Založ si blog

Poslanci Kiššová, opakovane Bláhová a Rajtár naďalej drzo zneužívajú parlamentnú pôdu.

Včera sme mohli vidieť týchto dnes už nezaradených poslancov, ktorých si občania zvolili za stranu SaS, na tlačovke ich novej neparlamentnej strany, do ktorej po výkope zo strany SaS zakotvili. Pokiaľ by vystupovali na parlamentnej pôde ako nezaradení, tak by bolo všetko v poriadku. Avšak v úvode hovorkyňa ohlásila tlačovú konferenciu neparlamentnej strany, ktorú do parlamentu nikto nezvolil a to priamo na parlamentnej pôde. To znamená, že títo poslanci si užívajú pred nápismi NRSR aj imunitu a môžu útočiť na každého a akýmikoľvek slovnými útokmi. A aj kritizovali, konšpirovali, škandalizovali, osočovali a útočili včera na tlačovke jedna radosť. Dožadovali sa rázneho riešenia podľa zákonov, ale to, že flagrantne zneužili pôdu nášho parlamentu, to im bolo jedno a vôbec im to neprekážalo!!!

Ako je vôbec možné, že im vedenie parlamentu vôbec dovolí robiť reklamu a PR neparlamentnej strane priamo v parlamente??? Na tlačových besedách v NRSR už vystupovali aj občan Truban so svojimi členmi strany neposlancami – teda občanmi, Rajtár s Blahovou a včera opäť spomínaní dvaja nezaradení poslanci spolu s ďalšou kritizujúcou porušovania zákonov a morálky – nezaradenou poslankyňou Kiššovou pod hlavičkou ministrany, ktorú si v predchádzajúcich parlamentných voľbách nikto neželal v parlamente.

Je to naozaj absolútna amorálnosť a ohromujúca drzosť týchto troch poslancov. Naozaj to vedeniu parlamentu neprekáža. Predseda Danko vôbec na toto flagrantné zneužívanie parlamentnej pôdy nereaguje!!! Naozaj je to nášmu „kapitáňovi“ jedno? Veď si nechá podkopávať autoritu druhého najvyššieho ústavného činiteľa! Koľkokrát ešte do volieb zneužijú nezaradení poslanci svoje postavenie zástupcov ľudu. Neuveriteľne im chýba morálka. A takíto politici, pre ktorých je vlastné Orwelove heslo:“Všetci sú si rovní, ale niektorí sú rovnejší!“, nám chcú vládnuť? No, to sa máme načo tešiť, ak voliči stratia súdnosť a dajú takýmto pokrivencom etiky a morálky svoje hlasy.

Pavel Jacz

Som mafián! Som občan mafiánskeho štátu – Slovenskej republiky. Čo si to dovoľujete občan Kiska? ??

09.12.2019

Mafián - toto pomenovanie platí pre všetkých obyvateľov Slovenska, aj pre každého úradníka, aj pre každého funkcionára, aj pre každého ústavného činiteľa, aj pre každého bezdomovca, viac »

Počiatek s Trnkom potvrdili našu slobodnejšiu slobodu a demokratickejšiu demokraciu.

02.12.2019

Tie dva pojmy z titulku nás postavili v 89-tom na námestia. Dovtedy sme boli zaviazaní určitej disciplíne a mali sme strach z následkov, ak by sme čosi porušili. Pretože skôr, či neskôr to viac »

Prečo každý večer zmizne „čarodejná“ Michalská veža v Bratislave?

28.11.2019

Ak sa chodievate radi prechádzať do historického centra Bratislavy, dokážete sa doň dostať z niekoľkých strán. No, najznámejší je prístup zhora od bývalého Veľkého Baťu cez Michalskú viac »

električka / Bratislava /

Električky v Bratislave odblokuje rozhodnutie súdu

13.12.2019 21:53

V spore o vstup na pozemk, ktorý bráni spusteniu električiek v Bratislave, dal súd za pravdu hlavnému mestu.

saudska arabia, ropa, dym

OSN nemôže potvrdiť, že zbrane použité proti Saudskej Arábii patrili Iránu

13.12.2019 21:49

Teherán tieto tvrdenia označil za "absurdné" a zodpovednosť poprel.

vianocny stvomcek, predaj, stromcek, vianoce

Slovenské lesy spustili predaj vianočných stromčekov, domovom a ústavom ich darujú

13.12.2019 20:45

Štátny podnik spustil predaj vianočných stromčekov už v prvej polovici decembra.

baranek

Najväčším ohrozením strany Za ľudí je sám Kiska, tvrdí Baránek

13.12.2019 20:01

Možno jeden z posledných predvolebných prieskumov verejnej mienky ukázal stagnáciu viacerých doteraz favorizovaných strán.