Založ si blog

Nemorálne „hviezdy“ uplynulého piatka – Sulík a Kiska.

Piatok priniesol dve zaujímavé správy. Najskôr sa predseda SAS Richard Sulík obul do predsedu Andreja Danka ohľadom nezverejnenia diplomovej práce so slovami : Civilizovaný svet nemá rád „hochštaplerov“ . Nechcem obhajovať pána Danka v jeho konaní, avšak zákon je na jeho strane. To, či sú naše zákony morálne alebo nemorálne, majú na svedomí poslanci a čo sa týka Autorského zákona aj strana SAS ho prerokovávala v parlamente, takže aj jej poslanci, ktorých riadi predseda Sulík na diaľku z Bruselu, majú prsty v spomínaných paragrafoch. A ako som spomínal v predchádzajúcom blogu, schvaľujú ho či rokujú o ňom, ako Ďurišová Nicholsonová o niečom, čo ani nečítajú! A tak vlastne, ako by mal predseda Sulík vedieť čosi o zákone (chápem ho podľa Sulíka ako „hochštaplérsky“), pretože aj jeho poslanci „prerokovávali“ Autorský zákon, ale jeho znenie sa asi v pošte do Bruselu niekde zatratilo, takže euro-poslanec o ňom nemá ani tušenia. Inak by tak vehementne neperlil na adresu Andreja Danka.

Vráťme sa však trochu do minulosti. Všetci sme videli debatný krúžok ústavného činiteľa – predsedu NRSR Richarda Sulíka o voľbe generálneho prokurátora a úplatkoch vo výške 300 000 € popri raňajkách u dnes premedializovaného Mariana Kočnera, ktorého niektoré senzáciechtivé media, keďže sa z Leopoldova nemôže brániť, bez dôkazov dnes možno obvinia, že má aj nezákonne narastené nohy, ruky a najmä hlavu. A najhoršie na tom je, že tieto domnienky berú ľudia ako hotový fakt. Ak raz vyjde z väzenia po svojich, budeme zase žasnúť nad tým, koho o ne zDPHačkoval! No, Sulík argumentuje tým, že pravidelno nepravidelné raňajky u Kočnera boli IBA CHYBOU  a že sa za to ospravedlnil. Žiaľ, to že si podpísal a previedol sám na seba majetok OLO bolo všetko OK. Nuž, chyba, ako chyba. Aj za tú najmenšiu, žiadal odstúpenie premiéra, vlády a všetkého, čo bolo v koalícii. To, že by odišiel však z politiky sám veľký euro-poslanec Sulík, to predsa nemôže byť realita, veď zo Sulíka „bude už po druhý raz premiér“. Aj v roku 2016 sa ním predčasne pasoval! Takže už po druhý raz iba chce.

Predseda Sulík, zverejnenie diplomovej práce nie je podľa obyvateľov Slovenska témou dňa. Za to nedostávate peniaze nás všetkých. Dostávate ich za to, aby ste sa starali o lepší život obyvateľov a nie o žabomyšie vojny, škandály a rôzne neoverené obvinenia, ktoré vyrábate Vy a celá SAS (napr. nemožné vrátenie DPH za investičné zlato!) a denno-denne ich chrlíte smerom na koalíciu. Správate sa rovnako ako narkoman (nebol by som si tak celkom istý, že nie ste, čo dokumentujú vaše zaujímavé tiky na tvári počas stresových štúdiových situácií), ktorý nemá svoju dávku. Ste schopný všetkého, kam sa len pán Sulík pozriete. Ešte dobre, že Vás neovládajú násilnosti, ale iba plané, bez dôkazov obviňujúce, urážajúce a jedovaté reči. Spomeniem aspoň: „Pán Fico, Vy pôjdete do basy!“ prenesene „Danko je hochštapler!“ a pokračovať by som mohol donekonečna, na koho ste použili hanlivé prívlastky (zlodeji, podvodníci, mafiáni, tunelári atď.  a všetko bez rukolapných dôkazov) a čo ste všetko vďaka frustrácii z uniknutého premiérskeho kresla a absencii balónika, doteraz vyriekli! Od práva máte tak ďaleko, ako zo Zeme na Mars a staviate sa do úlohy hlavného sudcu SR. Obviňujete a odsudzujete bez konkrétnych dôkazov. Žiaľ, pri expremiérovi ste ešte zabudli dodať množstvo rokov vo väzení a nápravnú skupinu a či je to podmienečný, alebo nepodmienečný trest. O tom, že Vám chýbalo zdôvodnenie ani nebudem písať!

A tak si definujme, čo znamená hochštapler. Je to podvodník uhladeného vystupovania, podvodnícky dobrodruh;, ale na druhej strane, je to i švihák a aj fičúr. Vieme si však domyslieť, ako to pán Sulík myslel. A ja sa teraz pýtam, ako je to s definíciou v rámci hochštaplérstva s pánom Sulíkom. Samozrejme, že nemyslím tým na šviháka a fičúra. Obraz si urobte sami.

A druhá vec, čo ma konečne v rámci súdnictva tentoraz milo prekvapila, bola spravodlivá prehra prezidenta Kisku o pozemky pod Vysokými Tatrami. Na jednej strane prezident Kiska rozdáva vyše 3000 € mesačne zo svojho platu a na druhej strane sa súdi o pre neho, ako milionára, o nejakých pre milionára zanedbateľných cca 1700 € napísaných iba na „proforma“ zmluve (asi to bolo oveľa viac za 1,2 hektára pozemku) a zažíva pred celým Slovenskom hanbu – hanbu z pozície funkcie Prezidenta Slovenskej republiky!!!

