vyše desiatich rokov. Len nech to urobí ešte menšejšejskejšia strana, ako SaS.

Je mi naozaj zle z reakcie politika bez morálnych princípov riadiaceho sa porekadlom: „Susedovi nech aj koza skape“, ale ja sa musím vyvaľovať v luxusnej bačorinke. Použiť na túto situáciu slová fuj, bahno, humus, vracanica a ďalšie aj pejoratívnejšie prívlastky by boli obrovskými urážkami týchto slov. Toto sa asi nedá pomenovať!

Pavel Jacz