A Váš komentár o zaujatosti sudcu? Prezident Kiska, ako to neviete Vy aj s pánom Mazákom, ktorý Vás ako poradca právnicky stráži, vie to mnoho ľudí aj so stredoškolským vzdelaním. Ak jednu zmluvu a podklady k nej niekto sfalšuje, čo bolo faktom vo vašom prípade, tak neplatia ani nasledujúce zmluvy o predaji a tie môžu byť už právne v poriadku. A keďže ste tak vehementne bojovali o sporné pozemky, tak ich cena určite nebola a ani dnes nie je len cca 1700 €, ktoré ste za pozemky oficiálne podľa zmluvy zaplatili. Tu je vidieť váš vnútorný mafiánsky charakter prezident Kiska. A čo je ešte zvrátenejšie, hovoríte o Slovensku ako o mafiánskom štáte, ktorému sám šéfujete, haníte Slovensko doma i v zahraničí, vytvárate tu nezmyselný strach z Ruska, strkáte sa Američanom do zadnice a bratáte sa všade, kde môžete s násilno-prevratovým prezidentom Porošenkom, pod ktorým mafia, vraždenie, benderovci a fašizmus na Ukrajine len tak rozkvitá. O vašich daňových podvodoch ani písať nebudem, k nim ste sa priznali a ani o mnohých ďalších nemorálnych veciach a úžerníctve, na ktorom ste zbohatli. Vo vašich obľúbených USA, kam Vám trochu tvrdo, ako už občan Slovenskej republiky a nie sudca, odporúčal odísť aj pán Radačovský, by ste už dávno za tieto skutky čelili impeachmentu teda trestnému stíhaniu, obvineniu a obžalobe. A samozrejme aj straty prezidentského mandátu (Zaujímavé je, že podľa iniciatívy Justícia za otvorené súdnictvo, sudca Radačovský za svoju otvorenosť, vrhá zlé svetlo na všetkých slušných sudcov!!! Áno, “ vrhá zlé svetlo“ a to na všetkých „slušných sudcov“, ktorí sa boja ukázať svoju tvár, na rozdiel od pána Radačovského! Pýtam sa teda, čo znamená otvorenosť justície, rozmazané tváre za nejasné rozsudky???). Prezident Kiska, zvážte preto svoje pôsobenie v exPionierskom paláci. Nazval som ho tak preto, lebo Vy ste politik-pionier a nie štátnik. Mali sme tu už všelijakých prezidentov, ale tak nemorálneho, ako ste Vy Andrej Kiska, ktorý i napriek jasnosti prípadu uvažuje o odvolaní, určite nie. Preto podajte prosím čím skôr demisiu a vyprázdnite svoj dočasný exPioniersky palác, a naposledy využite zadarmo lietadlo do Popradu (ja by som Vám prispel aj na letenku do USA) a nesnažte sa už uchádzať o hru vo vysokej politike. Ste podľa mňa a mnohých iných občanov SR totiž jeden nemorálny a nedôveryhodný politik (i keď často pertraktované neobjektívne prieskumy v mediach tvrdia niečo iné)! A možno k tomu prispeje aj správa o pozemkovej mafii pod Tatrami, ktorú si od SIS vyžiadal premier Pellegrini. Nechajme sa prekvapiť!

Pavel Jacz

UFO zaútočilo na R-7 kečupom a Slovensko je na smiech.

18.01.2019

Ráno som sa zobudil a zapol som si správy na TA3. A hneď som dostal dobrú náladu, pretože milujem humor. Prvé, čo som počul, že včerajšia otrasná otrava 16 robotníkov, ktorým tiekla krv viac »

Spoločné črty Najväčšieho Slováka, ankety OTO a Kiskových vyznamenaní.

14.01.2019

Štátny akt prezidenta a dve divácke ankety. Na prvý pohľad sa zdá, že nemajú vôbec nič spoločné. No, nie je to celkom tak, ako to na prvý pohľad vyzerá. Ich spoločnou črtou je momentálna viac »

Vianočný socializmus v televízii Markiza.

27.12.2018

Mladí musia byť veľmi zmätení. V škole ich učia a v novinách im píšu o zločinnom socialistickom režime, internet je plný hanlivostí o socializme, o komunistickej ideológii, ktorá bola „uhnutá“, viac »

Izreal, Gaza, Palestína

SOHR: Nedeľňajšie údery Izraela v Sýrii zabili 21 ľudí, najmä Iráncov

22.01.2019 23:16

Izraelské nálety mierili na pozície iránskych jednotiek, ktoré pomáhajú sýrskej vláde v občianskej vojne.

mexiko, výbuch, potrubie

Počet mŕtvych po výbuchu palivového potrubia stúpol v Mexiku na 93

22.01.2019 22:33

Výbuch nastal po tom, čo zlodeji do potrubia navŕtali otvor a miestni sa snažili načerpať si načierno palivo.

Sierra Leone, ebola

Nigéria: Nová epidémia horúčky lassa usmrtila 16 ľudí

22.01.2019 22:29

Celkovo bolo od 1. januára identifikovaných 172 podozrivých prípadov a z nich 60 označili za pozitívne.

trump

Najvyšší súd nezrušil Obamov program ochrany migrantov, Trump chce rečniť v Kongrese

22.01.2019 22:24

Detských nelegálnych migrantov chráni pred deportáciou z USA dekrét skoršieho prezidenta Baracka Obamu z roku 2012.

paje

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 221710x
Priemerná čítanosť článkov: 3823x

Autor blogu

Kategórie